Czy można palić kobiety w ciąży? Czy trzeba rzucać?

W ostatnich latach kobiety zaczęły palić częściej niż mężczyźni. Według statystyk odsetek palących kobiet jest wielokrotnie większy niż odsetek palących.

Być może było tak dlatego, że to kobiety podejmowały większość męskich problemów i obowiązków. Tylko kobiety mogą poradzić sobie ze wszystkim naraz.

Na ich barkach jest dom, rodzina, dzieci, praca, rozwiązywanie problemów. Kto jeszcze może poradzić sobie ze wszystkim naraz?

...

Spis treści:

Wszystko byłoby niczym, ale kobieta ma tak ważną rolę jak narodziny dzieci. Tutaj uzależnienie nie jest miejscem, chociaż wiele kobiet pali w chwili, gdy dowiadują się, że czekają na dziecko.

Wtedy pojawiają się pytania: czy można palić w czasie ciąży? Jak odmówić i czy można odrzucić szkodliwy zwyczaj w okresie rodzenia dziecka?

Na tym koncie istnieje kilka opinii lekarzy. Każdy rozumie, że palenie nie jest w ogóle użyteczne dla zdrowia każdej osoby, nie wspominając już o momencie ciąży.

Ile by nie zostało powiedziane i napisane, ale kobiety nadal palą, mimo ciąży i laktacji.

Uważa się, że osoba paląca - uzależniony od nikotyny. Ta zależność jest utożsamiana z narkotykiem, podczas gdy inni twierdzą, że tak jest.

Dlatego też rzucenie palenia nie ma takiej możliwości. Zwłaszcza od dzieciństwa od rodziców, nauczycieli i przyjaciół, słyszymy jedną rzecz, że rzucenie palenia jest bardzo trudne. Dlatego nawet nie kłóć się z tym.

Co mówią lekarze?

W czasie ciąży kobieta musi pomyśleć, a co najważniejsze, co myśli, jak rzucić palenie. Opinia lekarzy z tego konta była różna.

Niektórzy lekarze wierzą, że musisz rzucać stopniowo, ponieważ sama ciąża jest stresującą sytuacją dla ciała, a następnie pojawia się uraz, musisz rzucić palenie.

Przychodzi głód nikotyny, ciąża staje się nerwowa, staje się drażliwy, a to może prowadzić poronienie.

Co właściwie palimy?Zdaniem drugiej połowy lekarzy, że musisz nagle rzucić palenie w czasie ciąży, gdy tylko kobieta dowiaduje się o jej delikatnej pozycji.

W jednym znajduje się papieros ponad 4500 szkodliwych i chemicznych substancji, które zagrażają życiu.

Ponieważ nasze ciało jest przyzwyczajone do przystosowywania się do różnych niekorzystnych warunków, w jakiś sposób zwalcza nasz zły nawyk, ale na razie.

Po pierwsze, ciało daje znaki z pomocą kaszelponieważ nie słuchamy go i nie zwracamy na to uwagi, nadal palimy.

I fakt, że często chorujemy i spotykamy się z nieuleczalnymi i strasznymi chorobami, nawet o tym nie myślimy, dopóki coś się nie wydarzy.

      

O błędach innych nie uczymy się, dopóki nie przetestujemy na sobie, nie rozumiemy tego. Ale jeśli w tym czasie palenie jest ważne, wtedy znajdziemy sposób na pozbycie się chorób, złego samopoczucia, wahań nastroju.

I bez żadnego powodu nie przyznawaj się i nie myśl o czasie na rzucenie palenia. Ten moment przychodzi dopiero w czasie ciąży.

Teraz nie mów o niebezpieczeństwach związanych z paleniem, o tym, jak nikotyna działa na dziecko w macicy. Każdy rozumie, że jeśli kobieta w ciąży pali, to dziecko może się nie narodzić, może być poronienie i może urodzić się dziecko z odchyleniami.

Każda kobieta w ciąży wie o tym i dlatego szuka sposobów szybkiego rzucenia palenia, ponieważ chcesz znaleźć najłatwiejszy sposób. I jak wymówka lekarzy jest bardzo odpowiednia, że ​​nie można rzucić palenia na raz, możesz opóźnić tę chwilę na kilka tygodni.

To tylko mit, który zostanie wysadzony na końcu artykułu. To tylko kolejna wymówka dla tych, którym papieros jest droższy niż przyszłe dziecko.

Lekarze twierdzą, ale wynik to jeden, że lepiej jest rzucić palenie natychmiast, nawet jeśli istnieje warunek, że może wystąpić poronienie.

Możesz, oczywiście, rozciągnąć przyjemność lub nie rzucić palenia, a potem całe życie cierpieć z chorym dzieckiem, słabo rozwiniętym, wyjaśniając mu, dlaczego nie wygląda jak wszystkie inne dzieci.

Jednym słowem, tylko kobiety w ciąży muszą wybierać, ponieważ to one niosą dziecko pod ich sercem, są odpowiedzialne za to, a następnie rosną i pielęgnują razem z nim.

Co właściwie palimy?

Kobiety w ciąży nawet nie rozumieją, jak łatwo jest rzucić, a raczej nie rzucać, po prostu nie ma uzależnienia od nikotyny. Wszystko powstało ze względu na PR i od dawna inwestujemy w nasze głowy.

W rzeczywistości papierosy, które palimy, nie pochodzą wcale z tytoniu, jak to przedstawia każdy palacz. Sekret produkcji naszych markowych papierosów już dawno został ujawniony.

Połowa z nich składa się z papieru w kolorze zbliżonym do tektury, a druga połowa - pozostałości tego dobrego tytoniu, z którego cygara są wytwarzane za granicą. Dokładniej, nawet resztki. Wszystkie żyły i kawałki są wyrzucane.

Producenci znaleźli wyjście, tak żałośnie jest wyrzucać tyle odpadów, łatwiej jest je sprzedać naszemu krajowi.Ten zmiażdżony miękisz jest przetwarzany i wciskany w kółko i jest importowany do nas.


W tej formie niemożliwe jest rozdrobnienie papierosa. Dlatego też poddajemy go dalszemu przetwarzaniu. Reszta naszych papierosów - chemikalia, ich ogromna ilość, ale nie jest to napisane na paczkach papierosów, ale nazywa się je jednym słowem ŻYWICA.

Te chemikalia są przechowywane w beczkach i wyglądają jak prawdziwa żywica. To ona jest przemoczona całym zmiażdżonym papierem i obrabianym przedmiotem, a wtedy nasze ulubione papierosy już wychodzą.

Rezultatem jestŻe każdy z tytoniu z nikotyną tam po prostu nie ma, ale są pewne substancje chemiczne, które mają więcej niż 4500. To jest to, czego naprawdę palić, a nie, że może być uzależniające?

Nie ma zależnościto tylko inteligentny PR opracowany przez producentów. Wiele można o tym powiedzieć.

Nawet zakaz palenia w miejscach publicznych to taki sam PR. W końcu wszystko, co jest zabronione, taki słodki i miły.

Zarabiają na tym miliardy, i każdy nowy palacz przynosi im zysk, więc starają się zarobić na naszej mocy adwokata, a raczej na naszym "rytuale".

Czy istnieje jakaś zależność?

Każdy, kto pali, nie jest uzależniony od papierosów, jest zależny od rytuału, który wykonuje. To samo co lunch, filiżanka kawy od rana, lunch, wieczorna seria itp. A kto odmówi?

Postaraj się pozbawić kogoś, kogo znasz, nie wspominając o kobiecie w ciąży, która pali. To jest powód palenia. Więc nie chcesz niczego zmieniać, ale już tak wszystko się zmieniło, kiedy dowiedziałeś się, że spodziewasz się dziecka.

Kiedy zrozumiesz, że nie masz żadnej zależności, nie będziesz już musiał rzucać palenia, zrozumiesz i będziesz wolny. Nie myśleć, i torturować siebie zbyt wiele pytań, możesz pomóc przezwyciężyć uzależnienie psychiczne, tzw rytuał.

Kilka wskazówek, które warto zakończyć

      
Kobieta w ciąży bardzo ważne jest, aby rzucić palenie. W tej chwili, kiedy zdaje sobie sprawę, że żadna zależność nie występuje, to jest bardzo ważne, aby nie poddawać się reklamy, ogólną opinię i pokus.

