Witamina E w ciąży - Brac CZY Nie?

Witamina E w ciąży

ciąża - TAKIE Radosne Wydarzenie w życiu każdej Kobiety JEST przyżedłem przez WIELE niespokojnych pytań i Problemów.

W naszym stuleciu ciągłego stresu i złej ekologii, wyrywanie i rodzenie Zdrowego Dziecka JEST uważane za wyczyn.

...

Spis treści:

Dlatego Kobiety SA przepisywane WIELE leków, Które zapobiegają ryzyku przerwania ciąży i Pozytywnie wpływają na Rozwój płodu.

Ta nadzwyczajna substancja do witamina E. Jest także nazywana "Witamina rozmnażania".

Co muszę wiedzieć?

Witamina E w cenie ciążyW przypadku witamin E na funkcje znane są wielowymiarowe.

Pierwsze PO, witamina E jest w stanie neutralnym wolne rodniki, które niszczą właściwości na narządach ciała. Oraz wraz z niedoborem tej rośliny. Nie jest wyjątkiem i seksualnym systemem kobiet.

PO Drugiewitamina E łódź udział w syntezie progesteron - hormon, bez którego poczęcie i koleżeński w terenie badane są tylko.

Wpływ progesteronu druga faza cykl menstruacyjny i przygotowuje błonę śluzową macicy do wszczepienia zapłodnionego jaja. Po rozpoczęciu ciąży progesteronu zależy zmieowy rozwój łożyska.

Witamina E sama wpływa na ścianę Naczyń krwionośnych, W Tym Naczynia włosowate na Łożyska. Wystarczająca ilość Tej Witaminy w organizmie Kobiety ciężarnej - wystarczające krążenie oboczne Między Łożyska i płodu, A Tym SAMYM prawidłowy Rozwój Dziecka.

Z niedoborem witaminy E Być może nawet przerwać ciążę z powodu niewystarczającej funkcji łożyskiej.

Po trzecie, witamina E na narządzie i układ płodu. Tak więc normalny rozwój płuc dziecka jest bezskuteczny.

Po czwarteWitamina E bezpośrednio stymuluje produkcję hormonu prolaktyny, Która zalezy od prawidłowej laktacji. Nie jest zbyteczne.

W związku z tym, że:.

Ile wziąć?

Witamina E podczas ciąży: dawkowanieDawka witaminy E w ginekologii Ciąża powołuje indywidualnie, W zależności od TLA hormonalnego i obecności Chorób przewlekłych dawki te moga Być zarówno profilaktyczne, JAK i lecznicze.

Wymienimy tylko najczęstszą dawkę witaminy E w ciąży - 15 IU.

Kobiety w okresie ciąży należy zwrócić uwagę na Diete i zawartości produktow bogatych w witaminę E. Produkty te Să głównie oleje roślinne: oliwki, słonecznik, kukurydza, pościel i tak dalej.

Ważne jest stosowanie olejów bez obróbki cieplnej, który niszczy wszystkie witaminy. Po prostu dodaj więcej sałatek ze świeżym olejem roślinnym.

Inne źródła witaminy E. - wątroba, orzechyzboża, gryka i płatki owsiane, jajka, zielone warzywa, nasiona słonecznika słonecznik, owoce róży, masło.

Ale wystarczająca ilość witaminy E w żywności tylko wyliczanka. Ważne jest, aby witamina E znaleziono wchłaniana w jelicie, proces produkcji żywności. Dlatego w czasie ciąży, ginekolodzy nie przyjmują wielu diet.

Środki ostrożności

Wiele Przewodniczący Kobiet martwi SIĘ bezpieczeństwem przyjmowania Witaminy E w Czasie ciąży I JEJ zdolnością zrobić niekorzystnego wpływu na płód. Z czynności które można oznaczać tylko alergiczne, co jest bardzo rzadkie.

PRZEDŁUŻAJĄCA SIĘ DUŻA CZĘŚĆ.

Dlatego Też otrzymałem witaminę E podczas ciąży, Nie wahaj SIĘ, przyniesie TYLKO Zdrowie dla ciebie i przytulego dziecka.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jak ulepszyć Artykuł?

CZY chcesz zaproponować publikacje zdjęć na Dziesięć Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Brak komentarzy

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...