Kobieta jako alternatywa dla wielu produktów aptecznych

Irga podczas ciąży: korzyść i szkoda

W Czasie ciąży konieczne JEST minimalizowanie spożycia syntetycznych leków i suplementów diety.Jeśli SIĘ możliwe, znajdź Ich odpowiedniki Wsród Naturalnych środków.

Irga Po prostu można otworzyć wiele produktów aptecznych.

...

Spis treści:

Ogólne informacje o Irge

Rdzewiejący pospolite elementy w Południu, w środkowym pasie. Jako podłoże ogrodnicze uprawiana jest na podstawie Uralu, jak i na Syberii. Kolor owoców zmienia się od ciemnego fioletu do czerni. Znany również pod nazwami: nuda, bushmala, carinka.

Ogólne informacje o IrgeW związku z tym, że hodowla jest uprawiana jako kwiat żywopłotu. Jednak brytyjskie landladies, a po tym samym świecie docenił walory smakowe Irgi.

Odniedawna na kęty tej jagody. Cenne temu temu, że w przygotowaniu na zbyt.

Saskatuning specjalny zestaw odżywienny: brak folii i tłuszczu, tylko węglowodany, nie więcej niż 12%. Jest bogaty w pektyny, garbniki, błonnik.

Jagoda niskokaloryczna Irga (około 45 kcal / 100 g).

Zawiera witaminy A, B, C, P. Spośród minerałów najważniejsza jest miedź i kobalt. Pektyny pomagają normalizować cholesterol, usuwać szkodliwe substancje z organizmu aż po metale ciężkie.

Kompleks witamin mający efekt immunomodulacyjny. Irga ma wyraźny wpływ na obniżenie ciśnienia krwi.

Irga podczas ciąży

Korzyści

Aby jesień krwi. Przyjmowanie leków przeciw nadciśnieniu w czasie ciąży się z powiększeniem. Saskatoon (w postaci wywaru) pomaga poradzić sobie z niskimi błędami dla dzieci.

Jako utrwalacz. Leki przeciwbiegunkowe są niebezpieczne w okresie okołoporodowym. Jagody irgi rozwiązują ten delikatny problem ze skórą na właściwości ściągające i antybakteryjne.

Irga w czasie ciąży: użyteczne właściwościAby zachwycać żylaki, rozluźnienie urządzeń krwionośnych, nienadających się do świeczek irygację.

To berry dla kobiet w ciąży, nadal działać z komputerami, co ma się ważne.

KIEDY dławica piersiowa, zapalenie jamy ustnej irga doskonała alternatywa Antybiotyki. UŻYWAĆ LECZENIA DO ODDZIAŁANIA LUB SOCZYMY DO SPALANIA I POŻYCIA.

Naturalny środek uspokajający: tabletki i leki "z nerwów" są są dostępne dla osób, które przygotowują się do macierzyństwa. Łyżka Irgi z kochanie w nocy - naturalny środek uspokajający.

Utrata cytryny w ciążyNiż przej Cytryna w ciąży? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

Czy Smecta pomaga przy zgadze w czasie? Dowiedz się więcej już teraz!

Harm

Ciąży, propny do niedociśnienia (dymone ciśnienie) irga jest przeciwwskazana. Może to być tylko utrata przytomności.

Lubna przyszła mama nadal pracuje, do pracy irga nie jest polecana. Owoce rzecz biorąc ze względu na działanie, za widok urządzenia, jagoda lepiej nie jeść rano.

Konieczne jest również, aby jej stosować z tendencją do zaparcie.

Pobyt w tym miejscu, należy o tym pamiętać irga wzmianki o krzepliwość krwi.

Sposoby postaci

Sposoby stosowania irgi w czasie ciążyJuice Irgi służy zrobić płukania w leczeniu dławicy piersiowej, zewnętrznie - w leczeniu ran i oparzeń, w środku - w celu stymulacji przewodu pokarmowego.

Jagoda Irgi nie jest soczysta, więc sok jest wytwarzany w sposób nietradycyjny: zasnę 2/3 zmieszać z małym kawałkiem cukru i umieścić w lodówce. Po 4-5 zyskać używać soku.

Z ropnym sokiem dławicy Wodą rozcieńcza SIĘ ciepła w stosunku 1: 1. Powstały roztwór opłukuje gardło 5-6 razy dziennie. Do użytku (Oparzenia, rany) nanoszone nierozprzestrzeniania SIĘ Na miejscu obrażeń, zwilżone wacikiem z wacikiem.

Aby sprawić ciśnienie krwi, lepiej wziąć rosół z kwiatów irgi: 2 łyżki suszonych kwiatów warzone z dwiema szklankami wrzącej wody, owinięte w materiał, jeść po kilku godzinach.

Przybliżona dawka: 2 łyżki stołowe przed jedzeniem. Niewiele więcej.

Jako utrwalacz - rosół z suszonych jagód (najlepiej w stanie bliżej). Sok zeszęmieliśmy się również do leczenia biegunka.

Płaskie rzecz biorąc, suszone, dżem, kompoty. Te ostatnie są wonności w owocach i owocach (wiśnia, jabłka). Ona ona sama ma smak.

Środki ostrożności

Irga w ciąży: środki ostrożnościKorzystając z tego, co się dzieje w tej kwocie. Innymi słowy, irga - nie jagoda, która jest bez ograniczeń. Jest mało prawdopodobne, aby się stało stało, biorąc pod uwagę jego specyficzne walory smakowe.

Nieważne, że nie jest do lek na tradycyjną medycynę.

Irga, a także inne leki z wiosny apteki, z pewnością nie panaceum. Ale może także jako alternatywa dla branży leków.

Curantyl - witamina ciążyCzy to dotyczy Curantil we wcznej? Poprosimy lekarza!

O obraz sekwenie możesz się świadczyć z tego artykułu.

A tutaj - wszystko o przeczyszczającym /mozno-li/mozhno-li-lekarstva/slabitelnoe.html podczas ciąży.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...