CZY ABY możliwe w Czasie ciąży

Częste pytania dotyczące ciąży

Jak tylko kobieta dowiaduje się o jego ciąży, wydaje odczuwać euforię.

Ale czas płynie, a uczucie radości się kończy zastępując dosyć zrozumiałe podniecenie. W końcu ciąża jest tylko trudna, ale i główna ważna.

Przygode przynosi się wiele pytań, co się robi i kiedy nie robi dziecka, Dlatego wszystko w porządku ...

...

Spis treści:

Co możesz jeść?

Ciąża do czas, aby zadbać o szczegóły dietę.

Musi być uwzględniony w codziennym menu jak najwięcej warzywa i owoce, Produkty te są dobrze trawione i nasycają się zgodnie z wymaganiami.

Nie może obejść się bez ryb i mięsa, Pomiędzy sercem a płodem, jest do jedyny raz. Białko jest budulcem dla organizmu wegetacyjnego w ogniu, dziecko. Ryba jest bogatym zakresem Omega-3, znanym wszystkim.

Ledwo zdaję sobie film z ciążą, Warto zrezygnować z produktów spożywczych i barwników, Jednak dziesięć, który jest kobietą jest wyjątkowy. Warto zrezygnować z gatunku.

Porzuć makrele, miecznika i tuńczyka. Zapomnij o smażonych, pikantnych i mącznych potrawach. Takie jedzenie nie przynosi mi dobrego ani dla mamy, ani dla dziecka.

Dołącz do dity produktów, która może powodować alergia, więc przymierza alergii dziecka.

Jakie produkty są dostępne podczas ciąży, przeczytaj w dziale "Jedzenie».

Odpocznij jak najwięcej!

Przyszła mama musi tyle czasu, ile można poświęcić na odpoczynek i sen, Ciało pracuje w napiętym rytmie, więc zmęczenie jest po prostu przeciwwskazane.

Porozmawiajmy o makijażu i łazience

Pytania dotyczące bielizny i kosmetyków dla kobiet w ciąży

W czasie Motel fotograficzny wybierz wysokiej jakości bawełnianą bieliznę, Nie powinien ciągnąć i pchać. W przyszłości, Ciąży.

Nie zapomnij nosić bandaż, szczególnie w pierwszym trymestrze.

O mnie kosmetyki dla Źródło matek Dzisiaj się dzieje dużo, ale nie zaniedbuj środków do opieki. NIE TYLKO nawilża i nasyca skórę, ale rowniez Chroni JA PRZED rozciąganiem.

Odpowiednio dobrane produkty do pielęgnacji bielizny i pielęgnacji skóry przed pojawieniem się rozstępy (stria), z kolei prawie co drugi pracownik cierpi dzisiaj. Nawiasem mówiąc, dobrze zaprojektowaną codzienną dietę.

Wybór na makijaż na twarz, pamięcitakie, jak hydrokortyzon, witamina A, perkozyd benzoilu.

Jak stosować kosmetyki w czasie ciąży - patrz rozdział "Styl Życia».

Czy to możliwe idź do dentysty?

Świadomie w oddzielnej kształcie tego dokumentu przedstawiają dwa razy. PRZY Przezwyczaje w Ciąży.

Zęby, szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży, "zacząć psuć się przed oczami". Szybko leczona próchnica chroni także przed problemami z zębami.

Podczas przeprowadzania sprawy bardzo ważne, aby porwać się ze wszystkich urządzeń. Zalecane jest, aby:

Powinieneś spędzić jak najwięcej czasu ze swoim mężem

Nie tylko przytulne, ale i przyjemne o uprawianie seksu, Jeśli lekarz nie zabrani, do bliskiej konieczności trafi tylko dla dobra.

Pić witaminy

Pytania dotyczące witamin dla kobiet w ciąży

Dzisiaj Przemysł farmaceutyczny Oferuję ogromny WYBÓR kompleksy multiwitaminowe.

Z Reguły lekarze wyznaczają Ich z innymi trymestru, Ale możesz zacząć je Brać wcześniej.W końcu Ciało Kobiety W Tym okresie znajduje się SIĘ pod ogromnym sprawczeniem.

