Ledum w ciąży: pozornie i niebezpieczny!

Ledum podczas ciąży: korzyść i szkoda

Ledum bog - roślina Bardzo niejednoznaczna, O czym świadczy JEGO Botaniczna nazwa: Le'dum. To słowo MA kilka wariantów tlumaczenia: "kadzidło" i "Szkoda".

Dotychczasowe zainteresowanie zapachu kadzideł, należy pamiętać o Tym Ledum JEST trująca roślina, Dlatego JEGO użycie wymaga pewnej Wiedzy i przestrzegania zasad BEZPIECZEŃSTWA.

W konsekwencji Dotyczy do źródła Matek. Rozwiążemy się, nie, CO moze Być Przydatne ja Niebezpieczne i Rozmaryn w Czasie ciąży?

...

Spis treści:

W ogólne informacje W

Istnieje WIELE "nieoficjalnych" nazw: rozmaryn, Kudły, cykuta, klaszczą trawę; Niektóre z nich już wymyślą ostrzeżenie PRZED podstępnymi parametryami.

Wiele Tych zeszłego wynika z olejki eteryczne - cenne surowce zrobić Produkcje medycznych i środków ludowej.

Przez stężenie Tej zagrożeń moznaecyd pochodzenie dzikiego rozmarynu. Małe mięso Syberii.

Ta praktycznie bezpretensjonalna kuchnia zbioru SIĘ Wszędzie, Gdzie jest wystarczająco Dużo Światła i wilgoci, Na Przykład nA bagnach LUB torfowiskach.

W składzie bagna olejowego Ledum Kwasy organiczne i alkohole, Witaminy, węglowodory, garbniki, Które Daja Silny efekt dezynfekujący, przeciwzapalny i wykrztuśny.

Ogólne informacje o rozmarynieLedum żartem szeroko stosowany w Produkcji nalewek, wywarów í maści.Oto Główny obszar stosowania leków i środków Ludowej oo Ledum:

  1. Siniaki, alarmobóle, bole Stawów.
  2. rany, krwawienieodmrożenie.
  3. Choroby z układu sercowo-naczyniowego, przyspieone ciśnienie.
  4. Choroby żołądkowo-jelitowe: Czerwonka, zapalenie jelit.
  5. Reumatyzm i rwa kulszowa.
  6. astmagruźlica płucna, Osculs zapalenie.

uzywane rzadziej właściwości narkotyczne i uspokajające Ledum.

W Wieluniu regionach rozwinęły SIĘ Lokalne Tradycje używania Ledum. Na Przykład, w zachodniej Ukrainie JEST uważany za wlew profilaktycznego Chorób zakaźnych, A niemieckie popularne Kompresy PRZED bólem mięśni.

Mieszanka Nalewki z olejem usuwa stany zapalne Przy ukąszeniach owadów, Przyczynia SIĘ zrobić Leczenia okazu.

W naturze Ledum JEST wiecznie Zielonym krzewem o wysokości do metra z podłużnymi liśćmi Dla Rodziców i białymi LUB różowymi kwiatami.

Z powodu toksycznych Cecha rośliny dla Dzieci i Kobiet w ciąży, Nie zaleca SIĘ wdychania Ich zapachu przez Długi Czas.

Ledum podczas ciąży

W ludziach, Rosół Ledum JEST jako znany Jako narkotyk edukcyjny, Niemniej jednak w Czasie ciąży lekarze zalecają powstrzymanie SIĘ: od aparacie Tego.

Ledum podczas ciąży: wskazania i przeciwwskazaniaKanadyjscy lekarze wspierać idee jedzenia i napojów ziołowych Owoców, ponieważ pomagają przyszłe Matki, ABY ograniczyć ilość kofeiny w TYM SAMYM Czasie, przypomina NAM Ze Nie Randki Herbatki Să sobie Równem.

Liczba bezwarunkowo polecanych napojów obejmuje cytrusy i owoce, dogrose, melisa, imbir.

