Retrochorial krwiak w ciąży: objawy i leczenie

Retrochorial krwiak w ciąży

Ciąża jest radością, ale nie musi istnieć w tym okresie. Hormonalna restrukturyzacja, Nagle przypominając Choroby przewlekłe, prowadzić Moze temat dziwnych i nieznanych diagnoz.

Jeden z nich - krwiak retrochoryczny. Czym jest to zjawisko, z powodu tego, co i dlaczego powstaje, jak je leczyć? Nie jest to trudne do zrozumienia.

...

Spis treści:

Krwiak retrochroniczny: co to jest?

      

Objawy

Termin jednym z objawów powikłań w Czasie ciąży, w wyniku Czego kosmówka (przyszłe łożysko) Krew gromadzi, gdy jajo płodowe zostaje usunięte z Niej.

Innymi słowy, zrywając jajo płodu tworzy jamę wypełnioną krwią, który nazywa się krwiak.

Pojawia się brązowawe wydzieliny, bolus w jamie brzusznej í nieprzyjemne doznania.We wczesnym okresie NIE moze sie pokazać.

Pierwszy przypadek, pomimo niepokoju kobiet w ciąży, uważany jest za bardziej skuteczny: ewakuacja skrzepów krwi - wskaźnik pozytywnej dynamiki.

VOD niebezpieczna manifestacja kliniczna - plamienie. Jeśli wystąpi przeciwbólowy Krwi I Silny ból, wówczas TAKIE objawy moga prowadzić cię przedwczesnego przerwania.

Konieczne jest ciągłe monitorowanie za pomocą ultradźwięków i sterowników poziomu fibrynogen.

Krwiak - jest dość powszechny wśród źródeł matek. Nie można przewidzieć i zabezpieczyć przed nim.

Przyczyny

Przyczyny krwiak retrochorynowy:

 • aktywność fizyczna;
 • szkodliwy wpływ środowiska (wibracje, hałasy itp.);
 • zaburzenia hormonalne;
 • zniekształcenia macicy;
 • zapalne i zakaźne choroby układu moczno-płciowego;
 • procesy autoimmunologiczne;
 • przewlekłe zapalenie endometrium;
 • patologia układu krzepnięcia organizmu;
 • infantylizm narządów płciowych.

Sprzątanie po porodzieCo to jest "oczyszczanie poporodowe"? Chcesz przeczytać o tym tutaj.

tutaj w którym jesteś najlepszy jest rodzić.

      

Jakie jest leczenie?

Retrochorial krwiak podczas leczenia ciążyZ tą komplikacją zalecana terapia stacjonarna.

Dopuszczalne jest ta gra w domu, ale pod tym nadzorem lekarza. Im powodować cię krwiak, tym lepiej. Ważniejsza rzecz - Nie pozwól, przez rosło.

Szybka reakcja i dźwięk wizyty lekarskie są w ich warunkach. Tylko z ważnych chwil 2-3% upraw kończy się aborcją.

Wymagania dotyczące ginekologów -kony zakończją następujące: W praktyce nie ma znaczenia, czy dziecko nie jest niepełnosprawne.

Czasami polecają wydanie pokoju na salon stołu, to także odpływ krwi. Warunek obowiązkowy - dieta, która promuje odpowiednie funkcjonowanie układu pokarmowego.

Zaparcie Późniejszy etap wywoływania wywołań na makoce.

Przygotowania, które były zajęte w okresie terapii:

Retrochorial krwiak - dziecko zjawisko, ale nie trafił. Uważny Postawa wobec Siebie i Dziecka, prawidłowa pozycja Lekarza i zgodność ZE wszystkimi zaleceniami Wzrostu krwiak zatrzymuje SIĘ I negatywny wpływ JEST zminimalizowane.

Hormonalna awaria po porodzieJak do traktuje? niewydolność hormonalna po porodzie? Przeczytaj o tym w tym artykule.