Dlatego bardzo ważne jest przestrzeganie tylko kilku zasad:

 • nie pamiętam, co zmuszasz. Pamiętaj, że nie jest egzekwowane, to nie jest awaria, to nie jest ofiarą, jesteś po prostu zakaz palenia kobieta w ciąży, która oczekuje na pojawienie się ich dziecka. Oczekujesz zdrowego silnego budduza, a ty nie palisz ani nie palisz wcale;
   
 • przede wszystkim robisz to dla siebie. W wielu przypadkach staraj się rzucić palenie pod presją.Na przykład z powodu męża, który nie pali i nie produkuje. Albo z powodu mojej matki, która już kilka razy znalazła cię z zapachem lub papierosem w dłoniach, konfliktach, przekleństwach, musisz poświęcić się, a to nie jest najlepszy sposób na rzucenie palenia;
   
 • bez dat, zacznę w poniedziałek lub od pierwszego dnia, przez to po prostu zorganizuj sobie ułaskawienie, szukając wymówek. Więc jeszcze nie zrozumiałeś głównej rzeczy;
   
 • zapomnieć o rytuałach. Zwykle przed rzuceniem palenia łamią papierosy. Łamią i wyrzucają paczkę, to tylko efekty teatralne, które nic nie dają;
 • Kilka zasad, aby rzucić palenie

 • pamiętaj, że już jesteś winny nienarodzonemu dziecku. Usiądź z papierosem, a dziecko jest w dymie i dusi się, a ty lubisz lub wykonujesz normalny rytuał;
   
 • zabezpiecz się. Nie zmieniłeś zdania? Aby temu zapobiec, stwórz sobie warunki, w których niepowodzenia się nie zdarzają. Idź odwiedzić swoją teściową, tam po prostu się nie złamiesz, ale będziesz dobrze załatwiony. Lub położyć się w szpitalu dla zachowania.
   
 • wykorzystaj pozycję, zastąp nawyk innym rytuałem. Jesteś w ciąży i możesz poprosić o cokolwiek, znaleźć kolejną grę. Prowadź męża do sklepów, baw się nerwami, ale nie truj dziecka. W końcu jesteś już wolny.
Jeśli złapiesz to, że nie ma zależności, to nie palisz i nie rzucasz dlaczego, już jesteś ciężarną kobietą niepalącą, która czeka na pojawienie się zdrowego silnego Butuza. Powie mu swoją wdzięczność za uśmiech i głośny krzyk.
      

Czy widzisz niedokładności, niekompletne lub niepoprawne informacje? Czy wiesz, jak ulepszyć artykuł?

Czy chcesz zaproponować publikację zdjęć na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć stronę! Pozostaw wiadomość i swoje kontakty w komentarzach - skontaktujemy się z Tobą i wspólnie poprawimy publikację!

Komentarze: 92
 1. Ludmiła

  Dobra pora dnia! Ooi, tydzień temu dowiedziałem się, że jestem w ciąży, to był szok, ponieważ mój mąż i ja próbowaliśmy robić to przez pół roku i naprawdę chcieć latać! Paliłem przez 6 lat, zaszłam w ciążę, zrozumiałam, że muszę odejść, tylko jak nawet nie wyobrażam! Ponieważ nie paliłem przez jeden dzień, ponieważ wstydziłem się przed moim mężem, na szlaku. Piłem 2 sztuki dziennie (chociaż kiedyś mogłem opuścić paczkę dziennie), a potem przyszło mi do głowy CO MOŻEMY i naprawdę nie ma zależności! Najważniejsza psychologiczna postawa, to wszystko! A teraz tutaj myślę, może nie tak bolesne i przerażające, aby rodzić, jak to sobie wyobrażam?
  P.s: Jestem okropnym tchórzem i boję się nawet zastrzyków, i boję się nawet myśleć o porodzie! 😷🍼👼😱

 2. Olga

  Rzucić palenie, gdy myślał o tym, że absolutnie dobrowolnie biorąc truciznę, nawet płacąc za dużo pieniędzy !!! I muszę zakończyć palenia ryzyko zachorowania na raka i umrze w mukah.A mam małe dzieci! A ludzie, którzy produkują papierosy dla Ciebie i twoje dzieci są głęboko naplevat.I natychmiast złapany łatwo, i nie myśli o, i nie może sobie pozwolić otkazat.Vse może zachorować, i dym, i nie dają chorób nekuryaschie.No większe szanse !!! powodzenia !!! i zdrowia dla Ciebie i dzieci Uwierz w siebie, a ci się powiedzie, palenie to tylko zły nawyk i nic więcej uzależnienie fizyczne.

 3. Anastasia

  Cześć dziewczyny ... Mam 20 lat odkąd skończyłem 11 lat .... Próbuję rzucić palenie tk już w 9 tygodniu ciąży. Bardzo zawstydzony przed dzieckiem. Naprawdę chcę rzucić palenie .. Powiedz mi, jak? 😢

  • Katerina

   Palę też 28 lat, od 11 lat. Druga ciąża, po teście, po prostu nie biorę papierosa w moje ręce i to wszystko. To łatwe. Nie potrzebujesz zbyt wiele dramatów, pomyśl o dziecku.

 4. Olga

  Przed ciążą paliła przez 10 lat. Czasem nie jeden paczka dziennie. Gdy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, natychmiast zdecydowała się rzucić w tym samym momencie! Za pierwszym razem było ciężko, zwłaszcza w pracy, kiedy wszyscy palą w pobliżu. (Pracowała jako barman w kawiarni). Ale potem miałem taksówkę. Tutaj, co dziwne, pomógł mi. Strasznie awersja do tytoniu i alkoholu! Teraz 3 lata nie palę. Nigdy nie brałem papierosa. A co najważniejsze, nie chcę. Więc nie wiem, co mają inni, ale dla mnie to słaba siła woli! Każdy może rzucić, jeśli chcesz! Zrobiłem to dla własnego dobra, ale ze względu na dziecko! I urodził się zdrowy i piękny)) Cieszę się, że zrezygnowałem) zdrowe dzieci! Rzuć to!

 5. Sonia

  Paliłem od dzieciństwa. Ani jednego dnia nie mogłem obejść się bez papierosów. Pierwsza ciąża miała miejsce 10 lat temu. Podczas ciąży wypaliłem 5 słabych papierosów.Każdego dnia myślałem, że krzywdzę dziecko i nie wątpię do tej pory. I urodziła zdrowe dziecko dziewczynka 3600kg / 56cm .in szpitala powiedział, że srl dziecko bardzo dobrze, i że w tym czasie była tylko jedna w szpitalu w pierwszym etapie zdrowia. Nawet w szpitalu chciałem rzucić palenie, ponieważ wiedziałem, że jeśli nie wyrządzę żadnej krzywdy w czasie ciąży, będę składał podanie podczas karmienia piersią. Ale rzut się nie udało. W dniu wypisu, nie chce palić, zostały zapewnione, że nie będę, ale bez powodzenia, I został zwolniony w ciągu 11 dni i nie dać dziecku do 5 vechera.vse tym czasie byłem pod szpitalu położniczym i nerwowy, dziecko nie jest objęte przez różnych złych powodów wtedy lekarz nie jest, ona jest zajęta, potem coś innego. Ale ze zdrowiem nie było podłączone. Krótko mówiąc, trzymałem się przez około 3 godziny i bardzo chciałem palić. Więc nie rzuciłem, karmiłem dziecko piersią 4c pół miesiąca. Potem przestałem zatruwać dziecko, dziś jestem w ciąży przez 24 tygodnie. Aby rzucić palenie, nie przestaje mi brakować szczególnie przez ostatnie 3 lata. Teraz, w związku z ciążą i chcę więcej bolshe.no obecnie został tylko zmniejszyć dym na parze prętów, maksymalnie pół papierosa dziennie gdzieś w / 3sig vyhodit.a więcej i nie lezit 2. I od pierwszego tygodnia nie mogę użyć tej kwoty. Ale nie mogę całkowicie odmówić. To, co chcę ci powiedzieć. Ci, którzy mogą wytrzymać bez papierosów dłużej niż przez trzy dni, myślę, że to i rzucam nimi z łatwością. Ci, którzy rzucają i ponownie się zaczynają, generalnie nie rozumiem. Ci, którym udało się rzucić i próbują potępić i nie zrozumieć, odpowiadam każdemu mojemu psychologowi, każdy ma inne sytuacje w życiu. Dla niektórych rzucenie palenia jest jak rezygnacja z jedzenia. Nie wiem teraz, ale wcześniej, gdybym nie miał papierosa, dotarłem taką wysokość, że wędzona herbata, ja wciąż SRL będę palić lizhby kurit.Chto kosztem zastąpić słodycze lub żywność. Oto moja odpowiedź. Chcę palić po zjedzeniu jedzenia, nasion, słodyczy, kawy, zwykłej wody, rozmawiając przez telefon, przez długi czas w Internecie i po długim spacerze. W towarzystwie i samotności, z radością i nerwami. To wszystko zwiększa pragnienie. Szukanie zamiennika nie jest moją metodą. A co z wszelkiego rodzaju zakładkami, pałkami, elecrogami itp. Oni też mi nie pomagają. Książki Alana Kary i innych osób, które mogę powiedzieć, zgadzam się z nimi we wszystkim, ale w ogóle mnie nie dotyczyły.To są twoje groźby i pranie mózgu, ponieważ to jest szkodliwe, to prawda, ale uwierz mi, że 99% palaczy jeszcze zanim zaczęło palić, wiedziało. I wiedzą do tej pory. Czy zastanawialiście się, jak rzucić palenie, a nie dlatego, że jest zły, nie kwestionuje, że palenie jest szkodliwe dla malysha.No zdrowotnej wierzył, jeśli dana osoba nie może zrezygnować, nie jest po prostu strese bez papierosów i histerię, takie jak wtedy, gdy go wyciąć żyje. Nie pij alkoholu przed ciążą lub nie pri.ni zrobić narkotyki. (Poza zwykłym tytoniem) oraz bardzo chcą rzucić kurit.i uwierzyć, że mam całą tę samą pracę. Ale z twojego prania chcę palić jeszcze więcej. I nie pisz pasji o tym, jakie dziecko ma się narodzić! Nie masz prawa tego mówić, musisz zawsze życzyć wszystkim zdrowia. W końcu nikt nie jest odporny na wypadki ani zatrucie. Powodzenia dla wszystkich. Zdrowie dla ciebie i twoich dzieci. 💋