W pierwszym trymestrze Nie moze sie bez obyč witamina E ja kwas foliowy, Konieczne JESTpedowanie, ABY Nie występowały Żadne skutki uboczne. Nie zapominaj, ZE Witaminy mozna rowniez uzyskać w odpowiednio przygotowanym menu codziennym.

Jak naprawić pić Witaminy podczas ciąży, patrz Rozdział "Leki" (podsekcja "Witaminy»).

Czy mogę wziąć lek?

Istnieje WIELE leków, Które mozna zażywać w Czasie ciąży. ALE SA leki z absolutnymi przeciwwskazaniami.

ABY zrobić Zrozumieć, skonsultuj z lekarzem prowadzącym SIĘ ciążę.

Ściśle zabronione zrobić stosowania leków takich Jak: chinina, talidomid, trimetadyna, metylo-testosteron, progestyny, aminopetrin.

Jakie leki mozna leczyć w Czasie ciąży, czytać w punkcie "Leki".

Czy to możliwe wejdź do sportu?

Przyszłe Matki SA dopuszczone Aktywności Fizycznej. NIE TYLKO przez wzmocni Ciało, akceptowania takze przygotuje ISC zrobić porodu. WARTO polecam na pływanie, aerobik wodny i Joga - ABY wlasnie te rodzaje Aktywności ruchowej SA najbardziej Przydatne Dla kobiet w ciąży.

Nie mozesz podnosić ciężarów I przeładuj SIĘ ćwiczeniowych fizycznymi. W młodym Wieku podnoszenie ciężarów JEST brzemienne poronienie, A na Koniec - przedwczesne porody Łożyska i oderwanie.

Palenie - Pod zakazem!

Nie JEST konieczne opisywanie Krzywdy, Jaka przyszła matka moze zadać Swojemu dziecku poprzez palenie. Trzeba się TYLKO zauważyć palenie Matki dla dziecka JEST Niebezpieczne:

  • Waga nieważna;
  • Zagłada programu nagłej Zespołu bezpieczeństwaności;
  • slabo rozwinięte płuca (W konsekwencji: Początek astmy i Chorób płuc);
  • upośledzenie umysłowe.

Lepsze rzuć na uzależnienie przed poczęciem, Lekarze powieszą Nie ten podczas ciąży.

Czy można pić alkohol w umiarkowanych dawkach?

Pytania dotyczące alkoholu i palenia w czasie ciąży

Tylko w pierwszym trymestrze Lekarzy pozwól wypić Kieliszek Czerwonego Wina, Nie zapominaj, ZE JEST DAWKA dla kazdego inna. Istnieje Opinia, Ze jeśli KOBIETA w ciąży czuje SIĘ odurzona, JEJ Dziecko JEST W Tym momencie nieprzytomne.

WARTo O zapomnieć alkoholu w pierwszym i drugim trymestrze, KIEDY powstają narządy i układy przewidego noworodka. Silne alkohole SA przeciwwskazane w Czasie ciąży. Moga powodować upośledzenie umysłowe i fizyczne u Dziecka.

To już Koniec, nawet NIE Mówimy O niebezpieczeństwach związanych Ż narkotykami. Niesie NA śmiertelne niebezpieczeństwo, zarówno dla Matki, JAK i Dziecka.

Czy można pić? kawa?

Lekarze zalecają porzucenie Tego napoju, tak ukochanego przez Wieluniu. Zawiera duża ilość kofeiny, Która mój wczesnym stadium moze powodować poronienia, A pozniej - prowadzić zrobić wczesnego porodu.

Jeśli Nie mozesz odmówić sobie takiej przyjemności, staraj SIĘ, ABY kawa Nie byłą tak Silna I NIE Pij więcej niz Jedna filiżankę dziennie, ABY Samo mozna powiedzieć o herbacie (Czarnej ı Czarnej). zielony).

Odmówić napoje gazowanych oo.

Co mozesz pić w ciąży? Przeczytaj w dziale "Napoje».

Czy można odwiedzić saunę i łaźnia?

Nie, nie, ja NIGDY WIĘCEJ! Przydaje SIĘ tam, KIEDY Nie nosisz Dziecka, ale ciąża pragnie przegrzania, Dotyczy do czasów ciąży.

Czy funkcja jest trzymanie kota w domu?

