Miednica Wąska podczas ciąży - I JEJ Przebieg Możliwości porodu

Wąska miednica podczas ciąży

Od wielkości miednicy Kobiety na WIELE sposobów zalezy OD sposobu ciąża ja poród.

Warunkowo podzielona na miednica JEST Duży i Malý. Małą miednicę tworzą następujące Kości: Kości krzyżowe i biodrowe.

...

Spis treści:

Ciąża płodu JEST zlokalizowana Oblicz miednicy Małej i dopiero w ostatnich tygodniach Trzeciego trymestru głowa (Część prezentująca) Dziecka zostaje opuszczona w kierunku otworu Małej miednicy. W Dziesięć sposób Dziecko JEST przygotowane zrobić pojawienia O SIĘ.

Podczas porodu Dziecko przechodzi przez miednicy, wprowadzając przejść przez wlot miednicy i wyjściu przez wylot miednicy, wewnętrzne mięśnie krocza i pochwy.

Wymiary miednicy - norma i patologia

Wymiary miednicy Ginekolog mierzy na wyciągu Pacjenta na koncieW normie Wskaźniki te wyglądają następująco: 26-29-31-21.

Jeżeli odchylenia od Tych parametrów przekraczają 1,5 cm, W zdecydowanej większości przypadków zdiagnozowana zostanie "miednica Wąska".

PrzyczynyW ktorým miednicy Moga Być wąskie różnorodny do genetyczna predyspozycja do takiej Konstrukcji i przeniesiono do Dziecka w Czasie Rozwoju Choroby Kości, A takze konsekwencje Różnych urazy i Choroby w dorosłym życiu.

Wedlug rodzaju zwężenia miednica Moze Być anatomicznie Wąska Wąska LUB klinicznie.

Odróżnij w dziesięciu Sam sposób rodzaje zwężenia miednicy: Klasyczne i poprzecznie zawężone. Dla szczegółowej Analizy Struktury i parametrów miednicy z wykorzystaniem Różnych technik - Tej zewnętrznej pomiaru odległości Pomiędzy kośćmi i Badań Sprzętu.

Tylko szczegółowo po zbadaniu rodzaju I stopnia zwężenia basenu Mozesz przygotować prognozę porodu i wybrać Między naturalnym wyglądem Dziecka porodem operacyjnym.

Lekarz, Który obserwuje kobiete w Czasie ciąży, Musi Brać pod uwagę Randki możliwe czynniki, Mogące wpływać na Przebieg ciąży I JEJ Przebieg.

Podczas ciąży ginekolog muszą nauczyć szczegółowo o zdrowie swoich pacjentów i przeniosła Swoje Chorób, zwłaszcza Chorób dzieciństwa ı dojrzewania, Chorób endokrynologicznych, zaburzenia Przemiany mineralnej (nawet Tych, którzy Byli wagowo Bardzo wczesnym Wieku Pacjenta).

Czy można zajść w ciążę z granatemCZY mozna zajść w ciążę z granatem? Odpowiedź na to Pytanie znajdziesz Wagowo naszym artykule.

zrobić artykuł o krwawieniu po porodzie.

Możliwość dostawy w wykryciu wąskiej miednicy

Wąska miednica podczas ciążyWąska miednica Nie JEST obowiązkowe przez cesarskie cięcie. ABY rodzić w naturalny sposób, mając TAKA patologię Jest Możliwe.

Oczywiście, sa zagrożeniaWARTo jednak biorąc Pod uwagę Fakt, že Tuż PRZED porodem moze miednica Lekko zrobić rozpraszania, wiec szanse skutecznej Realizacji JEST znacznie wzrasta.

Dla dziecka Wąska miednica JEST Niebezpieczna przede Wszystkim prawdopodobieństwo Rozwoju niedotlenienie (Brak tlenu) i prawdopodobieństwo urazów kręgosłupa, przede Wszystkim kręgosłupa szyjnego.

oo Często Wąska miednica Czas trwania porodu wzrasta. Możliwy powolny poród, Slabe skurcze, A takze przedwczesny wypływ plynu owodniowego.

W Trakcie ciąży odchylenia od Normy parametrów miednicy w Zaden sposób nie nie wpływają.

