Oksolinovaya masc w Czasie ciąży: Bezpieczna i skuteczna Ochrona przed wirusami!

Oksolinovaya maść w czasie ciąży: informacja o leku

Ciąża do okresu w życiu kobiety, kiedy ona jest do najbardziej wrażliwe i podatne na ataki wirusów, Czy W TYM Czasie organizm przyszłej Matki żartem silnie przeciążony, CO czyni ISC najbardziej podatnym na przeziębienia.

Poświeci się Oksolinovuyu maść - narzędzie, Które moze Nie TYLKO PRZEWLEKŁYM kobiete w ciąży PRZED niektórymi chorobami wirusowymi, piwo takze leczyć Już rozwinięte.

...

Spis treści:

Odporność Kobiet w ciąży JEST Nieco osłabiona, dlatego Nie Jest Możliwe wykonanie szczepień zapobiegawczych, o stosowanie leków przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych w przypadkach JUZ rozwiniętej Choroby NIE JEST zalecane.

Nie JEST tajemnica, Ze zarówno sam Choroby, JAK I przyjmowane przez Nich leki Moga poważnie zaszkodzić rozwijającemu SIĘ płodowi.

Niektóre kobiety w epidemii grypa i SARS uciekają się do celu, na przykład na podstawie konsumpcji, kochanieHerbaty ziołowe i ataki podążają za radą tradycyjną medycyny.

Ale z Reguły TAKIE Zdarzenia Nie SA wystarczające i pojawia sie Pytanie o stosowanie leków farmakologicznych zrobić zapobiegania.

Informacja o przygotowaniu

Skład leków

Oksolinovaya maść dla kobiet w ciąży: wskazania i składSubstancja czynną Leku JEST dioksotetrahydroksytetrahydronaftalen - Substancja wywierająca dzialanie dezynfekujące i bakteriobójcze.

W 1 g maści zawiera 0,0025 g. Czynnej. Dodatkowa substancja jest wazelina.

Maść jest dostępna w 2 formach: 0,25% i 3%.

Wskazania do stosowania

Maść Oxolin jest zalecana robić i leczenie następujące choroby:

  • grypa i ARVI;
  • nieżyt nosa sieci wirusowego;
  • prosty wirus opryszczka;
  • adenowirus;
  • wirusowe dermatozy (konsult rodzaj porosty, brodawki ja brodawki narządów płciowych, opryszczkowe zapalenie skóry Dühring, mięczak zakaźny);
  • wirusowe Choroby oczu (zapalenie rogówki, zapalenie spojówek, zapalenie rogówki i spojówki).

Pozytywny wpływ na organizm

Oxolinum. Jest lekiem przeciwwirusowym. Głównym Celem Oxoline jest zniszczenie lub "neutralizacja" gazu.

Próbując przedostać SIĘ zrobić organizmu przez unoszące SIĘ w powietrzu kropelki podczas oddychania, wirusy, gdy spotykają oo SIĘ narkotykami, tracą Wykop poruszania sie. Oksolin współpracuje jako jego rodzaj tarcza, który danie atakom patogennych mikroorganizmów.

W Prostych słowach oxolin paraliżuje wirus, zapobiegając JEGO rozmnażaniu i uderzaniu w Zdrowe Komórki.

Jakie jest bezpieczeństwo i czy jest?

Czy można mazać kobiety w ciąży maścią oksynową? Używaj go do leczenia i zapobiegania opryszczce? Co mówi o tym maszyna?

Oksolinovaya masc JEST Jedna z Pięciu najlepszych leków dopuszczonych zrobić stosowania Wagowo Czasie ciąży.

Ale powinieneś to wiedzieć nie podejmuje się dalszych działań w ciąży, Wiec Niektórych firmy Produkcyjne wskazują wag załączonych instrukcjach, Ze Nie ma danych dotyczących BEZPIECZEŃSTWA dla Kobiety i płodu.

