Ibuprofen w czasie Okres: Przed przyjęcie skonsultuj się z lekarzem!

Ibuprofen w czasie ciąży: informacja o leku

Kobieta w ciąży iu swojego dziecka. Ale przez te dziewięć dni są bardziej wrażliwi niż ludzie wcześniej.

Jak pozbyć się choroby, aby nie zaszkodzić płodu? Czy ta pora jest odpowiednia?

...

Spis treści:

Leki stosowane w leczeniu Ibuprofen.

Informacja o przygotowaniu

      
Kazdy lekarz, przepisujący lekarstwo Dla kobiet w ciąży, Myśli przede Wszystkim O nieszkodzeniu dziecku. I kwestia tego rodzaju jest łatwa do rozwiązania.

Jeden z tych rzadkich leków, Cała żona jest w trakcie ciąży Jest Ibuprofen.

Bardzo niewiele o samym leku. Ma nowe właściwości. Ibuprofen można bez wątpienia pieczęcią życia.

Ten lek jest o wiele bezpieczniejszy dla każdej kobiety w tej sytuacji Aspiryna.

Lek nie jest uważany za antykoagulant. Ważne do, że nie jest krwawienie a ponadto nie może reprezentować groźba poronienia.

W trakcie stosowania laktacji. Ibuprofenu podczas karmienia piersią, ZA JEJ Elementy Składowe w sposób sposób narzucania í wydzielania.

Struktura Leku

Skład Ibuprofenu i Formy uwalnianiaIbuprofen JEST niehormonalnym (niesteroidowym) przeciwzapalnym lekiem. Ten środek przeciwbólowy JEST zainstalowany w przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

Ibuprofen żart spożywany w Różnych postaciach farmaceutycznych - od tabletek Do maści, należy pamiętać, že zazwyczaj SA przeciwwskazane Sam preparat, ale nie nie zrobić JEGO Formy Produkcji.

Wybór formy produkcji:

 • żel do miejsca reklamy;
 • tabletki;
 • zawiesina do podawania doustnego;
 • świece do samego użytku w odbytnicy.

Właśnie typy wydań dla dzieci.

Najkorzystniejsze dni na poczęcie dzieckaChcesz się nie pisać obliczenie korzystnych dni dla poczęcia? Pobierz!

Jak począć dziewczynę: metody i metody w tym artykułu.

      

Wskazania do stosowania

Ibuprofen w dziedzinie medycyny í JEST uważany za nie nie-steroidowy środek przeciwzapalny, ktory MA właściwości przeciwzapalne i przeciwgorączkowe analgiziruyuschie ja.

Ibuprofen stosuje SIĘ W celu Leczenia, Na Przykład Chorób Jak zapalenie przydatków, zapalenie kaletki, rwa kulszowa, dny moczanowej, neuralgii i odbytnicy, i inne.

Taki lek jest również dostępny dla trybu niemu głowa, muskularny i ból kompozyt. Jeśli ktos ma chorobę układu oddechowego, na ibuprofen moze pomoc iść wyleczyć.

Pozytywny wpływ na organizm

Ibuprofen w czasie ciąży: wskazania do stosowaniaCiąża trwa.

Należy podkreślić, że Ryzyko jednorazowe dla ibuprofenu w Czasie Ciężar JEST praktycznie zerowy, Co z pewnością sprawia, ZE JEST lekiem z wyboru w łagodzeniu BARDZO ostrego Bolu Lub gorączki.

Co to jest niebezpieczny (i niebezpieczny?) Lek dla kobiet w Ciąża?

Przeciwwskazania do stosowania

      
W jaki rodzaj lekuszu na rozwój płodu? Tak, może się zmieniać. Przed użyciem Ibuprofen należy zawsze skonsultować się z lekarzem, Ponieważ lek moze Być przeciwwskazany Do Pacjenta oo Różnych powodów.

Ważne przeciwwskazania obejmują erozję LUB owrzodzenie przewodu pokarmowego, w Fazie zaostrzenia Różne naruszenia Krwi, uwzględniając obecność, przez tak rzec "aspiryna triady" (Trudne LUB nawet aspiryna nietolerancja) rozpoznano Astme i polipów nosa, istotnych naruszeń wag funkcji nerka i wątroba.

Ibuprofen może powodować poród przed czasem, a przy zwiększonym stopniu aminoństwa - nadmierne rozciąganie. Moze się niekorzystnie wpływać na sprawowanie Krwi i zwiększanie ryzyka krwawienia.

Efekty uboczne

Efekty ubóstwa Maja utratę Słuchu, czyli dzwonienie w uszach szum LUB, duszność, bezsennośćstany lękowe i nerwowe, depresja i halucynacje, niewydolność serca i tachykardianiewyraźne widzenie podwójne widzenie LUB, suchość i podrażnienie oczu, dodatkowo anomalie porodowe.

