Wódka w ciąży: stosować bardzo rzadko i tylko zewnętrznie!

Wódka w czasie ciąży: korzyść i szkoda

Dawno, dawno temu w Rosji istniała dobra tradycja, Która zakazała picia mocnych trunków na weselu.

Nowożeńcy kategorycznie nie mogli pić alkoholu, ponieważ PO uroczystości nadejdzie pierwsza noc poślubna, w ktorej moze nastąpić MALÝ pokarm narodzin nowego Życia.

...

Spis treści:

Moje współczesne wszystko wygląda inaczej. Do picia, powód nie był potrzebny, a nawet kobieta w domu po cichu przyłożona do szklanki wódki W towarzystwie Przyjaciół, Nie myśląc o Tym Bardzo Małym cudzie w sobie.

informacje W ogóle

Wodka od dawna uważana jest za Nepalem, właśnie z Kultury. Ogólnie Rzecz biorąc, JEST TYLKO mieszanina zrobić Wody, koniecznie przefiltrowana przez miękkie i Pewna ilość alkoholu otrzymanego przez destylację brzeczki.

Istnieje rowniez wódka zawierająca Różne dodatki smakowe, mój współczesnym Świecie Moga Być zarówno Naturalne, JAK I syntetyczne.

Mimo to kolorystyka potrzebuje się przejrzystego. Siła jest do pracy kluczowej 40%.

      

Wódka w czasie ciąży

Korzyści i szkody

Przydatne właściwości wódki w czasie ciążyPonieważ KOBIETA W interesującej sytuacji, WIELE silnych leków JEST surowo zabronione, mozesz przejść zrobić tradycyjnej medycyny.

Czy można zajść w wagną wódkę? Nawet Niewielka ilość wódki, ktora przyszła matka pije, pije i Dziecka.

Alkohol z łatwością pokonuje barierę łożyskową i przenika zrobić Krwi płodowej, Ktora żartem Główna Wyślij Przyczyna wad wrodzonych - Rozwój fizyczny zostaje całkowicie zaburzony.

Dziecko moze urodzić SIĘ z niedorozwiniętym mózgiem, naruszeniem układu nerwowego, z poważną choroba - choroba serca.

Wykorzystanie wódki dla wczne warunki Ciąża może sprowokować poronienie LUB martwa ciąża, Wiec powinnaś natychmiast przestać Jeść, ponieważ zdecydowałaś SIĘ zajść w ciążę.

Wskazania i przeciwwskazania

Wódka MA dzialanie przeciwzapalne, przeciwbólowe. Moze Dziesięć napojów zawiera alkohol, Po zastosowaniu Śródka Śródka dezynfekującego Dla rodziców z zadrapaniami, otarciami i płytkimi nacięciami.

Przeciwwskazania kolejne spożycie w powyżej tygodnia czystym, indywidualne reakcje alergiczne, Choroby zaniedbane i przewlekłe.

Sposoby postaci

Sposoby używania wódki w czasie ciążyKompresuje. CZY MOGE zrobić kompres wódki w ciąży? W przeciwieństwie do okładów alkoholowych, wódka ma łagodniejszy wpływ, łagodzi ból i stany zapalne, rozszerza Naczynia, zapewniając przypływ Krwi do strefy zapalnej, łagodzi obrzęki.

Wszystko Czego potrzebujesz, ABY wódka i gazy, Które należy złożyć na kilka warstw. Zastosuj Dziesięć bandaż Na2 Godziny, Po nasmarowaniu Skóry kremem Dla Dzieci, przykryj cerata i owinąć bandaż.

Taki kompres moze byc użyty z bóluem w Uchu (Puszcza ucha) I kaszel, Mozesz zrobić kompres ból gardła, Tylko w TYM przypadku konieczne żartem użycie szalika Lub Wełnianego Szala do mocowania na ciele i na Ciepło.

Pocieranie. CZY MOGE przecierać wodkę podczas ciąży? W podwyższonej temperaturze LUB Przy oparzeniu cieplnym moze Być stosowany do mielenia, ponieważ alkohol powoduje efekt chłodzenia podczas ulatniania.

Z Fotografowanie BOLU w Uchu Moze Być użyty zrobić zaszczepienia wódki rozcieńczonej na Pół Wodą.

Z chorobami Skóry: Rany, wrzody, ropnie. Nalewka: 1 szklanka Paczków Brzozy na 5 szklanek wódki. Domagaj SIĘ Jednego tygodnia.

KIEDY katar pozostawia Kalanchoe dobrze umyte, wysuszone, pokrojone na małe kawałki, 2 łyżki. l. Przygotowany surowiec WLAC 200 ml wódki, nałożyć 10 dni w ciepłym miejscu budowy Budowy, po przefiltrowaniu.

CZY poduszki?

TE nalewkę MOŽNÁ potrzeć na żylaki na nogach.

Połknięcie. Kobiety w ciąży sąęczęsto zaniepokojone bole Głowy. W powyżej tygodnia odradzającym SIĘ. Silny ból mozna usunąć za Pomocą naparu z 20 g propolisu i 100 gramów wódki. Połóż 40 kropli nd kawałku chleba i zjedz.

Środki ostrożności

Wódka w czasie ciąży: środki ostrożnościPodczas całego okresu ciąży należy zachować ostrożność w przypadku leków tradycyjnej medycyny, w szczególności alkoholu zawierających zrobić podawania doustnego.

Zajmuję SIĘ PRODUKCJA Nie nadużywaj i używaj specjalnego Rzadko Bardzo Małym w dawkach wskazane żartem skonsultowanie SIE oo lekarzem.

Kupując popularne wódki trzeba Być ostrożnym, ponieważ wraz z nadejściem nadpalone napojów, Które powodują nieodwracalne szkody dla organizmu.

Pamiętaj - Należę zrobić CIEBIE. Jeśli Twój znajomy oo STAL Butelka wódki w ręku, i urodziła Zdrowe Dziecko, ABY nie nie JEST grzechem święta i jestes Trochę zrobić picia - mysle, ZE odchylenia w Rozwoju poważnych Chorób w Przyszłości Beda rowniez wietlane.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...