Basen w czasie ciąży: nie tylko nie jest szkodliwy, ale także przydatny!

Basen podczas ciąży: korzyść i szkoda

Współczesne problemy z coraz większą robią aktywny wybór.

Fakt, ZE KOBIETA w ciąży powinna utrzymywać Stabilny stan emocjonalny, przewlekłe SIĘ PRZED negatywnymi emocjami i dobrze zjeśćSam w sobie nie ma wątpliwości.

Ale o aktywności finansowania jest wiele kontrowersji. Na przykład, czy kobiety wrób się basen? Eksperci są zgodni, że basen w czasie może być bardzo trudny.

...

Spis treści:

Ale zanim się poszedł, jeszcze Zaleca się ich zapoznawanie się z tematem szkoleń, ich zaletami i wnioskami, ponieważ w czasie Dbamy o zdrowie.

Trzy wieloryby

Komisja: 3. Żartować Pływanie, nurkowanie, a także aerobik w wodzie.

Pływanie

Pływanie w ciążyPodczas pływania ciężarna kobieta czuje się niesamowicie swobodnie. Które przypominają trudne warunki na dziecko.

Pływanie Może Ci się rozwijać i stresować. Rozładowuje się kręgosłup i układ mięśniowo-szkieletowy jako całość.

Te lekcje są też dobre, ponieważ ciąża wytrzymałość, nie będzie to zbyteczne dla porodu.

Pływanie wzmacnia mięśnie klatki piersiowej, A eksperci TWIERDZA, Ze Kobiety, Które poszły na Basen W Czasie ciąży, rzadziej cierpią na brak Mleka. Aby wspaniała okazja, aby przygotować się do porodu.

Nurkowanie

Nurkowanie uważane jest za użyteczne przede wszystkim z punktu widzenia psychologii. Tak więc mama się rozumieć i czuć się z dzieckiem w trakcie.

Z fizycznego punktu widzenia nurkowanie jest odległości jako trening opóźniający oddychanie, które nie będą zbędne dla bitwy i poród.

Nurkowanie w czasie ciąży - doskonała profilaktyka niedotlenienie.

Badania pokazują, ZE Polska, ktorých Matki w Czasie ciąży aktywnie zanurkowały, SA w powyżej tygodnia Szybko przejść przez kanał rodny í przystosować sie zrobić Świata zewnętrznego PO urodzeniu.

Średnia bitwa czas na jedną i pół minuty. Lekcje nurując splendor kobiety Na przykład okres, który osiąga proces prenatalny.

Aqua aerobik

Aqua aerobik w ciążySpecyfika lekcji aqua aerobik dla kobiet w Sprawa jest inny zwykły. Dlatego ważne są przeciwwskazane przy dużych obciążeniach.

W przypadku Tym esencja ćwiczeń w skakaniu i bieganiu po wodzie z wysokimi wypętrzeniami kolanów, wykonani mieczy z nogami i re.

Przydatne i usprawniające. Woda zwiększa elastyczność mięśni, ą zwłaszcza dobry trening mięśni Wewnętrznych bioder, CO W Przyszłości moze ułatwić Proces porodu.

Ciąża i pływanie - Basen Olympic TV

Wskazania i przeciwwskazania

Czy basen dla kobiet w ciąży jest przydatny? W rozsądnych granicach SIŁY FIZYCZNE, więc sama ciąża jest wskazaniem do takich działań.

Zanim jednak zaczniesz wizytę w basenie, skonsultuj SIĘ ZE oo Tym problemem Swoim ginekologiem. Ponadto, musisz wiedzieć, że jej przeciwwskazania dla kobiet w ciąży.

Więc specjalista może ci doradzić wyzwaniu takich działań, kiedy choroby narządów wewnętrznych, gestoza ja nadciśnienie macicy.

Nie odwiedzaj basenu dla ciężarnych, cierpiących choroby zakaźne i posiadanie alergia na chlor.

Będę sponsorany zrezygnować ze szkolenia w sprawie prezentacja łożyska lub grożące poronienie. Ważnym przeciwwskazaniem JEST zły stan Zdrowia Kobiety w ciąży: Wiec co najmniej odczuwaj Niewielka dolegliwość, Pomiń trening.

O osi czasu

Od czego i jak długo mogę odwiedzić basen dla kobiet w ciąży?Zarówno jak i instruktorzy pływają razem wizyta na kąpiel w ciąży szybko się jak szybko. Najlepiej jest ćwiczyć płynność przed ciążą, corządz dobrze trenować ciało.

