"Korzeń Życia", "boska trawa" LUB CZY JEST narzędzia Zen-szeń podczas ciąży

Żeń-szeń podczas ciąży: korzyść i szkoda

W Czasie ciąży dbanie o Własne zdrowie staje SIĘ Jedna z najważniejszych Rzeczy dla Kobiety, ponieważ musisz wspierać Nie TYLKO Własne mocne strony, ale takze monitorować stan przyszłego Dziecka.

W Trakcie Să NIE Tylko produkty apteczne, pilzner takze środki ludowe, Zdobyły popularność w czasach naszych babć.

Zen-szeń JEST jeden z najpopularniejszych środków, Stosowane w medycynynie ludowej. CO wiec kobietą Wagowo ciąży powinna wiedziec O tej roślinie? CZY Zen-szeń Moze Być w ciąży?

...

Spis treści:

informacje W ogóle

Żeń-szeń - wieloletnia roślina lecznicza pochodząca z Chin, Trzeba zrobić Rodziny Aralia. Język rosyjski JEST nazwanie "Korzeń życia".

Korzeń Żeń-szenia ma żółty kolor, pomarszczoną, pierścieniową powierzchnię, mięsistą konsystencję, przypominając wyglądem marchewki.

Należy powiedzieć, ZE ZEN-szeń NIE JEST przypadkowo nazywany "boska trawa", ponieważ JEST jednym z najbardziej skutecznych preparatów ziołowych Naturalnych, Które Maja korzystny wpływ na Randki układy ludzkiego Ciała.

Zawiera kilkaset substancji biologicznie czynnych, witamin i pierwiastków śladowych.

podczas Żeń-szeń Ciąża

Niezbędna dominacja pozytywowa Cechy korzenia zen-szenia, JEGO wpływ na organizm Kobiety w ciąży i płodu NIE JEJ JEST w pełni zrozumiały. OPINIE o korzyściach LUB szkodach Tej rośliny, tak Samo Jak Ludzi.

Rozważmy szczegółowo szczegóły dotyczące wpływu zen-szenia na Kobiety w ciąży.

Korzyści

Jeśli kobietą Nie ma przeciwwskazań zrobić przyjmowania leków na bazie zen-szenia (zostaną omówione poniżej Jednego) Ona przepisać odbiór Roślin Jako środka wzmacniającego. Zen-szeń JEST okazny w anemia, Beri-beri.

Harm

Żeń-szeń podczas ciąży: korzyści i wskazaniaMożliwe szkody związane ZE stosowaniem zen-szenia SA: Znacznie kolor SIĘ tonus macicy oraz liczbę skurczów serca u płodu i samej Matki, Które Moga wywołać wcześniactwo, poronienie moje earlynych stadiach.

Krążenie Krwi w macicy i macicy Moze byc Błędnych, Rozwija SIĘ płód niedotlenienie, Możliwości, ZE JEGO Śmierć.

Jest taka opinia U Kobiet, Które korzystały Ż Tej rośliny, urodziły SIĘ Dzieci z dewiacjami (wedlug naukowców oo chińskiego Uniwersytetu).

Ich zdaniem, jeśli KOBIETA obsługuje Żeń-szeń pierwszy trymestr, Płód moze rozwijać nieprawidłowo kończyny i Układ sercowo-naczyniowy, istnieją Różne nieprawidłowości genetyczne.

Mogą być używane (Lepiej JEST obliczyć z systemem z lekarzem), wtedy KOBIETA moze Mieć bolus brzucha i klatki piersiowej, przyspieszenie tętna, brak apetytu i zawroty Głowy.

JEST wysoce niepożądane przyjmowanie Leku w Drugiej połowie Dnia, Później, Moga, sprawa z nimi Problemy z zasypianiem. Ponadto, nieuzasadnione dawki zen-szenia znacznie zwiększają ciśnienie wewnątrzczaszkowe.

