Frytki w ciąży: bezużyteczne! Całkowicie szkodzić!

Frytki podczas ciąży: korzyści i szkody

Już za dzień czeka głębokie spojrzenie na kobietę. Przyszła matka w ciąży w odpowiedzi na dziecko.

Produkty w menu nie musi być bogate w witaminy i owoce środka. Ale trzeba coś zjeść, co nie jest całkiem popularne, ale smaczne.

Wiele kobiet doświadcza pragnienie jedzenia frytekJa zastanawiłam się, CZY mozna używać żetonu podczas ciąży i Jak moze na nią wpływać.

...

Spis treści:

Aby nie skrzywdzić dziecka, powinieneś wiedzieć, co zawiera ten produkt I jaki wpływ ma na organizm, Takze dopuszczalna ilość pokarmu podczas okresu oczekiwania Dziecka.

Ogólne informacje o produkcie

Produkt powstał w 1853 roku w USA. Chipy przemysłowe nie pochodzą z natury ziemniaki, Jak zliczyłem (tłuczonych ziemniaków), jedną Jakość JEST wątpliwa.

Produkt zawiera 30% puree w proszku, 60% skrobi I 10% Różnych dodatków do żywności, aromatów, wzmacniaczy smaku i soli w dużych ilościach.

Opakowanie 50 gramów chipsów zawiera również dzienną dawkę soli.

Przygotowanie chipsów do produkcji żywności w temperaturze 120 stopni.W rezultacie najmniejsze użyteczne Substancje znikają I SA zastępowane przez czynniki rakotwórcze i akryloamid.

Europejskie przepisy finansowe zawartość akryloamidu w 1 kg produktów do 0,1 μg. W żetonach jest numerów 100 mcg, co przekracza normę 10.000 razy.

Żadna z korzyści nie ma znaczenia. Jedyna Zaleta jest ich Wspaniały smak, Który JEST Raczej umiejętnym połączeniem Smaków i szkodliwych dla Zdrowia suplementów.

Harm

Zniszczenie żetonów podczas ciążyProdukt jest szkodliwy dla kobiet w ciąży, ale dla wszystkich ludzi, Wiec JEGO stosowanie powinno Być zminimalizowane w największym stopniu Jak, a gdy kobietą czeka NA Dziecka, JEST praktycznie wykluczone oo bóstwo.

Produkt moze wyrządzić szkodę nienarodzonemu dziecku szczególną, Które dopiero rozwija SIĘ, A JEGO organizm Nie JEST Jeszcze odporny na dzialanie szkodliwych substancji.

Wielu naukców przymysłu, to jest połączenie Między stosowaniem produktu pojawia się SIĘ w stosunku do kobiet w ciąży i płodu:

 • Zgaga;
 • ryzyko patologii układu sercowo-naczyniowego;
 • przerwanie i nerek;
 • mały krwi skok w miłości;
 • toksyna;
 • zmiana DNA spowodowana jest przez producent;
 • zwiększone ryzyko zachorowania na raka wystąpień wielokrotnego wzrostem komórek nowotworowych;
 • obrzęk koniaczyn zmechanizowany;
 • zafałszować żołądek-jelitowego
Łożysko Nie Chroni Twojego Dziecka PRZED dodatkami zrobić żywności i środkami konserwującymi, Które przedostają SIĘ zrobić organizmu podczas używania żetonów. Gromadzenie do roślin zielonych liści różnych chorób.

Kolejnym warunkiem argumentem przeciwko używaniu żetonów jest kolorystyka, z którego trudno się dzieje pozbyć się po urodzeniu dziecka.

Wynika zrobić Z zawartości OLEJU roślinnego i tłuszczów trans w chipsach, Które mozna zamaskować na etykiecie w Postaci składników do smarowania pieczywa i margaryny.

Lekarze zauważyli, że dzieci, których matki używały chipsów w górę. Powtarzana masa ciała.

Kaloryczna treść żetonów - 520 kcal. Stosunek energetyczny białek, tłuszczów i marchewanów wynosi 4%, 52% i 41%.

10 faktów na temat żetonów

Wskazania do stosowania

Frytki podczas ciąży: wskazania i przeciwwskazaniaCzy wciąż możesz jeść frytki podczas ciąży? Już za dzień czeka może być inaczej:

 • z niedopuszczalnym pragnieniem;
 • w drugim i trzecim trymestrze;
 • jeśli jesz chipsy w małych ilościach;
 • w przypadku braku zgagi i manifestacji obrzęk.

Nie używać obrazu produktu. 1 trymestr, kiedy układane są wszystkie narządy i układy dziecka, a negatywny wpływ chipów jest coraz trudny.

Podczas trwania losowania w czasie ciąży, Proszę wyłączyć szkodliwą opcję - produkt wytłaczanych ziemniaków z mała zawartością oleju.

Sposoby przygotowania

Podczas trwania losowania w czasie ciąży, ich objętość nie należy przekraczać 20 gramów dziennie. Produkt można włączyć do menu nie więcej niż 1 raz w terminie.

Przepis na sałatkę z chipsów sklepowych. Do cięcia w kuchni 1 pomidor średnie wielkości, 1 mała żarówka Mam gotowany kurczak mięso w postaci kostek.

Następne 2 ciężko przegotowane jajka i 100 gramów ser Solidne odmiany prac do wcierane na stronę przeciwną.

Składniki układa SIĘ W salaterce Wag następującej kolejności: Pomidory, Cebula, mięso, jajko, Ser. Każdą warstwę należy posmarować kwaśna śmietana i posypać na wierzchu chipsami Salata w kruszonej formie.

Z ostrą chęcią zjedzać chipsów podczas ciąży, możesz je sam gotować w domu. Taki produkt bedzie wykonany z Naturalnych składników I olejów, w przeciwieństwie zrobić Przemysłowych chipów sprzedawanych w sklepie.

Przepis w kuchence mikrofalowej. Ziemniaki w ilości Trzech sztuk należy oczyścić, umyć i osuszyć w Wodzie ręcznikiem papierowym, pociąć na Cienkie kolka ı umieścić je na talerzu z mikrofalówki wag jednej warstwie, po rozmazaniu DNA z oliwą z oliwek.

Na wierzchu, chipsy należy Lekko posypać SOLA i włączyć kuchenkę mikrofalową na 5 minut z MOCA wyjściową 800 watów. Chipsy są chrupiące i rumiane.

Sposoby tworzenia żetonówPrzepis w piekarniku. CZY przygotowania żetonów domowych, Które mozna spożywać w Czasie ciąży, należy oczyścić i opłukać 2 ziemniaki, następnie pociąć Warzywa w kółkach NIE o grubości większej niz 2 mm i dodac olej roślinny I przyprawy.

Wszystkie składniki są ściśle określone.

Taca zrobić pieczenia JEST przykryta papierem zrobić pieczenia, smarowana olejem roślinnym, o układane Kęsy SA na NIM. Chipsy piecze się przez 20 minut w temperaturze 200 stopni.

Jeśli chcesz, to moje zdrowie i urodzić silne dziecko, Odmawiajcie spożywania szkodliwych pokarmów, Które Moga negatywnie wpłynąć na zdrowie NIE TYLKO, ale takze NA wczego Dziecka.

Nie dającą SIĘ Z znieść chęcią użycia Takiego produktu Jako żetonów w Czasie ciąży, najlepszym rozwiązaniem byłoby przygotowanie Ich samemu w domu i włączenie zrobić diety Wagowo malých ilościach.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...