Popcorn w ciąży: Absolutnie przeciwwskazany!

Popcorn in Pregnancy: Benefit and Harm

Popcorn popcorn LUB szeroko rozpowszechniony w Rosji byl dopiero w latach 90 ubiegłego Wieku, Dziś jest uważany Za Niezbędny atrybut Wszystkich sesji Filmowych.

Moze Być przygotowany niezależnie od ziaren w kuchence mikrofalowej Lub na patelni, Kilka kolorow popcornu.

Popcorn w ciąży - CZY na przycisk, CZY Nie? - na okres Ciąża używa SIĘ odmowę.

...

Spis treści:

informacje W ogóle

Historia popcornu opiera SIĘ na kilku tysiącleciPO Raz Pierwszy pradawni Indianie odkryli Specjalny rodzaj kukurydzy, puchnący po podgrzaniu.

Stopniowo zaczął popcorn Być produkowany na skale przemysłowa, W 1885 Roku stworzono kompaktową maszynę zrobić kukurydzy Powietrznej OD 1984 Roku Stalo SIĘ możliwe Wytwarzanie w kuchence mikrofalowej popcornu.

Ogólne informacje na temat popcornuW lesie zrobić ziaren owszem LUB pszenica, Pochewka kukurydza Nie przepuszczaj Wody I Nie dopuść zrobić odparcia Wody, W wyniku rosnącego ciśnienia od Śródka ziarna pękają, ziarno staje SIĘ Jak kwiat.

Podczas przechowywania ziaren kukurydzy Bardzo Ważne JEST przestrzeganie zasad, Produkt Nie JEST standardowyany zrobić przesuszenia, Ponieważ sucha kukurydza Nie PEKA.

Skład popcornu obejmuje Witaminy B, potas, Zmniejszając ryzyko miażdżycy i poprawiając funkcję mięśnia sercowego.

witamina B1 Przydatne Do Wzrostu paznokci i włosów, Substancja bierze Aktywny udział w procesach metabolicznych węglowodanów i tłuszczów, witamina przyczynia SIĘ zrobić normalizacji funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i układu nerwowego Centralnego.

witamina B2 spowalnia starzenie SIĘ Skóry i zmarszczek, pomaga radzić sobie takze z depresja i stresującymi warunkami.

      
W Skład popcornu wchodzą rowniez polifenole - Substancje Znane ZE swojego doskonałego działania antyoksydacyjnego i korzystne dla Skóry.

Produkt jest uważany za bogate źródło węglowodany, zawiera Żelazo, fotki, sodu, cynk, magnez i inne mikroelementy.

Pod względem Wartości odżywczej kukurydza JEST często porównywana zrobić kiełkujących ziaren pszenicy i owsa, Które Maja unikalne właściwości Dietetyczne.

Produkt jest użyteczny w ciałach, Duzym plusem produktu JEST włókno wegetatywne, Które JEST niezbędne zrobić normalnego funkcjonowania układu trawiennego.

Popcorn Zapewnia szybkie kontakt nasycenia I nie psuje apetytu, produkty rozpadu SA usuwane Szybko i łatwo.

popcorn podczas ciąży

Korzyści i szkody

Przydatne właściwości popcornu w ciążyCzy można mieć popcorn w ciąży? Kukurydza JEST przydatna dla zdrowia Kobiety w świeżej formie, popcorn - absolutnie przeciwwskazany.

W powyżej tygodnia Tym PO Pierwsze, konieczne JEST porzucenie Produktów, ktorých przygotowanie wykorzystuje wzmacniacze smaku, Barwniki i inne suplementy odżywcze.

Sam popcorn nie stanowi żadnej szkody, Głównym zagrożeniem Să składniki, ktore składają SIĘ na JEGO Skład, w Tym Sol i olej.

Naścienny może także być wysoka wartość energetyczna, Na Jedna sesje filmowa osoba moze zjeść 1700-1900 kalorii.

Nadmierne wykorzystanie kukurydzy powietrznej może zgłosić się do płuc, Co często położenie Pracowników Przemysłu Spożywczego zajmujących SIĘ Produkcja popcornu.

Występowanie Chorób żartem związane z aromatyzatorem diacetylu, Który JEST częścią OLEJU, Który Moze Być szkodliwy dla narządów oddechowych po podgrzaniu.

      
Glutaminian Sodu E 621 automatycznie zakazuje stosowania produktu w ciąży i laktacji Czasie, innym zagrożeniem JEST genetycznie zmodyfikowana kukurydza, ktora żartem najczęściej produkowana w USA.

W toku badań koniecznościcy potwierdzili kompozycja popcornu zawiera Substancje, Które Moga pobytu człowieka do Szaleństwa.

Suplementy diety Maja destrukcyjny wpływ nA Komórki Mózgu i inne narządy, słodki popcorn obsługi do zakłóc funkcjonowanie trzustki, Słony - Bilans prawna wodny.

Organizm przyszłej Matki JEST najczęściej osłabiony, większość składników odżywczych przenoszona na DZIECKO JEST, CO naraża na ryzyko płód.

Popcorn zamiast żetonów - Program "Żyj zdrowo!"

Wskazania i przeciwwskazania

Popkorn dla kobiet w ciąży: wskazania i przeciwwskazaniaProdukt ma następujące przeciwwskazania:

  • którość (zwykle 1-2 razy w terminie);
  • nadwaga, kaloryczność 100 g produktu moze osiągnąć 500 kalorii;
  • Olej nagrzany zrobić określonej Temperatury moze prowadzić Roboty powstawania substancji rakotwórczych.
      

Sposoby przygotowania

Istnieje WIELE odmian popcornu, Które W zależności: od zastosowanych dodatków Moga byc rozprowadzane trzy główne kategorie:

  • Słony - podczas gry produkt posypać Drobná sola;
  • karmelizowany - podlewany syropem cukrowym;
  • doprawione dwa dodatkowe.

Siła instalacji na własność produktu, Gotowanie w temperaturze 150 stopni prowadzi zrobić zmniejszenia stężenia witamin, zwiększa SIĘ liczba szkodliwych kalorii.

Nadmiar cukru może prowadzić do papieru tej nierównowagi.

Popcorn jest pachnącym zabójcą.

Środki ostrożności

Popcorn in PregnancyTwój sprawny popcorn, ugotowany w domu, Z popcornu i popcornu do Sklepu, zaleca sie odmówić, ponieważ najczęściej zawiera olej palmowy i inne szkodliwe dodatki.

Zamiast Tego Lepiej Kupić Specjalne ziarna, dodac olej rafinacyjny I Trochę soli, zaleca SIĘ gotować na gorącym powietrzu.

Ogólnie Rzecz biorąc, podczas ciąży popcorn NIE MOZE byc spożywany WAG żadnej formie, ale Jeśli chcesz, to najlepiej ugotować się z ziaren.

Pomimo dużej liczby mnogiej przydatnych właściwości popcornu, Lepiej odmówić JEJ W Czasie ciąży.

Największe szkody z SA. Obróbka wnętrzna i dodatków użytkowych podczas gotowania.

Kategorycznie zabroniony popcorn w sklepieJEGO stosowanie moze zaszkodzić Zdrowiu Kobiety w ciąży I JEJ Dziecka.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...