Figi podczas ciąży: łagodzą kaszel, pomagają w zaparciach

Figi w czasie ciąży: korzyści i szkody

Ryc. Żartem typowa roślina podzwrotnikową, Która rośnie głównie w regionach Rosji.Jest zrobić Młodych Bardzo wartościowy produkt spożywczy zawierający duża liczbę przydatnych substancji i pierwiastków śladowych.

Fig stosowane w świeżej ı Suchej Postaci, ą ponadto - owoce Tej rośliny Să głównym składnikiem dżem, nawet zakleszczenie kawa.

...

Spis treści:

Temat ogólne informacje W W na fig

Figa JEST Bardzo interesujaca roślina, A JEJ owoce SA DOSC ORYGINALNA Forma, ALE W TYM przypadku, figi Interesujący nas Jako produkt zawierający użyteczne Elementy ludzkiego Ciała.

To Jest interesujące użyteczne Substancje moze przetrwać w suszonych owocach figowych przez WIELE szer A Do JEST JEGO Jedna z głównych zalet.

Figi owoce Sa szczególnie cenne z Uwagi na Wysoka zawartość składników takich Jak pektyny, proteiny, cukier, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy kwas foliowy kwas.

Ogólne informacje na temat figRowniez w owocach figowych zawarte SA Wysokie stężenia Witaminy C, B1, B2, B6.

Ważne JEST rowniez, Ze na figach znajdują SIĘ TAKIE Substancje Jak rowniez wapń, Potas, fosfor, Żelazo.

Z punktu WIDZENIA medycyny Ryś ZE JEST interesujące wzgledu na JEGO przeczyszczający i przeciwzapalnych właściwości, JAK rowniez Wykop Do obniżania poziomu cholesterolu mój Krwi i normalizacji funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego i układu nerwowego.

Nawet oficjalna medycyna, ktorej przedstawiciele SA Bardzo sceptyczni wobec traktowania Roślin, ziół i Owoców, przyznaje: Figi zrobić Niezwykle Skuteczny środek medyczny i zapobiegawczy dla Wieluniu dolegliwości i Chorób.

Ale figi SA skuteczne w profilaktyce NIE TYLKO Różnych Chorób i przeziębień: jest, ABY rowniez Bardzo przydatny produkt Dla kobiet w ciąży.

Czy przed porodem konieczne jest wprowadzenie lewatywy?CZY celu konieczne lewatywa PRZED porodem? CZY MOGE odmówić? Odpowiedź na pytania w naszym artykule.

O palpacji płodu w Czasie ciąży przeczytaj w tym artykułu.

      

Figi w ciąży

Nie JEST tajemnica, ZE prawidłowe odżywianie i Odchudzanie podczas ciąży JEST Kluczem zrobić Zdrowia przyszłej Matki I JEJ Dziecka. tak, bylo W okresie płodności Ważne JEST przestrzeganie zbilansowanej diety I uważnie monitoruj spożycie żywności.

W związku z Tym Ważne JEST, ABY wprowadzić uwagi swoich pokarmów dietetycznych, Które zawierają Witaminy i Minerały użyteczne, ktore korzystnie wpływają na Rozwój płodu, A Produkt Jeden Taki - Figi.

Korzyści i szkody

Przydatne właściwości fig w ciążyNawet jedzenie codziennie Dwa Trzy owoce figi LUB niezależnie OD TEGO, CZY SA jednym suszone CZY świeże, ciężarna kobietą otrzymuje wymaganą ilość Witaminy C, wapnia, Białka potasu i żelaza, ktora sodowym figach JEST nawet większa niz w jabłka.

Pomimo faktu, ZE cukier zawiera cukier, w Tempie dwoch LUB Trzech płodów dziennie Nie uzyskasz zadných dodatkowych kilogramów, Podczas gdy Figi doskonale zaspokajają uczucie głodu i nie nie pozwalają na przejadanie O SIĘ.

Pamiętaj, ZE Lekarze zdecydowanie zalecają stosowanie figów zrobić jedzenia z oo podczas ciąży zaparcie I Problemy Z jelitami - figi Moga Mieć korzystny wpływ na funkcje układu trawiennego.

Ciekawe, ZE lekarze zalecają kobietom w ciąży Figi kaszel, Ponieważ Leki podczas ciąży Moga niekorzystnie wpływać na płód.

Taki naturalny "lek", JAK figa, JEST praktycznie Bezpieczny zarówno dla Matki, JAK I dla dziecka. W Tym przypadku Figi dla lepszego efektu Lepiej gotować w mleku.

Wskazania

      

Stosowanie rys podczas ciąży JEST ALTERNATYWA doskonałą rowniez w następujących przypadkach:

 • W przypadku Wszelkich Chorób związanych z katarami;
 • Utrata oo Siły i słabości;
 • z arytmią i anemia;
 • zrobić uspokojenia układu nerwowego;
 • przywrócić mikroflorę jelitową.

Ponadto na figach w wystarczających ilościach zawiera Specjalny enzym, Który zmniejsza krzepliwość Krwi Bardzo przydatną własnością żartem w Czasie ciąży.

Przeciwwskazania

Figi w ciąży: wskazania i przeciwwskazaniaAle ZE wzgledu nA Randki JEJ użyteczne właściwości, fig Nie powinny byc podczas uzywane ciąży Ż następującymi przeciwwskazaniami:

  1. Cukrzyca. Główne przeciwwskazanie zrobić żartu, W ktorým stosowanie figów żartem wykluczone.

 

  1. Ciężka niestrawność. Głównym powodem zrobić JEST, ZE JEST figa Bardzo silnym naturalnym środkiem przeczyszczającym.

 

 1. Ponadto, Nie daj się ponieść przez figi Tych Kobiet w ciąży, Które Maja uzależnienie od kompletności: Ze wzgledu NA Wysoka zawartość cukru przybranie na wadze przejdzie Bardzo Szybko.

Nacięcia i pęknięcia krocza podczas poroduPo Co jest produkowany? nacięcie w kroczu? Jak uniknąć nieprzyjemnej procedury? Poprosimy lekarza!

O zapobieganiu zerwaniu Przy dostawie Powie ten artykuł.

JT I - O ćwiczeniach Kegel /posle-rodov/vosstanovlenie/kompleks-uprazhnenij-posle-rodov.html po porodzie.

Sposoby postaci

Używanie Ryś na jakimkolwiek okresie ciąży Jest Możliwe Absolutnie w dowolnej formie. Wszystko zalezy od osobistych preferencji.

Na Przykład, niektórzy LUDZIE Nie Moga znieść zapachu świeżych rys, A Zmysł węchu podczas ciąży moze pogorszyć, i Figi bedzie naprawde nieprzyjemne produkt w diecie przyszłej Matki.

W ogóle, jeśli używasz Figi ostrożnie i nie nie więcej niz Trzy owoce dziennie - Nie martw SIĘ Nie JEST zagrożona ani Dziecko Ani Matki oczekującej.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 2
 1. lamiya

  sezon injira nastupil kushayuuu beremnnaya na 5 tom mesyace kak Balzam na Dushu, vot Esli eshe V xolodilnike poderjat potom kuwat xolodnoy voobwe iskuwenye

 2. Oksana

  Dziewczyna JEJ prosta, že figa pomogła wyleczyć kaszel.Nie próbowałem tego, ponieważ na tym owocu pojawi się alergia. Zostały mogłyby zostały, aby użyć propanu w syropie. Mój suchy kaszel przez 6 dni całkowicie minął. Pierwszy syrop, z którego był taki pozytywny wynik i bez pobocheka.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Dyskusje
Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...