Ujemna rezus w ciąży nie żartem powodem, ABY odmówić sobie Radości macierzyństwa

Negatywny Rh Rhus w ciąży

Wedlug statystyk medycznych WIELE Osób nie stoi uratowanych, ponieważ LUDZIE Nie znali jego Grupy Krwi LUB rezusa.

Jeśli chodzi o ciąże do nieznajomość faktu, Ze kobietą JEST Rh-ujemna, A Nie wykonywanie niezbędnej Opieki Medycznej moze kosztować Życie płodu. Mówiąc najprościej, JEST ABY Jedna Z przyczyn poronień.

...

Spis treści:

Oczywiscie, tak SIĘ Nie stalo - 21 Wieku na podwórku - problemem ale Rh-ujemnych Kobiet w ciąży pozostał.

Co To Jest czynnik Rh?

Co to jest czynnik Rh?Ludzka krew JEST Badana w Laboratorium I JEST nieustannie Badana. Jednocześnie pojawia SIĘ Coraz więcej Systemów "przeliczania i czytania" Informacji, Które Každý płyn przenosi, A krew, Jako płyn biologiczny - Jeszcze bardziej.

Istnieje Układ ABO. W ramach Tego Systemu przydzielany JEST Jeden z najważniejszych antygenów - antygen D. Czy Dnia wyznacza rezus ludzkiej Krwi.

Jeśli na powierzchni krwinek Czerwonych znajdzie SIĘ D, wówczas czynnik Rh osoby W W, Która pobrał krew zrobić Analizy, JEST dodatni. Jeśli mój Krwi NIE MA antygenu D, możemy Z cala pewnością powiedzieć, že czynnik Rh ujemny żartem.

ABY na podstawie definicji Tego antygenu prowadzi SIĘ Badania laboratoryjne w celu określenia ludzkiego czynnika Rh. Medycyna wkroczyła Daleko Naprzód, wiec robią ABY Bardzo Szybko I Nie SA skomplikowane.

Przy okazji, Kazda osoba Musi znać Grupe Krwi i czynnik Rh. Moze przez Być konieczne w sytuacjach nagłych, transfuzji Krwi i Kobiet w ciąży - nawet bardziej.

Rumianek podczas ciążyJak złożyć wniosek rumianek podczas ciąży? Zalecenia specjalistów w tym Tym.

CZY wARTo miec na sobie poporodowy bandaż po Cesarskim cięciu? Zapytałeś - służamy.

      

Czym jest konflikt Rh?

KIEDY matka ma ujemną rezus, A ojciec JEST pozytywny, Prawdopodobieństwo, Ze Ich Dziecko JEST rowniez dodatnie od Rh, wynosi ponad 60%.

"Negatywna" matka, wychowująca "Pozytywne", wymienia elementy odżywcze przez krew w procesie Życia i ciąży. Potem Ciało Matki moze "wyczuć coś złego".

Klinicznie, mozna isc określić w taki sposób, Ze przeciwciała pojawiają SIĘ mój Krwi, a może zacząć Ich liczba gwałtownie wzrastać. Te przeciwciała wytwarzane przez organizm zwalczają antygen D Obecny mój krwi "pozytywnego" Dziecka.

Oczywiscie, zadna matka Nie Chce, ABY JEJ Dziecko bylo ZLE, ale Ciało ludzkie JEST ustawione w następujący sposób: po zaobserwowaniu, Ze "coś nie nie podąża za schematem" LUB Raczej "schematy NIE pasują", zaczyna niszczyć SIĘ, KOLORADO uważa za złe , W Tym przypadku JEST na krew Małego człowieka. Istnieje konflikt w rezusie.

Jak w celu okropne imię brzmiało Rh konflikt moze zostać złagodzony poprzez zaszczepienie Dziecka "negatywne" Krwi, TAKIE JAK krwiomocz Choroby, Nie moze wystąpić. Żartach na zjawisko DOSC rzadkie, MY porozmawiamy O Tym Nieco pozniej.

Sytuacje, Które prowadzą zrobić konfliktu Rh

Czym jest konflikt Rh?

