Pimafucin w ciąży: pigułki, świece i krem ​​do gry plebisawki

Pimafucin w ciąży: wskazania i przeciwwskazania

Kazda KOBIETA W pewnym momencie swojego zycia doświadcza dyskomfortu, dyskomfort ZE wzgledu na zakażeń grzybiczych Charakter. Coś drugiej dyskomfort zdarza się w czasie.

Aby usunąć infekcję, należy się odwołać przeciwgrzybiczego. Aby świetny wybór, jeden z takich środków - Pimafucine, Daje brak wyniki i oceny ich kobiety, które z niego czerpie.

...

Spis treści:

Duża Zaleta Tego Leku JEST rowniez możliwość stosowania Leku U Kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Informacja o przygotowaniu

Pimafucin JEST sprawdź w Trzech formach: Czopki, tabletki, maść.

Skład tabletek:Pimafucin w ciąży: wskazania i przeciwwskazania główna substancja - natamycyna, Substancje pomocnicze, skrobia jest (skrobia ziemniaczana), sacharoza, talk, dwutlenek tytanu, kaolin, poliwinylopirolidon, stearynian magnezu, żelatyna, laktoza, parahydroksybenzoesan metylu, węglan wapnia, wosk pszczeli (biały).

Skład kremu: główna substancja również natamycyna, Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, oleinian decylu, glikol propylenowy, wosk estrów cetylowych, alkohol tsetostearinovy, laurylosiarczan Sodu, parahydroksybenzoesanu propylu, parahydroksybenzoesan metylu.

Skład czopków dopochwowych: główna substancja - natamycyna, Substancje pomocnicze: kwas adypinowy, alkohol cetylowy, Stały tłuszcz, trioleinian sorbitanu, polisorbat 80, wodorowęglan Sodu.

Świece po podaniu pod wpływem Temperatury Ciała Szybko rozpuszcza SIĘ I w Dziesięć sposób lek JEST równomiernie rozprowadzane wag pochwie. Jeżeli KOBIETA MA przewlekłą kandydozę, aby Musi Mieć pigułki LUB używać kremu.

Zanim jednak rozpocznie się wybór. Podczas menstruacji leczenia się chwilowo zatrzymane.

Kobietą Musi skupić SIĘ na swoich uczniach, Na Przykład, JEST reakcją alergiczną na alkohol.

Jak ustalić zamrożoną ciążę?CO do JEST statystyki martwej? Uczymy się z tego artykułu.

O tym, jak walka zaczynają się przed porodem, porozmawiajmy Tym w artykułu.

      

Wskazania do stosowania

Wskazania do stosowania Pimafucin

 • choroby awarane skórą i wyrostki skóry, to znaczy paznokcie;
   
 • kandydoza, zapalenie sromu i pochwy;
   
 • infekcje grzybicze klasa żołądkowo-jelitowegopojawiły SIĘ z powodu słabej odporności, przyjmowania Antybiotyków i cytostatyków, kacheksji. Włącznie z jelit kandydozy ostrego rzekomobłoniaste i zanikowego kandydozę;
   
 • skumulowane leczenie, jeśli zachowanie ogólnoustrojowa choroba grzybicza.

Objawy kandydozy pochwy:

 • silne swędzenie i pieczenie narządów płciowych;
   
 • bolesne odczucia sromu pochwy;
   
 • zaczerwienienie genitaliów;
   
 • obfite białe wydzieliny z pochwy, takie jak zsiadła masa;
   
 • bolesne palenie podczas oddawania moczu;
   
 • proces współżycia seksualnego staje się bolesny, kobieta jest zirytowana;
   
 • może występować zaburzenie mikcji;
   
 • nieprzyjemny zapach z pochwy (kwaśny).
      

Kandydoza nie jest niebezpieczna dla kobiet w Ciąży i dzieci, ALE tak nieprzyjemne objawy SA, ZE Lepiej SIĘ je pozbyc i dobrze SIĘ czuć. W trakcie Ciała pacjenta musi się leczyć. Oddychanie kandydatów na granicę leczeniejednoosobowy, jak i kobieta.

Drozd może być prowokowany w czasie Wypadki z takich takich problemów, Jako Choroby układu moczowo przewlekłej Natury-płciowego, beri-beri dysbakteriozy pochwy I PROBLEMY Ż przewodem pokarmowym.

Jesteś kobietą w Farmacji Poziomu żeńskiego hormonów, które są czynnym warunkiem do pojawienia się kandydozy.

Niektórych Źródła medyczne Mówią nam, že w Czasie ciąży, ABY Nie bylo dysbakteriozy pochwy, pożądane żartem spożywanie mniejszej ilości słodyczy.