NA naszej Stronie / - znajdziesz WIELE przydatnych Informacji dla Siebie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

Czy chcesz Drugi przedmiot na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 35
 1. Natalia

  Dziewczyny Witam mam 10 tygodniach ciąży oraz w Stanach Zjednoczonych odkryli, krwiak i tonu i płodu Silna sertsebienie mianowanego Leczenia Bolu w okolicy pępka í podbrzuszu ciągnie ı Ja tez zauważyłem, Ze moje piersi spadły Kolejny Tydzień zrobić Lekarza, JEST BARDZO zaniepokojony Tyma, CO do Znaczy gorszy Mnie LUB Lepiej, kto mial podobną Odpowiedź

 2. Alex

  Cześć. Mam 9 tygodni i 3 dni. Wczoraj znaleźliśmy krwiaka 18 mm. Kola papaweryna 2,0 mg dziennie ı 2R Czopki. CZY zrobić Pomoże?

  • Marina

   Jeśli lekarz zalecił TAKIE Leczenie, powinno SIĘ pomoc. ja Badz traktowany Nie lekceważ Tego Leczenia. Leczenie zalecane DOSC dobrze, Wszystko bedzie dobrze! Po prostu monitoruj sytuację, Przejdź zrobić Ankiety.

  • Marina

   Dzień dobry! Jestes tak wyznaczony, wówczas lekarz mial powód zrobić Tego zrobić pomoże.Nie zażywasz narkotyków, za Które zostaniesz powołany zaocznie? Dlatego skontaktuj SIĘ z lekarzem, Być moze potrzebujesz B6, witamina, Dyufaston. Každý Przypadek JEST Wyjątkowy i kazdy ma Własne podejście. Nie martw SIE I WSZYSTKO CI Pomoże, ponieważ WIELE złych Rzeczy moze sie zdarzyć z nerwów.

 3. Anel

  Dziewczyny, okres 4 tygodni MAM. Wczoraj na uzi dowiedział SIĘ krwiak siatkówki. Lekarz przepisał TYLKO dulfaston na godzine 4 Tabletki, Kodowanie 3R dziennie i Witaminy femibion. I badanie Krwi DLA hgch wagowo dynamice. Nie ma wydzieliny i Bolu. CZY uważasz, ZE JEST wystarczające Leczenie zrobić? Nie zabroniłem ISC zrobić Pracy. Po prostu czytam, w Wieluniu przypadkach zalecane JEST Leczenie szpitalne. Oraz Inne leki.

  • Marina

   poproś o hospitalizację. Po prostu lekarz uznał, ZE JEST Sytuacja Nie tak krytyczna, ZE trafia Temat Szpitala, wiec postanowił SIĘ potraktować w dziesięciu sposób. Sytuacja TA SAMA JEST inna, Ktos JEST rzeczywiście hospitalizowany, prawdopodobnie nie nie. Jeśli chcesz tyle zheleichku, zapytaj o DRöGE.

 4. Nina

  Alexandra, cześć. Ale zrobić Nich, o ko SIE martwisz, JEST BARDZO ZLE. Potrzebujesz Absolutnego Spokoju. Zbierzcie SIĘ I idźcie zrobić Szpitala, udajcie sie zrobić sanatorium dla Zachowania Zdrowia. Uwierz mi, ABY bedzie Lepsze Dla Ciebie i dla płodu. Krwiak Nadal rośnie, ALE MUSI zostać zatrzymany. Obawiam SIĘ, Ze w Domu SIĘ niemożliwe. Badz sprytny, słuchaj rad. /nedeli/1-trimestr/desyataya-nedelya.html /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html / Možno-li / ml, lekarstva / ml, Vitaminy

 5. Alexander

  Mam retchorional krwiaka w 10 tygodniach, brązowy Absolutorium ı BOL brzucha, przepisany tranexam, magnez B6 Rano, wydalanie ı BOL minimalnymi, Nic Nie zakłóca, A krwiak Jakoś SIE zwiększył. Moj lekarz powiedział, Ze W Tym Czasie krwiak JEST bardziej niebezpieczny niz Nie wcześniej. Jakie przewidywania, jeśli krwiak rośnie w okresie ciąży Takım, Bardzo sie martwi?

