Czy mogę pic zieloną zieloną podczas ciąży?

Zielona herbata w ciąży

Istnieje WIELE Opinii, ZE picie ziołowych herbat wagowo Czasie ciąży żartem jednym ZE sposobów Utrzymania Zdrowia przyszłej Matki.

Inni czas, że inaczej picie zielonej herbaty W Czasie ciąży nie JEST Zbyt przydatna dla Niej I JEJ Przyszłego Dziecka.

...

Spis treści:

Ten podział Opinii wprowadza osób w Błąd większość, jeśli chodzi o faktyczny wpływ na zdrowie HERBATY Kobiety w ciąży.

Oszczędź do herbaty w Ciąży

      

W rzeczywistości zielona herbata Jest dodatkowym źródło czystości witamin i mikroelementów takie jak wapń, Żelazo ja magnez.

Dodaje się, że utworzone elementy przeciwutleniacze.

Ten napój mój Krwi utrzymuje POZIOM cukru w ​​normie, poprawia funkcjonowanie serca, zapobiega pojawianiu SIĘ komórek nowotworowych.

Ponadto Zielona herbata ma pozytywny wpływ na Stanami i zębami jest fotografia zapobiegawczym Cukrzyca U Kobiet wagowo Ciąża.

Ze uwagi na jego cechy, zawsze kuchnia przede wszystkim sobie poradzić toksyna.

Ponieważ ciężarna je "na Dwoje", moze Mieć Problem z nadmiarem cholesterolu mój Krwi, współpracowników prowadzi zrobić podwyższone ciśnienie Krwi.

Dlatego lekarze w związku roboczym powinni podjąć decyzję o przyjęciu wniosku reguluje poziom cholesteroluutrzymując się w tym czasie w normie.

Kolejnym problemem Kobiety w ciąży JEST naruszenie trawienia i normalnego funkcjonowania przewodu pokarmowego. zielona herbata to cudowne lekarstwo w walce z tą chorobą.

CZY chwili obecnej przeprowadzono ZBYT MALO Badan, ABY potwierdzić Pełne Bezpieczeństwo Zielonej Herbaty w stosunku do ciała Kobiety w ciąży I JEJ Dziecka. I Niewielka liczba Badań przeprowadzonych w Tej chwili, Nie pozwala agencji krajowej sformułowanie ostatecznej Opinii na pewno chodziło o Tego Problemu.

Jedyne, co powiedzieć MOŽNÁ, czy ZE JAK kazdy produkt, Kobiety wagowo ciąży muszą umiarkowanie przyjmować Zielona herbatę.

      

Środki ostrożności

Czy mogę dostać zieloną herbatę?Doświadcz doświadczonych, Zielona herbata i ciąża są w tym właśnie kwadrat przepisy, Jeżeli dzienna Stawka JEGO spożycia nie nie przekracza 200 ml, czyli Trzy do Czterech filiżanek: nie muszą Jeden powodować szkody, ale zostaną dostarczone Substancje Przydatne dla JEJ Ciała.

Na podstawie Tego ograniczenia Badań, co potwierdza Fakt, Ze dzienne spożycie kofeiny 400 ml LUB więcej (więcej niz sześciu filiżanek dziennie) prowokuje powolny Rozwój płodu u Kobiet w ciąży.

Współszycie, że Kofeinę można zawrzec w których treściach: cola, kawa, czekolada.

Używanie dużych dawek kofeiny, Cofał się z tego powodu Pierwszy ja drugi trymestr ciąża.

Kolejny domniemane działanie negatywne Zielona herbata na ciele Kobiety w ciąży żartem zrobić, Ze składniki Herbaty Substancje Moga wpływać na skuteczność kwas foliowy.

A jak wiadomo dziesięciu pierwiastek odgrywa ogromną ROLA w kształtowaniu układu nerwowego u nienarodzonego Dziecka na początkowych etapach. To potwierdzenie - ostatnie badanie naukoweców.

Stwierdzono, Ze Zielona herbata zawiera Substancje, Które Moga prowadzić zrobić hamowania enzymów Wagowo komórkach nowotworowych (reduktaza dihydrofolowa - EGCG). W rezultacie płód Nie otrzymuje wystarczającej ilości kwasu foliowego, CO prowadzi do defektu Wagowo Rozwoju rurki nerwowej.

      

Zgodnie ż wynikami Jednego oo Badań, wiadomo, Ze Dzieci, ktorých Matki spożywały podczas Zbyt Dużo Zielonej Herbaty okresu Planowania mogły urodzić SIĘ z wadami nerwowymi rdzenia kręgowego (przepuklina rdzeniowa).

Nawet jeśli KOBIETA w ciąży spożywa pokarmy Bogate w kwas foliowy, A takze Witaminy z zawartością, negatywny efekt Nadal pozostanie, choc nieistotny.

W badaniach zauważono, Ze uzyskane DANE dotyczące szkodliwości Zielonej Herbaty Nie Să całkowicie przekonujące. Dlatego stuprocentowy Dowód na zdjęciu na ściegu Tego produktu na organizm.

Wyciągaj wnioski

A może wywnioskować, że w zielona herbata w ciąży Moze Być zarówno użytecznym pokarmem, JAK I niebezpiecznym dla Zdrowia przyszłej Matki i Dziecka, jeśli używasz w dużych ilościach ISC.

A ponieważ kofeina jest najbardziej niebezpiecznym składnikiem zielonej herbaty, warto wybrać zieloną herbatę z najmniejszą zawartością, Tym SAMYM rezygnując z innych Produktów zawierających kofeinę.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Bravo

  Błąd w artykule. 200 ml do 1 miarka, ale nie 3-4. Chyba, Ze ktos wypije herbatę z kieliszków na wódkę ...

 2. Nastya

  Mój Mąż ZAWSZE pil Zielona herbatę i pobudzał Mnie, twierdząc, ZE JEST zrobić Dobrego zapobieganie rakowi. Jednak w Czasie ciąży Wcale Nie piłam Tego napoju, ponieważ czytałam, ZE MOZE ABY zaszkodzić dziecku, ciemnym piwem Nie chciałem ryzykować. Bardziej nieszkodliwy wydaje mi sie napar z rumianku Kwiatów, Który moze zastąpić herbatę.

  • Yoko

   Aby tylko napar z rumianku i nie polecam jedzenia, szczególnie w pierwszym trymestrze. Prowadzi do malarstwa.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...