Papaweryna: pomoc

Papaweryna podczas ciąży: informacje ogólne

Ciąża na dar, ktory daje radość. Ale czasami, oprócz Radości, ciąża przynosi nieprzyjemny ból przyszłym mamom, A czasami komplikacje TAKIE Jak nadciśnienie macicy, Zdolny zrobić TEGO poronienie.

Progesteron, Żeński hormon płciowy, tłumi skurcze mięśni macicy, co zmniejsza prawdopodobieństwo niezdolność.

...

Spis treści:

Ale u niektórych Kobiet Dziesięć hormon wydzielany JEST W niewystarczających ilościach, dlatego istnieje ZAGROŻENIE przedwczesna dostawa LUB spontaniczne poronienie.

Za Które zwracają SIĘ zrobić Lekarza. Jednym z takich środków zaradczych JEST Bardzo Popularny lek Wsród Kobiet w ciąży Papaweryna, Który żart przeciwskurczowy.

Informacja o przygotowaniu

Papaweryna Jako Substancja należy zrobić serie alkaloidów opium, JEJ Naturalne analogi otrzymuje SIĘ przez destylację MAKU.

Substancja przejścia Odkryta w Roku osiemdziesiątych XIX Wieku. Po Tym odkryciu chemicy ciężko pracowali, ABY uzyskać papawerynę w syntetyczny sposób. CZY tej Pory lek otrzymywany chemicznie JEST Tylko z, Nie ma nic wspólnego Z Makiem.

Lek JEST zaufany przez Lekarzy, ponieważ JEST sprawdzany przez Czas.

Wskazania do stosowania

Chlorowodorek papaweryny:

  Wskazania do stosowania papaweryny

 • zmniejsza skurcz mięśni gładkich w ścianach znajdujących SIĘ narządów Wewnętrznych;
 • usuwa skurcze macicy, zmniejszając ilość wapnia w komórkach mięśniowych, niezbędną zrobić ICH zmniejszenia;
 • oprócz ścian macicy, rozluźnia ŚCIANY Naczyń krwionośnych, współistniejące moze obniżyć ciśnienie Krwi;
 • MA dzialanie uspokajające na bieżącym układzie nerwowym;
 • zwiększa dopływ Krwi zrobić układu mięśniowego macicy, KOLORADO mA korzystny wpływ na płód;
 • pomaga w zagrożeniu poronieniem i przedwczesnym porodem.

Lek JEST stosowany zrobić:

 • skurcz oskrzeli;
 • nadciśnienie macicy;
 • W Czasie Miana;
 • nadciśnienie tętnicze (uporczywe Wysokie ciśnienie Krwi).
W przeciwieństwie zrobić przeciwwskazań wskazanych w podręczniku dotyczącym ciąży, Papaweryna: od dawna przepisywana JEST przyszłym matkom, Nie uszkadza płodu.

Jednak Nie Moga się, že lek mozna przepisać samemupowinieneś monitić Lekarza O receptę.

Czy mogę zajść w ciążę zaraz po menstruacji?Często pytany: CZY MOGE zajść w ciążę podczas menstruacji?? Pytasz - odpowiedzię!

Jak pozbyc SIĘ podczas robakować ciąży? Dowiedz SIĘ więcej Już Teraz!

Co To Jest niebezpieczny (i niebezpieczny?) Lek Dla kobiet w ciąża?

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania Leku zrobić przypisania zrobić:

  Przeciwwskazania Papaweryna w ciąży

 • jasra (przyspieone ciśnienie śródgałkowe);
 • Problemy Ż tarczycą;
 • tachykardia;
 • Ostra niewydolność wątroby;
 • naruszenie nadnerczy;
 • Blokada przedsionkowo-komorowa (upośledzenie transmisji impulsu nerwowego w układzie przewodzącym serca);
 • nadwrażliwość na lek LUB indywidualna nietolerancja Jednego ZE skladu.

rowniez inny ostrożny podczas stosowania Leku U Kobiet, Które doznały urazu Mózgu LUB Które doznały wstrząsu, Lepiej skonsultować SIE oo lekarzem.

Efekty uboczne

Skutki uboczne papaweryny SA rzadkie, ale mozna je wyrazić w następującej formie:

KIEDY narzędzie JEST przedawkowanie obniżone ciśnienie tętnicze, zmęczenie, Senność, podwójne widzenie (pogorszenie WIDZENIA, gdy przedmioty widoczne Să podwójne).