Pytania dotyczące zwierząt domowych w czasie ciąży

Wsród Kobiet w ciąży Znak Bałagan oo pogłoskami, ZE Kobiety w ciąży nie Moga bawić SIĘ z kotem. Żartach się żeń uważaj na tej stronie Tego pochodzenia.

Lepiej JEST przenieść odpowiedzialnosc za CZYSZCZENIE Tacki dla kota z domu. CZYSZCZENIE toalety Kota JEST obarczone infekcją toksoplazmozą.

Podczas ciąży przekazać aNALIZĖ toksoplazmoza, Zakażenie prowadzić moze zrobić powolnego Wzrostu Dziecka.

Czy mogę się opalać w solarium i korzystać z solarium?

Dzisiaj Tym Nie ma danych o, w jaki sposób wykorzystanie autosunburn moze wpłynąć na płód, W celu skorzystania z Tych środków w najbardziej nieszkodliwe, konieczne, ABY umieścić je na Twarzy i szyi, omijając Pełne ZASTOSOWANIE do ciała.

Solarium Nie JEST poleca coś dla kobiet w ciąży. MIMO przyszłe Matki odwiedzają do MIEJSCE, zasłaniając żołądek efektem lamp ultrafioletowych.

W sekcji "Styl życia" znajdziesz Randki niezbędne informacje W W dotyczące Opieki nad soba.

O szczepienia

WIELE przyszłych Matek, szczególnie w okresie epidemicznym, zastanawia SIĘ, i MOGE włożyć Szczepionki? Należy wziąć pod uwagę rodzaj Szczepionki.

Uważa SIĘ, Ze jeśli ciężarna szczepione przeciwko grypie, szanse na uzyskanie Tej Choroby U JEJ Dziecka JEST zmniejszona o 60 Procent wag pierwszym Roku Życia. W każdym razie znaleźć się w Lekarskiej.

Czy mogę wziąć buliony ziół?

Pytania dotyczące ziołolecznictwa w czasie ciąży

Tutaj wARTo by rozważyć Trawy Zioła - niezgody, Niektórych z Nich SA Bardzo Przydatne dla oczekującej Matki i Dziecka, podczas gdy Inni - Moga byc szkodliwe.

na przykład oregano Bardzo Przydatne Dla kobiet, jeśli używasz ISC Jako czynnik eduroam, ALE wewnątrz zrobić podjęcia w Czasie ciąży, w każdym razie niemożliwe.

Brusniewer Żartach do Trawa Z minimalnymi przeciwwskazaniami. Bardzo żartem Uważne podejście JEST Ważne.

Wszystko o ziołach Dla kobiet w ciąży mozna znaleźć w dziale "leków" ( „podsekcjaZioła»).

Czy można przeprowadzać eksperymenty z włosami?

Chodzi o fryzurę i kolor. chyba mówić O strzyżeniu, A Bóż Tego działania Siega ogranicza dzien. Uważa SIĘ, Ze W Dziesięć sposób mozna skrócić Życie Dziecka.

Dzisiaj WIELE przyszłych Matek odrzuca te uprzedzenia i tworzy Twórcze Fryzury. W końcu dobry nastrój przyszłej Matki JEST o WIELE ważniejszy niz wiara Wag omeny.

W kontekście zrobić farbowanie włosów, WARTo tutaj Projekt Projekt przyjrzeć SIĘ farbach o Wysokiej zawartości szkodliwych substancji, NP. amoniaku, należy wybrać farbę na bazie Naturalnej.

Czy mogę latać?

W tym przypadku, Wszystko zalezy od STANU przyszłej mumii, Jeśli zamierzasz polecieć na WAKACJE Do innego Kraju, Warto być szczególnie Ostry, ponieważ aklimatyzacja moze zaszkodzić nawet Absolutnie zdrowej osobie.

Aby Samo mozna wydać o czasie strefy czasowych.

Czy mogę latać podczas ciąży?

W każdym razie Przed planowaniem Podróży skonsultuj SIĘ z lekarzem, Jeśli Nie ma przeciwwskazań, Dlaczego nie wybrać na wycieczkę samolotem SIĘ. Nie muszę ryzykować TYLKO mojego wczesnego i późnego okresu.

Tym O Wszystko, JAK SIĘ zachowywać wobec przyszłej Matki, Read w dziale "Styl życia".

