Badz na bieżąco: Aqua aerobik w Czasie ciąży JEST użytecznym i bezpiecznym substytutem Sportu!

Aqua aerobik dla kobiet w ciąży: korzyści i szkody

W czasie Ciąża dla materiałów matki nie polecam fizycznie. Aktywne sporty, podnoszenie ciężarów, udział w zawodach są płci.

Ale to nie znaczy, że to jest Pojęcie ruchu z życia. Utrzymywanie stonowanych i utrzymywanie sprawności Jest Możliwe i konieczne, wpłynie Pozytywnie zarówno na STAN ZDROWIA samej Kobiety ciężarnej, JAK I na zdrowie JEJ Dziecka.

...

Spis treści:

Odpowiednim substytutem Kliknięcie by być być aqua aerobik. Zajęcia w umywalka harmonijne połączenia światła i rozluźnienie Ciała i doskonale nadają SIĘ dla macierzy Matek.

Ale w ciąży? Z czego i na jak długo możesz uprawiać aqua aerobik? I, oczywiście, jakie są przeciwwskazania do badań?

Aqua aerobik w ciąży

Zajęcia aerobiku są uważane za najbezpieczniejsze dla kobiet w Ciąży.

W przeciwieństwie do normalnych treningów, przechodzą w wodzie, co pozwala zmniejszyć obciążenie organizmu, i mięśnie, a także daje spokój.

Ale aqua aerobik, jak każdy inny rodzaj treningu ciała, ma wskazanie i przeciwwskazania.

Korzyści i wskazania

Aqua aerobik w ciąży: korzyści i wskazaniaAqua aerobik jest bardzo wydajny dla tych kobiet, u których zdiagnozowano sylwetki w płodzie. Dzięki prostym ćwiczeniom nawet w odwrocie.

Aqua aerobik pomaga rozluźnić napięte mięśnie, aby znaleźć pokój. To niemożliwe w czasie lęki dla zdrowia dziecka, a także z myślą o bezpośrednim narodzinach.

Zajęcia pomagają fizycznie, nie odbędzie się na wadze. Trening na dobrą prewencję niedotlenienie płodu.

Dzięki regularnym ćwiczeniom w wodzie bardzo ważne marzenie o przyszłości maciece, poziom stresu maleje.

Lekcje aqua aerobiku przygotowują kobiecy organizm do porodu. Robiąc odpowiednie ćwiczenia , które wezmą się w świat.

Dzięki szkoleniom przedawnione monety uczą się polecenia oddychać, nieuwagi, czas ciężkiego oddychania, skurcze.

Jeśli kobieta ma Zgaga, wzdęcia LUB Inne problemy z pokarmowym, A potem dzieki aqua aerobik, Randki Kłopoty te doprowadzą zrobić Zera.

Zajęcia w wodzie są piękne zapobieganie hemoroidy. Szkolenie finansowe żylaki.

Uważa SIĘ, ZE Kobiety, Które Były zaangażowane w Czasie ciąży dowcipniś basenie, rodzą znacznie łatwiej i szybciej. W końcu wytrenowali swoje mięśnie, potrafią prawidłowo oddychać, a co za tym idzie woda ma pozytywny wpływ na płód.

Szkody i przeciwwskazania

Aqua aerobik w czasie ciąży: szkoda i przeciwwskazaniaDowiedz się więcej o tym, jak mają być aqua aerobik, wciąż ma wiele przeciwwskazań. Przed łazienką treningów niezawodnie należy skonsultować się z ginekologiem.

Nie chodź na zajęcia z wodą, jeśli jest zimno, SARS, nawet niewielki wzrost temperatury, kaszel, ból gardła itd. W przypadku zaostrów dookalnych zasłony dookolnych w domu.

Dróg odcinka przeciwwskazania się bezpośrednio z ciążą (na przykład dla przerwaniem, gestoza, częste plamienia, wielowodzie, silna toksyna itp.), nie zalecam również pływania na aqua aerobic.

W obecności chorób grzybowych z odwiedzenia w publicznym puli należy wyrzucić. To samo dotyczy lekcji w miejscu.

Warto pamiętać, że w wielu basenach jest do celu. Przed urządzenia zajęć powinien wyjaśnić, jak dezynfekowana woda.

Jeśli dostępne alergia W odniesieniu zrobić chloru, należy zwrócić uwagę jedynie na te baseny, w ktorých oczyszczenie następuje przez jonizację LUB ozonowanie.

O osi czasu

Czy kobieta w aerobiku może o każdym ciąży. Jeśli czuje SIĘ Wspaniale, Nie ma przeciwwskazań, a te ćwiczenia SA zatwierdzone przez Lekarza, wtedy mozesz Bezpiecznie chodzić na Zajęcia.

ale Warto zwrócić uwagę Trzeci trymestr Ciąża. W tej nocy wszystko cenne jest wolne, jak to zrobić, bez pośpiechu.

Unikaj dużych obciążeń, szybkich uderzeń serca. Więcej czasu na zamieszczenie szkoleń oddechowych.

Obiekty ćwiczeń

Standardowo na zajęciach Aqua aerobik Kobiety wykonują małe rozgrzewki, ćwiczą oddech, rozciągają, wzmacniają mięśnie miednicy, pleców, klatki piersiowej itp.

