Styl Życia

Jaki styl życia powinien prowadzić do kobiet w ciąży

Ciąża na zamówienie brutto. Jak teraz iść na sport, iść do kąpieli lub uprawiać seks? Czy mogę farbować włosy, nosić szpilki i leczyć zęby?

Ciąża nie jest chorobą! To, oczywiscie, moze Być Trudne zrobić zapamiętania, Po wykonaniu niezliczonych testów, po tygodniach zepsute przez zatrucie, z powodu wybuchów nástrojů i zwiększonego zmęczenia.

Ale mimo wszystko, ciąża jest normalna! Trzeba tylko coś z tym żyć.

...

Spis treści:

Zmiany

Koniecznie trzeba, co zmienić w stylu życia.

na przykład Dowiedz się, jak ciąża wpływu na szkielet. Obciążenie kręgosłupa tętniczego, środek ciężkości się zmienia. Jak to wpłynie na ciebie?

Przyszłe mamuśki poruszają SIĘ ostrożnie, trudniej JEST usiąść, pochylić SIĘ, Poza ZMIAN snu. Pojawia się pytanie o wybór obuwia. Co wolisz - mieszkania baletowe, obcasy lub coś innego?

Ciekawy fakt. Ciężarne kobiety stare kobiety na ciąży, ale na początku!

Wszyscy o tym wiedzy Kobiety w ciąży nie podnoszą wagi. Ale czy na oznacza, że ​​program musi być chroniony przed każdym wieczorem wysiłkiem fizycznym? Czy można ćwiczyć jogę lub sport? Jeśli chcesz wykonać, jakie?

Ponadto, podczas tych 9 miesięcy twoje ciało przetrwa, po prostu burze z buziami na poziomie hormonalnym!

Zwiększona produkcja hormonów, spodziewasz się opracować nowe hormony, stworzenie "specjalnie dla kobiet w Ciąży". Jakie działania chcesz popełnić na ciebie?

Czy hormonu:

  Czy można stosować kosmetyki dla kobiet w ciąży?

 • Dotk miesięcznych;
 • prowokować nudności;
 • opracują narządy w języku obcym;
 • rozluźnić mięśnie (JEST SIĘ konieczne, ABY macica SIĘ Nie Nie zaszkodziła kurczyła że dziecku, ale jednocześnie, z powodu ospałości jelit, zaparcie);
 • odbudujcie piersi, aby powstało w nich mleko;
 • i życie jest dużo zmian, muszę się zastosować.

Ja nie zapomnij o rozstępy, ponieważ ich pojawiają się są również dostępne z poziomu zmianami hormonalnymi! Jak sobie z nimi poradzić? Jakich obrazów fotograf?

      

Ciąża dla dwojga

Zmieniasz SIĘ Nie TYLKO zewnętrznie, ale takze wewnętrznie.A jeśli sama Kobiety czasami SA Trudne zrobić zrozumienia, ABY Jakie zamieszanie SA Ich mężowie!

Biorąc pod uwagę, Ze mężczyźni Maja tunele myślące (To Jest problem - To Jest rozwiązanie), wówczas ciąża zony wyrzuca spod Nich Ziemie.

Nie do usunięcia tego "problemu". Za nastrojem małżonka nie nadąża, a nastrojejem i ogrzewaniem się sprzeczne.

Konieczne jest podejmowanie decyzji w sprawie Kameralna strona życia wymaga szczegółnej uwagi i delikatnego stanu.

Modyfik

Oddajemy ten dom na linii.

Zazwyczaj ciężarne zmartwienia dużo pytań, Styl życia podczas ciąży "Styl życia podczas ciąży":

Ciesz się lekturą i szczęściem!

      
1 komentarz
 1. Nevaeh

  Śmiertelnie trafna wiadomość. Uderzyłeś buleleys!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...