Olej kamforowy w Czasie Cierpliwość: skonsultuj z lekarzem SIĘ!

Olej kamforowy w ciąży: korzyści i szkody

Olej kamforowy Używany w kosmetologii do aromaterapii.

Olej ma tylko znaczenie, rzędy i tylko znaczenie,

A co z ciążą? Przeanalizujemy wszystko Które to są związane z każdym czasem kamforowym.

...

Spis treści:

W ogólne informacje W

Substancja jest decyzja z drewna, przygotowanie jest drzewo kamforowe, inne imię - laur kamforowy.

Roślina w Europie Środkowej, wyd. Morza Czarnego, na Kaukazie. Drzewo roślin również na południu Europy, w Ameryce Południowej i Północnej.

Drewno nie może być zarezerwowane do budowy, skuteczny tylko do produkcji pamiątek lub ręcznie robionych artykułów. Produkty wyglądają jak przyjemny zapach.

W starożytnych Chinach laur kamfora byz czczony, a następnie członło się z winy człowieka, którego żądny został ukarany śmiercią.

Dziś drewno jest produkowane z oleju naftowego, ale w sprzedaży jest z wykonawcą. Naturalny produkt nie jest łatwy do znalezienia.

Eksperymentacja między nimi, które nie są związane z wiedzą i doświadczeniem. Dodano produkt naturalny ma bardziej złożony skład chemiczny,

W składzie oleju Zawiera Olejki terpenowe, safrol, Pinen, bisabolol, fellandrenu, kamfen, Pinen, cyneol, limonen.

      

Olej kamforowy w ciąży

Korzyści

Olej ma dużą akcję Wychodzę na zewnątrz i na zewnątrz. Jestanie głośne przez telefon.

Główną zaletą oleju kamforowego jest:

  Ogólne informacje o oleju kamforowym

 1. Specyficzny aromat oliwy ma korzystny wpływ na układ oddechowy. Jest stosowany w leczeniu kaszelw dawkach wieczornych był używany do zapalenia płuc.
 2. Reumatyczne, mięśniowe, stawowe. W tym celu słów są kompresy rozgrzewające i znieczulające.
 3. Dbaj o problem skóry, włosów, rzęs.
 4. Aromatyzacja pomieszczeń, usuwanie depresja, poprawa nastroju. Aromaterapia olej kamforowy przymorze stres i drażliwość.

Harm

Olej kamforowy ma dostatecznie szczelnie przepuszczalną przez barierę łożyskową Po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę.

W tym celu należy zastosować się pod przeciwwskazania.

W trakcie brać olej kamforowy podczas danego porodu.: w związku z tym, że w ciąży jest w ciąży.

Wskazania

......... Po1,8 z lekarzem.

Nie zalecam samodzielnego obrazu kamfory, Pożądane jest właściwe zastosowanie.

      

Przeciwwskazania

Lekarze radzą, aby nie używać produktu

 • indywidualna nietolerancja;
 • Choroby skóry, na przykład egzema;
 • epilepsja.

Niedopuszczalne jest wykorzystanie lekarstwo na leczenie Puszcza ucha, które powstały jako powikłania genyantritis i towarzyszy mu jesieni słuchu.

Sposoby postaci

Sposoby stosowania oleju kamforowego w czasie ciążyW przypadku przedawcenia oleju kamforowego jest możliwe ból Głowyzaczerwienienie twarzy. Warto uwagę na wznak, na przykład na maskę do włosów.

Jak podróż lek podczas Ciąża? Przeanalizujmy się krok po kroku.

Leczenie kaszlu, Osculs zapalenie, W tym przypadku jest dalszy fermentacji przez kamforowego.

Leczenie zapalenia ucha środkowego, Zalecenia są takie same jak w pierwszym przypadku.

Aromaterapia, W czasie ciąży nie należy angażować się w rehabilatyzację przestrzeni przy pomocy kamfory.  € okresie pomocy â € â â € okresie â, ¬ â,¬â,â €, â,¬â,â,¬â,â,¬â,â,¬â,â,â,â,â,â € ť

Środki kosmetyczne, Nie zalecany w zakupionych środkach. Moze robić maski do włosów, używać szamponów, kremów miesięcznych kamforę.

Ponownie przypominamy, że kolor w tym czasie jest żartem.

Środki ostrożności

Wiele olejów kamforowego na płód. Nie martw się, musisz pobrać produkt na zewnątrz. Główne zagrożenie w użytkowaniu wewnętrznym.

Najlepiejszą produktu, ważne jest, aby consultultować się z lekarzem.

Należy zrezygnować z tego obowiązku, należy je zastosować. Zwykle tylko lekarz dostosowuje proces leczenia.

Nie polega na radach od znajomych trwają na skórze w czasie ciąży podczas ciąży Każdy organizm jest indywidualny, więc musisz być ostrożny.

Olej kamforowy w czasie ciąży: środki ostrożnościTak, tak kamforę, a także inny produkt leczniczy pochodzenia roślinnego, może poradzić sobie z zewnętrznych błędami.

W przypadku przypadku, pomiaru jest występowanie i nakładanie.

Jeśli jakiekolwiek czasy pomagają w konsultacjach lekarskichtowarzysząca kobiecie w czasie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Jeanne

  Suchy kaszel ćwiczeń podrażnienie receptorów kaszlu w górnych drogach oddechowych. Nie piszesz o innych objawach, czy masz na białym tle? Nie widzę sensu treści oleju kamforowego. W każdym razie trzeba odwiedzić lekarza, aby nie oglądaćić czegoś ważniejszego. Czy kwitnienie uprawą może działać irytująco? Wypróbuj alkohol alkaliczny napój, zmiękcza gardło i reklamy kaszel.

 2. Elena

  Dobry wieczór, moje suchy kaszel - martwię się o dziecko (ciąża 36 tygodni). Czy mogę pocierać olejem kamforowym? Z góry dziękuję!

  • Marina

   Czy może, nie jest jasne. Jeśli jesteś w stanie spać, skonsultuj się z lekarzem i spróbuj tynków musztardowych lub pieprz. Ale tylko po wizycie u lekarza.

  • Marousia

   Dzień dobry! Nie używaj niczego bez porady terapeuty. Termin, jaki masz, jest duży i na rozwój kaszlu nie wpływ. Ale jeśli poród się uruchomić, to po porodzie są usunięte z dziecka i do innych kobiet. Dlatego nie zwlekaj z wyjazdem do terapeuty. Chętnie na płachcie, na zbiorniku z naturalnej wartości i położyć się do snu.

  • Marina

   Dzień dobry! Nie, nie radzę podejmować podejmowanych działań i stosować kamfory. Ona może mianować tylko przez jednego przez lekarza.Przy tobie nie tak wszystko jest poważne, tak myślę. W końcu w końcu należy pobiegłbyś do lekarza, ale nie siedziałeś w domu. Dlatego polecam Ci babeczki lancetowatej, rumianku, szałwii, Pic ciepłe mleko z miodem, herbata, płukać gardło rumianku. Te dokumenty są oszczędne, a szkoda nie przyniesie.

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...