 • "Negatywna" Kobieta + "pozytywny" Mężczyzna;
 • Druga i Kolejna ciąża Kobiety z ujemnym czynnikiem Rh;
 • POBIERANIE Krwi Dziecka do ciała Matki podczas pierwszej ciąży;
 • transfuzja Krwi, wyprodukowana przez matkę PRZED zajściem w ciążę ı bez czynnika Rhesus;
 • podczas Patologia ciąży: przerwanie Łożyska i krwawienie wewnątrzmaciczne wymagające hospitalizacji;
 • Cukrzyca matka.

Jeśli ojciec Dziecka JEST rowniez "negatywny", Najprawdopodobniej, Dziecko Znowu pójdzie zrobić swojego Ojca, A ciąża pójdzie gładko.

Ale nawet jeżeli matka JEST "negatywne", "Pozytywne" Mam dziecko "pozytywny", Nie daj siê deesesji! Współczesna medycyna JEST W powyżej tygodnia zapewnić CI możliwość rodzenia Zdrowego Dziecka, Nie różniącego SIE: od innych.

Krew potrzebna bedzie, Być moze, CO Tydzień. Wszystko w ciążę w późniejszym terminie oddawania życia - Raz Dwa miesiące na, A facet Raz w przeszłości.

Ból w kości ogonowej po porodzieDlaczego tam SA Bol w Kości ogonowej PO porodzie? Poprosimy lekarza!

Wszystko o sztucznej inseminacji: dużo kawiarnia informacji można znaleźć w tym artykule.

A tutaj - /posle-rodov/oslozhneniya/gemorroj-posle-rodov.html o objawach po hemoroidów, porodzie.

Cechy ciąży z ujemną rezus

      

Negatywny czynnik Rh Nie JEST Patologia, A ciąża takiej Kobiety Nie JEST w Zaden sposób czymś nienaturalnym.

Oczywiscie Rh (Rh i Dzieci) muszą wiedziec ja Być gotowy zrobić powikłań JEST konieczne, ale w Wieluniu przypadkach ciąża kobietą "negatywne" Idzie zupełnie Normalne. Zwłaszcza jeśli ojciec Dziecka JEST rowniez "negatywny". Jednak nawet jeśli TAK NIE JEST, Nadal Nie wARTo SIĘ PRZED Czasem martwić.

W pierwszej ciąży

Cechy zarządzania ciążą w konflikcie z RhesusW pierwszej ciąży JEJ ryzyko wystąpienia anomalii szczególnie małe, ponieważ organizm Kobiety w ciąży nie żartem Jeszcze opracowany przeciwciał na Dziecko, ciąża i leczenie podtrzymujące moze odbywać SIĘ dowcipniś Szpitalu, mniej LUB bardziej sprawnie.

Ryzyko niedokrwistości u Dziecka JEST niewielkie (Brak Krwi), ale problemem Ten jest eliminowany przez transfuzję.Kobieta pod stałym nadzorem powinna położnika-ginekologa Być, o Analiza takze JEJ Krwi powinna byc wykonywana wspólnie Tydzień, A Jeszcze częściej kontrolować pojawienie SIĘ przeciwciał mojej Krwi.

Współczesna medycyna moze sztucznie obniżyć Ich liczbę, ABY Dziecko mogło swobodnie rozwijać SIĘ w macicy doprowadzić zrobić Konca ciąży.

Podczas porodu W wyniku utraty Krwi wystąpi Szczyt pod względem tworzenia przeciwciał kobiecych na krew płodu Rh-dodatniego i sensowne JEST Wprowadzenie Leku, Który bedzie tłumił Rozwój takich przeciwciał w Przyszłości.

Pod wieloma względami mA Sens, jeśli KOBIETA ponownie planuje ciążę z Rh dodatnim mężczyzną. Ten lek, immunoglobuliny, Pomoże znacznie zmniejszyć "uboczne skutki" ciąży negatywnej względem Rh w Przyszłości.

W Drugiej i kolejnych ciążach

Jeśli pacjentowi NIE wstrzyknięto Immunoglobuliny Rh, Wtedy oo ryzyko Każdą Kolejna ciąża wzrasta. Tutaj Projekt Projekt Problemy zaczynają Być poważniejsze: Nie Mówią Już o łagodnej anemii i problemach, Które łatwo mozna rozwiązać poprzez transfuzję Krwi.