  • Ira

   Zgadza się rzucić palenie nie jest tak prosto.S pierwsza ciąża palił się cały czas i karmione grudyu.Rodilsya zdrowego chłopca, a druga ciąża była dziewczyna palenia nie chce, ale właśnie miał rozpocząć palenie raz, a kiedy przyszedł do pracy, więc cały dzień bez papierosów . Potem rzuciłem kilka razy, ale nadal chciałem palić każdego dnia. Ani jeden dzień nie był taki, że nie myślałem o papierosach. Teraz czekam na trzeciego i chcę strasznie palić. Codziennie zmagam się z tą myślą. Myślę, że znowu palę myśli o tym każdego dnia i co powinienem zrobić? Nie wiem, jak wyjść, chociaż jeszcze nie palę. Ale najdziwniejsze było to, jak dowiedziała się, że jest w ciąży, by palić w podwójnej potrzebie. Każdy ma swoją własną psychologiczną barierę. I wszyscy dokonują wyboru. Jeśli sam nie zdajesz sobie z tego sprawy, nic nie pomoże ci rzucić palenie pigułek lub psychologów ....

 6. Nargiz

  Witam ,, paliłem przed ciążą .Ale już C3 tydzień rozpoczął straszliwą poranne mdłości ,, palenia odsunął się od trzech miesięcy nie myśleć o papierosach, ale ostatnio zaczyna się trząść, chcę poczuć ,, to dzieje się zwykle w nocy, budzę się i chcą dym do łez, czy możesz sobie pozwolić na manipulację papierosem? Zdarza się to 1,2 razy w miesiącu

 7. Lelya

  Z pierwszym i drugim dzieckiem wyszłam natychmiast, jak dowiedziałem się o ciąży. Kilka razy na ciążę chciałem podbić, ale zrobiłem puff i więcej. W trzecim tygodniu, teraz 21 i nie mogę zrezygnować !!! pewno zredukowana do 15-17 papierosów dziennie przez 2-3, ale usunięto całkowicie nie działa !!!!! Przeczytaj ponownie kilka artykułów, ale nie ma mowy. ((((Mąż nie wie) prawdopodobnie dusi. (Oczywiście oczywiście).Jestem zdesperowany! Przecież w pierwszych dwóch ciążach było to tak spokojne i łatwe do odstąpienia, a teraz jest wprost do zaatakowania czego. Czuję się okropnie jak matka !!!!! ((((

  • Olga

   Jednocześnie udało mi się rzucić tylko dzięki temu, że położyłem się, by uratować ... przez pięć tygodni nie palę. Chociaż, och, jak chcesz, ale ....... Tracisz ten wynik będzie obraźliwy. Co najważniejsze, nie oddawaj się szpitalowi, aby się złamać, a potem łatwiej.

 8. Catherine

  W ogóle, pracowałem w ogóle, a także dyplom, kursy jazdy, do mojego wstydu babcia zabrała dziecko do okulisty, a nie rozwijać prawą gałkę oczną i wizji plus 5, grube okulary! Następnie, w bardzo okazało cytologii dodatni, kapets, dało reakcję do ogromnego torbieli po lewej jajnika, rozmiar dużej pomarańczowy, leczenia wstrząsu oczywiście trudno przesunąć w Moskwie, krew w tych dniach był jak żel, ale jednak na trzy miesiące torbieli nie stać! A potem postanowiłem rzucić palenie tylko dlatego, że jest to konieczne, ale co może nam się przydarzyć później? W ogóle, nie wiedziałem nawet wtedy, ale okazało się, że rzuciłem palenie dokładnie rok przed moją obecną ciążą jest teraz na 11 tygodni))) Chciałem mocno palić, ale chcę być zdrowszy silniejszy! A jeśli jest to sprawiedliwe, by powiedzieć oczy wstyd dziecka wyglądać tak dużo, bo musiałem znieść i jak mają Bóg wie, że jest bardzo inteligentny, mądry, silny, nie daj Boże, co by to był koniec, wizja spadła w ciągu trzech lat poprzedzających 2 jest to bardzo dobry wskaźnik, lekarze mówią, to cud, że zmienił życie na lepsze palenia po rzuceniu palenia, uczciwie i sen tak daleko, ale to już nie interesuje) z przyjaciółmi, kiedy zobaczył pół pali, pali fajki przed ciążą, powiedzmy, kiedy zabrakło palenie nie było pokusy, mam smaczny kubek ale mają smród. Kiedy rzuciłem palenie, pozwoliłem sobie na wszystkie zakazane rzeczy: colę, chipsy, mmdamy, ogólnie wszystko, czego nie można było zrobić, najcięższe i najtrudniejsze to 21 dni! Sport, basen, obręcz, rolki, seks to wszystko, co może rozpraszać uwagę. Paliła przez 11 lat, jak się okazało na próżno!

 9. Catherine

  Musisz rzucić palenie! Wypaliłem całą pierwszą ciążę, mój syn ma teraz 7 lat i wkrótce do szkoły, bardzo sprytnie, bardzo))), ale! Urodził się z wagą 4,230 z wadą serca, wstrząs szpitalu, modlitwy, aby nie dać płacz, moja psychoza do 6 miesięcy wyleczyć wady, problemy rozpoczęły się w neurologii, neyrosunogrammy, badania, szpital, stres, psychozy, jak powołany to i to traktujemy, potem bam astma w ciągu trzech lat,Z całą pewnością zgodziłam się w oddziale, żeby chłopiec nie postawił diagnozy, ale częste zapalenie oskrzeli, kaszel, to przerażające, przysięgam! Z astmą jest zrozumienie, gdzie iść dalej, ok! Astma jest z nim szczera, ale gdybym nie wiedział od razu, zostałbym uzdrowiony przez piekło. Dla dziecka 4, wyglądam jak kosi oko, myślę i czy może się wydawać? Albo kosić? I już pracuję nad bardzo

 10. Natalia

  Wędzone od 15 lat. Skąd wiedziałem o ciąży, paliłem miesiąc ... Wstydziłem się, ale nie wierzyłem w siebie. Cierpliwość jej męża skończyła się 9 maja. Po pierwsze sam rzucił palenie. (Czy powinienem go wypalić, jak moja twarz wygląda głupio, a ślina się wyróżnia?) Po drugie, znalazłem i ukryłem wszystkie moje papierosy. Kiedy zacząłem płakać, było mi bardzo przykro ...))), ale po 4 godzinach zrozumiałem, że WSZYSTKO! Nie chcę! Jestem w SHOCK !!!! fizyczna zależność i prawda nie jest obecna !!!
  Fizycznie nie chcę, tylko moje ręce się rozciągają ...
  Minęło 6 dni.
  Nie mam i nie było złamania,
  Wstydzę się złamać zakaz.
  Zakazałem palenia z moimi krewnymi.
  Papierosy z dawnych czasów i leżą w szafie. Będzie trzeba wyrzucić ... chociaż mnie nie przyciągają. Jedna myśl, która czasem pojawia się w paleniu, wprawia mnie w furię))) A teraz jestem z siebie dumny!)))

  Dziewczyny! Życzę wszystkim powodzenia i wiary w siebie! Wszystko się ułoży!))))

 11. Eugene

  Kto napisał ten artykuł?! Oczywiście nie naukowiec, nie lekarz, nie narkolog ... Tyle nienaukowych delirium ...
  Trwająca próba napisania artykułu z obciążeniem psychologicznym, aby zmotywować, dać instalację. Ale tak niezręcznie! PR, ogólnoświatowy spisek. Co ...?
  Istnieje uzależnienie od nikotyny (w sumie trwa to 21 dni, mechanizm tej zależności i mechanizm jego pozbycia się jest naukowo udowodniony), ale istnieje psychologiczny (rytuał, który nie może minąć latami). Mózg różnych ludzi reaguje inaczej na papierosy zależnie od szybkości habituacji i ciężkości odsadzania. Przeczytaj literaturę naukową.

  O mnie. Wędzone 10 lat, ostatni rok dla 10-15 białorybów dziennie. kiedy dowiedziała się o ciąży, przerzuciła się na 3-5 wdechów dziennie, nie mogła przestać, sama się zawstydziła. W 7 tygodniu zaczęła się toksyna, rzuciła całkowicie. Teraz 7 miesięcy ciąży, do tej pory kilka razy dziennie, wielkie pragnienie palenia.
  Mam nadzieję, że kiedy będę mógł znowu palić (po zakończeniu karmienia piersią gdzieś w ciągu roku), nie będę już więcej rozpoczynać.

