Matka i matka w Czasie Cierpliwość: nie tak nieszkodliwe, Jak się wydaje!

Matka i macocha w czasie ciąży: korzyść i szkoda

Ciąża do wyjątitości stan kobietykiedy zostać całkowicie przebudowany, aby zapisać nowy życie. W tym czasie mają opinię monitorowane swoje zdrowie, aby nie zaszkodzić życie, które powstało.

Niestety, nie jesteśmy wszechmocni, a czasami zdarza się, że kobieta w ciąży zachoruje.

...

Spis treści:

Pierwszą myślą, które przychodzą do głowy, jest panika, że ​​niedopuszczalne jest przyjmowanie leków. Ale potem pamięta o tradycyjnej medycynie, myśląc o tym Naturalna medycyna ziołowa, w przeciwieństwie do chemikaliów, jest całkowicie bezpieczna.

Ale czy tak jest? Na przykład, czy mogę użyć zioła zwanego matka i macocha?

W ogólne informacje W

Matka i macocha - kobieta z rodzin Compositae, która od czasów starożytności jest używana w medycynie ludowej i konwencyjnej.

Jest także nazywany karzeł, koniczyna, trawa wieloletnia, trawa mateczna, rannikom, łopian wodny. W ludziach jej wielu osób.

Matka-trawa poleci kwitnącą wczesną wiosną, śnieg spadnie nieznacznie - w lutym-marcu. Kwiaty mają żółtawo-złote, około trzech centymetrów średnicy, jak mlecze.

Dopiero po kwitnieniu pojawi się liście, które mają kształt sercowaty, Postrzępione na krawędziach.Lista od dolu objętych miękkim włosiem SA, ciepłe w dotyku, o gładkie od góry i zimne - Stad nazwa rośliny.

Pedy SA grube, zrób 30 cm wysokości, AZ kwiaty nasionami dojrzewają się na dobrze w branży.

      

Roślina chętnie mokrą gliniastą ziemię. Pojawiają się w pobliżu rzek, jezior, na wzgórzach, w wąwozach, na polach, a nawet w pobliżu mieszkalnych.

Ogólne informacje o matce i macochęMatka i macocha znajdowała się wyszukaną wersją w cenie części Rosji, na Uralu, na Syberii, w imieniu Azji Środkowej, a także na Białorusi i Ukrainie.

Teoretycznie od dawna. Byłem przez starożytnych i filozofów, takich jak Hipokrates, Awicenna.

Avicenna doradził sprawności i macochy z ropniami, pryszczami, guzami, w celu znaczenia Widzenia, OD kaszlu zalecał oddychanie dymem palących SIE suchych Liščí rośliny.

W książce o ziołach G. Sobolevsky, Która ma ponad 200 lat, matka i Macocha JEST wymieniona jako pochodzący ze stali nierdzewnej. Do leczenia kwiatów, łodyg, a nawet korzeni.

W kwiatach są słodkie olejki eteryczne, arnidol, sitosterol, rutyna, garbniki, związki organiczne.

W liściach występuje dużo śluzu roślinnego, który wykarze działanie wykrutuśne, co ma korzystny wpływ na błonę śluzową nosogardzieli.

Kwasy bakterii rozcieńczają się, przywracając układ oddechowy. Cynk w składzie liści działa przeciwzapalnie.

Skamielina służy do odkrztowania śluzu kaszel, także produkt jest gotowy jako środek przeciwwirusowy dla katar, grypa, Możesz zrobić gorączki.

Matka-trawa normalizuje pracę żołądka, pomaga z biegunka, Wlew rośliny sygnał apetyt.

KIEDY ból kompozyt ja zapalenie jamy ustnej ochraniacz ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe. Ponadto, zioło jest stosowane jako lek przeciwzapalny w chorobach pęcherza moczowego i nerek.

Używa się również matki i macochy z oparzeniami, ukąszeniami owadów, chorobami skóry, Normalizuje metabolizm, że jest stosowany do odchudzania i obejmuje się kolekcje ziołowymi.

      

Matka i macocha w czasie

Matka i macocha w czasie ciąży: przeciwwskazaniaMimo szerokiego działania efektów terapeutycznych na ludzkim organizmie, niestety, ta roślina nie jest takszkodliwa, jak wszyscy mamy, Zawiera artykuły takie jak alkaloidy.

Czy Tej Pory Ich wpływ na ryby nie został wszczęty, pilzner wiadomości, že zgromadząc SIĘ W NIM Substancje te niszczą wątrobę, wiec długotrwałe uprawnienia wieloletnie traw (więcej niż 6 obiektów tygodni) jest niedopuszczalne.