Przyjemna i Łatwa ciąża!

      
Sekcje w nagłówku "CZY ABY możliwe w Czasie ciąży"
Stojąca w ciąży: homeopatyczny lek na kaszel
Bromheksyna w ciąży: jeśli kaszlesz - weź się! Porozmawiaj z lekarzem!
Mleczko w Czasie ciąży: ostrożnie dozuj!
Gedelix w Czasie ciąży: wyjątkowo naturalny, Prawie Bezpieczny
Sinodód w ciąży: Samo-powołanie i przyjmowanie SA Niebezpieczne dla twojego Zdrowia!
Gramidyna podczas ciąży: ZE znieczuleniem LUB bez - decyduje lekarz!
Ergoferon w Czasie ciąży: schematy, wskazania i przeciwwskazania
Oksolinovaya masc w Czasie ciąży: Bezpieczna i skuteczna Ochrona przed wirusami!
Hexoral dla ciąży: Szeroki zakres Działań, sprawdzone Bezpieczeństwo!
Incydent w ciąży: alergia JEST możliwa, skontaktuj SIĘ z lekarzem!
Strepsils w Czasie ciąży: Skuteczny i Bezpieczny lek!
Cameton dla ciąża: niedrogi i Skuteczny środek na pokarm dla twojego zestawu pierwszej Pomocy!
Lazolvan w ciąży: dociąż się!
Tantum Verde w Czasie ciąży: Nowoczesny, Skuteczny, Bezpieczny
Lugola w Czasie ciąży: jaki moze Być niebezpieczny nadmiar jodu?
W trakcie Ciąży: Grypy - absolutnie bezpieczny
Pharyngosept w czasie Kobieta w ciąży: nie przekraczając nogi!
Syrop, maść LUB lizaki Doktor Mama w Czasie kobietą w ciąży: Co jest bezpieczniejsze dla Matki i Dziecka?
Trental w Ciąży: Pacjenci więcej niż szkody
Metronidazol w Czasie Ciężar: stosować SIĘ zrobić zaleceń lekarskich!
Maalox w czasie ciąży: podstawowe zagrożenie i niuanse stosowania
Nifedypina w ciężar - wyznaczyć tylko lekarza!
Deksametazon w ciąży: w Jakim celu, JAK I KIEDY anulować przyjmować?
Analgin in pregnancy: highly recommended!
Hematogen w ciąży: nie leczyć, ale lekarstwo!
Polizhinaks W Czasie ciąży: tak SIĘ nie lubię, aby TYLKO lekarka!
Diuretyk w Czasie kobietą w ciąży: jak wybrać wiek Skuteczny i Bezpieczny?
Preparat dla kobiet w Ciąży: bezpieczny w każdejnej
Wobenzym w czasach Kobieta w Ciąży: szeroki zakres czynności, unikalna kompozycja
Z zaparciami w ciąży Mikrolaks - najlepsze pomysły
Werapamil w ciąży: wskazania, dawkowanie, skuteczne analogi
Fluomizin dla kobiet w Ciąży: bezpieczny, szybki, skuteczny
Nazivin w czasie ciąży: tanie ryzyko, kupić "dziecko"!
Dufalac podczas ciąży: nie tylko jest zestaw, ale również warunkiem!
Ibuprofen w czasie Okres: Przed przyjęcie skonsultuj się z lekarzem!
Nurofen - panaceum na ból i temperaturę dla kobiet w ciąży
Papaweryna: pomoc
Czy Aflubin można zażywać w czasie?
Fenules w czasie Kobieta: w sprawganiu i leczeniu niedokrwistości
Paracetamol w czasie ciąży: pomagaj szybko, skutecznie i bezpiecznie
Ascorutin w czasie ciąży: akceptuje pod kontrolą i do miejsca przeznaczenia lekarza!
Glicyna podczas ciąży: zaczynamy przyjmować dopiero po wizycie u lekarza!
Świece i ma Ulga w ciąży: Ciąża
Świeczki Terzhinan podczas ciąży: za leczeni z powodu drożdży pod kontrolą lekarza!
Klotrimazol w czasie ciąży: obowiązkowo i zgodnie z zaleceniami lekarza!
Pobudzając sygnał Genferon: tylko lekarz przepisuje kobietom w Ciąży!
Hofitol w czasie ciąży: nerka i wątroba pod niezawodną ochroną
Sorbifer - coraz bardziej uproszczony w czasie Ciąży
