Przedwczesne starzenie SIĘ Łożyska: przyczyny, objawy, Leczenie

Przedwczesne starzenie się łożyska

W zasadzie bez wyjątku Słowo Starość kojarzy SIĘ z czymś negatywnym.

Już w ciąży Kobiety skłonne zrobić nadmiernej podejrzliwości, O postrzegają Jeszcze bardziej SIĘ pojęcie negatywnie, zwłaszcza jeśli słyszą SIĘ W wyrażeniu "starzenie SIE Łożyska".

...

Spis treści:

Co muszę wiedzieć?

      
Łożysko na narząd, Który pojawia Się w ciele Kobiety Tylko przez krotki Czasu, W Czasie ciąży.

W ciągu 11 dni po zapłodnieniu jajo urosło i wzrosło, A począwszy od Dnia 12 JEST ono przymocowane do Ściany macicy.Od Tego momentu zaczyna tworzyć SIE łożysko - narząd, Który staje SIĘ pośrednikiem Między matka dzieckiem, dostarczając dziecku Krwi z substancjami odżywczymi ı Tlenem. Łożyska Zbyt SIĘ rowniez zrobić usuwania toksyn i Produktów płodowych.

Wytwarzanie Łożyska trwa w przybliżeniu zrobić Konca Trzeciego miesiąca, po ktorým kontynuuje wzrost AŻ zrobić 8 miesiąca, KIEDY zrobić narząd osiąga Swoje maksymalne Parametry. Je początku SIĘ Łożyska Proces starzenia.

Proces starzenia SIĘ Łożyska JEST naturalny i złożony z 4 etapów:

 • 0 stopni Trwa zrobić 27-30 tygodnia;
 • I stopień "Aktywny wzrost" przypada na okres 27-34 tygodnia;
 • II Stopień JEST zbiorem dojrzałości, trwającym od 34. 39. tygodnia zrobić;
 • III Stopieństarzenie SIĘ SIĘ od 37 tygodnia i pojawia SIĘ SIĘ Dziecko.

Czy przedawkowanie waleriany?Czy to możliwe przedawkowanie waleriany? Przydatne informacje W szer Tym artykule.

Wszystko o witaminach podczas Planowania ciąży możesz się świadczyć z Tej sekcji.

Diagnoza choroby

Diagnoza chorobyParadoksalnie, KOBIETA Nie moze czuć tak poważnej Patologii ciąży, przedwczesne dojrzewanie Jak Łożyska.

Pomimo faktu, Ze Dziecko cierpi W TYM SAMYM Czasie, ABY Zrozumieć, Ze JEST nienormalna ciąża, KOBIETA Nie JEST W powyżej tygodnia samodzielnie.

ABY ustalić, CZY stan Łożyska odpowiada pewnemu okresowi ciąży, ABY możliwe TYLKO JEST podczas planowanych Inspekcji USA.

Jeśli dojrzałość Łożyska, JEGO Rozmiar LUB Procesy starzenia przewyższa ustalony Czas, Mówią o przedwczesnym dojrzewaniu Łożyska. W Tej Patologii uważa SIĘ Drugi Stopień, Który występuje PRZED 32 tygodniem LUB trzecim stopniem - do 36. tygodnia.

Jednak, zgodnie z jednym z samych Badań ultradźwiękowych, Nie postawiono takiej diagnozy. Wskazane JEST, ABY podać CTG płodu, ABY dowiedzieÄ ‡ SIA, CZY Dziecko otrzymuje wystarczającą ilość składników odżywczych i tlenu, ponieważ JEST pod warunkiem płodu, ZE odbija SIĘ przedwczesne starzenie SIĘ Łożyska.

      

Przyczyny

Główne przyczyny, Które muszęłać pośmierć starzenie SIĘ Łożyska, wykonaj następujące czynności:

 • wpływ na Ciało Kobiety z Różnych toksycznych substancji (w Tym palenie);
 • obecność Chorób przewlekłych, w szczególności pogwałcenia wydzielania ı układu sercowo-naczyniowego;
 • Choroby endokrynologiczne u ręcznych;
 • obecność w anamnezie ciężkiej pracy LUB aborcji poprzedzającej ciążę;
 • niedożywienie Matki;
 • toksyna Późna;
 • ciąże mnogie;
 • obecność urazów LUB infekcji macicy I JEJ Jamy;
 • rozbieżność Między współczynnikiem Rh Kobiety w ciąży z dzieckiem.

Oznaki początku pracyJakie SA Pierwsze oznaki nadejścia porodu? Uczymy się z tego artykułu.

CZY MOGE palić w Czasie ciąży? Przydatne informacje W w tym artykułu.

O Tym, KIEDY ISC Do Szpitala /rody/obshaya-informaciya/kogda-ehat-v-roddom.html mozna znaleźć here.

Przedwczesne starzenie SIĘ Łożyska: im większej niebezpiecznej diagnozy

Starzenie SIĘ Łożyska wiąże SIĘ ZE ZMIANA objętości przepływu Krwi. Jeśli na pewnym etapie Rozwoju Dziecko Nie moze w pełni otrzymać potrzebnych il substancji, ABY SIE Tworzenie Dziecka bedzie Błędne.

      
Zakłócenie metabolizmu JEST jednym z głównych Problemów związanych z niewydolnością Łożyska. Jeśli nie nie podejmiesz zadných Działań W celu poprawy pracy Łożyska, Dziecko nie nie moze po prostu spowolnić JEGO Rozw Wzrostu, pilzner nawet umrzeć Z uduszenia.