 6. Ludmiła

  Mam krwiaka retrochiralnego, skrzepy i brązowe wyładowanie, CZY zrobić Niebezpieczne dla dziecka? Lekarz powiedział, ZE zmniejszyła SIĘ, ciąża wynosi 10 tygodni.

  • Marina

   Dzień dobry! oczywiscie JEST niebezpieczny, nawet niewielki Procent MIMO ALE na przerwanie z powodu Tego Dzieje SIE. Dlatego musisz działać i eliminować. Fakt, ZE SIĘ zmniejsza, JEST bardzo dobry, ale organizm potrzebuje Pomocy, ABY przejść całkowicie SIĘ pozbyc, zrób Tego konieczne JEST Leczenie i Utrzymanie całkowitego Spokoju: zarówno Moralnego, JAK I Fizycznego. Bez kompleksów leków JEST celu niezbędne, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę, Ze Nie Masz normalnego brązowego wypisu. Dla siebie przeczytaj: /mozno-li/ml-lekarstva/ml-vitaminy/magne-v6.html, /mozno-li/ml-lekarstva/aktovegin.html, /mozno-li/ml-lekarstva/ml-vitaminy/folievaya-kislota.html.

  • Lesya

   Jeśli Sa skrzepy i wydzieliny, nie nie JEST ABY Zbyt dobrze, musisz pilnie udać SIĘ zrobić Szpitala! /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Idź, Dopóki Nie JEST ZA późno i nie nie doprowadzi zrobić zrobienia zagrożenia, szczególnie zrobić Twojej ciąży. Pozwól, ZE zrobisz coś ZE Swoim krwiakiem ... Bardzo poważnie i na nie nie powinno tak Być. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

   • Irina

    Ale w internecie Piszą, Ze dobrze, jeśli Z oznacza, Ze Nie ma stagnacji, Z której rośnie i Teraz rozumieją, Gdzie jest prawda.

    • Rose

     Brązowe skrzepy, nie jaskrawe czerwone plamy - to dobrze. Krwiak oznacza mniej. Jestem jasnoczerwony - oznacza SIĘ, že rośnie przeciwnie.

  • Alain

   Cześć, Ludmiła. W tak wczesnym Czasie każde uszkodzenie moze Być Bardzo Niebezpieczne. Jeśli Wampiry istnieją Już u Lekarza, Dlaczego nie zapytałeś, Jakie To Jest Niebezpieczne? Jako lekarz moge powiedzieć, Ze pomimo faktu, Ze krwiak Już SIĘ zmniejszył, pozostaje ryzyko, A przydział wagowo Postaci brązowych skrzepów NIE JEST normą.Skonsultuj SIE z innym specjalista, jeśli nic nie nie mozesz wyjaśnić.

  • SWETLANA

   Ludmiła, krwiak retrochorynowy JEST Zwykłe obserwowany u Kobiet w ciąży. Nie powinieneś podnosić ciężarów, denerwuj SIĘ. Przy takich chorobach przepisywany kompleks żartem leków w celu Zachowania ciąży. Jedna Obserwacja SIĘ ZA Malo. W przypadku krwawienia przepisywany JEST dikinon, bez stłuszczenia i innych leków. Przeczytaj:
   /mozno-li/ml-lekarstva/no-shpa.html
   /mozno-li/ml-lekarstva/ditsinon.html
   /beremennost/analizy/fibrinogen.html

 7. Lyudok

  Cześć. W okresie 4-5 tygodni badanie ultrasonograficzne wykazało krwiak retrochtoniczny. Mianowanego Dufaston 1x3 r / dw innymi lekami. Tydzień pozniej krwiak Już tam nie nie byl, ale Dufaston został, Nie przeszedł testów. Teraz nie wiem, Jak długo, ABY wziąć. Lekarz powiedział, zeby SIĘ zameldował i skonsultował Z wiodącym ginekologiem. I Jak JA odwoła, jeśli ISC NIE wyznaczy? PROSZĘ, Pomóż.