Dziecko moze sie rozwijać patologia, charakterystyczna dla karmiących Matek z ujemnym rezus, choroba hemolityczna. W przypadku podejrzenia, KOBIETA w ciąży JEST natychmiast hospitalizowana: moze byc konieczne sztuczne zachowanie Życia Dziecka wag macicy. Konieczne JEST zminimalizowanie Ich Wymiany Biologicznej, tak jakby "chroniły" Dziecko PRZED przeciwciałami organizmu Matki.

Jeśli czerwone krwinki płodu Nadal ulegają poważnemu pogorszeniu, Rośnie bilirubina, - zaczyna SIĘ żółtaczka. Stopniowo Mózg moze zacząć SIĘ załamywać, nawet jeśli lekarze zdołają opanować dziesięciu Przeróbki, szanse na urodzenie Zdrowego Dziecka gwałtownie spadają.

Dlatego Szczepionka ma większe znaczenie immunoglobulinajeśli planujesz Kolejna ciążę z mężczyzną "pozytywnym" LUB "negatywnym".

Ponadto Często zdarza SIĘ, ZE druga LUB trzecia ciąża "negatywnej" Kobiety zostają sztucznie przerwane, Ponieważ Kodowanie rodzenie Dziecka staje SIĘ niepojęte i niehumanitarne - Ani dla Rodziców, ani dla dziecka.

po aborcji O kolejnej ciąży Kobiety z negatywnym "Rh" nie wchodzi w rachubę.

Ciąża po owulacjiKIEDY ciąża PO owulacji? Odpowiedź na pytanie jest tutaj.

O Tym, Jak usunąć rozstępy po porodzie przeczytaj w tym artykułu.

Wpływ ujemnego rezusu na zdrowie Dziecka

Wpływ ujemnego rezusu na zdrowie dzieckaUrodzenia Moga wystąpić PRZED terminem z powodu stresu i ciągłych Interwencji medycznych. Samo w sobie, ABY NIE JEST Niebezpieczne. Ogólnie Rzecz biorąc, Dziecko moze urodzić SIĘ całkowicie Normalne, ale natychmiast pobierze krew zrobić Analizy.

W pierwszych latach Życia Dziecko moze cierpieć na Wyższy POZIOM bilirubiny mój KrwiA, ABY oznacza, Ze przeciwstawi ul SIĘ poważny wysiłek fizyczny.

Faktem JEST, ZE Taka diagnoza implikuje zwiększony nacisk na Mózg i obciążenie wątroby. Dziecko bedzie musiało Być chronione PRZED zapaleniem wątroby przez Cale Życie.

Jednak Nowoczesne leki SA w powyżej tygodnia wspierać prace wątroby na odpowiednim poziomie przez WIELE lat, AZ w końcu, zasiłek Młodego Ciała, Dziecko mozna poprawić niemal Normalne.

W leczeniu zostanie pokazany hematogen - w celu zwiększenia poziomu hemoglobiny mój Krwi. W przeciwnym razie, podczas okresu dojrzewania, depresji, apatii, pogorszonej przez niedociśnienie - NISKIE ciśnienie Krwi, moze sie rozpocząć.

Sport dla Takiego Dziecka JEST Konieczny w rozsądnych ilościach: Bardzo Ważne JEST, ABY byl w tonusie, wtedy Randki JEGO narządy beda w tonusie, A bilirubina stopniowo normalizuje SIĘ.

Krótko mówiąc, Nie bój SIĘ I Nie martw SIĘ: To Jest praktycznie Zdrowe Dziecko, ABY osiągnąć Sukces w życiu, nie nie nie nie spadek JEST powstrzymywany przez Fakt, ZE JEGO matka miała ujemny czynnik Rh Krwi!

Najważniejsze - zdrowie i obserwuj JEGO Nie dopuszczaj zrobić przeciążenia. Jednak, Jak widac, wskazówki te dotyczą niemal Wszystkich Dzieci urodzonych w TYM stuleciu. Powtórzmy Jeszcze Raz: Dziecko z "negatywnej" Matki - Normalne.

Cechy postępowania w ciąży u Kobiet z ujemnym rezus

Pożądane JEST natychmiastowe ustawienie w celu ZachowaniaABY lekarze Byli w pobliżu, gdy bedzie TYLKO potrzebna im pomoc.

