ZASTOSOWANIE aerozolu BIOPAROX podczas ciąży (instrukcja, Prenumeruj)

pershing ja ból gardła, wzrost Temperatury, Zatory w nosie - Te objawy Să dobrze Znane każdemu Z NAS, ponieważ Nikt Nie JEST odporny na przeziębienie.

Ludzie, którzy Maja Historie przewlekłej Górnych Dróg oddechowych Choroby, SA szczególnie chorzy. Ko jeśli KOBIETA JEST w ciąży chora?

...

Spis treści:

      
W końcu obecność nieleczonej infekcji w JEJ ciele moze Mieć Jeszcze poważniejsze konsekwencje niz stosowanie leków. ogólnoustrojowe podawanie Antybiotyki często ma szkodliwy wpływ na płód.

W dziesięć sposób panie przyjdziesz na ratunek Spray BIOPAROX, Który zawiera środki przeciwbakteryjne o działaniu lokalnym, Nie wchłaniane zrobić krwiobiegu.

Informacja o przygotowaniu

BIOPAROX JEST lekiem wziewnym Wagowo Postaci aerozolu Wagowo aluminiowej puszce zrobienia stosowania miejscowego.

Substancja czynna BIOPAROX Główna - fusafungina. Ta Substancja należy zrobić Grupy Antybiotyków polipeptydowych.

BIOPAROX MA Silne dzialanie bakteriostatyczne na bakterie Gram-dodatnie mikroorganizmy i bakterie Gram-ujemne, grzyby.

Cząsteczki fusafunginy SA wprowadzane Do błony komórkowej drobnoustroju, zakłócają prace kanałów jonowych i prowadzą zrobić tworzenia Wagowo Nich dziur, przez Które ciecz przenika zrobić Komórki. W Tym przypadku bakteria Nie umiera, ale Traci Wykop O SIĘ do namnażania i WYTWARZANIA toksyn.

Bioparox w czasie ciąży: informacje o preparacieDla wrażliwych na fusafungina paciorkowców, gronkowców, prątki, Neisseria, Clostridium, Mycoplasma, promieniowce i grzyby rodzaju Candida oo. Rowniez BIOPAROX ma dzialanie przeciwzapalne, zmniejsza obrzęk i duszność nosa.

Wnika w najodleglejsze Części dróg oddechowych, AZ większość NICH JEST wydalana przez śluz oskrzelowy. Stężenie Leku na Błonie śluzowej płuc osiąga 80 ug / ml, przez nos - 60 ng / ml.

Aerozol stosowany JEST W miejscowej Terapii kataru, zapalenia zatok, zapalenie gardła, zapalenie krtani, Zapalenie migdałków, zapalenie tchawicy, Osculs zapalenie.

      

Bioparox podczas ciąży

Aerozol BIOPAROX Nie działa ogólnoustrojowo.Jego stężenie w osoczu Krwi nie nie przekracza 1 ng / ml, wiec większość Lekarzy uważa Dziesięć lek za Bezpieczny dla płodu.

Jednak Nie przeprowadzono Badań klinicznych wpływu Leku na Kobiety w ciąży, wiec Nie mozna mówić o absolutnym bezpieczeństwie Tego Leku.

Należy pamiętać, Ze ryzyko wystąpienia Działań niepożądanych u przyszłych Matek JEST większe niz u innych pacjentów. Podczas wstrzykiwania aerozolu Do gardła istnieje możliwość wystąpienia skurczu oskrzeli, szczególnie u Kobiet ZE skłonnością zrobić ataków astmatycznych i reakcje alergiczne.

Bioparox w czasie ciąży: instrukcje, dawkowaniePowołanie BIOPAROX w Czasie ciąży Moze Być Tylko z lekarzem, Po zbadaniu anamnezy Szczegółowo i oszacowaniu spodziewanych korzyści dla przyszłej Matki, biorąc pod uwagę niekorzystny wpływ na płód.

Podczas Leczenia aerozolami Moga wystąpić działania niepożądane, TAKIE Jak suchość, mrowienie, kaszel, Pieczenie, zaczerwienienie blon śluzowych, zmiany smaku, swędzenie, Pokrzywka.

Jeśli TAKIE reakcje wystąpią, należy niezwłocznie skonsultować z lekarzem SIĘ, ponieważ czasami lek należy odstawić. W rzadkich przypadkach pojawiają SIE bardziej Niebezpieczne komplikacje, TAKIE JAK skurcz oskrzeli, niewydolność oddechowa, wstrząs anafilaktyczny.

Sposób podawania i dawkowanie (Krótkie Instrukcje)

      
Aerozol Moze Być stosowany Robić inhalacji przez usta i nos.

Dorośli SA przypisani Cztery iniekcje Do Jamy ustnej í Dwie iniekcje zrobić kazdego nozdrza 4 razy dziennie.

Czas trwania Terapii Nie powinien przekraczać 7 dni, ponieważ możliwe JEST pojawienie SIĘ oporności drobnoustrojów na lek przez stosowanie Długie niekontrolowane.

Przedwczesne zakonczenie Leczenia wraz z pojawieniem SIĘ pierwszych oznak poprawy STANU prowadzi zrobić nawrotu Choroby.

Lekarz prowadzący powinien okresowo oceniać dynamikę i objawy Choroby. Jeśli choroba postępuje, należy przyjmować doustne leki przeciwbakteryjne.

Bioparox podczas ciążyZanim zaczniesz Puszkę należy aktywować, naciskając 4 razy na podstawie.

W nieżycie nosa i zapaleniu zatok, lek podaje SIĘ przez nos. Przed i śluzu. Dysza dla nosa MA żółty kolor. Aerozol JEST Głęboko wdychany przez nozdrza, przed zamknięciem jamy ustnej.

Podawanie Leku zrobić gardła za Pomocą Biała dysza przeprowadza SIĘ z zapaleniem krtani, zapaleniem migdałków, zapaleniem gardła.Pacjent bierze głęboki oddech przez usta, A podczas Leczenia zapalenia tchawicy LUB zapalenia oskrzeli należy wstrzymać oddech.

Codzienna dezynfekcja dysz odbywa SIĘ dwukrotnie alkoholem etylowym.

Leku O Prenumeruj

Prenumeruj zeznają o Wysokiej wydajności BIOPAROX w leczeniu Chorób układu oddechowego u Kobiet w ciąży.

Już od pierwszych dni Terapii ogólny stana pacjentów poprawia SIĘ, A objawy Choroby stają SIĘ mniej wyraźne. Przypadki nietolerancji Indywidualnych SA rzadkie.

Stosując BIOPAROX W Czasie ciąży, pamiętaj o Tym Jestes odpowiedzialny Nie TYLKO ZA Swoje zdrowie, ale takze za zdrowie i życie swojego Dziecka.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Marina

    Lek JEST zabronany w Europie z oszczędnością toksyczności

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...