 12. Elena

  Cześć dziewczyny! Paliłem od około 20 lat. Dwa tygodnie temu dowiedziałem się, że jestem w ciąży !!! W tej chwili nie palę, ale naprawdę chcę.Próbuję myśleć o dziecku, jak on jest z papierosem. I oczywiście przeraża myśl, że będzie chory! Trzeba trzymać się dziewczyny!

 13. Helga

  U mnie samo dziecko rozwiązuje się w ten sposób ... Dwa miesiące nie paliły, ogólnie nie byłoby pożądane, gdy zobaczyłby dwa pręgi.
  Potem po prostu chciałem piekielnie, wypaliłem 1 papierosa na tydzień, potem dla eksperymentu poprosiłem mojego męża, żeby to wyciągnął, siedziałem przez pół dnia w toalecie.
  Teraz nie ciągnie w ogóle. Tylko ciągle chcę pić, gorzej niż mogłoby się wydawać, że chciałbym zapalić 🙂
  A przy okazji, gdy nie są zdrowymi dziećmi, są absolutnie zdrowe i wiodące zdrowe życie rodziców, dzieci rodzą się bardzo chore, oczywiście nie oznacza to, że musisz pulchnąć i palić jak bekas burki.
  Tutaj nie zgadniesz, natura i geny są delikatne i nieprzewidywalne.
  Zdrowy dla wszystkich detoej - pomimo wszystkiego 🙂

 14. Anna

  Przed ciążą paliła około 10 lat, okresowo rzucała. Przez pół roku przed poczęciem rzuciłem nim i wydawało mi się, że w ogóle jest. Ponieważ żyłem szczęśliwie, że nie jestem już uzależniony od papierosów. Teraz jestem w ósmym miesiącu ciąży. A miesiąc temu jakoś obudziłem się rano i jak zombie poszedł i kupił paczkę i kupił dwa naraz. Więc palę teraz dwa papierosy, chowam się za rogi brzuchem, wstydzę się. Ludzie patrzą na dyskusję. Mój mąż wyjechał z domu, gdy się dowiedział, odszedłem do matki, ona również potępia. Jestem w ślepym zaułku. Mąż grozi, że zabierze dziecko po porodzie, więc nie karmiłem go mlekiem nikotynowym. Bardzo się o to martwię. Nienawidzę siebie. Za każdym razem idąc za róg, sama matka. I nie ma przyjemności z papierosa. Wiem, że mogę i nie palę. Ale mimo wszystko idę, palę, kupuję nowy ... Ja, jakbym żartował. W końcu nie byłem tak dawno temu, byłam szczęśliwa, nie kupiłam, cieszył mnie moja ciąża. A teraz nie wiem co robić ... Jestem po prostu rozdarta na kawałki.

  • Julia

   Zacząłem od stwierdzenia, że ​​nie kupiłem nowego do zastąpienia paczki. Chcę palić, ale nic! Dlaczego po raz kolejny uwieść siebie?

 15. Julia

  Po pierwsze, nie palę tutaj, nie piszę komentarzy, jak mówią, dobrze nakarmionych głodnych ... a twoja pewność siebie denerwuje, szczerze!
  Paliła, aż miała 20 lat, w dniu, w którym test pokazał pewny drugi pasek, gdy coś kliknęło! Przeczytałem komentarze tutaj, upewniłem się, że powinienem poczekać tydzień i nie paliłem od tego czasu. Tu minęły 2 tygodnie i nie ciągnę.Cóż, czasami pamiętam, że paliłem, ale nie chciałem palić. A kiedy chciałem go zastąpić jedzeniem (sałatka jarzynowa, owoce i inne przekąski bez kukurydzy) - w każdym razie nadwaga jest lepsza niż problemy zdrowotne przyszłego dziecka.
  Krótko mówiąc, najważniejsze jest zacząć (w sensie rzucenia palenia)!
  Powodzenia !!! Wszystko się uda!

  • Julia

   Nagle, kto będzie zainteresowany ... Komentując własne uwagi))) To minęło 38 tygodni, wkrótce rodząc)) Brak papierosów na całą ciążę! Jestem z siebie bardzo dumny. Jeśli kiedyś chciałeś palić, to natychmiast dziecko, gdy zacznie się poruszać, będzie łatwiejsze. Powodzenia dla wszystkich!

 16. Almira ***

  Człowiek, który namalował ten artykuł, wydaje mi się, nigdy nie palił i nie ma pojęcia, co to jest. Więc wszystko jest łatwe w słowach, w rzeczywistości jest to bardzo trudne. Nie możesz sobie wyobrazić, jak trudne, na przykład, na przykład, moja głowa zaczyna boleć i ssie pod jamą mojego żołądka. Państwo jest po prostu okropne.

  • Guzel

   A wewnątrz nie do zniesienia uczucie strachu i irytacji?

 17. Elizase

  Jestem teraz w ciąży w szesnasty tydzień, ale palę, naprawdę chcę rzucić palenie, jak i czym mogę się rozpraszać? Bardzo się martwię i wiem, że to bardzo niebezpieczne.

  • Marina

   Dzień dobry! Najpierw przygotuj się mentalnie i zdecyduj. Dramatycznie nie upuszczaj, ilość stopniowo zmniejsza się w ciągu dnia, a następnie pal na pół i doprowadzaj wszystko do zera. Rozproszeniem mogą być lizaki, paluszki kukurydziane i inne lekkie pokarmy, lub możesz wziąć z reguły: chcesz zapalić - zrobić kilka łyków soku, wody, herbaty. Na co cię rozpraszać wybieramy, ponieważ nie wiemy, co lubisz bardziej i co wolisz. Dla siebie przeczytaj: / mozno-li / obraz-zhizni, /nedeli/2-trimestr/shestnadtsataya-nedelya.html, /beremennost/slozhnosti/razdrazhitelnost.html.

  • Alain

   Dobry czas. Jak już tu powiedziano, nie należy go gwałtownie rzucać. Możesz wypróbować leki zawierające nikotynę, na przykład plastry. Lub możesz wypróbować taki lek jak "Tabex", zawiera on substancje, które mogą w pewnym stopniu zastąpić twoją nikotynę i pomóc rozstać się z tym nawykiem.

   • Daria

    Tabex jest zabroniony w czasie ciąży

  • SWETLANA

   Elizase, nie trzeba mówić o niebezpieczeństwach związanych z paleniem, szczególnie kobietom w ciąży, w ogóle nie wolno palić. Już palisz przyzwoity czas, będąc na pozycji. Myśl i decyduj dla siebie, ale patologie są nieuniknione. Jeśli nie dbasz o przyszłe dziecko, zapal pal. I generalnie trzeba było rzucić przed poczęciem.Istnieją różne sposoby, aby zapomnieć o paleniu: elektroniczne cygara, guma do żucia, trening, hipnoza i wiele innych. Radzę przeczytać:
   /planirovanie/vitaminy/folievaya-kislota-2.html
   /beremennost/analizy/vtoroj-skrining.html
   /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html

  • Lesya

   Rzucaj natychmiast i ostro, nie możesz, ponieważ twoje dziecko jest już przyzwyczajone do tego dymu, je. .. i dramatycznie, jeśli rzucisz, może to prowadzić do niezbyt przyjemnych działań. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Staraj się rzucać stopniowo, mniej dymu każdego dnia ... Jedz nasiona słonecznika lub słodycze - to może być przerwane. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

 18. Oksana

  4 lata temu byłem przeciwny paleniu i ogólnie napojom alkoholowym. kiedy zaszłam w ciążę, nie wkurzałam się tak bardzo, jak to możliwe. w 26. tygodniu przerwała mi ciąża, pojawił się problem z rozwojem mózgu u dziecka. powiedzieli mi, że nie mógł żyć. i jeśli nie jest on przetrwał przez długi czas ((((((i jestem z tego początku palić! Co?! nie mógł zrozumieć, jak tak? Jestem zupełnie zdrowa młoda dziewczyna i tak okazało się, nawet sporty są zaangażowane! 1 przypadek 30 tys !!!!, a potem zaszłam w ciążę rok później i wędzone brosila.rodilsya mój długo oczekiwany syn. teraz wiedział 1.9i inteligentnego chłopca, a jest zdrowy)), więc nie wiem, że możemy także powiedzieć!

