Krwawnika żartem w ciąży czas!

Krwawnik pospolity w czasie ciąży: korzyść i szkoda

Wedlug legendy Roslin krwawnika LUB Łacińskiej ahilea (AchilleaMillefolium), lek ahillein, został nazwany na cześć Achillesa, mitycznego greckiego bohatera, Który wykorzystał JA leczyć krwawiące rany Żołnierzy.

krwawnika JEST dobrze znany na całym Świecie.

...

Spis treści:

informacje W ogóle

Krwawnika należy zrobić Rodziny astroidów mA I podobny sklad NIE chryzantem í Stokrotek. Rośnie w miejscach słonecznych, ciepłych, na łąkach i drogach przydrożnych, na suchych południowych zboczach Gór.

Krwawnik kwitnie od czerwca robić Września. Kwiaty SA Zwykłe białe, różowe LUB bladofioletowe.

Jako kwiatostan lekarski stosuje SIĘ Liście i łodygi krwawnika pospolitego. Zbiór Roślin rośnie TYLKO podczas kwitnienia.

Zawierają Liście i kwiaty flawonoidy przeciwutleniacze LUB, witamina CGorzkie garbniki, alkaloidy, sterole (hormonów) Kwasy fenolowe, TAKIE salicylan, kumaryny, posiada Znak Budowlany Znak Budowlany właściwości antyseptyczne dzialanie na organizm ludzki, olejków eterycznych i innych składników.

Ogólne informacje o krwawnikaKrwawnik żartem jednym z głównych rodzajów Roślin stosowanych wag homeopatii i medycynie.

Ten rodzaj Roślin nazywany JEST rowniez "panem krwi" ZE wzgledu na Swoje właściwości, TAKIE Jak zwiększony efekt krzepnięcia Krwi oo Naczyń krwionośnych i nerwów, Wykop zrobić regulowania dopływu i odpływu Krwi oo Naczyń włosowatych i żyłek. Te właściwości rośliny SA stosowane w leczeniu wszelkiego rodzaju ran, stłuczeń i krwawień.

Zawarte w flawonoidach roślinnych (Naturalne związki chemiczne), zwiększają wydzielanie śliny i produkcję kwasu żołądkowego, pomagając w poprawie trawienia.

Krwawnik JEST rowniez pomaga rozluźnić mięśnie gładkie jelit i macicy, Który ułatwia ból z powodu skurczów i kołki różnego pochodzenia.

Oprócz swojej Aktywności Jako środek hemostatyczny i normalizacji krążenia Krwi, krwawnik MA Własności napotne i moczopędne, Normalizując Zarządzanie Wodą w Ciele.

      
Wykorzystanie gorącego bulionu krwawnika sprzyja pocenie SIĘ i rozszerzaniu, stosowanie zimnego napoju stymuluje funkcji żołądka, sprzyja trawienie i poprawia funkcję nerek.

Efekt krwawnika na korpusie polega na użyciu świeżych LUB wysuszonych Liščí i kwiatostanów, sposób suszenia i przetwórstwa, w zakresie temp: od rośliny, zbierania i przechowywania.

ZASTOSOWANIE w ginekologii:

  Zastosowanie krwawnika w ginekologii

 • brak menstruacji LUB brak miesiączki;
 • nadmierne nadmierne krwawienie;
 • złagodzić objawy Zespołu Zysków przedmiesiączkowego;
 • skurcze menstruacyjne;
 • endometrioza;
 • Choroby zapalne i dysfunkcje jajników;
 • macica macicy;
 • wydnięcie macicy;
 • menopauza, lek, uderzenia gorąca.

Na podstawie Badań Naukowych Jako ziołolecznictwa, stosowanie krwawnika MA korzystny wpływ na Układ krwionośny i krążeniowy i doskonale nadaje SIĘ zrobić Leczenia takich dolegliwości Jak:

 • stłuczenia, siniaki, rany i stłuczenia;
 • Procesy zapalne w Ciele;
 • Jako środek uspokajający dla stron nerwowego;
 • bezsenność;
 • Choroby żołądka i Zgaga;
 • moczopędny;
 • skurcze mięśni;
 • zrobić własnej infekcji, Jako środek bakteriobójczy;
 • gorączka;
 • przestaje krwawić.
      