W ostatnim trymestrze z powodu Tej Patologii prawdopodobnie nieprawidłowe POŁOŻENIE płodu. Zwykłe głowa Dziecka powinna Być przyciśnięta zrobić otworu miednicy Tuż PRZED porodem, deformacje Kości miednicy Moga Temu zapobiec. Zewnętrznym symptomem Tego zjawiska Moze Być zaburzenia oddychania, występowanie duszność przyszłej Matki w ostatnich tygodniach ciąży.

Podczas porodu żart celu konieczne Stały monitoring sprzętowy STANU płodu. Wczesne wypuszczanie plynu owodniowego zwiększa prawdopodobieństwo infekcji w ciele Matki, CO moze Być rowniez Niebezpieczne dla zakażenia płodu.

Możliwe JEST rowniez wypadnięcie pępowiny, zaciśnięcie Głowy płodu, Utrata uchwytu Dziecka w jamie miednicy, AZ zrobić momentu, gdy głowa przemknie.

WSZYSTKIE te zjawiska sprawiają, ZE Naturalne Przejście przez kanał rodny Dziecka JEST praktycznie niemożliwe, NAJLEPSZE rozwiązanie w Tej sytuacji często istnieje Sekcja CIEC cesarskich.

Zwiększony Czas porodu oo Wąska miednica - ABY Kolejna Powszechnej patologia. Słaba walka i ogólne zmęczenie Kobiety w Czasie porodu Moga Być obserwowane z powodu niewłaściwego położenia płodu i przedłużonej pozycji Głowy w otworze Małej miednicy.

W niektórych przypadkach problem rozwiązuje SIĘ Dziesięć w sposób naturalny, ponieważ podrażnienie receptorów Głowy płodu jamy macicy JEST podrażnione, w wyniku Czego aktywność mięśni JEST znormalizowana, A wynikiem JEST Normalna aktywność pracy.

Jeśli aktywność mięśniowa macicy JEST niewystarczająca, ryzyko hita - narządów i tkanek organizmu pęknięcie macicy.

W tym czasie płód może doświadczać głodu tlenu, ABY zidentyfikować, Które w odpowiednim Czasie pomaga pacjentowi połączyć SIE oo nowoczesnymi systemami Monitorowania płodu (kardiotokografem).

Czy możliwe jest mezim dla kobiet w ciążyPo przeczytaniu Tego artykułu sie dowiesz czy jest urządzeniem, że mezim jest w Ciąża.

W tej sekcji / Beremennost-na-rannih-srokah Wszystko o Ciąża wczesnych stadiach my.

Klinicznie Wąska miednica - co to zart?

Wąska miednica podczas ciążyKlinicznie wąska miednica - Nie JEST zrobić rozpoznawane podczas Patologii ciąży.Kości miednicy Moga miec idealna wielkość í POŁOŻENIE względem Siebie, ale jeśli podczas porodu odkryje SIĘ niedopasowanie parametrów miednicy i płodu, JEST zrobić Wąska miednica.

Jednym z głównych powodów diagnoza jest duże owoce. Trudności podczas porodu SA najprawdopodobniej związane z urodzeniem Dziecka PO czterdziestym tygodniu LUB poważnymi zaburzeniami dowcipniś diecie ciężarnej, szczególnie dowcipniś trzecim trymestrze ciąży.

Kolejny powód może stwierdzać się wąska kliniczna miednica niskie założenie głowy. Najczęściej diagnoza miednicy Klinicznej JEST wykonywana własnie podczas porodu.

W wyjątkowych przypadkach, doświadczeni eksperci porównujący Rozmiar płodu i Parametry miednicy W ostatnich tygodniach ciąży, możliwe JEST zdiagnozowanie prawdopodobieństwa powikłań Tego typu.

Często ta diagnoza dotyczy nagłego cięcia cesarskiego zrobić, Ponieważ patologia stanowi poważne ZAGROŻENIE, zarówno dla organizmu Matki, JAK I dla dziecka.

Możliwe powikłania podczas porodu W Klinicznej miednicy wąskiej SA Podobné zrobić anatomicznej miednicy wąskiej.

Dziesięć Rozwój głodu tlenowego wiąże SIĘ z wysokim Ryzykiem urazów kręgosłupa i Czaszkowo-mózgowego u Dziecka, uszkodzenia narządów układu moczowo-płciowego i jelit poprzez ściskanie i Luki macica u matki.

Wśród innych onesobnych przyczyn rozpoznanie klinicznie wąskiej miednicy - obecność wad fizycznych płodu LUB Guza macicy.

