Fenules w czasie Kobieta: w sprawganiu i leczeniu niedokrwistości

Fenules podczas ciąży: informacja o leku

Dzienna żelazna Norma Dla kobiet w okresie rozrodczym wynosi 2,5-2,7 mg norma podczas ciąży obliczana jest w podwójnej wielkości.

Zwiększyć zapotrzebowanie żelaza Nie Moga Być spełnione z powodu ZMIAN w diecie, wiec 1/3 Kobiet Wag ciąży cierpi na niedokrwistość z niedoboru żelaza.

...

Spis treści:

Ta choroba zagraża:

Celów zapobiegawczych i zaradczych ginekolodzy i interniści przepisują Narzędzi żelaznych, z ktorých Jeden JEST Fenules lekwyprodukowany przez Indyjska Firme Ranbaki Laboratories Limited.

Informacja o przygotowaniu

Skład

Fenules podczas ciąży: skład lekuJedna tabletka obejmuje45 mg żelaza elementarnego żelaza, Który JEST łatwo przyswajalny i utrzymuje optymalny POZIOM żelaza; witaminy C i B.

Żelazo (Fe) Normalne odpowiedzialne za funkcje organizmu, na poziomie komórkowym, mówiąc elementem struktur komórkowych (hemoglobina, mioglobina, itd.), Ktoré sa zależne od żelaza, zawierających Substancje.

witamina C (Kwas askorbinowy), polepsza absorpcję żelaza, zapobiega utlenianiu i niekorzystnego oddziaływania na organizm, normalizuje metabolizmu, zaburzenia niedoboru żelaza LUB niedobór witamin.

Witaminy z grupy B Pobierz narządy i prezent tlenem.

Wskazania do stosowania

Ciąża, laktacja i powięź kszenie do złożonego leku.

Świadectwem także:

 • niedobór żelaza anemia;
 • ukryty niedobór Fe;
 • okres menstruacji;
 • brak witamin itp.

Jako środek zapobiegawczy stosowany Fenyuls ı leczniczy zrobić zwalczania niedoboru żelaza, normalizuje Fe I Witaminy Wagowo organizmie, zwiększa odporność.

Substancje czynne Leku Maja Wykop zrobić przedłużonego uwalniania, Który pozwala kontrolować szybkość przenikania leków zrobić Krwi i uniknąć negatywnych skutków Tych żelaza godzine, występowanie metalicznego smaku, Bol otrzewnej i innych.

Jakie jest zastosowanie waleriany w ciąży?Niz Moze Być przydatny Nalewka waleriana w czasie Ciąży? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

O Tym, Dlaczego żołądek Boli w pierwszych sygnałach, Powie Nasz Artykuł.

Co to jest niebezpieczny (i niebezpieczny?) Lek dla kobiet w Ciąża?

Przeciwwskazania

Niż Fenyl dla kobiet w ciąży jest niebezpiecznyDopuszczalne JEST stosowanie Leku przez kobiete w ciąży karmiących piersią I, ale istnieje WIELE przeciwwskazań:

 • indywidualna nietolerancja i nadwrażliwość na roślinach składowych;
 • przydać się metabolizm żelaza;
 • przewlekłe owrzodzenia i inne choroby wołania podczas zaostrzenia.
W przypadku infekcji układu moczowo-płciowego Leki zawierające żelazo Moga byc przepisywane wyłącznie PO leczeniu.

Efekty uboczne

Efekty uboczne obejmuje:

 • rozstrój żołądka, Problemy z wypróżnianiem;
 • złe samopoczucie, zawroty Głowysłabość;
 • alergia.

W niektórych przypadkach mocz uzyskuje jasnożółty kolor, Stolec JEST ciemny Sa nA Čechy reakcji na lek i Nie Maja znaczenia.

Za sprawą Feniuls kompleksy multiwitaminowe dla kobiet w ciąży, aby uniknąć nadmiaru Fe we krwi.

Nie zalec się stosować lek wapńmagnezu, Za Pomocą objawów Leku, zapobiegając wchłanianiu żelaza.