Wskazania

Większość Ekspertów dochodzi Doóki, že ta roślina lecznicza JEST odpowiednia dla Osób, Które Maja wiecej niz 40 lat, Ponieważ JEGO Aktywne Substancje biologiczne Moga złagodzić Przebieg Różnych ZMIAN związanych z wiekiem, zminimalizować utratę Siły i Senność oraz przejawy zmęczenia.

Bardzo często Preparaty na bazie zen-szenia SA co usług, gdy Silne przeciążenie fizyczne i emocjonalne, brak snu, stres, NISKIE libido.

Doskonały Korzeń Żeń-szenia w Walce i zaburzenia metaboliczne, rany, Cukrzyca (Pierwszy i Drugi typ), JAK rowniez z różnymi uszkodzeniami tkanek.

Ponadto Żeń-szeń Pomoże ciału w trudnym okresie pooperacyjnym. Ta cudowna roślina JEST pokazana ja Ludzie z nadwagą.

Przeciwwskazania

Mimo swoich prawdziwie magicznych właściwości, Żeń-szeń Nie PASUJE zrobić WSZYSTKICH.

Tak, tak Kobiety w ciąży kategorycznie NIE MOGA stosować leków NA zen-szenia bazie (Lub poważne ograniczenia ich użycia) w bieżącym życiu:

    Żeń-szeń podczas ciąży: szkoda i przeciwwskazania

  1. Jeśli Ciało ma Ostre Procesy zapalne LUB infekcyjne.
  2. Dowolny krwawienie.
  3. Wzmocona pobudliwość układu nerwowego.
  4. Nadciśnienie (wysokie ciśnienie).
  5. Ciężkie ciśnienie wewnątrzczaszkowe.
  6. Mastopatia, włókniaki, cysty, Choroby onkologiczne Różne (zen-szeń TYLKO stymuluje Rozwój nowotworów).

Sposoby postaci

Wewnątrz, Zen-szeń Moze Być stosowany w Postaci ekstrakt, alkohol LUB tonik, nalewka, napój, ekstrakt, wywary.

Pomimo obfitości leków, najbardziej popularne w naszych czasach Să Nalewki z zen-szenia na bazie alkoholu: wódkawino, itp.

ABY przygotować nalewkę z zen-szeniem w domu, musisz wziąć Jeden korzeń rośliny, zmiel ISC na proszek i napełnij litrem wódki. Mieszaj wnętrze przez 4 6 tygodni zrobić. Nie zapomnij wymieszać butelek.

Przedmieszczone butelki JEST filtrowana.

W zapobieganiu nalewka JEST przyjmowana Dwa razy dziennie przez Pół Godziny przed posiłkami. Nigdy Nie należy przyjmować więcej niz 20 kropli NA Raz, w przeciwnym razie wystąpią objawy zatrucia.

Kurs powinien trwać dłużej Nie niz półtora miesiąca. Żywości, pozytywnego nastawienia, harmonijnej pracy GIT i serca.

Preparaty z zen-szenia Moga Być stanowią zewnętrznie: Leczyć je pod kątem uszkodzenia tkanek, owrzodzeń typu troficznego, martwicy.

Syrop naszą żeń-szenia powiązać sportowcom w odzyskaniu sił, a gwiazdyi zrobię trochę młodsi. Olejek Zen szeniowy za włosom blask, wzmacnia Korzenie i dokumenty opadanie, odżywia Cebulki i niszczy łupież.

Środki ostrożności

Sposoby stosowania żeń-szenia podczas ciążyŻeń-szenia, tym nie przekraczać danych warunków.

Ciężarność należy o tym pamiętać z ponad 200 ml odpoczynku w organizmie może sezonowy odurzenie, który przejawia się w formie silnej bole Głowy, wysypki na skórze, w temperaturze pokojowej.

Żeń-szeń nie jest używany do ciągłego stosowania, lepiej się bawić na kursach, aby nie rozpinać.

Podsumowując, należy powiedzieć, że Kobieta w ciąży może przyjmować żeń-szenia, ale muszą zrobić zrobić z ważnością. Skonsultuj się z lekarzem przed nastepnymi typami!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...