 8. Azja

  Dobry wieczór. U Mnie w ciągu 6 tygodni chwieją USA odkryłem krwiak, podczas gdy zrobić Lekarza Nie zwracałem SIE OD sprawdź w sklepie wolnych.Doświadczam Bardzo.

  • Natalia

   Najważniejsze, Nie martw SIĘ. Na Mnie w terminie 7 tygodni tez bylo RG. Pili Jak Zwykłe Folke. Zajęła SIĘ soba, Nie skakała, Nie biegła, ale Też Nie kładła się (JAK zalecał lekarz). Miałem syna 2 Lata ja musiałem przejść nosic. Na uzi w ciągu 12 tygodni krwiak Już Nie byl. W porów spokojnie urodziła corke.

 9. Zhanara

  Cześć, Mam 3 tygodni ciąży, A takze w Stanach Zjednoczonych odkryli retrochorial krwiak, okresowo występują bolus żołądka Nie mocne, Krótkie, Pija kwas foliowy i witaminę jedenaście, Lekarza powiedział, ABY Nic Nie Robic, czekać 2 tygodnie, AZ owoce zabezpieczone. CZY ABY prawda? CZY wręcz przeciwnie, coś Musi Być zrobione w tak wczesnym terminie?

 10. Marina

  Dzień dobry! Jeżeli lekarz nie nie wyznaczy dodatkowego Leczenia, wiec Nie ma Potrzeby, Masz Wszystko w porządku. Przyklejają SIE zrobić leżenia w łóżku, Nie przejmuj sie, w powyżej tygodnia stresu TYLKO pogorszyć sytuację, ponieważ Wszystko znajduje odzwierciedlenie w Przyszłość Dziecka. Pij Z waleriany i skurcze w dole brzucha Nospanum.Wszystko bedzie dobrze, życzę szczęśliwego macierzyństwa!

 11. Światło

  Nie martwisz SIĘ bólem, krwią, niskim ciśnieniem Krwi? Jeśli CIĘ NIE obchodzi SIĘ, NIE powinieneś SIĘ martwić. R. krwiak NIE zagrożenia powoduje, jeśli ma Nie wymienionych Problemów. Lekarz obserwuje twoja sytuację. W razie trudności wyznaczy kontrolę W W i niezbędne Leczenie. Łatwa ciąża!

 12. Natalia

  W okresie 8 tygodni, krwiak retrochoryzonowy 13,3 x 6,1 mm., Lekarz Nie zalecał Leczenia, Mowi, Ze SIĘ rozwiąże wyśle ​​zrobić uzi PO 12 tygodniach.

  Pije Folklor o się o, i witaminę E. Martwię, ponieważ na uzi powiedziano mi, Ze lekarz powinien przepisać leki, A Mowi lekarz, Ze Nie JEST SIĘ konieczne, jeśli nic nie nie nie nie przeszkadza, prawda?

  • Natalia

   Tak, czasami tak SIĘ Dzieje. TAKIE nieprzyjemne Rzeczy SIĘ rozpuszczają. W końcu w Czasie ciąży Nasze Ciało żyje w zupełnie nietypowym trybie. Tak, ja traktuj ponownie Moze Być Niebezpieczne dla okruchów. Podczas gdy Ważne zart, ABY monitorować stan krwiaka, A zatem koniecznie przejść zrobić uzi.

  • Maria

   Jeśli nie nie ufasz Temu ginekologowi, Przejdź zrobić konsultacji dla innego. Ogólnie CEL JEST normalny ( witamina E ja kwas foliowy). CZY przeczytałeś powyższy Artykuł Natalia? Ubezpieczenie przeciwko krwiakowi retrochorycznemu JEST niemożliwe, a to konsekwencja Tylko z zaistniałego oderwania í dodatniej Dynamiki. Jeśli NIC SIĘ Nie wydarzyło, Teraz ryzyko JEST Prawie zerowe. jeśli nie nie bolus, krwawienie, Wtedy potrzeba przeciwskurczowe ja poważne Leczenie nie. Trzeba TYLKO przewlekłych SIĘ PRZED silnymi emocjami i przeciążeniem (fizycznym i emocjonalnym).

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...