Nifedypina w ciężar - wyznaczyć tylko lekarza!

Nifedypina w czasie ciąży: informacja o leku

Nifedypina - nowoczesny i ogromny lek, pierwotnie stworzony do leczenia nadciśnienia. Musiałem mieć na zdrowie macicy.

Ale z powodu pewnych obaw i przeciwwskazań przed spotkaniem, wARTo dokladnie przestudiować Instrukcje dotyczące Leku, ABY uniknąć Problemów związanych z przebiegiem ciąży, porodem i rozwojem płodu.

...

Spis treści:

Informacja o przygotowaniu

Skład

Główna Substancja Aktywna Leku JEST nifedypina. W razie potrzeby można wyjąć tabletek 10 mg lub 20 mg.

Dla bardziej skutecznego działania na organizm, Skład Leku obejmuje rowniez: stearynian magnezu, celulozę, cukier, Tween 80, hypromelozę, dwutlenek tytanu, sodu.

Substancje te zapewniają szybkie wchłanianie i usuwanie produktu końcowego z Ciała Pacjenta.

Wskazania do stosowania

Nifedypina w ciąży: wskazania do stosowaniaGłówne przypadki Nifedypiny do:

 • choroba niedokrwienna serca;
 • nadciśnienie;
 • dławica piersiowa;
 • przewlekłe choroby serca związane z problemami z tętnicami.

Z indywidualnym doborem dawkowania i ścisłym przestrzeganiem zaleceń lek jest zepsute w macicy kobiet w ciąży III trymestr.

Wpływ na ciało

Lek szybko rozszczepia substancję, wyświetlając na skupienie choroby. Po 5-20 minutach dłoni znaczna poprawa, trwająca nie krócej niż 5 godzin.

W trakcie postępowania lekarskiego czas trwania wzroku. W Tym przypadku nifedypina JEST Szybko usuwana z organizmu z moczem.

Ma właściwości:

 • świadczenia występowaniu blaszek miażdżycowych;
 • siadający przepływ;
 • ma relaksujący wpływ na mięśnie;
 • nie dziejenie na przewodnosciu mięśnia sercowego;
 • obniża ciśnienie Krwi, ALE Nie pozwala Mu spaść poniżej Normy, jeśli obserwowana JEST DAWKA;
 • czy zapobieganie skurczom urządzeń krwionośnych i kończyn;
 • już wcześniej otrzymasz skurcze.

W Tym przypadku lek fizyczny powrót Wody i pocenie SIE, wiec podczas przyjmowania Nifedypiny wARTo pić więcej plynu, podnosząc Norme o 0,5-1 l.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Nifedypina w ciąży: przeciwwskazania i skutki ubocznePierwszym przeciwwskazaniem do zażywania Nifedypiny jest ciąża.

Ponieważ Nifedypina JEST lekiem o dużej szybkości, znacznie zmniejsza żywotność Pacjenta i jego moze pogorszyć stan, dlatego wARTo wybrać łagodniejsze leki.

Ponadto przeciwwskazania do stosowania obejmują:

 • nadwrażliwość;
 • niewydolność serca;
 • zwężenie;
 • Okres laktacji.

Nie powodować skutków:

 • alergiczna wysypka;
 • dobrze zaczerwienienie skóry;
 • wymioty, nudności;
 • utrata przytomności i warunków koordynacji;
 • niewydolność serca;
 • obrzęk stopy;
 • skurcze krtani;
 • silny kaszel;
 • bole Głowy i częste zawroty Głowy;
 • drżenie kończyn;
 • wschodnia słabienie;
 • utrata apetytu.

Dawkowanie i Czas przyjmowania

Jeśli nie sprzęt przyjmowania tabletek, dawkowanie jest właścicielem przez lekarza prowadzącego.

Zostaną pobrane osoby, które wykupiłyby 10 mg. Niektórzy Specjaliści Moga przepisać dzienna dawkę 120 mg, Co jest maksymalną dopuszczalną Norma.

W tym samym czasie, zgodnie z dostępnym stanie, Jeśli kobieta będzie w ciąży na ciąży w wieku 30-50 mg, Zwiększa ryzyko uszkodzenia płodu, utraty Dziecka, nasilenia Problemów Z SERCEM I wywołania udaru. Przebieg leczenia trwa około 4-6 tygodni.

Dawkowanie nifedypiny podczas ciążyAby móc używać różnych typów i okazji, istnieje możliwość obróbki skojarzonego. Nifedypina doskonale łączy SIĘ z innymi lekami długotrwałymi, A JEJ dawkowanie zmniejsza SIĘ O Dwa LUB: Trzy razy, co poprawia stan Matki i tak nie nie nie zaszkodzi Bardzo dziecku.