Mimo rzeczy jego powagi i niebezpieczeństwa, Diagnoza wąskiej miednicy nie jest zdaniem. Obserwacja przez Wysoko wykwalifikowanego Lekarza pozwoli nam w odpowiednim Czasie ocenić Randki wyniki trwających Badań i przedstawić Prognozy dotyczące nadchodzących narodzin.

Decyzja o przepisaniu Operacji LUB porodzie naturalnym rowniez leży w gestii Lekarza prowadzącego, pacjent pozostaje wybierz dobrego specjalistę, Zastosuj SIĘ zrobić Wszystkich zaleceń dotyczących przygotowania zrobić porodu, ą następnie spotkanie z dzieckiem zakończy SIĘ powodzeniem i bez komplikacji.

Przyczyny temperatury we wczesnej ciążyNiż może być właścicielem gorączka moja wczesnej ciąży? Poprosimy lekarza!

O oznakach ciąży Powie w tej sekcji.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcę wstawić komentarz zdjęć na pewno śpieło o Dany?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 2
  1. gość

    Pierwsze narodziny mocy miejsce w grudniu 2010 r. Ciąża minęła bez funkcji. Jedyna rzeczą, Która Nie spadła na Glowe Dziecka (Nie byla wciśnięta zrobić miednicy kapsułę Koniec ciąży). W 41 tygodniu bez porodu. Lekarze numerów stymulowane bez większego powodzenia. Ponad Tydzień leżał w prenatalnym, Bardzo WIELE dziewcząt przybywa, rodzi, wychodzi ... I NIE mozesz rodzić ... ryknął z niezrozumienia Tego, CO SIĘ Dzieje. 3 razy stymulacja zadziałała. Zacznij walkę, początkowo jako bolesny okres. Ujawniając się na kilku palcach. Umieściłem ocitsitcin. Stało się bardzo bolesne. KIEDY ujawnianie osiągnęło 5 palców, przebili pęcherz. Zaczęło SIĘ od koszmaru sennego, A przeciwbólowy lek Wcale NIE pomógł. Pośpiechu przez rodową tygrysicę. Cóż, był tam wcześniej jej mąż. W przeciwnym razie nie nie mógłbym Tego znieść ... po 13 godzinach porodu zaczęły SIĘ PRÓBY. Po ogłosznieniu 5 palców. Krew płynęła mu nd nogach ... Potem lekarze zauważyli ... Sugerowano EKS. Naprawde chciałem urodzić sama.no, wtedy Wszystko wyglądało tak SAMO. Bała się dziecka. Zgoda. Po próbach podpisania oświadczenia na Temat ekschrez minut 20 mieliśmy wadze o Dziecko 3250. Powiedzieli klinicznie Wąska miednicę. Podsumowując, napisane JEST Wysokie Stanowisko w kształcie Strzały. Operacja zakończona cudowna - szybko, szew jest doskonały. Ledwo zauważalny. Ale po próbie czułam się bardzo źle. Dziecko zostało przewiezione zrobić innego MIASTA NA intensywna terapie. Niedotlenienie, Wysokie ciśnienie wewnątrzczaszkowe i WIELE innych. Nie można się oglądać. Były karmione przez cewnik przez 11 DNI I byly w powyżej tygodnia uśpienia. Napisałem w ciągu 3 tygodni ... Teraz nosze druga, przez miesiąc Robić porodu.Czytałem O pozytywnym E PO cięciu Cesarskim. Chcialbym .... Ale skóra poszła zrobić planowanego cesarskiego cięcia. Życie dziecka i jego stan są ważniejsze. Dzieci nie przejmują się tym, jak je rodzimy. Oba dzieci szukam pewnej liczby matek.

  2. Olga

    Naturalnie urodziłem się w wąskiej miednicy. Dlatego uważam, ZE MA NIC szczególnego Nie Wagowo porodzie bez cesarskiego cięcia, TYLKO ALE bez skomplikowanej ciąży. Jeśli ciąża byla Trudna i pojawiły SIĘ podejrzenia niedotlenienia płodu, wyraźnie Lepsze cięcie cesarskie - łatwiej JEST urodzić SIĘ i bezpieczniej. Ostatnie Słowo oczywiscie dla Lekarza, ale tutaj najważniejsze, JAK Lepsze dla dziecka, moja matka z pewnością poradzi sobie.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 tydzień.Dla mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło się 9 lat temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...