ZAWSZE Badz gotowy na krew z ujemnym rezusem Robić transfuzji, jeśli przeciwciała Matki zaczynają SIĘ mnożyć Zbyt Szybko i stanowią ZAGROŻENIE dla płodu.

W zasadzie możliwe JEST, Ze ciąża przebiegnie Całkiem spokojnie. W TYM przypadku "pod reka" JEST słaby Układ odpornościowy Matki, Który Nie ma Czasu na okres ciąży wykrytej w JEGO organizmie cos "obcego".

      

Jednak w przypadku TYM, przyszła matka JEST konieczne, ABY zapewnić KOMFORTOWE warunki pobytu stacjonarne I uniknąć przeziębienia możliwość zakażenia chorobami.Zwłaszcza nA Tym wARTo zwrócić uwagę w okresie wyłączenia Ogrzewania LUB ciepłej Wodami: trzeba dbać o Siebie.

Badanie Krwi NA obecność przeciwciał Matki odbywa SIĘ wspólnie najmniej Raz w tygodniu, leki mające na celu Ich zwalczanie Să stosowane Tylko w skrajnych przypadkach, ale Lepiej Nie transfuzji PRZED transfuzją.

Jak korzystać z testu ciążowego?Często pytany: jak korzystać z testu ciążowego? Jak zrobić ABY poprawnie - uczymy sie z Tego artykułu.

O stymulacji owulacji środkami ludowymi możesz się świadczyć - kliknij tutaj.

W TYM artykuł - /planirovanie-beremennosti/info-planirovanie/blagopriyatnye-dlya-zachatiya-dni.html uczymy SIĘ obliczyć najkorzystniejsze dni na poczęcie.

Zapobieganie i leczenie konfliktu Rh

Zapobieganie i leczenie konfliktu RhNa ile skutecznie beda prowadzone przez wykwalifikowanego Lekarza środków zapobiegawczych zalezy od Tego, CZY Leczenie bedzie Musiał konflikt Rh w ogóle, CZY mozna obejść łatwo utrzymywać procedury.

Jednak Arsenal Lekarza zrobić zapobiegania Nie JEST tak Wielki: Najważniejsze, ABY złapać moment, w ktorým Ciało Matki zaczyna reagować Zbyt Szybko NA płód. W analizie Krwi dla przeciwciał Wszystko To Jest doskonale widoczne. Ideałem JEST Sytuacja, gdy Nie ma przeciwciał, A ciąża przebiega spokojnie.

Gdy TYLKO mój Krwi Matki pojawią SIĘ przeciwciała, lekarz Musi nieświeże monitorować stan Dziecka. Jeśli Nie ma wystarczającej ilości Krwi, moze rozpocząć SIĘ niedobór tlenu i niedokrwistość, a to zart DOSC Niebezpieczne. ABY Tego uniknąć, Krew z ujemnym czynnikiem Rh podobnie JAK u Matki, podawana JEST dziecku przez pępowinę, nieświeży monitorując JEJ stan na monitorach.

Czasami moze Być konieczne wstrzyknięcie Immunoglobuliny, Hamowanie Rozwoju przeciwciał w ciele Matki, Które niszczą czerwone krwinki płodu. Ale tak Dzieje SIĘ TYLKO wtedy, gdy ryzyko JEST uzasadnione, A Inne sposoby na Utrzymanie rentowności płodu stają SIĘ Coraz trudniejsze.

PO urodzeniu Dziecka najprawdopodobniej Nie JEST Wymagane Leczenie. Maksymalnie - konieczne JEST Nieco oczyścić Trochę Krwi i znormalizować Randki istotne Wskaźniki.

W jakim wieku lepiej jest rodzić?Wiesz, W Jakim Wieku Lepiej JEST rodzić? Mozesz przeczytać O Tym tutaj Projekt Projekt.

O przygotowaniu Courantilu zrobić Planowania ciąży przeczytaj w tym artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

Czy chcesz Drugi przedmiot na dany temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 47
 1. Natalia

  Cześć.
  Mam negatywną rezus. JEJ Mąż JEST pozytywny. Lekarze NIE Mieli bicia serca w 7-8 tygodni i postawili nierozwiązaną ciążę. Przerobiłeś lekarski sposób.
  To Jest Pytanie ... ..
  CZY Bede w powyżej tygodnia zajść w ciążę w Przyszłości? ..

