Główne obawy w Czasie i ich Sposób ich przezwyciężenia

Czekam na dziecko - Szczęśliwy okres w życiu Kobiety, ponieważ Teraz ONA na pewno wie, Ze wkrótce pojawi SIĘ mały pokarm, najdroższy mały Człowiek.

Jednak radość ta często przesłonięta JEST licznymi obawami dotyczącymi przebiegu ciąży, nadchodzących narodzin oraz ogólnie o Przyszłości.

...

Spis treści:

Z reguły strach wynika z nagłych zmian hormonalnych w ciele przyszłej Matki, zrób PIWA NIE Znaczy, ZE TYLKO musimy czekać, AZ strach odejdzie Sama, czy należy przezwyciężyć.

Kobiety często "w pozycji" są bardzo emocjonalne i uwagę, obawy przed ciążą (i przed ciążą) opłat się ich ich handlowe.

Co Robić w Tej sytuacji? Przede wszystkim dania uwagi siebie i widoku, czego dokładnie się boisz.

Czego się boimy?

Strach przed dniem ciąży

Strach przed przebiegiem ciążyW tym strach przed utratą dziecka. Żartach zrobić Całkiem Naturalne, ponieważ wszyscy byliśmy chorzy, nerwowi, NIE ZAWSZE prowadziliśmy zdrowy Tryb Życia, A nawet znajomi í koleżanki powiedzieli nam przeróżne koszmary.

Ważne JEST, ABY Czas miec nd wyciągnięcie reki, ABY Pomysł Nie STAL SIĘ nieprzyjemny, wystarczy nieznacznie dostosować ich zachowanie: Jedz dobrze, mniej nerwowo i dostosuj Siebie, A Dziecko TYLKO Szczęśliwa Przyszłość.

Tak, zdarzają SIĘ przypadki, gdy lekarz przepisuje leki LUB podaje wskazówki dotyczące Leczenia SZPITALNEGO w klinice, ALE NIE nd oznacza, že ciąża przepływa z odchyleniami. Zawsze łatwo jest ostrzec, niż leczyć konsekwencje, a ty nie musisz się go bać.

Ważne JEST, ABY Zrozumieć, ZE Możliwości Nowoczesnej Medycyny SA TAKIE, ZE zgodnie z Analiza i ultradźwiękami mozna określić, CZY Wszystko Jest Normalne dla dziecka. Porada lekarza musí podle súladev.

Strach przed porodem

KIEDY przyszła mama dowiaduje SIĘ TYLKO O JEJ ciąży, wydaje Się, Ze przed narodzeniem Tej Pory ... akceptowania wag dłuższej perspektywie, im Bliżej Procesu, o Wieluniu zaczyna obawiać nadejście Bolu, A nawet wynik urodzeń.

Oczywiście, Warto zrozumiećzrobić poród JEST zrobić częstego złożony, trudny i bolesny PROCES dla Matki, JAK i Dziecka.

Cóż, KIEDY WYBÓR Lekarza i szpital JEST wykonana wcześniej, W TYM przypadku, KOBIETA czuje SIĘ bardziej Bezpieczne i lekceważenie dla Kobiety Wag pracy żartem całkowicie wyeliminowane.

Wiele kobiet w rodzinie rodzimych od krewnych, most męża lub matki. Ich ludzie nie młodym mężczyzną, ale przede wszystkim ze względu na matkę.

Stres i strach nie są pomocnicze w pracy, ważne jest, aby zrozumieć. W trakcie porodu do tego zajęć, do tego oczywiście Konieczne jest być gotowym. Niemniej jednak wARTo pamiętać, že wszyscy rodzimy SIĘ oo Matki, A komplikacje powstają Całkiem Sporo.

Dobrze powtarzać "Ja mam dziecko bedzie w porządku!" Pamiętaj, Ze Krótki Okres Czasu, gdy bylo bolesne Być Bardzo Szybko zapomniane, ale radość i szczescie po pojawieniu SIĘ Dziecka pozostanie na ZAWSZE!

Korek znika, gdy rodziszKorek znika, gdy rodzisz. Interfejs użytkownika.

Jak to zrobić w leczeniu anemii podczas ciąży? Read here.
 

Strach przed byciem dobrą mamą

Strach przed ciążąDziwne, JAK SIĘ mogłoby wydawać, Prawie kazdy, kto oczekuje pierworodnego, przechodzi przez te wątpliwości. Nasuwają pytania SIĘ, JAK właściwie trzymać Dziecko, Jak zmienić pieluchę, nałożyć Okruchy, CZY bedzie DOSC Mleka, JAK Bede ISC słyszał w Nocy ITP.

Nie wszyscy Maja praktykę, Wieluniu przed narodzinami nowonarodzonych Dzieci, nawet na rękach Nie trzymało, Nie wspominając o Wszystkim innym. To jest cała nauka!