Aplikacja w Czasie Ciąży

Kobiety w ciąży moim wczesnym przeciwwskazań stadionowych zrobić krwawnika stosowania.

Korzyści i wskazania

Przydatne właściwości krwawnika dla kobiet w ciążyZastosuj krwawnik w składzie należności ziołowych W późnej ciąży, PRZED porodem i podczas porodu powinno odbywać SIĘ oo SIĘ wielka ostrożnością i Tylko z ZA Najwyższej Lekarza.

Na początku porodu wywar z kwiatowych wierzchołków krwawnika ułatwia skurcze porodoweJa użyciu krwawnika po porodzie pomaga zapobiegać nadmiernym krwawienie I BOL.

Kobiety karmiące piersią w celu zwiększenia laktacji wskazywały na stosowanie opłat ziołowych, W Tym krwawnika pospolitego.

Wywar z krwawnika JEST przykładowy zrobić Wydania W celu dostosowania SIĘ zrobić porodu i Zakupów Wielka utracie Krwi.

Szkody i przeciwwskazania

Substancje zawarte w roślininie stymulują jajniki Do Produkcji hormonów - estrogenów, Które niekorzystnie wpływają na Przebieg ciąży, naruszając hormonalne tlo Kobiety.

Ponadto krwawnik JEST W powyżej tygodnia rozluźnić mięśnie gładkie macicy i doprowadzić zrobić spontanicznej aborcji LUB poronienie.

Kobiety w ciąży moim wczesnym przeciwwskazań stadionowych zrobić krwawnika stosowania.

Sposoby postaci

Podczas porodu ı PO, porodzie użyj wywar Ż krwawnika, ą następnie Dwie łyżki stołowe 3 razy dziennie.
      

Obecnie istnieje możliwość wprowadzenia w ycie:

  Metody stosowania krwawnika podczas ciąży

 • suszone zioła LUB świeże;
 • kapsułki LUB tabletki;
 • nalewki;
 • ekstrakty płynne.

Korona kwiatu (kosza) zbierana w szczytowym okresie Zart Rozw suszona zrobić użycia: Jako herbata, nalewka alkoholowa LUB zmielona na proszek zrobić kapsułek i tabletek. Używaj rowniez Owoców Liščí i korzeni.

Przygotowanie napoju1 Łyżeczka suszonych ziół zalać szklanka wrzącej Wody, przykryć Pokrywka, ABY utrzymać Olejki eteryczne, nalegać na 15 minut.

Dzieki przedłużonemu zaparzaniu Herbaty możliwa JEST ZMIANA właściwości leczniczych rośliny. Dawkowanie: Przyjmuj 100 ml PRZED posiłkiem 1-3 razy dziennie na Choroby przewlekłe; 6-8 razy dziennie z gorączka i Cała gorączka.

Zwykła DAWKA Nalewki alkoholowej zrobić 5-20 kropli 1-3 razy dziennie. Krwawnik pospolity w tabletkach przyjmuje 1 tabletkę 2-3 razy dziennie PRZED jedzeniem.

Środki ostrożności

ZASTOSOWANIE ziół leczniczych wzmacnia organizm i JEST zastosowania w wieluniu Chorób.

Ważne zrobić zapamiętania, że zioła w organizmie i ogni z dodatkami, dodatkami do żywności lub lekami.

W tym celu należy osiągnąć się z lekarzem.

Dzięki dostępnym alergiom do roślin z rodziny Astra (chryzantema, rumianekambrozja), opcja, że alergie ja na krwawnika.

M dodatkiem, ale posmaruj się tą samą leczniczą z ciążą, w przypadku wielu efektów ubocznych i przeciwwskazań.

Krwawnik pospolity w ciąży: środki ostrożnościTa roślina przeciwwskazane w NISKIE ciśnienie Krwi, z zakrzepowym zapaleniem żył i koniaczyn.

Przy częstym stosowaniu wywaru lub nalewki z krwawnika, zakład można zamknąć zatrucia, ponieważ w dużych dawkach jest trująca.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...