Jeśli zdecydujesz SIĘ zapisać w basenie, będąc juz w interesującej pozycji, Nie zwlekaj, ponieważ pływanie JEST korzystne dla kazdego okresu oczekiwania Dziecka.

Ponad pierwszy trymestr ABY odwiedzać Basen Lepiej w odstępach wspólnie Drugi Dzień (3-4 razy w tygodniu) i pływać przez DWADZIEŚCIA minut. W przyszłości Możesz wydłużyć czas treningu do 45 minut, ale pierwsze zostało będzie kosztować zdrowia.

Przestań trenować w basenie jest do producenta tylko przed dostawą. Jeśli masz problem z silnym uśmiechem w jamie brzusznej i usunięcie śluzówki, więc nie można już się zyć.

Aby wybór nie stał się mąką

Aby wybrać rodzinę, matka ciągającą się po traktowanej bardziej odpowiedzialnej niż jakakolwiek inna kobieta. Nie idź do pierwszego apartamentu, tylko dlatego, że jest blisko domu.

Optymalny wybór - basen ze specjalną szkołą dla kobiet w ciąży. Niezbędny do zrobienia pod wodę w basenie. Lepiej jest, jeśli chodzi o wodę morską lub bieżąca.

Jeśli dostaniesz SIĘ zrobić przyjemnego basenu, na pewno zostaniesz poproszony o certyfikat od specjalisty upoważniającego TAKIE Klasy.

Konieczne jest staranne dobranie instruktora, z każdym większym zaręczonym. Ważne JEST, ABY TA osoba byla uważna í taktowna, Nie narzucała CI ćwiczeń, ale opracowała dla Ciebie Indywidualny Program.

Prawdziwy specjalista zawsze będzie podążał za wykonaniem ćwiczeń. Jeśli pojawią się jakieś braki, poprawi cię i pokaże ci, jak to zrobić dobrze.

Co masz ze ze pomaga zabrać?

Co zabrać do puli?Koniecznie musi być certyfikat autoryzacji.

Strój kąpielowy. Jeśli okres ciąży JEST JUZ DOSC Długim, Twój zwykły strój kąpielowy Raczej NIE nadaje sie zrobić Zajec. Waft natychmiastowa kupić produkt ilość ilości.

Gumowe kapcie z karbowanymi podeszwami, pojazdy zakończy upadkowi na śliskie podłogi. Przydatny i ręcznik, a także gumowa czapeczka.

Żel pod prysznicem. Bardzo ważne jest, aby przejść bezpośrednio do startu.

Suszarka do włosów, mokra torba na pranie.

Coś do jedzenia. Połuższym kontakcie z wodą z reguły zaczęła się apetyt. Przynieś kilka owoców, grzanki lub napój mleczny. Nie musisz także zapominać o wodzie pitnej.

Środki ostrożności

Jak mogła się wybrać, Aby można to zrobić, wystarczy wsunąć zabezpieczenie.

Kobiety w tym celu:

  1. Pływający w basenie Tylko, Gdzie spełnione SA Randki Normy sanitarne í higieniczne dotyczące Jakości Wodami.Waktualnie termin na punkt wyboru.
  2. Po zanurzeniu w wodzie staraj się unikać silnych odczynów.
  3. Płyn się i lepiej w stylu, czynię którego się przyzwyczajony. W czasie trwania Czas na odpoczynek.
  4. Buty mają być antypoślizgowe, w rzeczywistości jednak intensywne ryzyko upadku.
  5. Wszelkie nieprzyjemne odczucia LUB ból powinny natychmiast STAC SIĘ Pretekstem zrobić wydostania SIE Z basenu.
Tak wiec, jeśli Randki Zasady SA spełnione, Pula JEST przydatna, zarówno dla przyszłej Mamy, JAK I dla dziecka.Jeśli Masz pozwolenie od specjalisty, mozesz pływać, A musisz nawet.

Pomagaj w pracy podczas porodu, pociągu i braku wielu problemów.

Ja, oczywiście, basen - także niezwykle przyjemna rozrywkai emocje dla ekranu nie mają są zbyteczne.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Roman Pietrow

    Dzięki za artykuł, teraz informacje zniknęło. Żona w rodzinie przez dłużej czas chce iść na basen

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...