Jednak jednak, wieloletnia firma i badania toksykologiczne dowodzą tego stosowanie maści Oxygen w tym okresie nie ma negatywnego wpływu na organizmwyciąg kobiety, jak i powodue dziecko.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania maści Oxolin nie są obecne, Jedyne, O czym ostrzegają farmakolodzy - lek NIE JEST zalecany zrobić stosowania ZE zwiększoną wrażliwością na Substancje czynną LUB pomocniczą.

Efekty uboczne

Oksolinovaya maść w czasie ciąży: przeciwwskazania i skutki uboczneW porównaniu z innymi lekami przeciwwirusowymi, Maść Oksolinovaya może mieć minimalne skutki uboczne, które ponownie odnoszą się do indywidualnej wrażliwości leku na każdego indywidualnego pacjenta.

Efekty uboczne jest za:

  • uczucie pieczenia LUB uczucie dyskomfortu w miejscu budowy Budowy Podania maści, Która wkrótce przemija. Zwykłe efekt maść na błonach śluzowych;
  • Zapalenie się w wziewu alergicznej u pacjentów nadwrażliwych na lek;
  • barwienie Skóry w niebieskim odcieniu wag miejscu budowy Budowy Aplikacji preparatu (JEST zmywane Woda i Nie JEST powodem anulowania Śródka);
  • zwiększony śluz z jamy nosowej.

Dawkowanie i Czas przyjmowania

Do grudnia grypie i SARS u kobiet w Leczenie Oxoline maść umieszcza się w kanałach nosowych 2 razy dziennie, Podczas odwiedzania zatłoczonych miejsc, maść jest używane przed samym wyjściem.

Ilość maści nałożona na błonę śluzową nosa w pobliżu głazów. Produkt jest bezpieczny w swoim stanie składu nosa. Sprowadzamy po wydaniu (np. roztwór soli physologicznej).

Czas trwania zapobiegania ostrej infekcji wirusowej dróg oddechowych i maści Grypy Oksolinovoy Nie powinien przekraczać 25 DNI.

Do leczenia już rozwiniętej choroby nieżytu częstotliwość stosowania Leku zwiększa SIĘ zrobić 4 razy dziennie, Kolorado 4 Godziny Ż Przerwa NA sen wagowo Nocy. Ważne jest, aby zrobić coś więcej, niż 5 dni.

Do leczenia dermatoz i opryszczki Po 2 godzinach. Rzuca się w oczy i odchodzi.

Do leczenia chorób oczu, Spowodowane przez Różne wirusy, stosowanie maści Oxoline podczas ciąży należy uzgodnić ZE specjalista, Który określi dawkowanie, częstotliwość stosowania i Czas trwania Leczenia.

W pierwszym, drugim i trzecim trymestrze

Oksolinovaya maść dla kobiet w ciąży: dawkowanie i czas przyjmowaniaProces układania narządów wewnętrznych zarodka odbędzie się już od w drugim tygodniu.

W tym okresie zrobić 13 tygodni ciąża Maść Oxoline jest wykonana z zachowaniem informacji Ze względu na czas trwania

Stosowanie maści Oxoline przez Kobiety w II I III trymestrze ciąży nie wpływa negatywnie na Rozwój płodu i JEST autoryzowane przez specjalistów.

Analogi

Bardzo długa maść oksolinovaya nie miała analogów. Zaledwie 10 lat temu pojawił się na rynku lekarstw Preparaty Oksonftilin i Tetracsoline.

W Tych środkach, podobnie Jak w maści Oxoline, Substancja czynną JEST dioksotetrahydroksytetrahydronaftalen, A Postać preparatu odpowiada stężeniu oryginału.

W Czasie ciąży, Ze wzgledu na niezdolność do przeprowadzenia koniecznego Leczenia przeziębienia, Bardzo Ważne JEST Przeprowadzenie Konserwacji profilaktycznej.

Korzystanie z maści Oxolin Pomoże przewlekłych kobiete I JEJ przyszłe Dziecko przed zagrożeniami związanymi Z grypa i Arvi.

Ale w przypadku, gdy choroba Nadal atakuje, Lepiej natychmiast skonsultować z lekarzem SIĘ, Który Pomoże poradzić sobie z choroba bez ryzyka powikłań.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...