 19. Vasilisa

  Każdego dnia paliłem 10 lat na opakowaniu, nigdy nie próbowałem rzucać, uwielbiam ten rytuał, ten smak, styl itp. Dzieci nie planowały, uważane za taki wariant, jako zasadniczo odmowę dzieci. Ale okazało się, że mam 3 miesiące. Wyszedłem natychmiast. Wśród moich bliskich kocham silną psychikę, ale burza histerii, której doświadczyli w pierwszym tygodniu, jest nieporównywalna. Nikt nie chciał ze mną rozmawiać, bo prawie wybuchnąłem płaczem, łzami lub bezwarunkową furią. Teraz jest łatwiej - nie palę przez miesiąc. Ale każdego dnia marzę o papierosach, dymie i zapachu. Prawdopodobnie tak, to jest lepsze dla dziecka bez papierosów. Ale wszędzie jest napisane, że matka powinna być w pokoju i radości. Ale co za radość ... Nie myślę co 15 minut o ciąży lub dziecku, ani o żadnej innej radości ... ale o papierosie. A psychoanalitycy tu nie pomogą. Jestem odpowiednią osobą, doskonale rozumiem całą tragedię papierosów, w zależności od nich, itp. i tym podobne. Ale dla mnie to tak, jak niepalący nigdy do kobiety w ciąży nagle nagle zmusza się do przeniesienia się do wioski, ponieważ miasto jest pełne smogu, pyłu, emisji itp. A jeśli nagle mówi, że kocha swoje rodzinne miasto, kina, szturchać go palcem winy i twierdzi, że jej uzależnienie, że takie egoistyczne, oddanie ich własne pragnienia nad potrzebami dziecka.Twoje życie i Ty decydujesz. Nawet życie dziecka w czasie ciąży jest również twoje.

  • Darysz

   Vasilisa, brawo !!!!
   Prawidłowy post!

 20. Alain

  Małe dziewczynki! Proszę mi powiedzieć, dlaczego nienarodzone dziecko musi płacić ze swoim zdrowiem dla przyjemności. Wystarczy prawidłowo ustawić priorytety życiowe i zrozumieć, co jest dla ciebie ważniejsze, być może na chwilę słabość lub zdrową przyszłość dla twojego dziecka.!

  • Anna

   To irytująca presja na palaczy. Nie palę, nie palę, ale jestem zainteresowany tym problemem. Po długich studiach na ten temat z udziałem tych, którzy odczuli to wszystko na własnej skórze, wyciągam wnioski. Szansa, że ​​palący będzie miał chore dziecko, jest taka sama jak osoba niepaląca. Ale nagłe zaprzestanie palenia w czasie ciąży grozi poronieniem. Nie raz jest lepiej, jeszcze gorzej, biorąc pod uwagę prawdziwe dane. W tej sytuacji, co do zasady, i wielu mówi, dziecko nie lubi tego - nie pozwoli ci palić i nie będzie pragnąć. Przy okazji po takich incydentach wiele kobiet porzuciło na zawsze.

 21. Svetlana

  Cześć,
  Ryzyko poronienia / przedwczesnego porodu / powikłań ciąży będzie wysokie, jeśli nie zrezygnujesz z tego uzależnienia. Nie zapomnij też o wadach wrodzonych i uzależnieniu od nikotyny u dziecka. Chcesz tego? Rzuć tą brudną sztuczkę)) Powodzenia!

 22. Vitalina

  Witam, chciałbym wiedzieć, czy nagłe rzucenie palenia może doprowadzić do poronienia? I jak to zrobić dobrze? Rozumiem doskonale, że już skrzywdziłem dziecko, ale jak mogę porzucić tę zależność? Jakie są zagrożenia?

  • Elvira Lvovna

   Dzień dobry, byłem jeszcze głupszy, niż pytanie nie spełniało ... Jakiego rodzaju poronienia można omówić, rzucając palenie. Może to być na wypadek, gdybyś nie rezygnował. Odrzuć i uważaj na swoje zdrowie, wkrótce będziesz matką, musisz chronić zdrowie i zdrowie swojego dziecka. Po prostu myśl i wyobraź sobie, jak twoje małe dziecko, które właśnie się tworzy, leży tam z papierosem i zaciska je ... !!! Nie potrzebujesz żadnych metod i metod, tylko psychologiczną postawę, złap swoją głowę i pomyśl o swoich decyzjach i działaniach!

  • Yasya

   Rzucać, gdy nie jest za późno, szczególnie w twojej pozycji.Nie możesz natychmiast rzucić palenie i od tej samej minuty, musisz zmniejszyć dawkę nikotyny, która dostaje się do twojego ciała za każdym razem. dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałeś? /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html Jeśli sam wiesz, do czego to może doprowadzić, wymień papierki na słodycze, wtedy będziesz chciał mniej palić.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda
   / rody / podgotovka

   • Mari

    Dowiedziałem się o tej sytuacji 4 dni temu ... Palę najsilniejsze papierosy przez 5 lat. Rzuć palenie natychmiast i bardzo łatwo! 😎 Mąż zbyt rzucony 😂

  • Nina

   Nie, z powodu nagłego rzucenia palenia, poronienie nie nastąpi. Pamiętaj, że rzucenie palenia, przedłużysz życie nie tylko dla siebie, ale także dla nienarodzonego dziecka. Nie zwlekajcie z tą chwilą na jutro, pojutrze, zdecydujcie i po prostu nie bierzcie papierosów. Tak, potrzebujesz cierpliwości i cierpliwości. Czytaj /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html / mozno-li / obraz-zhizni

 23. Irina

  Dzięki za wsparcie! Może moja historia przyda się komuś. Ktoś z łatwością rzuca, a ktoś jest bardzo trudny w radzeniu sobie z tą zależnością ... Ale ja sam doświadczyłem, że wszystko jest możliwe.

  • Zjedz

   i czy nadal będzie))))))))) A to dziękuję wam!

 24. Irina

  Nie zacząłem palić, znoszę z całej siły. Już minęło tyle czasu, ale chcę palić. Nie wiem, bo to podoba, czy nie, ja rzucił palenie dzieckiem stała się bardzo aktywna i dokręcić zanim otrzymał splątanie przewód. A teraz nie odpoczywa, ale w USG lekarz mówi, że wszystko jest w porządku z dzieckiem. Jedyne, co łapię się na tym, że myślę, to to, że kiedy rodzę, nie zacznę palić ... Chciałbym, żeby tak było.

  • Zjedz

   to dziecko jest aktywne jest dobrą rzeczą)) może być dumna))) o splątanie-wiedzieć się, co to jest i mamy takie było. Bez hipoksji, dzięki Bogu! Urodził się różowo i krzyczy)) z nim, ciągle pamiętam to coś monitorów o różnej EKG shkami, więc nie musi się bać !! wszystko jest teraz pod kontrolą! Cóż, widzisz - ze względu na dziecko możesz !! Prawdziwa mamusia !!

 25. Irina

  Cześć dziewczyny! Cała ciąża próbuje rzucić ograniczenie palenia papierosów (w rzeczywistości nie można rzucać ostro), bezużyteczny ... 30 rzut Tydzień ostro! 8 dni koszmaru, nie wiem jak długo to potrwa, cierpię, to ostatnia szansa na rzucenie palenia. Co z tego wyjdzie, napiszę później. Kto ze mną tak się powstrzyma?

  • Zjedz

   Irina, ale należy pamiętać, aby urodzić jej bezradnej bezbronnej Angel - a tata w nogach .. i jest co najmniej tydzień - palenia, picia i przeklinania))))) można puścić z tych wyczynów.ale tylko trochę później. ale teraz dostaje życie tylko dzięki tobie i nikomu innemu. możesz to zrobić - i nie ma o czym myśleć. nawet jeśli raz ci się nie uda - nadal nie zaczynaj palić każdego dnia. wszystko może się zdarzyć. Wierzę w ciebie !!

 26. Daria

  Devonki, postanowił podzielić się doświadczeniami. Ogólnie, z żalem na pół, rzuciłem palenie w miesiącu piątego. A wszystko u mnie i u mojego pupsika jest dobre! Teraz ma już 8 miesięcy. Generalnie, rzuć, ale jeśli nadal palisz, nie gniot! Programowanie strasznych diagnoz jest jeszcze gorsze niż samo palenie! Są oczywiście dziewczyny umnichki, które rzucają natychmiast, gdy widzą ceniony drugi pasek, zazdroszczę im szczerze ... A są takie żałobne mamusie jak ja? w każdym razie, nie było, pomyśl o dobrej! I jak rzucić palenie nie jest obecny ?, potem ponownie dużo czytam i próbowałem. To nie pomaga w zmniejszeniu liczby papierosów, a także w paleniu tytoniu. I, zależno od nitin, nie! Wszystko w mojej głowie. Wystarczy do tego dojść dzięki głębokiemu myśleniu))) do szczęśliwego macierzyństwa ✌ Всем

 27. Catherine

  Paliłem 14 lat, gdy dowiedziałem się, że jestem w ciąży, a potem nie przestałem. 1 wędzona Winston następnie umieścić na zachowanie przez 5 tygodni i są palenia i zawstydzony, a ona wie, że wystarczy, aby upewnić się, aby utrzymać ciążę i opuszczony.