Eufillin podczas ciąży: dawkę i czas wizyty limit lekarza!
Essentiale in pregnancy - pomoc w rozwiązywaniu problemów z powikłaniem
Co Actovegin jest przepisywany w Ciąży? Czy jesteśtem iść wziąć?
Jaki jest cel magnetzu podczas ciąży? Studiujemy świadectwo
Ginipralne podczas ciąży: wyznacza i odwołuje tylko lekarza!
Oscillococcinum podczas ciąży. Opinia lekarzy: nieszkodliwa i bezużyteczna
Glukonianina podczas ciąży - tylko lekarz może przepisać!
Miramistin antyseptyczne w czasie Kobieta w ciąży: maksymalne korzyści, minimalne braki
Lysobact podczas ciąży: bezpieczny środek antyseptyczny dla kobiet w Ciąża
Monital w ciąży - skuteczny lek na zapalenie pęcherza dla kobiet w ciąży
Dicykozyna podczas ciąży: użyteczne i bezpieczne w dowolnym momencie
Fitolizyna w ciąży: bezpieczny preparat ziołowy dla Źródło matek
Czy przyjmujesz Dufaston w czasie ciąży? Za co i ile - tylko krople lekarz!
Citramon w czasie ciąży: w każdej nocy jest niebezpieczny dla matki i dziecka!
Ale spa w czasie Kobieta: bezpieczny i wydaj
Pimafucin w ciąży: pigułki, świece i krem ​​do gry plebisawki
Jeśli pacjentka przepisana jest Vilprafen w czasie trwania Ciąża - czy należy go stosować?
Antybiotyki w ciąży: tylko na receptę lekarza!
Kanefron podczas stosunku: kobieta w ciąży
Derinat w czasie Rasa: Przed przyjęcie skonsultuj się z lekarzem
Natalside w czasie ciąży: bezpieczne leczenie delikatnych problemów
Smecta w ciąży: chroni przed zgagą i biegunką
Kurantil w czasie ciąży: przydatna "witamina" dla przyszłej matki
Laxative w ciąży: wybierz najbezpieczniejszy
Gorciniks w czasie ciąży: raczej szkodliwy niż pomocny
Rennie w ciąży: instrukcje i opinie
Świece Clion D w ciąży: czy jakikolwiek powód do strachu?
Czy Mukaltin można stosować w czasie ciąży?
Czy mogę używać naftyzyny podczas ciąży?
Czy mogę przepłukać gardło Thuracilinem?
Traneksam w tym Pani: recenzje, cel i cechy aplikacji
Możliwe ryzyko i ważność powołania Cerucal podczas ciąży
Leczenie drotaverine w czasie ciąży - jak nieszkodliwe?
Zapalenie stawu w przebiegu Ciężar: instrukcje, cena, recenzje
Aspiryna podczas ciąży: pić czy nie pić?
Czy można pić Mezim w czasie ciąży?
Czym jest Riboksyna stosowana w czasie Ciąży?
Czy to jesteś kobieta w ciąży z jodynami?
Zastosowanie aerozolu Bioparox podczas ciąży (instrukcja, recenzje)
Viferon w ciąży - które lubią poradzić, przez wyjąć swoje dziecko
Woda mineralna w czasie ciąży: który wybrać i ile do picia?
Wódka w ciąży: stosować bardzo rzadko i tylko zewnętrznie!
Grzane wino w czasie Rasa: zima, magia, bezalkoholowe!
Lemoniada w ciąży: dom - tak, pop - nie!
Czy można brandy w czasie ciąży? Lekarze mówią zdecydowanie "nie"!
Co to jest?
Sok brzozowy w ciąży
Sok ananasowy podczas ciąży: ostrożnie - alergen!
Sok grejpfrutowy w czasie ciąży - wzmacnia system immunologiczny, zwalcza depresję i bezsenność
Szampan w czasie ciąży: ostrzega Ministerstwo Zdrowia!
Sok z winogron podczas ciąży - naturalna energia i przeciwutleniacz
Sok żurawinowy w czasie Miejsce zamieszkania: lek na wiele dolegliwości!
Owoce brusznicy w czasie Kobieta: jak gotować i ile pić?