W Tym SAMYM Czasie KOBIETA sama nie nie odczuwa STANU W Swoim powyżej tygodnia. Jedyna rzeczą, na ktora moze zwrócić uwagę, JEST ZMIANA liczby mnogiej ruchów płodu. Dziecko moze zarówno zacząć poruszać SIĘ więcej, czuć niekomfortowo SIĘ, JAK I zmniejszać liczbę ruchów.

Przedwczesne dojrzewanie początkowe: standardowe Leczenie

Leczenie starzenia się łożyskaLeczenie Takiego STANU patologicznego w Czasie ciąży Jako Zbyt Aktywne starzenie Łożyska odbywa sie głównie wag Szpitalu.

Pierwszy Przypadek Kobiety w ciąży Ż taka JEST przypisany Diagnoza zrobić Wieluniu Badan, Na Przykład dopplerometrii LUB CTG Dziecka, podejmie Badania na infekcje.

Nie ma żadnego schematu Leczenia łożyska.Wszystko, wspólnie lekarze moga zrobić, ABY poprawić wydajność i zminimalizować czynniki, Które powodują szybkie starzenie SIĘ.

W Tym celu kobietom w ciąży przepisuje SIĘ serie IV z takimi lekami Jak Currantil LUB Actovegin. Leki te pomagają normalizować przepływ Krwi pępowinowej i zapobiegać głodzeniu tlenu u Dziecka.

Rowniez w ciąży mozna przepisać leki, Które obejmuje przyjmowanie tabletek í kompleksów witaminowych Lub zastrzyków.

Warunkiem normalizacji przepływu Krwi pępowinowej JEST właściwy režim Dnia i odpoczynku.

Funkcje Zarządzania ciąża i jakościami

Nie sądź, Ze przedwczesne starzenie Łożyska SIĘ NIE DA szansy na urodzenie Dziecka nA Czas Lub w sposób naturalny.

W rzeczywistości zgodność Z zaleceniami Lekarza, Stałe śledzenie płodu ja przestrzeganie właściwego reżimu pozwalają kobietom rodzić na Czas dla całkowicie zdrowych i dorosłych Dzieci.

Pierwsze planowane USG w ciążyKIEDY zrobić Pierwsze USG w ciąży Planowane? Wskazówki i Porady Lekarzy - click here.

Jak ustalić ciążę ektopową? Znaki i objawy w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

Czy chcesz Drugi przedmiot na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Christina

  Powiedz mi PROSZĘ, mam 34 tygodnie, USG wykazało łożyskową starzenia (Tipo wygląda ona 37ned) Mówią, Jak powiedział, został przewieziony Do Szpitala, kroplówka TYLKO magnezu, przez 5 dni! Nic Nie rob, Nie przepisuję zadných pigułek ani egzaminów! Brakuje mi pierwszej ciąży! Lekarz JEST obrzydliwy, NIE MOWI zrobić Analizy, NIE odpowiada NA moje pytania, ABY kompletne Zera! Bez Leczenia! Powiedz mi, že zrobić Niebezpieczne? Co masz zrobić? Co wziąć? CZY Bede mógł w ogóle zgłosić Dziecka? CZY MOGE Sam urodzić?

  • Jeanne

   Cristina, jeśli nie ma żadnych znaków w krwi. Najważniejsze, ABY NIE SIE denerwować, obserwować Ruchy Dziecka. Jak się Masz Teraz? Obserwuje SIĘ starzenie Łożyska u Wieluniu Osób, bez Patologii.

 2. natalia

  Ciąża Tydzień 20 na drugim USG powiedziano, Ze Uwagi Dziecko net.a łożysko wynosi 25 mm, konieczne JEST, ABY szukać przyczyny zakażenia, ale ja wypiłem proteflazidum krople (bakteryjne zapalenie pochwy), Po zrobieniu Testy wykazały narkotykowe, Ze Wszystko Jest dobrze. infekcja byla zrobić uzi. Jeśli Nie ma infekcji, CZY starzenie SIĘ Łożyska moze "spowolnić"? dziękuję

  • Marina

   Lekarz poda dokładną przyczynę. Nie znamy Wieluniu niuansów. Zrobić SIĘ z lekarzem. ABY lekarz Powie CI Dlaczego Mało Łożyska i przepisuje Leczenie.

  • Lilya

   Dzień dobry! Jeśli Przyczyna JEST TA infekcja. wtedy starzenie SIĘ z pewnością spowolni. ALE wARTo przejść Dodatkowe testy, ABY upewnić SIĘ, ZE ani zrobić Nich, ani zadna Inna infekcja Nie JEST JUZ obecná wag organizmie í nie nie wpływa na Przebieg ciąży. No i za 3-4 tygodnie, ABY wielokrotnie przejeżdżać LUB odbywać sie wagowo USA.

 3. Jeanne

  W rzeczywistości zrobić Nic Nie Znaczy. Różnica w zależności od USG i Opinia Lekarza na pewno chodziło o długości ciąży w 1 tygodniu Nie ma znaczenia. Masz Zwykłe rozwijającą SIE ciążę. Wiec Nie Masz diagnozy! Żadne Leczenie Nie JEST Wymagane Tak, A lekarz nic nie nie wyznaczył?

 4. marina

  Mój ginekolog dal mi okres 32 tygodni. I na USG 33 tygodnie, 2 stopnie dojrzałości, przedwczesne starzenie SIĘ Łożyska. Co znaczy?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...