Czy powinienem zrezygnować z melona w czasie ciąży? Dlaczego melon jest wykonywany?

W życiu Kobiety PEWNEGO Dnia JEST BARDZO DOSC skomplikowany ı okres odpowiedzialny, Który trwa aZ 9 miesiecy - ciąża.

W momencie, gdy dowiaduje SIĘ, Ze bedzie miała Dziecko, KOBIETA całkowicie SIĘ zmieni. Wygląda Jak "Kura-kura", Która trzęsie SIĘ swoimi kurami i nawet nie nie pozwala nikomu zamknąć SIĘ.

...

Spis treści:

Kazda decyzja JEST ważona, każde spotkanie z lekarzem odbywa SIĘ z ostrożnością, nawet jedzenie zmienia wygląd.

W ciąży Wyjątkowy JEST TYLKO. Przewidywanie Gustow Kobiety w Czasie ciąży JEST Po prostu niemożliwe, o przewidzenie, Czego Chce dowcipniś następnej minucie, NIE JEST nawet Warte Proby.

Ale gdy pojawia SIĘ Chęć spróbowania czegoś nowego i egzotycznego, pojawia SIĘ Pytanie: co mozna ja Czego Nie mozna zrobić. Miłość Dotyczy melonów i arbuz.

W okresie dojrzewania melonów, gdy pachnie dojrzałym owocem i Kiwa zrobić niego, ciężarna KOBIETA staje PRZED pytaniem: CZY próbować melona CZY nie, CZY zrobić Boli Dziecko?

Niezwykle podoba mi sie.

Melon i jego właściwości

      
melon - To Jest Jagoda, chociaż niektórzy SA zdezorientowani í nazywają JA owocami Lub warzywami. W Melonie Wszystko Jest jadalne: Wołanie moje, JAK i nasiona słonecznika, A nawet skorupy.

Miąższ zawiera Dużo B9 Witamina (K, beta-karoten, kwas foliowy) i pierwiastków śladowych (krzem, Żelazo, potas ja magnez). Wszystko przez bylo Ważne dla Młodej Matki.

Jak wiadomo, należy pamiętać, že w ciąży kwas foliowy, Ale w Melonie żartem Pełny wag najbardziej Naturalnej Postaci.

witamina C ogólnie Nikt Nie bedzie SIĘ wtrącał, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, oraz beta-karoten wzmocni Włosy i sprawi, ZE skóra bedzie piękna, ponieważ nie nie nie nie TYLKO JEST ONA zabroniona Dla kobiet w ciąży, ale takze okazuje sie ATRAKCYJNA.

Korzyści z melona w czasie ciążyElementy Tradycji Po prostu wykończ: krzem - do tkanek twardych, Skóry, włosów, A najważniejsze ko - do nerwów o dużej zawartości Żelazo przymierzyć Z anemią, i potas i magnez pomaga w utrzymaniu układów sercowo-naczyniowych.

Ze Uwagi na JEGO Cechy melon JEST lekarstwem na stres. I OD bezsennośćzmęczenie, drażliwość. WSZYSTKIE te właściwości melonu wynikają z enzymu dysmutazy ponadtlenkowej, Który zapobiega procesowi uszkadzania tkanek Ciała.

Teraz możemy wyciągnąć WNIOSKI: Ani Skład, ani właściwości melona Nie wskazują, ZE jagody w Czasie ciąży nie Moga byc. Wręcz przeciwnie, Musi zostać skonsumowane.

ALE JEST Jeden mały "Ale": melon - moczopędny znaczy, Zrób stwarza WIELE Problemów Kobiet w Ciąży dla. Dlatego melonów Nie mozna spożywać w dużych ilościach.

Ja ogólniej - my wszyscy, musimy wiedziec o środku.

Oto kilka zastrzeżeń:

 • melon moze powodować niestrawność układu pokarmowego, jeśli JEST stosowany z alkoholem i produktami mleczarskimi;
   
 • Nie JEST przeznaczonaany dla pacjentów Cukrzycaponieważ melon zawiera duża ilość cukru;
   
 • Nie podejmuj ryzyka od Tych, którzy zrobili zrobić zapalenie żołądka LUB wrzód trawienny żołądek;
   
 • zabrania spożywania SIĘ z infekcjami żołądkowo-jelitowymi.
      

KIEDY I Jak prawidłowo jesc melona, ​​ABY NIE powodować szkód?

Melon Nie JEST zalecany zrobić jedzenia, z innymi produktami. Lepiej Robic zrobić osobno, TZN. W przerwach Między posiłkami, Na Przykład na Poranna przekąskę.

Kobiety w ciąży Nie jedz melona naonka żołądek, Ponieważ prawdopodobieństwo, ZE JEST dojrzałe NIE, Nigdy Nie JEST wykluczone.

W ktorej połowie Postaci mozesz Jeść melona?

Randki użyteczne właściwości i składniki SA doskonale zachowane w suszony melon.

Jagoda mozna zamrozić, Ale Musi Być koniecznie dojrzałe i przechowywane Nie dłużej niz 3 miesiące. Mrożony melon Moze Być rowniez użyty zrobić robienia Różnych koktajli í napojów witaminowych.

Z melona mozna przygotować dżem LUB Dżem. Jeśli ciężarna KOBIETA Chce pysznego i soczystego melona, ​​ZAWSZE mozesz skorzystać z zapasów.

Na współpracy należyem uważać?

Melon w czasie ciąży - na co uważać?Kupując Melony Staraja sie wybierać dojrzałe, ale nie nie przejrzałe, o niedojrzałe takze, Nie SA zalecane Dla kobiet w ciąży.

Ogromny minus polega na Tym, Ze w celu szybkiego Wzrostu í zwiększenia Sprzedaży Melony AF czasami napompowywane substancjami chemicznymi, Które naturalnie Nie przyniosą korzyści ani przyszłej matce, ani nienarodzonemu dziecku.

Jednakże, jeśli mieszkasz w okolicy, Gdzie rosną Melony, Nie mozesz Kupić ekologicznie czystych jagód. Jeśli chodzi o Tych, którzy Nie Maja takiej Możliwości, strzeżcie SIĘ I Nie jedzcie Ich w dużych ilościach.

Podsumowując, Chce się powiedzieć Kobiety w ciąży SA Tylko w jednym, pilzner świeżo wag Melonie, Jeśli Nie ma przeciwwskazań i Randki powyższe wskazówki Să spełnione.Aby dopingować, rozładować stres, zdobyć Część witamina dla Kobiety w ciąży Nigdy NIE bedzie bolało.

Melon: lokacyjny CZY Szkoda? Program nastrój

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 2
 1. Olya

  ta sama historia)

 2. Elena

  Tak duzo melonów, ile jem Teraz, Nie jadłem w całym moim życiu, prawdopodobnie.Prosto zrobić Mnie Kusi, i dowcip Wagowo porządku, Ze Pierwszy i Drugi trymestr Przyszedł wlasnie KIEDY JEST))))

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...