Bomba witaminowa, "królewski", lub na wypadek, że dziecko jest soku z granatów podczas ciąży
Sok z marchwi podczas ciąży: wzmacnia system nerwowy, oczyszcza organizm
Niskokaloryczne, witaminy, użyteczne - sok z dyni w
Sok jabłkowy w czasie ciąży: walczymy z anemią, zaparciami i żylakami!
Sok salowy podczas ciąży: ważne jest!
Sok pomarańczowy podczas ciąży: nie daj dla wszystkich!
sok buraczany w czasie RODZINA: w łyżce - medycyna w kubku - trucizna!
W vino veritas, czy warto pić czerwone wino w czasie
Mleko w stanie: Jeśli chcesz chcesz, możesz
Kefir dla kobiet w ciąży: naturalne źródło witamin i wapnia
Kissel podczas ciąży: ile i co?
Czy mogę zajść w ciążę z kwasem? Opinie "za" i "przeciw"
Czy mogę pić kakao w czasie ciąży? Plusy i minusy doprowadzalnego cięcia
Kawa podczas ciąży: wszystko jest dobrze z umiarem
Czy kobiety w Wólskim pić niealkoholowe piwo?
Czy mogę pic zieloną zieloną podczas ciąży?
Masaż antycellulitowy i krem ​​w dowolnie Czas: czy warto zmięknąć z naturą?
Ciąża i wegetarianizm: important to nie boli!
Badz na bieżąco: Aqua aerobik w Czasie ciąży JEST znaczenie i bezpiecznym substytutem Sportu!
Basen w czasie ciąży: nie tylko nie jest szkodliwy, ale także przydatny!
Przedłużanie paznokci podczas ciąży: nie jest niebezpieczne, ale czy na zawsze? ..
Szelki w czasie Kobieta: bez ograniczeń, są ograniczenia!
Ryzykowne piękno, czy też warto zrobić tatuaże i tatuować podczas ciąży?
Ekstremalne ozdoby: piercing podczas ciąży - czy warto robić, ile włożyć, kiedy wystartować?
Zastrzyki z botoksu podczas ciąży: lekarze radzą czekać
Manicure i pedicure podczas ciąży: Czy warto robić?
Olejki eteryczne i aromaterapia w czasie Rasa: podróż do kraju aromatów
Chmiel i ciąża: czy warto ratować?
Czy mogę odwiedzić solarium dla kobiet w ciąży? Opinie i zalecenia lekarzy
Oparzenie słoneczne i ciąża: jedna rzecz nie jest przeszkodą?
Morze i ciąża: kiedy, gdzie i czy warto?
Sauna podczas ciąży: opinie "za" i "przeciw"
Epilacja w czasie ciąży: pasażować wybrać?
Co to jest niebezpieczne (i niebezpieczne?) Barwienie włosów w czasie
Seks w czasie Rasa: zawód nie jest obowiązkowy, ale użyteczny i przyjemny
Masaż w czasie ciąży: niż jest niebezpieczny, a nie jest użyteczny - powie lekarz
Obcasy podczas ciąży: wybierać mąd
Leczenie stomatologiczne w czasie Ciężar jest nie tylko mały, ale także niezbędny
Joga i ciąża - zgodne?
Kosmetyki dla kobiet w ciąży: wybór mąki, skuteczność i korzyści
Ciąża i kąpiel. Jak łączyć i nie szkodzić?
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Czy kobiety w twoim kraju? Nadaje kąpiel?
Muzyka podczas ciąży: jaki wpływ na dziecko mają dźwięki i muzyka?
Sport dla kobiet w Ciąży - jak połączyć się z dziećmi dla zdrowia?
1 komentarz
  1. Genewa

    Zjadłem Trochę Wszystkiego, ja prowadził normalny Tryb Życia, oczywiscie Z każdym tygodniu brzuch bardziej tworząc dyskomfort ciemnym piwem nazwa Nie zabraniam sobie NIC I Okruchy WWA WWA JEST Absolutnie Zdrowe í Układ odpornościowy znacznie silniejsze niz Wieluniu

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...