Alkaloidy wnikają w łożysko i scalonych dzieje płodu. Może to zrobić w czasie Ciąży poronienie Albo wcześniactwo z martwym dzieckiem.

Noworodki ja także umrzeć, jeśli W czasie wykonywania przyszła matka wypiła uspokojające lub przeciwzapalne preparaty ziołowe zawierające matecznik.

W Australii zakład dziesięcioletni jest niezdolny do nieograniczonej pracy.

Przechowywać od wyżej wymienionych, można w ten sposób ustawić tylko - Jako środek, odżywiający włosy, Jako takize środek na łupież.

W rzadkich8,1 Bardzo słabe buliony z liści matczynej trawy można stosować ostrożnie na odmiedniczkowe zapalenie nerek i alternatywnie dla bardziej toksycznych chemikaliów.

Sposoby postaci

Matka i macocha jest używana w postaci bulionów, naparów, inhalacji, płukań, a także jego wykorzystanie w sokach.

Przygotowując bulionu1 łyżka Liśčí wylała szklankę wrób wodę i na bardzo małym ogniu LUB Lázní Wodnej gotowane przez 10-15 minut. Bądz się w każdym nocy.

Spiralny wlew: kwiaty matki-trawy i wódki zmie się w proporcjach 1: 1. Nalegać w lekarza domowym przez tydzień.

Czy inhalacji: łyżkę ziół zalać 350 ml wrzącej wody.

Sposoby używania matki i macochy w czasie ciążyŚwieżo wyciśnięty sok z liści matczynej trawy leczący skóry, rany, pozbawiony, Mozesz Też przekopać się w nosie, zęby leczyć przeziębienie.

Przy oparzeniach, owrzodzeniach, ranach i chorobach Skóry mozna użyć zamiast Soku liściastego Nalewki alkoholowej.

Pochodzi z masla z masla kaszel, zapalenie płuc, Osculs zapalenie, Z chorobami układu moczowo-płciowego i przewodu żołądkowo-jelitowego, w leczeniu astmy, z zaburzeniami nerwowymi. Wez 2-3 łyżki stołowe 4-5 razy dziennie.

Gdybyśmy mieli jakieś 5-9 razy dziennie.

Inhalacje SA→, gdy przeziębienia, przeziębienia i kaszel. ABY to zrobić, musisz wdychać opary infuzji, przykryte ręcznikiem, AZ Wszystko bedzie w porządku. Powtarzaj 3-4 razy dziennie.

      

Środki ostrożności

Matka i macocha zawiera Substancje toksyczneZwane alkaloidami pirolizydynowymi.

Maja dzialanie rakotwórcze, toksyczne dla wątroby na ciele, z nieczęsto się nadaje SIĘ to ważne traktowanie Tej rośliny leczniczej.

Wiąże wypadek, u osoby WIĘCEJ rozwinięłam SIĘ rak. Z Tego samego powodu uprawianego na Choroby wątroby.

Zabrania SIĘ znaczenia Trawy Choroby serca i Wysokie ciśnienie Krwi. Ludzie z alergia Nie zaleca SIĘ rowniez brak Matki i Macochy.

Odwar z Tego zioła JEST przeciwwskazany u Dzieci powyżej dwoch szer Kobiet w Ciąży, Podczas karmienia piersią i Dzieci w Wieku poniżej 6 Lat, powinny pić zioło pod jednym słowem TYLKO Lekarza.

Ponownie stosować

Matka i macocha JEST Lecznicza lecznicza, UŻYWANA ekwiwalent w medycynie normalnej, JAK I Ludowej.

Największe spektrum działania leczniczego na organizm determinuje obecność w roślinie Wieluniu użytecznych substancji, Które Maja właściwości przeciwzapalne, ściągające, wykrztuśne i dezynfekujące.

Matka i macocha w czasie ciąży: środki ostrożnościWięcej informacji na temat substancje toksyczneZwane alkaloidami, Które Przy dłuższym stosowaniu Maja szkodliwy wpływ na organizm, A nawet Moga prowadzenie zrobić Raka.

Władze rowniez przeciwwskazania, Które należy traktować Bardzo poważnie.

Ale Nie bój SIĘ zażywać matkę i macochy w zalecanych dawkach terapeutycznych, Dzieki Tej aplikacji za korzystny wpływ na organizm i przynosi O WIELE mniej szkód niz jakiekolwiek Preparaty chemiczne.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...