 28. Catherine

  Cześć wszystkim! Mam 28 tygodni ciąży, nie mogę rzucić palenia. Wściekam się na myśl, że ścigam moje dziecko! I ponownie przeczytać cały Internet, wszystkich artykułów o zagrożeniach związanych z paleniem tytoniu, itd. Itd, ale nie zatrzymują ja wciąż będzie na nowej paczki papierosów, płytkie, że nie wolno dotykać! Mówię mojemu mężowi, że rzuciłem palenie! I nienawidzę siebie za to wszystko. Nie wiem, co robić

  • Zulfiya

   Cholera. U mnie jak. Nie mogę i wszystko

  • Nesya

   I ci bardzo przykro ((ja też jestem palaczem z 13letnim doświadczeniem, ale dowiedział się od razu spadła. To strasznie trudno ((((ale wolałbym umrzeć z ich uzależnienia niż trucizny dziecko! Chociaż nie wiem, czy znieść, ale spróbować. Najważniejsze to nie jest do wyrzucenia się do niego. Jeśli okaże się, że nic nie można zrobić. Chore dzieci i osoby niepalące rodzą więc istnieje zbiór czynników, a nie tylko jeden palenia, który jest cały koszmar. wszystko będzie w porządku !!!

  • Bella

   Dziewczyna ... Rozumiem cię doskonale ... to straszne ... ja też nie udało się rzucić palenie ... pierwszy miesiąc, a potem 6-7 ... Chcę wam powiedzieć, że jeśli zabije się dostaje w zwyczaju to, że dziecko to będzie dużo gorsza niż od palenia !!! Więc jeśli w ogóle nie możesz rzucić palenia, ale mniej, nie usprawiedliwiam siebie,ale wcale się nie okazało, ty i ja nie, mój skarb 4 miesiące! Nie zabijaj się, morale jest o wiele ważniejsze ... 🙂

   • Zjedz

    nie. morale nie jest ważne. ważne jest głodzenie tlenu.

 29. Catherine

  Pozdrowienia dla wszystkich mumii !!! Mam 25 lat i 5 miesięcy. Najpierw ciąża. rzucili palenie rok temu, kiedy pomyśleli o swoim mężu na temat dziecka. palone około 10 lat, czyli od 14 lat. pomogło zmienić sytuację, a nawet sytuację i warunki spokoju. udał się na wakacje, rodziny poinformował, że rzucają one mi nie przeszkadzał, położył się na kanapie i słuchając na słuchawkach audio book Allen Carra „Easy Way to Stop Smoking dla kobiet” bez pigułki i substytuty nikotynowe. iw tym trybie 2 dni. Trzeciego dnia prawie nie chciało się palić. na 4 byłem wolny !!! więc łatwiej jest wyjść, niż myślisz! w tym samym czasie nie było fizycznego załamania, no może po prostu letarg i wszystko! a dokładnie 12 miesięcy po zwycięstwie nad tym złego, dowiedziałem się, że pierworodne do przodu !!! To niewytłumaczalne uczucie !!! Powodzenia, łatwa odmowa zła i zdrowe dzieci!

 30. natali

  Paliłem 10 lat, urodziła dwoje dzieci, palenie w ciągu tych dwóch ciążach, ale zmniejszył liczbę papierosów o połowę, z trudem przez długi czas nic nie pomogło w ciągu ostatnich dwóch lat próbuje pozbyć! Wtedy mój mąż zaczął mówić o trzecim, i postawił sobie za cel, że dziecko nie będzie nikotina.Poshla cierpią aptece kupił pigułki Tabeks zaczął się w dniu 5 i moc rzazie 14 dni i nie chciał uznać, że była w ciąży, bardzo obawiają się, że z dzieckiem, które będą! są one przeciwwskazane w ciąży! Później przeszły testy są idealne, x hile pierwsze dwie ciąże nie zostały przepisane kilka leków leżących w sprawie ochrony i teraz wszystko jest idealne, a jeśli jest to wskazanie, że rzuciłem kurit.Ne palić więcej niż miesiąc po wysiłki te nie chcą go na nowo, a budżet nie jest wydawana w rurze! Oczekiwanie na dziecko Oczekuję sukcesu w tej sprawie!)

 31. Alexander

  Dziewczyny, cierpią pierwszy nedelyu.Potom obrzydliwe stać, nawet jeśli nie kuryat.Terpite przeciągnąć na papierosa co najmniej 7 dney.Potom już legche.No jeśli światło wtedy trzeba ponownie znieść w pierwszym tygodniu ... zmniejszyć liczbę nie-skutecznych elektronicznych papierosów -will chce palić nawet bolshe.Berite uspokajający dla ciężarnych i terpite.Ves ten sposób proshla.Budte ona wierzy, że aby to zrobić nie smozhet.Kto, jeśli nie jesteś ???

 32. Alexander

  Dzień dobry! Jestem aktualnie w ciąży, ciąża palenie sprzed 10 let.Brosit oczywiście bardzo tyazhelo..No absolutnie realno.Glavnoe przytrzymaj pierwszy nedelyu.U moje życie jest teraz 7 tygodni i nie mam kuryu.Brosala za pomocą gum Nicorette. nie ma przeciwwskazań, ale nie nadużył stoit.Eto mojej pierwszej ciąży i bardzo pewnością strashno.Beremennost i nieplanowane, chociaż jestem żonaty już zabezpieczone były bardzo stresujące, zwłaszcza dla tych, którzy budują wiele bardzo kareru.Znayu dziewcząt, które palone w czasie ciąży, a następnie dzieci im się urodziły lutely zdrowe ... Ale, jak to się mówi, czas na czas nie jest prihoditsya.Im szczęście, i nie można mieć szczęście ... Zwłaszcza, że ​​komplikacje z powodu swojej palenie może rozwijać się dziecko, a później vozraste.Tak że do lekarzy powiedział, że musi być wybór każdego zhenschiny.Tem więcej, uważam, że lepsza okazja nie masz rzucić palenie naydete.Znayu na własną rękę, że ludzie, którzy palą, przez długi czas, tak, chcą zamknąć, tym bardziej, że w naszych czasach to przyzwoita kwota wydatków.

 33. anastasija

  Jeśli chcesz rzucić palenie, wiesz, że to jest szkodliwe i nie możesz - to jest pasja. Duchowy problem jest równy. Radził, aby wyznać tserkvi.Muzh rzucił tak.Mnogo primerov.Sama nie kuryu.Svoih córki kształcić tak, że są one przyszłych matek i potrzeba, aby chronić się od dzieciństwa takich nawyków.

 34. Maria

  Zacząłem palić w zeszłym roku. Wypaliłem kilka papierosów, potem przypomniałem sobie, jak było to szkodliwe (czytane w Internecie) i po lewej stronie. Potem nie było żadnego zerwania.

 35. Maria

  Jedna z moich przyjaciół powiedziała mi, że paliła przed ciążą, a podczas jej palenia paliła papierosy Vog 1. W trakcie karmienia piersią i podczas karmienia dziecko jest normalne. Nie sądzę, żeby kłamała. Ale ja też nie agituję.

 36. Nastya

  Paliłem kilka lat przed pierwszą ciążą, kiedy dowiedziałem się, że jestem w ciąży, zrozumiałem, że muszę rzucić palenie. Wszyscy przyjaciele powiedzieli, że nie było to możliwe, więc zacząłem zmniejszać liczbę papierosów. Tak, odszedłem, ale dopiero za 5 miesięcy, jak pisała Daria. Prawdopodobnie jest to czas, gdy samo dziecko nie rzuca palenia, zaczyna się poruszać i naciska na sumienie rodzica. Oczywiście, absolutnie się mylimy, musimy wyjść przed ciążą.

 37. Anastasia

  Mam teraz 8,5 tygodnia. Nie palę tylko przez 4 dni. Wyszedłem w chwili, gdy zobaczyłem krople krwi na mojej bieliźnie.Przez całą noc modliłem się i prosiłem dziecko, aby nie opuściło mojej matki. Poprosiła również o wybaczenie, że naraża swoje życie na niebezpieczeństwo palenia. Chociaż zmniejszyłem ilość cygara do 2 dziennie, po dniach już paliłem 8-10 dziennie. Poprosiłem o tej strasznej nocy 4 dni temu, aby dać mi szansę, aby poprosić o wszystko, a dzieciak mi ją dał. Wczoraj był na uzi. Pokazali rączki i nogi. Po raz pierwszy usłyszałem, jak serce bije moje małe serce. Ale ... kiedy dowiedziałem się, że wszystko jest w porządku, chciałam palić !!! Mam nadzieję, że nie ...

 38. dfayat

  Lekarze mówią inaczej, kto mówi, trzeba rzucić palenie podczas ciąży, który mówi, że nie jest to konieczne ... I nawet rzucić palenie przed ciążą ... .mne nicoin sprayu pomocy, a potem nie mogła (((i nie, w zależności od ....