Dawkowanie i Czas przyjmowania

Dawkowanie Ibuprofenu u kobiet w ciążyNie należy przekraczać dziennej dawki większej niz 3200 mg (16 tabletek), Nie mozna spożywać więcej niz 1000 mg na dobę bez konsultacji z lekarzem.

Tabletki popija się szklanką (200 ml) wody. Pożądany wziąć udział w wielkim jedzeniu.

Zalecana dawka na dzień wynosi około 1200-3100 mg, który jest podzielony na 3 lub 4 odbiór.

Celem DAWKA 3200 mg w innych przypadkach przynosi Lepsze rezultaty niz dowcipniś dawce 2400 mg, CHOC Wieluniu u pacjentów, Obiego przynieść dawki dziesięciu SAM efekt.

Normę należy dostosować do reakcji pacjenta. Gdy Zespoły gorączki o różnej genezie, ból Jedna LUB Dwie tabletki Raz dziennie LUB W3 Lub 4 dni, w Czasie odbioru, jeżeli JEST SIĘ konieczne.

Welder dzienna dawka 40 mg / kg masy ciała.

Czas trwania leczenia : Jeśli stosowania Leku w ciągu 5 dni, Lub BOL w ciągu 3 dni, gorączki Nadal Să przechowywane Albo wzmocniony, JEST konieczne, ABY przerwać Leczenie i U Lekarza.

Nie Wolno Nam zapominać, Ze długotrwałe stosowanie ibuprofenu moze pogorszyć długo wyleczone zapalenie żołądka, wrzody żołądka i dwunastnicy, ą ponadto moze wywołać odmienny Charakter krwawienia z przewodu pokarmowego, zwłaszcza u Osób, Które W przeszłości Były Epizody Takiego krwawienia.

Pierwsza oznaka ciąży: zmiana smakuCzęsto pytany: Jakie oznaki Rola przed opóźnieniem? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

Środki na rozstępy po porodzie: świadczenia więcej już teraz!

O tym, jak pojmować chłopca, /planirovanie/pol/kak-zachat-malchika-po-krovi.html przeczytaj w tym artykułu.

Cechy Leku

W pierwszym trymestrze

Funkcje stosowania ibuprofenu u kobiet w ciążyPrzeprowadziło się do wielu eksperymentów Nie ma żadnego problemu ze zdrowiemGdy podjęte w kontynuacji pierwszym LUB drugim trymestrze, ale w pierwszym trymestrze Jeszcze większe ryzyko, ponieważ narządy i układy zarodek wlasnie powstaje.

PLACI ZA SIĘ, aby wspólnie SIE DZIEJE wag ciąży.Ale Przy częstym spożywaniu, szczególnie wag dużych dawkach, Sytuacja moze sie zle skończyć.

W drugim i trzecim trymestrze

Pomiędzy drugim i trzecim trymestrze ciąży, gdy lek mozna stosować w Tych przypadkach, w ktorých ryzyko stosowania Leku żartem Mniejsze niz ryzyko Choroby.

Różnego rodzaju narkotyków, lekarze zalecają stosowania ibuprofenu Nie kobietom w ciąży, Które SA Już w wyznaczonym terminie.

Jeśli mówić bardziej precyzyjnie, OD 28 tygodni żartem po, przeciwwskazany.

Lek Ten jest stosowany z ostrożnością w późniejszym terminie, ponieważ moze hamować produkcję prostaglandyn, A Tym SAMYM wpływać na skurcze macicy, A takze na dojrzewanie szyjki macicy i na dominującą dominację.

W Dziesięć sposób narodziny moga zostać zakłócone, ponadto zwiększa SIĘ ryzyko przedwczesnego porodu LUB nadmiernego rozciągania.

Skuteczne analogi. Jak moge wymienić lek?

Skuteczne analogi ibuprofenu w ciążyObecnie nie ma Strukturalnych analogów Ibuprofenu Z całkowicie identyczny aktywnym pierwiastkiem.

Jeśli SIĘ konieczne, należy skonsultować SIĘ z lekarzem w celu wyboru Leku zastępczego o podobnych właściwościach, Pilzner Z Inna Substancja czynną.

Należą do nich:

 • Dolgit i Brufen;
 • Nurofen i MIL;
 • Ibufen i Deblock;
 • Burana i Faspik;
 • Ibuprom i Ibusan;
 • Nurofen Fort i Solphaflex;
 • Ibutop i Pedee.

I na Koniec, pamiętamy TYLKO Jedna, ale Złotą zasadę dla każdej Kobiety w ciąży: ZAWSZE należy skonsultować SIE Z lekarzami, jeśli zamierzasz stosować dowolny lek.

Postaraj SIĘ zrezygnować z jej traktowania i leczenia Nie rob sobie samoleczenia.

Granat podczas ciąży: zasady kupowaniaNiż przej sok z granatu w ciąży? Poprosimy lekarza!

Na różne uzupełnienie w owulacji przeczytaj w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...