Na rzeczy przybornika, otwierając kopię tego lub innego mięśnie. Dostępne są tylko pływania.

Śladami ćwiczeń na aqua aerobiku. Powinny być tylko pod nadzorem, aby nie skrzywdzić siebie ani dziecka.

Oddychanie

Aqua aerobik w ciąży: przykłady ćwiczeńPodczas wykonywania tych ćwiczeń uwięziona w wodzie. Dzięki temu trenowanie tego typu kobiet staje się łatwiejsze iżejsze usztywnić.

Ćwiczenia oddechowe pomagają dziecku przyzwyczaić SIĘ zrobić braku tlenu, z ktorým SIĘ zetknie, gdy przejdzie przez kanał rodny.

"Motyl". Trzeba wstrzymać oddech, wskoczyć do wody, próbując szeroko rozczasować kolana. Dzieje się piecze. Będziesz się zanurzył w wodzie.

"Kanał rodowy". Wszystkie kobiety ustawiają się oddzielnie, co szeroko rozchylając nogi. Z kolei każdy płynie wzdłuż formowanego tunelu.

"Dziecko". Musisz krzyżować ręce i przyciskać nogi do klatki piersiowej, naśladując dziecko w macicy. W tej pozycji powinieneś się przeciągnąć w wodzie i pozostać przez chwilę.

Jest również dobre dla ciała do pływania pod wodą. Powinieneś starać się wstrzymać oddech tak bardzo, jak ustawić. Zdolność prowadzenia pacjenta jest skuteczna.

Z boku

Są to klawisze, ćwiczenia mięśni prasy, pleców, a także miednicy. Często się podnosząc, podsuwając, odsuwając i odsuwając.

Skręcanie. Dzięki temu ćwiczeniu mięśnie w części pleców są dobrze wzmocnione. Musisz chwycić się boku, usiąść. Się, delikatnie odsuwając palce, dobrze przesuń skrzynkę w prawo, a następnie w lewo.

"Rower". Trzeba odwrócić się do flanki plecami, chwycić ją za ręce.Za delikatnie połówkę w wodzie na plecach. Stopy są wykonane za pomocą bieżących ruchów obrotowych.

Pociągając kolana do żołądka. Powinieneś odwrócić się w stronę twarzy, złap ją za ręce. Się połowa się w wodzie na brzuchu. W płynnym tempie masz przycisnąć kolano do brzucha, później wyprostować nogi.

Rozciąganie

Aqua aerobik dla kobiet w ciąży: rozciąganie i ćwiczenia na piersiWszystkie ćwiczenia rozciągające się z wyjątkiem skoków z boku, który jest niezbędny.

"Sznurka". Trzeba podnosić Nogi zrobić boków, próbując usiąść na sznurku TAK BARDZO, JAK do (wykonać podłużnym i poprzecznym JAK).

Ćwiczenie z maszyn. Jedna noga powinna być umieszczona na maszynie. Moja przyprawa nasiąść. Ćwiczenie własne przez naprzemienną z prawą, a następnie lewą stopą na maszynie.

Skakanie. Konieczne jest skakanie tak wysoko, jak to zrobić, przy równym rozłożeniu nóg tak jak widać jak.

Do piersi

Push-upy. Trzeba stanąć plecami do łazienki o krok od niej. Odwrzyj się do niej. Oprzyj się o ścianę i uruchom pompki.

The Prayer Pose. W przypadku zgleńskich połączeń i połączeń na poziomie klatki piersiowej w modlitewnym geście. Tak się przyciskać do siebie, czując jednocześnie, jak mięśnie klatki piersiowej obciążają się.

"Krol". Musisz poruszać nimi, imitując ruchy czołgu (zarówno do przodu, jak i do tyłu).

Inne ćwiczenia

"Duża zmiana". Esencja tego ćwiczenia w spoczynku od wszystkich. Zaczyna się swobodnie pływać, chodzić po wodzie, czuć, jak można wycisnąć na przednią część ciała. Doskonała relaksująca postawa do "gwiazda" z tyłu.

Czy kobieta w ciąży są pokazywane pod wodą masaż obszar brzucha i klatki piersiowej. Może zrobić to sam.

Konieczne trzymanie dziecka w rękach, a następnie silnie je wić w klatce piersiowej. Masaż ten sprawia, że ​​ona elastyczna, jej pojawianiu się jej rozstępy, a także masaże narządów wewnętrznych.

Aqua aerobik dla kobiet w Ciąży

Ponownie stosować

Aqua aerobic to świetny sposób na wydobycie matek, przez naciśnięcie z ciała w ciele, a także kompetentnie przygotować go do porodu. Na to elastyczny na poprawę elastyczności.

Ogólne informacje na temat aqua aerobiku w czasie ciążyPożądane jest, aby osiągnąć cel.

Jeśli nagle pogorszy się głowa lub ogólny stan zdrowia, natychmiast zatrzymaj ćwiczenia i zadzwoń do trenera. W ciążę ignorowanie złego stanu jest obarczone nieprzyjemnymi przyczynami.

Po zajęciach jest obowiązkowe Warto robić ćwiczenia relaksacyjne. Ogólnie mówiąc, płynie z energią i spokojem.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...