 2. Nadzieja

  U Mnie Sytuacja taka: u 2 U Mnie Meža 1 +. Pierwsze Dziecko z odpowiednio 1 ciąża bylo Dobre, Teraz JEST w ciąży oo drugim, 5 tygodniem ciąży. Bardzo zmartwiony.

 3. Lily

  Cześć, mam TAKIE Pytanie, jestem negatywnym Rh O Mój Mąż JEST pozytywny.Pierwsza ciąża poroniła, ą następnie urodziła Zdrowego syna (Teraz ma 20 lat), JEST pozytywny.Potem przerwała ciążę i urodziła corke (MA 17 lat) z pozytywna grupa Krwi. W Czasie ciąży nieświeży podawała Krew. ALE SIĘ Wszystko potoczyło. PO Tym, JAK Dzieci dokonały aborcji. Teraz przez 44 lata byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem SIĘ, Ze jestem w ciąży. CZY wARTo ryzykować? Lub przerwać ciążę na wczesnym etapie? Dzięki za Odpowiedź

 4. Maia

  Jako Dziecko cierpiała na chorobę hemolityczną noworodków, stężenia bilirubiny 400 transfuzję (moja matka miała 1 miałem 2 niezgodności w grupie). Mam 2 ujemne. Jakie Sa szanse na ciążę i narodziny Zdrowego Dziecka?

 5. Lilana

  Mam Jeden ujemny, dodatni Jeden z mężem, Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ Pierwsze Pozytywne imunnoglobulin Krwi Nie podaje, Drugie Dziecko z zmarło HDN i Choroby Rh urodziła w 36 tygodniu, Miano przeciwciał bylo 1:64 wagowo 33 tygodni
  CZY MOGE urodzić Trzecie Zdrowe i Żywe Dziecko?

 6. Lily

  Witam! Od Pierwszego małżeństwa, w ktorým Mój Mąż i ja byliśmy negatywni, Dziecko rowniez bylo negatywne, naturalnie NIE Podano Mi żadnej surowicy.
  Teraz jestem w 35 tygodniu ciąży od mezczyzny Z Rh dodatnim, Nie zrobiłem globuliny anty-rhezus, Nie wykryto przeciwciał, CZY popełniłem Wielki Błąd odmawiając Podania Szczepionki?
  CO SIE TERAZ sprawdź w sklepie z dzieckiem?
  Wcześniejsze podziękowania za Odpowiedź!

 7. Khadizhat

  Mam 1 (-) Grupe Krwi! Trzecie Dziecko zmarło Z powodu konfliktu Rh, gbn. Przekazała ANALIZĖ Miana przeciwciał, odkryto u Mnie, CO trzeba zrobić, W ciążę CO normalizuje przeciwciała PRZED zajściem? Dziękuję.

  • Tatiana

   Drogi Khadizhat, powinieneś oo skontaktować SIĘ Klinika Planowania Rodziny LUB ginekologiem, jeśli nie nie Masz nikogo innego. Mozesz spróbować udać SIĘ zrobić prywatnej kliniki. Zostaną ci przydzielone testy i zalecenia, Które musisz wykonać niejawnie. Powodzenia i Zdrowia.

  • Marina

   Musisz skontaktować z Centrum Planowania Rodziny SIĘ ZE wszystkimi wynikami Badań. Następnie lekarze doradzą, JAK SIĘ znaleźć w twojej sytuacji. W ogóle, negatywnym czynnikiem Rh JEST DOSC skomplikowana sprawa, ABY Mieć Dziecko, wiec trzeba wziąć pod uwagę WIELE różnego rodzaju niuanse.

 8. Natalia

  Witam, PROSZĘ powiedz mi, JAK JEST Niebezpieczna ciąża? Mój Mąż i Ja naprawde Chce SIĘ Trzeciego Dziecka, ale mam Rh ujemny, A Mój Mąż JEST pozytywna, Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ oo Rh dodatni, A Drugi ujemny, wtedy mial 2 poronienia, JAK Niebezpieczne Kolejna ciąża i Jak uniknąć konfliktu Rh?