Ale Ledum wraz z aloes, rumianek, mięta ja szałwia wpadł na "Czarną Liste": Nadmierne spożycie fotografii Z NICH moze powodować uszkodzenie.

Potwierdza się Fakt, že Ledum byl używany od dawna mogą na zakonczenie niechcianej wczne warunki.

Podobny efekt ma wywar pietruszkajednocześnie spożycie świeżej Zieleni JEST całkowicie Bezpieczne, O pożądane nawet w Czasie ciąży.

Sposoby postaci

TAKIE Metody pełne z Ledum Jako lewatywa i strzykawką.

Lewatywa sprawdziła SIĘ W Walce z naładymi gatunkami Robaki, Podbicie oszczędza rzęsistkowica, Żartem Dzisiaj używane również jako pomocniczy.

Dzieki antybakteryjne, kojącym i relaksującym efektom, zastosuj kąpiele z Ledum na alergie skóra i skaza.

W okresach epidemii fumigowany tytoń JEST poddawany fumigacji: dym JEST rowniez antyseptyczny; na katar zaleca sie na Krótko powąchać roślinę LUB zakopać nos z wywaru.

Napary wodne gracząć Ciepło w podwyższonej temperaturze, na podstawie jego efektywności. Żartem służy przeziębienia, kaszel ewentualne pochodzenie, ból w żołądku LUB Stawach.

Sposoby stosowania Ledum w ciążyCzy wstęp zimnych naparów w Domu Łyżeczkę Suchej mieszanki podaje SIĘ przez 8 godzin w dwoch szklankach przegotowanej schłodzonej Wody. Lek należy przyjmować Pół Szklanki 4 razy dziennie.

przygotować ABY Lekarstwo na reumatyzm2 łyżki suszonej zmielonej Trawy zmieszano z olejem roślinnym i nalegaliśmy w ciepłym miejscu budowy Budowy na 12 godzin.

Działanie Wzmocnienie wykrztuśnego na kaszel Pomoże pokrzywy, 20 g suchego Ledum i 15 g na litr pokrzywy Wody podaje SIĘ w zamkniętym pojemniku przez 8 godzin.

Infuzję należy filtrować i przyjmować dorosłe Dwie łyżki stołowe 4 razy dziennie, Trzy razy dziennie Dzieci na łyżeczkę

Środki ostrożności

Objawy zatrucia ograniczenia zawroty Głowy, drażliwość, Częste naprzemienne stany wzbudzone i stłumione. Podobné Moga Być efekty uboczne, postępują w łatwej formie í Dla większości Ludzi SA Prawie niewidoczne.

Przeciwwskazaniami zrobić stosowania Moga byc indywidualna odporność na rośliny LUB preparaty z Niej.

Ścisłe przestrzeganie dawek i środków ostrożności wymaga Nie TYLKO wewnętrznego Zastosowania, ale takze gromadzenia i przechowywania Ledum.

Magazynowanie Kwiatów i Liščí zacząć SIĘ W kwitnienia chwili. Suszenie odbywa SIĘ Poza wizytami mieszkalnymi w ciemnym miejscu budowy Budowy, rośliny SA zawieszone w Małych wiązkach LUB rozłożone w jednej warstwie.

Suszona trawa JEST przechowywana w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu papierowym oddzielnie od innych Produktów Leczniczych I spożywczych Wagowo Suchým miejscu budowy budowy.Walory uzdrawiające utrzymują sie przez DWA lata.

Ledum podczas ciąży: środki ostrożnościLedum służy nie tylko do celów leczniczych, ale także na podróż krajowym. Te dziwne ubrania, środkijąc do letniego magazynu.

Fumigacja ciała towarzyszących pozbyć się pcheł i pluskiew.

Ledum dość dzieje się w ogrodzie jako element ogrodowa. Najlepsza decyzja dotycząca rozpoznawania kolorów Rozmaryn, w okresie kwitnienia przypominający puszystą chmurę.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...