Czy kobiety w ciąży mogą mieć piwo bezalkoholowe?Czy to możliwe podczas ciąży? Poprosimy lekarza!

Czy przedawkowanie waleriany? Mozesz SIĘ dowiedzieę z tego artykułu.

O tym, który kobieta wypije w czasie ciąży - /mozno-li/obraz-zhizni/beremennym-prinimat-vannu.html tutaj.

Dawkowanie i Czas trwania Leku podczas ciąży

Dawkowanie i czas trwania lekuStosowanie lekcji Pimafucine we wszystkich fazach Data operacji

Tabletki są używane w leczeniu:

 • Ściga jelita, Pić jedna tabletka cztery razy w ciągu 24 godzinsauna od posiłku;
   
 • choroby grzybicze przydatków skórypić jedna tabletka cztery razy w ciągu 24 godzin i stosowanie kremu, czas trwania terapii dwa do trzech miesięcy;
   
 • kandydoza pochwy, Używaj czopków i tabletek, jednej aplikacji cztery razy w ciągu 24 godzin. Przebieg terapii od 10 do 20 dni;
   
 • kandydemia na skórze, Odbieranie tabletek, 1 sztuka / 4 razy dziennie i stosowanie kremu, czas trwania leczenia - tydzień (7 dni);
   
 • grzybica paznokci, Odbieranie tabletów 1 sztuka 4 razy dziennie i stosowanie kremu, leczenie nie mniej niż 2-3 miesiące.

Czopki zastosować do leczenie kandydozy sromu i pochwy. 1 czopek wchodzić głęboko w pochwę, w pozycji leżącej, przed nocnym odpoczynkiem. Przebieg leczenia jest jednym z głównych kanałów 3-7 dni, Po ustąpieniu wskazań jest zastosowanie czopków jeszcze przez kilka dni.

Kremowy ubiegać się o leczenie kandydoza paznokci, leczenie dermatomia, leczenie skóra kandydozy, Wszystkie instrukcje są zgodne z: nakładaj krem ​​jeden do czterech razy dziennie w których treści taksoterię treściach. Czas trwania leczenia około 14-21 dni.

Efekty uboczne

Na początku Leczenie tabletkami, nudności i wymioty, sA gotowe, późniejsze efekty uboczne znikają. KIEDY Życie świec LUB kremów z udziałem pieczenie LUB podrażnienie pobliskich tkanek.

Przedawkowanie leku jest mało porównywalne, Ale w przypadku okresy Leczenia powinien Być pod nadzorem Lekarza I Przy łóżkach wskazanych dawkach.

Zasadniczo, lek dobrze tolerowany JEST, jedynym wyjątkiem JEST pochylenie SIĘ na alergie na jakis składnik Leku. Jest nawet zastrzeżony do dzieci.

Produkty odsądne niespotykane.

Skuteczne analogi

Skuteczne analogi lekuAnalogi do środków, które mają jedno z punktu widzenia funkcji w tych samych funkcjach. Różnica polega na producencie, co pociąga za sobą różnicę w cenie.

Substueuty Pimafucin: Primafungin, Funzol, Tsiskan, Fungizon, Funginok, Fungavist, Tsinkundan.

Wszystkie marki są sprzedane za darmo.

Powołanie lekarza i jego powierzenia analogiem się dzieje dopiero po konsultacji z edukacją lekarza. Nie należy samoleczać, dbać o swoje zdrowie i zdrowie przez dziecko.

Czy jest możliwe, aby kobiety w ciąży w kąpieli?Czy to ciąża i kąpiel? Read W TYM artykule.

Kiedy jechać do szpitala, jeśli zaczną się walki? Przydatne informacje Tym w artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Wiki

  Teraz w 5. tygodniu ciąży. Z drozda Pimafutsin w tabletkach i świecach, a także Pimafukort - udało się zadać dwa razy. Wszystkie leki zostały przepisane przez lekarza. Czy życznie to na płód? Bardzo zmartwiony

  • Katarzyna

   Drozd sam w się jest podobny do swojego wyglądu, jak i rosnącego dziecka w brzuchu. .......). Tymczasowo. Napisałem też świecę podczas ciąży, urodziła się zdrowa mała córka. Zanim zaczniesz rodzić, po raz ostatni przepisać świeci, aby się urodził, gdy dziecko zaognia kanał, nie zafałszować tego.

  • Marina

   W tym czasie wszystkie leki w twoim sposobie odbijały się na biednych. Ale drozd jest jeszcze gorszy. Wszystkie leki te mają lata, wychodząc z faktu, że gorsze są nimi.

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...