  • Wiktoria

   Natasza, daj Testu na przeciwciała przeciwko negatywnemu rezusowi. Pierwsze Dziecko JEST pozytywna, ale ciąża pierwsza, jeśli nie nie Mieli zadných Operacji, przeciwciało Nie miało byc. Drugie Dziecko JEST negatywna, wówczas konflikt JEST wyczerpany)))), ale późniejsze aborcji i, Jak rozumiem, Nie Masz immunoglobulina nastawił, Wszystko moze ZMIANA na gorsze. Wez aNALIZĖ

  • Cyrus

   Dzień dobry! Cóż, Masz Już Dwoje Dzieci, A Trzecie Dziecko moze je zaplanować. NIE OD razu ale przejść testy, w ktorým zrobić przypadku mozna podawać immunoglobulinę.Nowoczesne leki zmniejszą ryzyko Patologii (śmiertelności) zrobić Zera. Podczas gdy mozesz skontaktować SIĘ z centrum Planowania Rodziny, Gdzie zostaniesz poinformowany o Wszystkich zagrożeniach i możliwościach Ich uniknięcia.

   • komar

    Własnie ukończyłem Earthseed ja zgadzam SIĘ, ZE byl na szczęśliwie samowystarczalny i nie nie trzeba bylo rozszerzać ISC na trylogię. ZAWSZE jednak jestem zaskoczony i rozczarowany faktem, že bohaterowie Książek Ch7lrden SA często najbardziej nudnymi postaciami W HISTORII.

  • Marina

   Ogólnie Rzecz biorąc, tak, sprawa Nie JEST Łatwa. Ale mysle, ZE JEST Szansa na Normalna ciążę. WARTo udać Sie Robic Centrum Planowania Rodziny. Dwoje Dzieci rodzi i Wszystko Jest dobrze? spróbuj i Trzeci. Ale konieczne bedzie ścisłe monitorowanie Lekarza. Rob Wszystko KONTROLA POD.

 9. Ulyana

  Cześć. PROSZĘ mi powiedzieć, mam 3 ciąże I1 GRUPĖ Krwi Rh ujemnej. Powiedziano mi, že w większości przypadków Dziecko urodzi SIĘ niezdrowe. Ile Procent JEST Prawda I CZY Z Analizy okaże O SIĘ, Ze JEST Nie Tak COS z dzieckiem?

  • Irina

   Ulyana, Nie powiedziano ci nawet, ZE moze coś pokazać, coś ZE JEST Nie tak z twoim dzieckiem i ZE oszukujesz SIĘ. Nie mozesz doświadczyć w swojej sytuacji. Wszyscy Beda w porządku, rodzą dziewczęta i Maja negatywny rezus doskonałych, zdrowych Dzieci. Cóż, jeśli coś JEST Nagle Nie Tak oo Tym i wykonuj tyle testów, Które SIĘ pokażą. Powodzenia i Zdrowia dla Ciebie

  • Marina

   Kto by powiedział? Ogólnie Rzecz biorąc, w takich sytuacjach trzeba sluchac Lekarzy. Jeśli lekarz stwierdzi, že na podstawie Badań Dziecko urodzi SIĘ pacjentem, ABY tak, ABY najprawdopodobniej JEST prawda. I tak Mówią Ludzie, którzy nie nie Sa nawet lekarzami, ABY nieprawda, piwo plotki i nonsensy. Dlatego NIE wierzcie Ludziom, którzy nie nie nie nie Sa wykształceni i kompetentni SA w takich osądach.

  • Lilya

   Dzień dobry! We Współczesnej medycynie i Przy regularnym przeglądzie Problemów I Nie pojawia SIĘ. Oczywiscie bedziesz Musiał biegać i nieświeże oddawać krew, ALE ZE wzgledu na zdrowie Dziecka mozesz ja Cierpisz, jeśli ujawnią, ZE JEST coś specjalnego. I oczywiscie musisz wziąć pod uwagę krew przyszłego Papieża, jeśli zbiega SIĘ ONA oo twoja, wtedy nie nie bedzie zadných Problemów. W większości przypadków, Przy właściwym podejściu, Dzieci rodzą SIĘ Zdrowe.