Biorąc Nifedypine z wapń, która jest obowiązkowa w czasie ciąży, efekt pierwszego jest znacznie niższy.

Kiedy otrzymasz magnez, Który JEST rowniez przepisywany przez KURSY podczas Łożyska Dziecka, osłabienie mięśni Jest Możliwe, wiec konieczne JEST regulowanie dawkowania OBU leków.

Funkcje odbioru

Ja trymestr

W pierwszy trymestr lek nie jest przepisywany, Ponieważ Nie ma Absolutnie zadných danych na pewno chodziło wpływu składnika aktywnego na Tworzenie płodu i zrobić prowokowania Wykop poronienie.

Zażałe serce i niestabilność w tym okresie Warto wziąć Motherwort lub Dopegit.

Z zwiększonym tonem macicy w tym okresie jest mianowany Papaverin w świecach lub zastrzykach, łóżko, uzdrowienie hormonalne Rano, Susenom i inne leki tego typu, ale tylko wtedy, kiedy pojawił się spadek.

II i III warunki

W drugi trymestr lek przepisywany JEST 16 tygodnipod warunkiem, że ryzyko dla płodu jest znikome. W Takım przypadku konieczne JEST ścisłe przestrzeganie dawkowania, ABY uniknąć możliwych poważnych skutków ubocznych.

Wytwarzam tak szybko, jak to umożliwia, wniknął w Nyfedypiny należy spłukać dużą wodą. Nie wolno pić tabletek z sokiem, herbatą i innymi płynami.

Przy najmniejszych działaniach niepożądanych obserwowanych podczas przyjmowania Nifedypiny, należy natychmiast skonsultować SIĘ ZE specjalista w celu dostosowania dawki LUB całkowitego wycofania Leku.

Analogi

Analogi nifedypiny w ciążyKordafen. Zawiera rowniez Substancje czynną nifedypinę, Szybko penetrującą i rozszczepialną w organizmie.

Nie ma danych na pewno chodziło stosowania Tego Leku podczas ciąży, dlatego stosowanie przejść w Tyma okresie JEST surowo zabronione. Jeśli konieczne JEST stosowanie Leku Cordafen w okresie laktacji, należy przejść przerwać PRZED zakończeniem Leczenia.

Kordaflex. Mianowany po 20 tygodni ciąża, po prostu dla płodu jest znikome. W tym przypadku dawka jest obliczana zważając i Matka.

Przeciwwskazania i działanie są podobne do działania nifedypiny.

Papaverin. Nie jest lekiem obniżającym ciśnienie krwi. JEGO sens stosowanie MA, jeśli się ma zostać przepisany Nifedypine w celu Leczenia tonų macicy.

W świecach mocno wziąć papawerynę 3-4 razy dziennie. Przy domięśniowym przyjęcia wystarczy 2-3 razy.

Phenyhydidine. Pomimo podobnego skladu z nifedypiną tabletki Nigdy Nie SA podczas przepisywane ciąży i laktacji.Używany w leczeniu Problemów z sercem.

Motherwort. Preparat ziołowy, Który doskonale radzi sobie z presją, wzrósł drażliwość boleś w sercu. Moze być podawanym podczas karmienia piersią bez szkody dla dziecka.

Prokardia, Lek stosowany wyłącznie w leczeniu Ten jest wysokiego ciśnienia krwi.Podobnie JAK nifedypina, JEJ stosowanie powinno Być uzasadnione i przeprowadzone w Terapii skojarzonej dowcipniś celu zapewnienia BEZPIECZEŃSTWA płodu.

Decydując sie na zażywanie nifedypiny podczas ciąży, wARTo trzeźwo ocenić Mocne í Slabe strony Leku.

Jeśli problemy są powiązane z sercemlekarze Moga wybrać bardziej oszczędne dawkowanie, Które Pomoże tolerować Zdrowe Dziecka.

W związku z tym, że przydaje się w związku z wydaniem makiety i zagrożeniem poronieniemSkonsultować się z tym problemem.

Warto to zrozumieć Początkowo lek nie był dla kobiet w ciąży, jak wskazano w instrukcjach dla tabletów.

W przypadku jakichkolwiek wskazań Do stosowania Nifedypiny wARTo skonsultować SIĘ z lekarzem z wyprzedzeniem i przejść niezbędne drażliwego.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...