Jeśli wykryjesz jakiekolwiek negatywne reakcje organizmu na Papawerynę, musisz przerwać stosowanie Leku I Wszystko minie.

Cechy Leku

Jak korzystać z papaweryny w ciążyPapaweryna JEST reprezentowana przez W Postaci tabletek, czopków i zastrzyków, Najczęściej kobietom w ciąży przepisuje SIE Czopki (doodbytniczo) i zastrzyki (dożylnie, domięśniowo i podskórnie).

Jeśli lek JEST przepisany w Postaci świecy, A Jeszcze dzienna DAWKA zrobić 2-3 świece wagowo równych odstępach Czasu. Świece płom Wszystko natychmiast po rozwiązeniu w Ciele.

Jeśli w Postaci zastrzyków, Następnie 20 mg substancji rozcieńczonej w soli fizjologicznej zrobić podawania dożylnego (podawanej Tylko powoli pod nadzorem specjalistów í, ponieważ Przy szybkim podawaniu możliwe działania niepożądane, SA TAKIE JAK zaburzenie rytmu serca i Rozwój blokady AV).

Dawkowanie zrobić podawania domięśniowego i podskórnego wynosi Jeden zrobić dwoch mililitrów roztworu dwuprocentowego Dwa razy dziennie Czterech zrobić. W tabletkach Papaweryna JEST spożywana zrobić Czterech razy dziennie na Dwie Godziny PRZED posiłkiem.

Oprócz papaweryny, leków ktorých witamina B6, Jak rowniez magnez, Który Bardzo dobrze rozluźnia mięśnie (pomaga nawet Przy skurczach nóg, często dręcząc Przy Tym oczekujące Matki).

Oba te Elementy znajdują SIĘ W przygotowaniu Magne B6, W pierwszym trymestrze ciąży siarczan magnezu, Umiejętne zrobić Nocy tonų macicy.

Papawerynę mozna zastąpić całkowicie nieszkodliwymi czopkami Viburkol, ktoré sa Nieco słabsze niz Dziesięć lek.

Jak mogę przetestować ciążę bez testu?Jak wiesz ABY określić ciążę w domu bez Testu? Pobierz!

O przybieraniu na Czas W ciąży Powie ten artykuł.

KLIKNIJ Link i studiów SIĘ /rody/r-slozhnosti/razryvy-i-razrez-promezhnosti.html Wiele Przewodniczący Informacji o cięciach podczas porodu.

Skuteczne analogi Papaweryny

Skuteczne analogi papaweryny w ciążyAnalogi Papaweryny SA Ale-szpa, Który przez cały Czas działania na rozluźnienie mięśni żartem Lepszy OD Papaweryny.

Ponadto JEST on stosowany Wagowo Postaci SZYBKO wchłanianych tabletek, co zapewnia większą wygodę niz świece LUB zastrzyki.

Oba te leki mozna łączyć z użyciem pewnych środków przeciwbólowych. Czasem No-shpu i Papaweryna SA przepisywane w TYM SAMYM Czasie - Rano matka przyszła bierze tabletki No-shpie, W Nocy używa Papaverinu wag świecach.

Cale Aktywne papaweryna JEST przepisana W pierwszym trymestrze Ciąża, W Przyszłości alarmujący Czas, gdy TYLKO leki Să przeciwwskazana.

Papaweryna JEST zazwyczaj przepisywany przez Lekarzy LUB jednorazowo, jeśli wystąpi ból LUB przez dłuższy Czas, ALE istnieje Opinia, ZE stosowanie Leku po 30-tygodniowym okresie JEST niepożądane, Ponieważ papaweryna zmiękcza szyjkę macicy.

Żartach SIĘ jednak indywidualne Lepiej skonsultować SIĘ z lekarzem, Wyznaczając Długi kurs zażywania narkotyków, musisz uważnie monitorować prace Wszystkich narządów Kobiety w ciąży.

Reasumując, należy doradzić przyszłe Matki PRZED użyciem produktu, ABY SIE skonsultować z lekarzem, Który bedzie Sam wyznaczyć dawkę i ustawić spożycie terminie.

W leczeniu Nadciśnienia macicy, oprócz przyjmowania Specjalistycznych leków, należy przestrzegać określonego Stylu Życia, unikać stresu i psychicznego stresu, zmniejszać aktywność fizyczna, starać SIĘ częściej relaksować i spędzać Dużo Czasu nA świeżym powietrzu.

Papaweryna bedzie twoja dodatkowa Pomocą w pomyślnym zakończeniu ciąży.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...