  • Marina

   Dzień dobry! Wszakże Sa przypadki iw większości przypadków zależą od odpowiednio dobranych leków dla Zachowania i pełnego Rozwoju płodu ... Jeśli po prostu trzymasz sie Wszystkiego, co doradza / wyznacza lekarz, wtedy Wszystko pójdzie cicho.Oczywiście, jeśli coś pójdzie nie nie tak z dzieckiem, zostanie Ono podczas ujawnione testów, Badań przesiewowych i USG. Dla miodu. wskazań, A pozniej w późniejszym terminie, mozesz zrobić przerwę, ale na razie obserwuj. W końcu Kazda Sytuacja żartem wyjątkowa ....

 10. Azja

  Witam, mam Troje Dzieci i jestem Teraz czeka na Czwarta Już 9 tygodni po każdym dzieckiem Wstrzyknąłem Immunoglobuliny, Randki Dobre Dzieci, ALE W TEJ ciąży, NADAL NIE byl lekarzem í NIE oddać Analiz przeciwciał, PROSZĘ mi powiedzieć, CZY JEST zrodzenie czwartego możliwe?

  • Wiktoria

   Asiu, Jestes dobrze zrobiony, O Tym, Ze immunoglobulina zrobiła właściwa Rzecz, Wszystko bedzie dobrze.

  • Katarzyna

   Witaj Asiu, musisz udać SIĘ zrobić Kliniki í rozwiązać TE BARDZO Ważne Problemy Z lekarzem. Nawet Bardzo osoba kompetentna w Tych sprawach Nie moze DAC CI rady tutaj Projekt Projekt, Nikt Nie widział twoich testów i nic nie nie nie nie wie o twoim ciele.

  • Lilya

   Dzień dobry! TAKIE SA indywidualne przypadki. Masz Już trójkę Dzieci, A Przy Nich Wszystko Jest w porządku, Dlaczego mieliby wystąpić Problemy z czwartym? Zwłaszcza, Ze otrzymałeś immunoglobulinę po porodzie, o nie nie w Czasie ciąży. Jeśli początkowo Wszystko pójdzie zle, nastąpi spontaniczna aborcja. MASZ JUŻ 9 tygodni. Rejestracja z polecenia Rejestracja z polecenia zarejestruj SIĘ i wykonaj niezbędne testy. Wszystko zalezy OD Ich wyników.

  • Marina

   Asiu, jestes doświadczoną matka, Dlaczego nie byłaś u Lekarza? Dlaczego Pytasz o tutaj TAKIE Rzeczy? Idź do Lekarza, Stan wagowo rejestrze i zapytaj, CZY mozesz porodzić.

 11. Elena

  Cześć, Pytanie: Mam 3 ujemna, JEJ Mąż 2 JEST ujemny, Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ Z4 negatywnych ... Teraz 10 Tydzień ciąży, Choroby Rano byl, w przeciwieństwie zrobić pierwszej ciąży, rozumiem, ZE Wszystko powinno Być ok? Ani konflikty, ani komplikacje z powodu negatywności?

 12. Yana

  Miłego dnia! W Wieku 21 Lat, zaszłam dowcipniś ciążę í okazało SIE, ZE mam Rh ujemny, mial straszny poranne mdłości, ja wymiotował 12-15 razy dziennie, NIE jesc ... JA NIE zadawać pytania na pewno chodziło konfliktu rezus (sprawdz NIE bylo MIEJSCA, lekarze Nie poświęcają, moze I "młodo-zielone" nie czuje SIĘ Taka odpowiedzialnością), z wyjątkiem toksykozy o szczególnych problemach z zajściem w ciążę NIE bylo. Dziecko urodziło się "Pozytywne" I ZDROWE. Po dostarczeniu początono immunoglobulinę.
  W 25 lat zaszłam w ciążę 2 Raz, Znowu Silny toksykoza od 4 tygodnia, leżącego na zachowanie acetonu w moczu bylo - 16. Lekarze zaleca aborcję ...
  2 lata pozniej zaszła w ciążę ponownie, Poranne mdłości byl gorszy niz Pierwszy i Drugi Raz, Nie mogłem nawet wstać z łóżka ... Tym Razem JA sam (bez konsultacji Lekarzy) postanowił zakończyć ciążę.
  Teraz mam 30 lat, PO Tym Wszystkim moge zajść w ciążę í miec Zdrowe Dziecka? Jakie Sa zagrożenia?