Dawka i Czas Podania Leku

Dawkowanie i właściwości aplikacji FenulesKobiety w Ciąży Fenyuls polecają jedzenie 1 tabletka podczas posiłków (Najlepiej przed obiadem), z Wodą pitną, przez Dwa tygodnie, ą następnie zrobić tygodniową przerwę.

Tak więc, aby całkowicie niedoboru do włosów od 14. tygodnia ciąży.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy je przepisać po posiłku.

Odczytanie przy bieżącym działaniu na pacjenta hemoglobinaI moze wynosić OD 1 DO 2 tabletek dziennie, Czas trwania Leczenia - do normalizacji wskaźników.

Na scenie planowanie dziecko 3 miesiące przed początkiem polecany 1 na dobę przez miesiąc.

Jeżeli lek został pominięty, weź idź Szybko, Jak to ustawić, piwo Nie należy się podażać w następnej dawce., przez nadmiar Fe nie może się wchodzić w organizm.

Co to jest niebezpieczne piwo bezalkoholowe?CZY MOGE używać piwo bezalkoholowe podczas Ciąża? Pobierz!

Sport w czasie Kobieta: szkodliwe LUB użyteczne? Dowiedz się SIĘ Teraz!

A tutaj - wszystko o winogronach /mozno-li/eda/yagody/vinograd.html podczas ciąży.

Funkcje aplikacji

W pierwszym trymestrze Przyjmowanie preparatów żelaza Nie ZE JEST pokazane wzgledu na ZAGROŻENIE Rozwoju embrionalnego płodu. Gdy istnieje możliwość użycia lekarstwa Fennules Baby w tym okresie.

Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia zalecają kobietom w ciąży przyjmowanie Produktów zawierających żelazo w drugim i trzecim trymestrze.

Konieczne JEST kontynuowanie przyjmowania co najmniej 6 miesiecy w okresie karmienia piersią, ponieważ wag okresie porodu i laktacji zapasy żelaza w ciele Matki Să znacznie zmniejszone.

Zapobieganie i leczenie Fenyulsom Musi SIĘ zacząć od 14 tygodnia ciąży kontynuuję kursy w okresie poporodowym.

W tle przyjęcia do łóżka Zmniejsz życie produktów takich jak jajka, chleb pełnoziarnisty, płatki Zbożowe, mleko, herbata, kawa należy wyjąć z żelaza.

Skuteczne analogi leku

Wsród analogów Fenyulsa najskuteczniejsze Preparaty zawierające żelazo zrobić:

  Skuteczne analogi Fenyuls podczas ciąży

 • Maltofer;
 • Ferrum Lek;
 • Sorbifer Durules;
 • Ferronat;
 • Ferretab;
 • Prom;
 • Heferol;
 • Ferroplex;
 • Iraw.

Tak wiec przyjmowanie preparatów żelaza pozwala na zapobieganie i, jeśli konieczne, ABY Leczenie niedokrwistości u Kobiet w ciąży.

Odmiana od faktu, że świat w tej grupie, w tym Fenules, są sprzedawane bez recepty, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem.

Specjalista powinien wyznaczyć i kontrolować dawkowanie i Czas trwania Przyjęcia, biorąc pod uwagę wyniki Analiz, A zwłaszcza w procesie przenoszenia Dziecka u Pacjenta.

Jednak w Czasie ciąży należy unikać w miarę Możliwości stosowanie leków - od pierwszych dni jesc sposób Zrównoważony, należy zwrócić uwagę na produkty Bogate w żelazo: Wątroba, gryki i owsa Zbóż, fasoli, soi, sok z granatów.

Spędź więcej CZASU NA świeżym powietrzu, prowadząc Aktywny Tryb Życia, ABY zwiększyć nasycenie Wszystkich narządów i tkanek oraz stymulować przepływ procesów metabolicznych w Ciele.

Gorąca kąpiel i ciążaPrzydatne lub szkodliwe kąp Dla kobiet w ciąży? Poprosimy lekarza!

O Tym Jaka muzyka JEST przydatna zrobić słuchania Kobiet w ciąży, przeczytaj w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...