W rzeczywistości nie wszystko jest straszne. Nawet podczas ciąży warto uczęszczać na kursy dla młodych rodziców, Gdzie przyszłe Matki i ojcowie wyjaśniają szczegółowo i pokazują, Jak radzić sobie z dzieckiem.

Przydatne jest kupowanie literatury, która ma wszystkie aspekty. Ja, oczywiscie, Jade sam instynkt macierzyński, Który przejawia SIĘ PO narodzinach Dziecka.

Strach przed utratą atrakcyjności

Jest taka opinia po porodzie wszystkie przybierają się na wadze, ale nie zawsze tak jest. Oczywiscie, jeśli Wszystko Jest niekontrolowane I Wszystko leży tam przez kilka dni na kanapie, waga znacznie wzrośnie, ale nie nie bedzie w ciąży.

Oczywiscie pewnych ZMIAN na figurze NIE DA SIE uniknąć, ale Jeden Wcale nie nie psują Kobiety, kochający Mąż spojrzy z podziwem na zaokrąglony brzuch, bo tam Twoje przyszłe Dziecka!

Powinieneś Mieć, ZE waga w przypadkach podniecenia, normą jest wzrost o 11-16 kg dla całej Ciąży. Umiarkowana aktywność fizyczna (Na Przykład chodzenie LUB pływanie) i zdrowa żywność pomogą utrzymać Ciało W Ciele.

Prawie Randki Kobiety odzyskują objętość w pierwszym Roku po porodzie, Kolorado Karmienie piersią ułatwia í ogólnie Randki Ruchy z dzieckiem.

To Jest Małym Fidget, staraj sie dobrze tutaj, WIELE Wagowo Tym okresie SA Jeszcze cieńsze niz PRZED ciąża. I, oczywiscie, promienne Oczy i dobry nastrój zdobią Każdą mloda matkę.

Strach przed ciąża wagowo dorosłości

Strach przed ciążąOczywiste JEST, ZE im starsza kobietą, Tym większe prawdopodobieństwo Patologii płodu. Niemniej jednak na Świecie istnieje tendencja zrobić zwiększania średniego Wieku Kobiet w ciąży, ą większość ciąż Zwykłe ustępuje.

Teraz, w lesie do starych młodości naszych rodziców, Tam jest dużo analiz i badań, Które pozwalają odkryć odchylenia w fizycznym i psychicznym Rozwoju płodu w pierwszym trymestrze Już.

Wiec jeśli ciąża po 40. Roku Życia nadejdzie, z medycznego punktu WIDZENIA, Nie bedzie w TYM NIC strasznego.

Częste oddawanie moczu w czasie ciążyCzęste oddawanie moczu w czasie. Jakieś być powody?

W tytułu "Czy to urządzenie?" / mozno-li można wielu innych interesujących artykułów.

Nie TAKIE straszne!

Dość często Czas trwania Ciała wynikającej z poprzednich wydarzeń. Na Przykład, Pierwsze Dwa tygodnie po zapłodnieniu, przyszła mama Nie wiedziała, Ze JEST w ciąży, A podczas picia alkoholu LUB tytoniu.

Nie powód robić żartu, ABY przetrwać, Nie mówiąc Już zrobić przerwania ciąży, ponieważ Wagowo Tym Czasie zarodek Jeszcze nie mial Czasu, ABY dołączyć zrobić macicy, Nie otrzymała zadných szkodliwych LUB dobroczynne Substancje.

Obawa przed nieznaną nocą, po prostu musicie wypracować własny strach. Pierwszym krokiem JEST SIĘ dowiedzieÄ ‡, co to zart, boisz sie, A następnie dołożyć starań, ABY walczyć ZE strachem, innymi slowy, ABY SIĘ zaprzyjaźnić z NIM.

W końcu, KIEDY wyobrażasz sobie, co moze sie zdarzyć, próbujesz przygotować SIĘ na ewentualne okoliczności.

Jak pokonać lęki kobiet w ciąży?Oczekiwanie i narodziny są są Wielka odpowiedzialność, które leży nie tylko w młodym wieku, ale także w całej rodzinie. W związku z tym,

Jeśli to nie wystarczy, lepiej skonsultować się z psychologiem, Specjalista Pomoże zmienić Dziesięć trudny okres W najszczęśliwszy i najbystrzejszy.

Myśląc Pozytywnie o Przyszłości, dostroisz SIĘ TYLKO zrobić pozytywnego wyniku ciąży. I kolejka należy o tym pamiętać jest wszystkim po co dla nas!
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

Czy chcesz Drugi przedmiot na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
  1. Anastasia

    Karina, o ile wiem w Rodzinnym życiu rodzi się, jest tylko obserwowana

  2. Masza

    W silnej ginekologii na kliniki, zwróciliśmy SIĘ do Ich centrum Przy Ulicy Bratysławskiej 23 Na koncie rodzi SIE, CZY nie, nie wiem

  3. Karina

    a ty mi nie mówisz, czy rodzisz się u lekarza rodzinnego?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...