 39. Nastya

  Zacząłem 5 miesięcy. Zganiłem się, ale paliłem. Wyjechałem na 3 tygodnie do krewnych w innym mieście. Tydzień już nie palę. Zauważyłem, że w moich myślach naciskaję na siebie, że chcę palić, ale nie ma fizycznego pragnienia, by palić. To łatwiejsze niż się wydaje. Szkoda, że ​​przeciągnąłem się do takiego czasu, sądząc, że siła woli nie wystarczy, by odejść. Okazało się to łatwe i proste, po prostu mniej o tym myśl. A kiedy wszystkie myśli o tym, jak wezmę moje dziecko w ramiona, nie ma czasu na myślenie o głupim "uzależnieniu"

 40. 12 nedel

  Dobrii den vsem ...
  da i ya kyru i ne mogy brosit !!! ryguy sebya ... zlus ... Czy beremenossti kyrila bolshe pa4ki ... kak yznala spystila na 6-5 sigaret v den ... Ja ne kak ne mogy brosit !!! stidno !!!
  devo4ki- vra4ami davno dokazano ... 4to kyrenie vo vremya beremennosti vliyaet na malenkii ves I giperaktivnist ... ... eto Fakt ... eto vredno i nado brosit ... davaite vmeste

 41. Julia

  Jestem już w 7 tygodniu ciąży! A teraz postanowiła rzucić palenie! Ale jak? Przyszedłem tutaj i zacząłem czytać ten artykuł, i wydaje mi się, że ten, który napisał: musisz się upewnić, że nie palisz i nigdy nie paliłeś! Prawo do 100% !!

 42. Elena

  Całkowicie zgadzam się z Darią! U mnie, siódmego tygodnia ciąży, mogę zrobić lub sam nic nie zrobić, palę. Przeklinam się ostatnimi słowami, martwię się, płaczę, że nie mogę zrezygnować z tego gnoju i prześladować mojego dziecka, ale nie mogę się powstrzymać. Krzyk duszy POMOC !!!!! Istniałaby prawdziwa metoda rzucenia palenia. I Allen Kara czytać, słuchać audiobook, zmniejszyło liczbę posiadanych papierosy z powrotem kilka dni, a potem wszystko zaczyna się od nowa, po prostu chcą palić i wszystko, nie wiem, w jaki sposób pozbyć się tych rzeczy.

 43. Daria

  Chłopaki, nie sądzisz, że pokazanie kobiety, która nie może rzucić palenie, przeróżne przerażające zdjęcia i informacje o konsekwencjach nie są właściwe? Ona nie może! Jest to dla niej trudne. I wierz mi, ona jest świadoma konsekwencji.Ale myślę, że programowanie urodzić zdrowe dziecko nie jest dużo gorsza niż się palenia. Nie mogłem zostawić w pierwszej ciąży, coś jak gipsie na 5. miesiąca. Moje dziecko jest zdrowe (!). Urodził się 3656 g, 54 cm. Teraz jest 3,5 roku. Teraz mam 15-16 tygodni, palę ... I nadużywają siebie itd itp, ale dym. I nie mogę zrezygnować. Tak, jestem zdesperowany. Zna wszystkie ich wędzone 3 ciąże i zdrowe dzieci. Więc zostawmy komentarze na ten fakt. Jak wyjść?! I nie dlatego, że są złe i złe matki rodzą nie jesteśmy zdrowe dzieci ... nie program i pomoc !!!!

  • Natalia

   Cześć wszystkim. Postanowiłem również podzielić się moim doświadczeniem. Wędzone od 15 lat. W tym czasie, rzuciłem kilka razy, maksymalnie przez 2-3 miesięcy, a następnie ponownie uruchomić. Za każdym razem, kiedy zacząłem, pocieszał się z tym, ponieważ udało mi się zamknąć, mogę ponownie bez żadnych problemów, Wedy to jest tak proste! Ale w rzeczywistości okazało się, że nie tak. Każdy następny raz był bardzo twardy. Najtrudniej było poprawnie skonfigurować to sami i zrobić pierwszy krok. Za każdym razem ten opóźniony czas, mówiąc sobie, że tydzień lub rzucać, itp Sam zdałem sobie sprawę, że rzucenie najłatwiej po raz pierwszy, kiedy nie wiesz, co cię czeka, ale to wiesz, co się dzieje i trudno nawet zrozumieć, co chcesz wyjść ... dowiedziałem się, że jestem w ciąży, była pierwszą rzeczą rozumieć, co robić Ten krok jest nadal konieczny. Ale niestety nie stało się to od razu. Kiedyś myślałem, że tak szybko, jak zajść w ciążę, zagrała w tym samym momencie! Ale nie! Jakoś mi się od razu, że przyszła świadomość, że to zupełnie nowe życie we mnie, i prawdopodobnie to było przyczyną nie jest to, aby zamknąć. Nawet toksykoza mnie nie powstrzymała. Dlatego też dostosowanie się do rzutu nie może. Próbowałem wyciąć papierosa, ale to jest zbyt bolesne, za każdym razem czekałem na tego cenionych papierosów jak opętany! Ale chciałem palić więcej i więcej ... Rozumiem, że Wychodzenie będzie tylko raz i nic więcej. Jakoś bardziej martwiłem się o moje zdrowie, zacząłem straszny kaszel, ale zmęczenie i senność nie odbywają się, a zapach papierosów na włosach i ubraniu stał strasznie razdrazhat.Pro coś, że po prostu był wstyd, ja nawet milczy ... W efekcie, 16 tygodni, wciąż wziął się w ręku, z mężem zdecydowaliśmy się zamknąć. Zdałem sobie sprawę, że chociaż zależność fizyczna, ale może to być przezwyciężone przez 3-5 dni (przynajmniej w moim przypadku). Ale psychologicznie jest to już trudniejsze. Postanowiliśmy obejrzeć film Alen Kary.Pomogło nam, że nigdy nawet nie pomyślał o tym, co chcę palić (nawet w pierwszych dniach), a wydaje mi się, że nie myślę ... to nie ma znaczenia, najważniejsze, że wziąłem ten krok. Nie palę od 4 tygodni. Prawda często marzą o papierosach))) Jestem teraz 20 tygodni, z dzieckiem wszystko w porządku!) Jestem dumny z siebie i mojego męża też nie pali, dziękuję mu za solidarność!) Myślę, że najważniejsze jest, aby ten upragniony pierwszy krok, a następnie spróbuj skonfigurować się na tym, że nie jesteś palaczem i dlatego nie palisz! Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.) Ale znam też wielu ludzi, którzy palili całą ciążę, niewielu, ale wędzonych. I urodziła zdrowe dzieci. Wiem też, że przypadki na turę rodzą się z problemami. Tak, ryzyko jest większe, że topologia będzie, ale kręcenie się o niej dużo gorzej niż sporadyczne dymu. A niepalący mają ryzyko powikłań. Więc się nie poddawaj. Spróbuj rozwiązać problem, ale bez fanatyzmu!)

  • Zjedz

   ze względu na dziecko mogę w razie potrzeby odciąć mi rękę nożem. Milczę, jak testowałem, nie brałem papierosa w dłonie. 9 miesięcy do zniesienia, naprawdę nierealne? A potem dym tyle, ile chcesz.

  • Anna

   Mam 12 tygodni i te same kłopoty. Po prostu nie mogę rzucić palenia. Od rana do nocy czytałem przerażające historie w Internecie. Nie pomaga

   • Nesya

    Rzucasz i zmotywować się tak, że jeśli powiesić co najmniej rok, a następnie będzie to robić co chcesz - nawet ukurites i upeytes. Dla mnie, gdy pomaga ...

    • Katerina

     Podobnie przestała palić. Motywuję się byciem zdrowym dzieckiem i że w ciągu 9 miesięcy mogę przynajmniej dostać paczkę papierosów. Tak, i psychicznie nie wygodne, wiedząc, że dziecko się dusi.

     • Eugene

      Tak, tak, motywacja „jest teraz znosić, a następnie, jeśli jest to bezpośredni chcę - to zajmie i wędzone co najmniej paczkę” lub „nie jestem palenia, ale jeśli jest to bezpośredni w ogóle będę bezpieczny, ja Strelna papierosa” - oszczędza lepszej opowieści grozy, artykuły i inne rzeczy.
      Nie paliłem od 7 tygodnia B, teraz 28 tygodni. Mam nadzieję, że nie. Chociaż silne pragnienie pojawia się kilka razy dziennie, lub jak na ulicy wyczuwam dym papierosowy - mmm. Wędzone przed 10 lat.
      Nie ma kaszlu i nie robi ci się niedobrze po przerwie na papierosa - tak świetnie! I dla dziecka cicho.

 44. safara

  Znalazłem te metody.

 45. safara

  Przy takim nawyku trzeba w każdym razie walczyć. Szkoda dla dziecka jest ogromna. To powinno być wyjaśnione dziewczętom od urodzenia. Mówię to jako bardzo silny fan palenia w przeszłości. Wszystkie opowieści grozy nie zadziałały, zaczęła się panika, a więcej chciało palić.Tutaj musisz oczyścić i uzależnienie fizyczne i psychiczne. Może powinien zastosować nawet psychoanalityk. Najważniejsze jest, aby bardzo tego chcieć.

