Mennica podczas ciąży. "Medycyna naturalna" porzuca wyznaczyć Lekarza

Mięta podczas ciąży może wyrządzić krzywdę

Przyjemny smak i zapach mięty jest wiele materiałów. Przy wszystkich razem pili herbatę. Chociaż Wieluniu LUDZI NIE Lubi smaku mięty, ale wciąż ma cenne właściwości gastronomiczne, kosmetyczne, medyczne.

Mięta pieprzowa zawiera olejek eteryczny, fitoncydy, cukier, tłuszcze, Witaminy, podeszwa Mineralne.

...

Spis treści:

      

Razem Znane okolo 25 gatunków i 10 podgatunków Mennica: koń, brodząc, mięty pieprzowej, rock, kręcone, Japoński, pomarańczowy, woda ... Nie JEST zrobić lista wyczerpująca. Najczęściej stosuje SIĘ miete, czasami nazywane chłodnym, zimnym, pieprzonym, angielskim, zimnym.

Pytanie: Jaki wyglądasz tak często SIĘ martwisz o celu, CZY mozesz wziąć miete? Jakie jeszcze są takie i które są szkodliwe?

Leki, jak wiedzieć, lekarze nie polecają w Ciąży. Mięta pieprzowa jest również lekarstwem, chociaż naturalne. Często Matki w ciąży SA przepisywane Mięta podczas ciąży, Jako względnie Bezpieczna alternatywa dla silnych leków.

Mięta żart podawany kobietom Wagowo ciąży Jako środek uspokajający Wagowo malých ilościach, pomaga sen, zmniejsza nudności i świąd, obrzęk.

Jednak w dużych ilościach mozna dojść zrobić Nadciśnienia macicy i przedwczesnego porodu. Powodem jest nadmierna zawartość estrogenu w roślininie. W tym samym czasie utrzymywana jest w nim delikatność.

Zważywszy, że:

W każdym razie - ekstremalna dawka do nie tak na kilka dni dziennie

Czy mogę przyjmować Drotaverin w czasie ciąży?Czy mogę brać Drotaverin w ciąży? Poprosimy lekarza!

Wysypka na brzuchu ciężarnych kobiet: skąd do pochodzi i co znaczy? Dowiadujemy się tutaj.

Szkodliwość na miętę w czasie

Ryzyko wystąpień mennicy w czasie ciąży jest następujące:

  • Mennica jest przeciwwskazana, kiedy NISKIE ciśnienieNiektóre mają wartość obniżenia ciśnienia krwi;
     
  • Z tej samej powodu zła Kobieta z żylakami;
     
  • Ponieważ zawiera znaczną ilość estrogenu (żeńskich hormonów), przyjmowanie dużych ilości prowadzić moze zrobić skurczów macicy, TJ. prowokować wcześniactwo

Przydatne pole mięty

Przydatne właściwości mięty dla kobiet w ciążyCzęsto oczekujące Matki martwią SIĘ pigmentacją na Twarzy, LUB JEJ chcieliby uniknąć w Przyszłości. Jako środek profilaktyczny i leczniczy zrobić Tego celu mozna zetrzeć skórę Twarzy I Ciała Miętowa infuzją Liščí.

Mięta ma właściwości moczopędne, antyseptyczne, żółciopędne, przeciwskurczowe, rozszerzające Naczynia krwionośne, przeciwwymiotne, przeciwbólowe i łagodzące. Ta roślina pomaga usuwać kamienie z nerek, normalizuje prace przewodu żołądkowo-jelitowego: pomaga usunąć kolkę, eliminuje skurcze żołądka; leczy biegunkę, zaparcia.

JEST niezastąpiony w Dermatologii (łagodzi stany zapalne Skóry) stomatologii (usuwa nieprzyjemny Zapach, działa antybakteryjnie)

Udowodnił SWOJĄ przydatność w Bolach mięśni i serca, żylakach, zapaleniu krtani.

Przydatne zrobić żartem Dla kobiet wagowo ciąży Ze stresem, bezsennością, napięciem nerwowym, upośledzeniem fizycznym Lub psychicznym. Jednak należy zachować ostrożność przy dawkowaniu, aby natychmiast odwrotnemu wynikowi.

Kiedy idziesz na urlop macierzyński?O której godzinie wejdź w dekret? To Jest Nasz Artykuł.

"Zapalenie stawów" w czasie ciąży: Moze LUB Nie Moze? Więcej - tutaj.

O Różne podczas ciąży /beremennost/slozhnosti-beremennost/strah-vo-vremya-beremennosti.html nasz artykuł powie.

      

Jakich na urządzenie w czasie ciąży?

Stosowanie mięty podczas ciążyNie TYLKO mięta pieprzowa (JAK herbata, Nalewki), ale Niektórych produkty pochodne z Niej mozna spożywać w Czasie ciąży.

Olejki eteryczne
Niezależnie, że olej jest bardzo stały w zranianiu nudności, W celu poprawy apetytu, służy Do stymulowania Aktywności umysłowej, skutecznie w leczeniu przeziębień, w celu poprawy motoryki jelit, kobietom w Kobieta w domu, Faktem JEST, Ze olej z mięty pieprzowej zawiera mentol (do 70%), zabroniony w Czasie ciąży i w dużej ilości estrogenów, ktorých szkodliwość dla przyszłych Matek została Już wspomniana Oblicz.

Produkty miętowe (lizaki, gumy do żucia)
Karma nie jest restrykcyjna podczas ciąży, jednak w bardzo ograniczonych ilościach. Ponadto należy zwrócić uwagę na Skład miętowych Cukierków, guma do żucia zrobić, A takze mięty Moga zawierać rozne "Chemii", szkodliwe dla dziecka.

Zauważono, ZE mięta guma do żucia i pastylki zrobić ssania łagodzą nudności podczas zatrucia

Takze mięta uczestniczenia w Ciąża Moze Być przeciwwskazana i zalecana. Odświeżanie przypadku. Przyszła mama nie zaszkodzi herbaty miętowej. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.

Dlaczego redukuje nogi u kobiet w ciąży?Wiesz, Dlaczego nogi w ciąży? Odpowiedź na pytanie kończy się w naszym artykule.

Homocysteina podczas ciąży: co do żart? Uczymy się z tego artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Mila

    Mięta do żucia jest przeciwwskazana. Ich i tak je żuć jest szkodliwe, dodatki, a ile!

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...