Dlaczego pozy SIĘ ciąża w Ciężar i Co Jest Niebezpieczne?

Przeniesiona ciąża: co powinieneś wiedzieć?

40, 41, 42, 43. ... tygodnie trwają, W Czasie PODRÓZY zrobić Szpitala Wszystko Jest gotowe, a DZIECKO NIE o SIĘ spieszy, przez sie pojawić. Każdy, kto myśli, że dziecko wie, kiedy się urodzić - jest głęboko w błędzie.

Zła ekologia, stres, nieodpowiednia dieta i Styl Życia, zdaniem Lekarzy, Coraz częściej prowadzą zrobić Tego, ZE organizm przyszłej Matki milczy, nawet gdy zbliża SIĘ termin porodu.

Nie ma chodzić, zadných oznak zbliżającej SIĘ Aktywności Zawodowej - Wszystko na nie nie JEST TYLKO usprawiedliwieniem dla przyszłych Rodziców. Zasoby dla dzieci i młodzieży.

...

Spis treści:

Co to jest opóźniona ciąża?

Dokładna data urodzenia nie jest łatwa do ustalenia, zaszczepia wszystkich kobiet nie zna dnia poczęcia. O tym samym czasie USG.

Przebieg czasu trwania normalnej jakości 40 tygodni lub 280 dniplus minus dwa tygodnie.

W sposób sposób poród w 38-42 tygodni nie uważaj za przedwczesne lub spóźnione. Nadpaczka ma miejsce, jeśli ciąża trwa Ponad 42 tygodnie i towarzyszą mu skutkami.
      

Objawy

Zmienia się wygląd kobiety: masa ciała spada o więcej niż za 1 kg, obwód brzucha Maleje na 5-10 cm, co. jest nagradza za jakość wykonania.

Mleko może być wydalane z gruczołów mlecznych w miejscu Siara. Turgorki związane się.

Pozwolić, aby: USG i wielu innych testów.

Duphaston w ciąży: informacje o lekuWiesz, czy możesz wziąć Dyufaston w późnej Ciąży? Poprosimy lekarza!

O tym, czy można pić kakao w czasie Powie ten artykuł.

Objawy

Przeniesiona ciąża: prawdziwa i urojonaWyróżniający powtórzenie wyobraźni (chronologiczny, z niepoprawnie dostarczonym terminem dostawy) ja prawda (biologiczny).

Zatem głównym wskaźnikiem opóźnionej ciąży nie JEST rzeczywisty termin, ale istotne zmiany zachodzące u Części płodu i Łożyska.

Ostateczna diagnoza jest określana za pomocą ultradźwięków i kardiotokografia (CTG), amnioskopia (badanie płuca owodniowego).

Podczas diagnostyki ocenianych jest kilka parametrów:

 • Stopień starzenia SIĘ Łożyska (Moga wystąpić oznaki niewydolności Łożyska, prowadzi CO do niedotlenienia płodu);
   
 • gęstość kości czaszki i stan fontaneli;
   
 • palpitacje dziecka;
   
 • ilość i kolor plynu owodniowego, obecność W NICH Smolki (stają SIE Mniejsze, uzyskują zielonkawy KOLOR);
   
 • WIĘCEJ PRZEDSIĘBIORSTWA.
Badanie badania USG Zdarza się, że ściąga się z domu do rozliczenia takich jak Poziom hCG (CZY spadł?), Estriol i laktogen Łożyska, kortykosteroidy i progesteron.

Prawdziwymi oznakami Ciążą są:

 • niedojrzałość szyjki macicy przez długi czas;
   
 • "Zielone wody", mętne od smółki i ich niewydolności (anhydryt jest warunkiem wstępnym żmudnej działalności zawodowej);
   
 • tak zwana "płaska bańka", zaciskanie głowy dziecka;
   
 • starzenie się łożyska i niemożność jego lodu;
   
 • gęste kości czaszki u dziecka (co komplikuje okres rozciągnięcia).
      

Przyczyny

Przyczyny ciąży w ciążyPowowocząca pielęgnacja, ponieważ ta poważna patologia rozwija się w zakresie orządzenia fizjologiczne.

Lekarze rozróżnerzy do dużych ciemnych:

 1. Zmiany w ciele Kobiety ciężarnej (zaburzenia endokrynologiczne LUB obecność przewlekłych Chorób narządów płciowych, Choroby wątroby, A poważne takze wstrząsy psycho-emocjonalne). Ustalono rowniez zależność od Wieku Matki: im pozniej KOBIETA zaszła w ciążę po Raz Pierwszy, Tym większe prawdopodobieństwo JEST "stymulacji".
   
 2. Zmiany w ciele dziecka.

Poza względami medycznymiczas również te psychologiczne. Jeśli przyszła matka boi SIĘ Bolu porodowego LUB JEST Ostrožná z powodu wcześniejszego pojawienia SIĘ groźby przerwaniapsychicznie nie gotowy poród, ciało nadal utrzymuje ciążę, jakby odkładając poród na później. W tej sytuacji ważna jest pomoc i wsparcie finansowe, a poradnictwo psychologiczne nie zaszkodzi.

Ciąża po kolposkopiiWiesz, Czy zapalenie jelita grubego jest niebezpieczne w czasie? Odpowiedz na pytanie w tym artykule.

O dawce no-shpy podczas ciąży możesz się świadczyć z tego artykułu.

A tutaj - wszystko z powodów /beremennost/slozhnosti-beremennost/obmorok.html omdlenie podczas ciąży.

Stopnie transpienia

      

Znane SA charakter hipowersji płodu Zespołu Bellentaine-Runge. Specjaliści wyróżniają Trzy stopnie.

