Woda mineralna w czasie ciąży: który wybrać i ile do picia?

Woda mineralna w ciąży: korzyści i szkody

Pod Wodą mineralna rozumie SIĘ Wody podziemne (I Czasem powierzchowne), Które różnią SIĘ Tym, Ze zawierają Substancje biologicznie czynne.

W zależności od skladu, taka woda moze Być użyta zrobić Leczenia I SA Jeden stosowane wewnątrz LUB SA środkami zewnętrznymi.

...

Spis treści:

Uważa się, że Woda mineralna moze Pozytywnie wpływać na ludzkie Ciało. Jak wpływa na Ciało Kobiety oczekującej Dziecka?

informacje W ogóle

Woda mineralna JEST różnego rodzaju i Kazda z Nich moze wywierać inny wpływ nA organizm przyszłej Matki.

Przez zawartość soli w NIM Moze Być woda lecznicza, Jadalnia, A takze sala Medyczno-jadalnią.

W składzie leczniczej wody mineralnej Wiecej niz 10 gramów soli. Woda lecznicza JEST podzielona na zasadową i kwaśna (przez kompozycję kationowo-anionową) bedzie miała inny wpływ na wydzielanie żołądka.

W zabiegu ı Wodzie Stołowej JEST zrobić 10 gramów Soli.

W Wodzie Stołowej zawartość soli JEST najmniejsza, TYLKO 1-5 gramów, ta woda JEST potrzebna zrobić codziennego użytku, ponieważ Nie ma wpływu na wydzielanie żołądka.

Woda mineralna - Program "Lekarze"

      

Woda mineralna podczas ciąży

Przydatne właściwości wody mineralnej podczas ciążyKobiety w ciąży CZY Moga pić wode mineralna (wode mineralna)? Mówiąc o korzyściach i szkodzie, wARTo zrobić zauważyć wciąż woda mineralna Nie zaszkodzi ciału Kobiety w ciąży.

Wręcz przeciwnie, wzbogaci SIĘ TYLKO O Różne Przydatne mikroelementy, ktoré sa niezbędne zrobić pełnego Rozwoju Dziecka.

Z powodu częstego spożywania wody mineralnej, zwłaszcza dwutlenkiem Węgla U Kobiety w ciąży moze dochodzić zrobić wzdęcia AW Drugiej połowie ciąży - nieprawidłowości w żołądku i drgawki Zgaga.

Wskazania zrobić korzystania Z wody mineralnej Moze Być niedobór tlenu.

Jeśli KOBIETA w ciąży chodzi na wolnym powietrzu Troche, wówczas płód moze zostać wzbogacony tlenem przez Układ trawienny, używając wody mineralnej zawierającej tlen, Która JEST rowniez nazywana natlenioną.

Ponadto taka woda moze aktywować odporność i zwiększyć witalność.

Pomimo dużej ilości korzystnych substancji w kompozycji, woda mineralna MA przeciwwskazania.

Tak wiec nie nie mozna stosować wody mineralnej z zaostrzeniem zapalenia żołądka w Postaci przewlekłej Lub wrzodziejącej, któremu towarzyszą nudności i wymioty, bol.

Nie mozesz Tego wypić KIEDY biegunka I chroniczny Pędy trzustki. Lecznicze Wody mineralne, sa przeciwwskazane w przypadku Choroby kamicy żółciowej, A Rozmiar kamieni o średnicy przekracza 5 mm.

Dlaczego Tego Chce? Gazowana woda mineralna - Program "Żyj zdrowo!"

      

Sposoby postaci

Sposoby picia wody mineralnej w czasie ciążyZaleca SIĘ kobiete w ciąży woda mineralna bez Gazu. Od napojów gazowanych Lepiej odmówić.

W JEGO składzie znajduje SIĘ szkodliwy dwutlenek Węgla, A takze chemicznie syntetyzowane Substancje, Które Moga blokować Pełne wchłanianie ważnych substancji przez Cale Życie, Na Przykład wapń.

Jaką wypić wode?

Jaką wode mineralna wypić w ciąży? Kobietą w ciąży powinna spożywać 7-8 szklanek plynu dziennie.

Codziennie moze Jeść wode stołowa. NIE MA Wieluniu Soli, jednak w przeciwieństwie zrobić zwykłego kranu Nie zawiera chloru i zadných metali.

Sztucznie zmineralizowana woda Zakup Nie JEST zalecany. Faktem JEST, ZE pod postacią swojej często sprzedawane TYLKO oczyszczona woda z dodatkiem soli. Smak fałszywy JEST Prawie niemożliwy zrobić odróżnienia.

Podczas ciąży Nie mozna używać leczniczej LUB terapeutycznej Wody Stołowej (Na Przykład "Borjomi" LUB "Essentuki"), jeśli nie nie została wyznaczona przez Lekarza.

Taka woda JEST produktem leczniczym, Moze Być użyty Tylko z wtedy, gdy istnieją odpowiednie dowody.

woda stołowa zalecane zrobić użytku w pierwszy trymestr z toksycznością. Pomaga ciężarnej kobiecie pozbyć się nudności.

Środki ostrożności

Woda mineralna w ciąży: środki ostrożnościPodczas picia Wody należy przestrzegać dziennej dawki (7-8 szklanek plynu dziennie). Nie JEST JEGO nadużywanie konieczne, ponieważ JEST W powyżej tygodnia spowodować obrzęk.

W trzecim trymestrze Woda mineralna moze powodować zgagę, wiec pij ja ostrożnie.

Podczas pozyskiwania Wody Ważne JEST zwrócenie UWAGI NA data Produkcji, MIEJSCE JEGO wycieku i MIEJSCE przeznaczenia (Jadalnia Sala Medyczno-jadalna LUB Medyczna).

Woda mineralna ma pozytywny wpływ na organizm przyszłej Matki i Dziecka na Rozwój. Ważne JEST, ABY pamiętać, ZE JEST najlepiej pić wode bez Gazu.

CZY stałego użytku trzeba Kupić wode stołowa.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Svetlana

    Wypiłam mineralna wode Krasnousolskaya po narodzinach Mojej Corki wieloma pod względami i dzieki Temu Bardzo Szybko wyzdrowiałam.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...