 13. Alicja

  Cześć. Zacznę OD początku. U Mnie 4 niewłaścine U Meža 1 Pozytywne. Po raz pierwszy była ciąża pozamaciczna, rurka za długo zachowana. Potem urodziła syna, łożysko, A Drugie zostało usunięte przez znieczulenie ogólne, ręcznie. KIEDY Dziecko miało 11 miesiecy, zaszłam Wagowo ciążę, w 8 tygodniu nastąpiło brązowe wypróżnienie, leczono Mnie w Domu. Po 13-14 tygodniach zaczerwienienie zaczęło SIĘ ponownie, pełna prezentacja została stwierdzona na USG. 2 miesiące leżał, Leczenia, Zachowania, ale punktem kulminacyjnym Były Silne i duże skrzepy wychodzi wagowo 22 tygodni Wag Szpitalu ı miała Operacja została przeniesiona, Przekrój podłużny, powiedział - podczas porodu zmarło Dziecka, straciła 1 litr Krwi. CZY MOGE zatem począć i urodzić Zdrowe Dziecko, co powinienem w Tym celu zrobić? CZY muszę wykonać immunoglobulinę? Nigdy PO narodzię Dnia.

  • Kaylan

   Kndwgeole Chce Być wolny, tak Jak te Artykuły!

  • Yasya

   Być moze Leczenie w domu doprowadziło zrobić tak niezbyt Dobrego wyniku. Dlaczego nie poszłaś Do Szpitala wĊsmym tygodni w ciąży? /planirovanie/pl-info/menstrualnyj-tsikl-zhenshhiny.html
   /planirovanie/pl-info/shest-podskazok.html Dlaczego Byli zaangażowani w samoleczenie, ponieważ wtedy mogło by prowadzić ma groźby poronienia! Teraz Już niedługo, moze za rok, Nie powinnaś zajść w ciążę, musisz wzmocnić Swoje zdrowie ...
   / planirovanie / ovulyaciya

  • SWETLANA

   Alisya, generalnie, mianowanie Immunoglobuliny JEST konieczne Tylko w przypadku konfliktu Rh potwierdzonego testami laboratoryjnymi. W pierwszej ciąży konflikty Rh Să praktycznie wykluczone, ponieważ produkcja przeciwciał Nie występuje u ciężarnych. W razie ciążach ryzyko wzrasta, szczególnie w przypadku poronienia. Eksperci Moga ci pomoc, Masz szanse. Przeczytaj: /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html
   /rody/r-slozhnosti/prezhdevremennye-rody.html
   /planirovanie/pl-info/beremennost-posle-laparoskopii.html

  • Marina

   Co zrobić Dziecka, CZY MOGE nie ... tak powiedzieć, nie wiem, Jakie manipulacje robiłeś. Jeśli Nadal jestes w Szpitalu, zapytaj Lekarza. Jeśli Już Jestes rozładowany, z ekstraktem udaj SIĘ zrobić swojego ginekologa. Ja TYLKO lekarze powiedziałą, Jakie Sa produkty JEST. ale nawet jeśli druga ciąża JEST możliwa, konieczne bedzie, ABY cierpiała co najmniej przez Sześć miesiecy.

  • Alain

   Zaraz ci powiem, ZE zdecydowałeś SIĘ Bardzo zle traktować Leczenie w domu, aw związku z Tym Teraz coś bedzie trudniej naprawić. Ale Nie rozpaczaj. Współczesna medycyna dokonała Wielkiego przełomu, A sA Specjaliści w powyżej tygodnia Ci Pomoc,. Zaraz powiem, ZE Leczenie moze trwać latami.

 14. Oksana

  Cześć. W okresie 20 tygodni przeszedłem PROCEDURA kordocentezji PO ktorej wprowadzono ludzka immunoglobulinę, Mnie Rh ujemny, A Dziecko potwierdziło pozytywny rezus. W ktorým tygodniu powinieneś przystąpić lekarka wstrzyknąć lek?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
Dodaj komentarz do Marina anuluj Katalog Cały

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po pójściu do lekarza, powiedział, że wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...