 46. Kawka.

  Paliłem od bardzo dawna. teraz dla mnie 24. tydzień temu zauważyłem, że po prostu nie mogę palić! stała tylko pół papierosem (to nawyk złego, głupiego księcia "nie chcę, ale muszę"), zaczęła się cofać. potem dowiedziała się, że jest w ciąży. i odwrócił się od papierosów. Zdałem sobie sprawę, że moje ciało kazało mi mnie rzucić! Mam nadzieję i wierzę, że tak będzie dalej - życzę wszystkim powodzenia

 47. Elena

  psychoanalitykiem, że nie może iść, ale trzeba zrobić, aby mieć w domu jako szansę psychoanalityka, aby pokazać jej zdjęcia, filmy (w małych porcjach), które można z dzieckiem podczas ogólnego-każdego horroru. Powinno zadziałać, jeśli choć trochę kocha swoje przyszłe dziecko

 48. Elena

  Wiaczesławu, może możesz spróbować zredukować swoją żonę do psychoanalityka? Po prostu, jeśli w tej sytuacji odmawia nawet rzucenia palenia, może cygara oznaczają dla niej więcej, niż powinny. Psychoanalityk pomoże ci poradzić sobie z sytuacją.

  • Wiaczesław.

   Myślę, że to ma sens ...

   • Inteligentny

    Myślę, że warto spróbować. Na pewno nie pogorszy się.

 49. Wiaczesław.

  Ale mam problem, moja żona i ja zdecydowaliśmy się począć dziecka, w czasie była palenia, byłem całkowicie przed poczęciem dziecka przez palenie, ale obiecała mi, że tak szybko dowiaduje się, że ona jest w ciąży po raz obsady. Koncepcja przystąpił trudne, ponad połowa nie ma żadnych wyników, wreszcie szczęście się stało, dowiedzieliśmy się, że była w ciąży, ale odłożyć papierosy nie chciał. Weszłam na pozycję i zgodziliśmy się, że ona cofnie się w ciągu tygodnia, a potem rzuci palenie, ale bez rezultatu, gdy pali i pali. Na wszystkie argumenty przyjaciół i krewnych odpowiada: "Jeśli czuję się dobrze, to jest dobre dla niego!" A jeśli rzucić palenie to jest stres i histeria, a dla niego to jest gorsza niż papierosy! „Potem kupić elektronicznego papierosa bez nikotyny, ale go używać, ona odmawia. W rezultacie jest to już trzeci miesiąc ciąży, a przyszła mama nadal pali, mówiąc, że lubi palić .... Co zgadza się rzucać to posiada dwa lub trzy dni, a następnie układa straszliwe napady złości, przypominając nie zależy od papierosów Kobieta i narkoman z doświadczeniem, od kruchy i wszystkim innym ... Jestem bardzo zaniepokojony tym problem, bo dla mnie jest nie do przyjęcia, to sytuacja ... Co z nim zrobić nie wiem, bo to dochodzę do wniosku, że nikt nie jest obsługiwany, nawet pod groźbą upadku rodziny, w tym mnie, męża i męża, ona nie potrzebuje.Wiele filmów z lekarzami mówiącymi o niebezpieczeństwach palenia dla kobiet w ciąży odmawia oglądania, mówiąc, że to nonsens i pranie mózgu. Czego nawet nie wiem ... Bo to jest długo wyczekiwane i bardzo ukochane przeze mnie dziecko ... Czy ktoś ma jakiekolwiek myśli na ten temat? Z góry dzięki.

  • Anna

   Cześć, powiedz nam, jak ma twoje dziecko? Żona nie rzuciła palenia?

  • Bella

   Vecheslav ...
   Uważam, że należy potohomu i nie ważne jak vznachay czytać na głos artykuły, które mówią o konsekwencjach ... natknąć filmy z jej obecności ... I ITD ... ale sprawdzić wszystko, jeśli kobieta nie chce rzucić palenie, to prawie niemożliwe ... sama nauczyła się, że była w ciąży, dał kilka dni (palenie podobnego do horroru) ... Potem dym 5 papierosów dziennie ... strasznie zły na siebie, skarcił, ale to było silniejsze ode mnie ... sprawdzone przez lekarzy - umiarkowane palenie wpływa na małą całość i działalność ... A jednak możesz zabrać ją kochaną za jej de Złom, najważniejsze jest to, że Mamusia nie jest zdenerwowana ... to ocheejen jest ważne ... Powodzenia ...

  • Zjedz

   powiedz jej o internatach dla dzieci, chorych dtsp .. zabierz ją do szkoły z internatem w twojej okolicy. jak ręka usuwa .. Rozumiem, że komentarz dotyczy tylko tych krewnych, którzy mają teraz google ... ale wydaje się, że jest to jedyna metoda.

 50. Irla

  Paliłem i dużo, ale kiedy mój mąż i ja zaczęliśmy planować ciążę - wtedy wyraźnie zdecydowaliśmy się rzucić palenie, zrozumiałem, jakie to jest szkodliwe. Co tylko nie zrobiło, ten dobry mąż bardzo mi pomógł i pomógł mi. Po 15 miesiącach, po rzuceniu palenia - dowiedziałem się, że jestem w ciąży. Więc zaplanuj swoją macierzyństwo i wszystko będzie w porządku.

 51. Elena

  Palenie jest szkodliwe, ale jeśli weźmiesz pod uwagę przypadek zajścia w ciążę z powodu tego złego nawyku, lekarze nalegają na zmniejszenie liczby, ale nie zalecają ostrego rzutu. Miałem to w ten sposób. Sam w sobie ciąża jest stresem dla organizmu. Jeśli rzucisz palenie ... podwójny stres. A więc ilu lekarzy, tyle opinii. Jeśli masz zamiar począć dziecko z wyprzedzeniem, będziesz miał dobry czas na rozstanie ze wszystkimi złymi nawykami.

  • Zjedz

   Elena, o jakim stresie mówisz? więc twierdzić - że i w toalecie na duże, aby zejść lub przejść - zbyt stres.ciąża jest najbardziej naturalną rzeczą, jaka może się zdarzyć w przypadku kobiecego ciała. to bardziej naturalne niż palenie. ale nie mówię o tym. prześladowanie siebie jest czymś świętym. ale zarodek to wszystko, czego potrzeba, to tlen i woda. jak również dziecko. jak również wszystkie żywe stworzenia. Kaczka tutaj jest tlenem i dziecko jest pozbawione. o tym, jak położyć dziecko w płonącym domu i odejść - tak robią matki, a stres jest wtedy, gdy dochodzi do poronienia. lub jeszcze gorzej.

   • Dean

    Urodziła dwoje dzieci, nie mogła rzucić palenia. Wszystko jest z nimi normalne! Teraz trzeci czeka. Czy powinienem się poddać ...?

    • Ja

     wędzone również beremennosti.Starshemu na 13 lat, najmłodsza 7.Umnye malchishki.Dumayu, że wszystko zależy od dyshem ulic roditeley.Na odporności nie rozumiemy chem.Kstati, moje dzieci chorują bardzo rzadki! Jednak bardzo giperaktivnye.Mnogo czynników zewnętrznych codzienne zanieczyszczenia vozduha.V maska ​​chyba hodit.BEREGITE ZDOROVE.I Twoje dzieci będą ZDOROVYE.Brosite -MOLODCHINY palenia ¡!!!!!!!!!!

   • Malena

    Elena imela vvidu stress dlja kurilchika. v ljubom sluchae. va, eto ne ponjat. kto kurit ili kuril tot pojmet. vse praviljno skazalaElena chto brosatj nuzhno zaranee kogda eche planiruesh rebenka. Mne kstati bylo lekhko brositj, srazu kak zaberemenela pervym rebenkom srazu otvrachenie k kurevu. nemnogo stala kluritj kogda perestala kormitj. Rebenku uzhe 10 mesjazev bylo. Sejcvas vtoraja beremennsotj otvrachenie k kureniju srazu. dazhe zapah ne perenoshu. Blagodarju Boga za eto !!

 52. Elvira

  Oczywiście kobiety w ciąży mogą palić. Podobnie jak skok ze spadochronem, picie wódki, zażywanie narkotyków, machanie prasą, wchodzenie w przypadkowy seks. Jeśli kobieta chce stracić dziecko lub wydać na świat niezdrowe dziecko, zaleca się to zrobić. Dla tych, którzy chcą zostać matką, kwestia palenia sama znika.

Dziękuję Twój komentarz pojawi się po weryfikacji.
Dodaj komentarz

Najgorętsze dyskusje
Czy ciąża jest możliwa po aborcji medycznej?
Dzień dobry. Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży przed opóźnieniem miesiączki
Mam 7 tydzień. Dla mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło się 9 lat temu. Od pierwszych oznak ciąży przed opóźnieniem można nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: jakie jest prawdopodobieństwo?
Cześć, proszę, proszę. Po certyfikacie lub akcie seksualnym mój partner u mnie skończył i gdzie w godzinę wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
Czy można palić kobiety w ciąży? Czy trzeba rzucać?
Dobra pora dnia! Dziewczyny Ooi, tydzień temu dowiedziałem się, że jestem w ciąży, to był szok, ponieważ mój mąż i ja próbowaliśmy dostać pół roku i naprawdę chcemy ...