I stopień - Sucha skóra noworodka jest (praktycznie bez SMAROWANIA), ale o normalnym kolorze.JEGO Ogólny wczego żartem zadowalający. Płyn owodniowy JEST jasny, ale jest ich niewiele.

II Zatrzymanie - Suchość Skóry Dziecka JEST silnie zaznaczona, Stopy i dłonie, SA pomarszczone (JAK PO kąpieli) I SA łuszczące SIĘ, oznaki hipotrofii płodu, Kości czaszki Să Gest. Wody ambulatoryjne SA mętne od Smolki.

III Zatrzymanie - Dziecko JEST Zwykłe Duże, wygląda Jak MALÝ Starzec (z powodu wyczerpania podskórnej tkanki tłuszczowej i powstawania zmarszczek) Paznokcie Să Długie, skóra, paznokcie i płyn owodniowy Maja żółty kolor (dowody na dotkliwy brak tlenu).

Czy ciąża pererashivanie jest Niebą?

Za pośrednictwem statystyk od 4 do 14 Procent Wszystkich ciąż trwa dłużej niz 280 sprawdź w sklepie ustalonych Z NATURY. Ciężarna ciąża SIĘ poważna patologia, Która znacznie zwiększa ryzyko powikłań podczas porodu.

Chociaż istnieje WIELE przypadków pomyślnego Narodzenia "urodzonych" Dzieci. A jednak w swojej rodzinie matka I JEJ Dziecko świeży.

Ryzyka dla mamy

Co jest niebezpieczne dla ciąży w ciąży?Po 42 tygodniu ciąża Wysokie cele porodu operacyjnego. Cesarskie cięcie SIED Dwa razy częściej w okresach kalendarzowych.

CZY matczynych powikłań nadmiernej stymulacji Träume mozna w naturalny sposób przypisać podczas porodu: pęknięcie krocza Trzeciego stopnia, Luki ŚCIANY pochwy i szyjki macicy, ponieważ Dziecko mA najczęściej Duże Wymiary, o wygląd takze krwawienie.

W wyniku Tych powikłań występują owrzodzenia poporodowe, zatrzymanie moczu, krwawienie, Tworzenie przetok, zakażenie.

Zagrożenia dla dziecka

Powikłania noworodkowe obejmują przewlekłe niedotlenienie (Głód tlenowy), uraz Uprawniona, aspiracja Wód miodonowych (KIEDY wchodzą zrobić płuc).

U Dzieci przenoszonych wrażliwość na brak tlenu podnosi SIĘ ZE LUB zwiększa wzgledu na Wysoki Stopień dojrzałości Mózgu.

Jeśli łożysko Nie zapewnia dziecku wystarczającej ilości tlenu, moze rozwinąć SIĘ poważny stan. Kości czaszki stają SIĘ gęstsze i bardziej dostosowują SIĘ zrobić kanału rodnego Matki - zwiększa ryzyko urazu porodowego SIĘ.

Skóra Prawie Nie JEST pokryta smarem, JEST I MA SIĘ łuszcząca pomarszczony wygląd.

Worms podczas ciąży: objawy, leczenieCo zrobić, jeśli się dowiedziałeś Worms wcześnie w ciąży? Rekomendacje specjalistów SA tutaj.

Co jest Przydatne zrobić przycinania Wagowo Czasie ciąży? Czytaj w tym artykułu.

Funkcje zarządzania ciążą i porodem z opóźnioną ciążą

Poród z opóźnioną ciąża nazywa SIĘ spóźniony. Najczęściej wymagają amniotomia (Sztuczne Otwarcie pęcherza płodowego), leki stymulacja pracy LUB poród chirurgiczny (cięcie cesarskie).

Zwykłe W 41 tygodniu ciąży przyszłej matce Oferuję SIĘ hospitalizację w Katedrze Patologii Ciążowej, Gdzie zostanie ona zbadana (na zostało napisane Powyżej) i zostanie podjęta decyzja w sprawie taktyki pracy.

Pamiętaj, Ciąża Nie moze trwać dłużej niz 9 miesiecy ustalonych z NaturyI ZE długo oczekiwane spotkanie Matki i Dziecka odbyło sie na Czas, dokladnie monitoruj Swoje zdrowie i Dobre samopoczucie, ponieważ Wszystko Jest Dobre w Swoim Czasie.

Ponownie stosować

Przeprowadzić test na ssakiTest na ssaki JEST testem zrobić określenia gotowości zrobić porodu.
Należy usiąść LUB położyć SIĘ w wygodnej pozycji dla Siebie, zrelaksować SIĘ Jak najwięcej, położyć Apartament obok ZEGAREK. Co Trzy Minuty musisz drażnić sutki i otoczki palcami przez 1 minutę 5-6 razy. Połóż Reke na brzuchu, ABY śledzić ataki.

wyniki Testu
uznaje za pozytywny Testu SIĘ, Jeśli skurcze macicy pojawiają SIĘ W ciągu pierwszych 3 minut od początku podrażnienia sutków, danego przez CO najmniej 10 razy co najmniej 3 Walki Să monitorowane.

Jeśli wynik Testu JEST negatywny przez 40 tygodni ciążyOznacza zrobić, že istnieje tendencja zrobić opóźnionej ciąży.

Jeśli testy JEST pozytywny(Macica reaguje aktywnymi skurczami minut pozniej od początku stymulacji), A poród Wcale SIĘ Nie rozpoczyna, co oznacza, Ze Twoje Dziecko potrzebuje Trochę więcej Czasu na przygotowanie SIĘ zrobić porodu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

Czy chcesz Drugi przedmiot na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Vera

  Istnieje inna Opinia na pewno chodziło znakow i przyczyny opóźnionej ciąży, A takze sposoby zapobiegania Temu.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...