Niskie łożysko w Ciężar: przyczyny, konwencje i zalecenia

Nie jest tajemnicą, że ciąża jest w czasie życia, ale jest również widoczne. Dla ich zdrowia przyszłe są traktowane z większą uwagą.

Nie więcej niż w domu.

...

Spis treści:

Niewielkie umiejscowienie podczas ciąży - do jednego z takich przypadków. Ale dopiero po wysłuchaniu metod diagnozy od lekarza nie powinieneś wpadać w panikę, ponieważ nie jest do patologii, ale państwo graniczne.

Często pod koniec ciąży nie ma już zagrożenia. Jak zobrazowany, w 99% z tym stanem idą dobrze.

Łożysko i jego rola podczas ciąży

      
CO To Jest łożysko? Dziesięć fotelików dziecięcych, które masa wynosi 1,5 kg, a średnica -. 15 cm za wskazane przez płeć i dziecko w różnych położeniach.

Rola łożyska podczas ćwiczeń jest po prostu olbrzymia, gestykulacja, funkcja bardzo ważne funkcje. Na nią wyrodnie hormonów, w tym progesteron, odpowiedzialny za utrzymanie.

Przez owoce i minerały, składniki odżywcze, witaminy, a także tlen - wszystko, co jest w normalnych warunkach. Ponadto, wyprowadzić należy także ilość nośników.

Stan przeładowania.

Niskie umiejscowienie w ciąży: co to jest?

Po pomyślnym poczęciu zapłodniony zaradczy w poszukiwaniu nowych miejsc pracy. Często to miejsce staje się dnem macicy lub pomocne ściany.

Jednak z nagrodą, można użyć z pięknym adresem. W ten sposób uzyskuje się miejsce dla płodu, łożyska.

Przyczyna diagnozy niskie łożyskowanie kiedy ciąża staje się funkcją obrotowa poniżej 5,5 cm gardło wewnętrzne. Same nie jest do lokalizacji tak rzadka.

na przykład w 15% mocy łożysko jest przyczepione do spodu macicy. Wzmocnienie wielkości, może zablokować kanał rodny. Ale sytuacja w nawet Czas może się zmienić.

Gdy płód i ustawienie się, macicy, ustalające się również wzorzyste powyżej, a następnie nie za darmo dla płodu.

Należy zauważyć, że taka diagnoza jest poważna sytuacja, gdy kobieta jest zmuszona przebyć pod napięciem niedotlenienie płodu Łożyska i oderwanie.

Pierwsza z nich. Uniknąć Aby US US US US US US US USG. Zrób Ultradźwięki w 1216 tygodni, 2225 tygodni, 3035 tygodni ciąża.

      

Jaki jest powód?

Niewielkie umiejscowienie podczas ciążyAby rozpocząć cenę realizacji, rdzenia łożyska, lekarze nie przyjmują go. Ale niewielkie ułożenie łożyska nie są nastoletnią kobietą, które już urodziły.

Częstą sprawą jest wprowadzenie do obrotu w macicy.

Jest kilka czynniki predysponujące, co może prowadzić do tego stanu: skomplikowane pierwsze porody, aborcja, myoma macica, przewlekłe zapalenie błony śluzowej macicy, palenie, ciąż mnogie, parzystość (duża liczba urodzeń), Cesarskie cięcie, jak już wiekły kobiety (jeśli ma ponad 35 lat).

Zasady postępowania

Kobieta kobieta kobieta usły usły usły usły lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza lekarza Jeśli Jeśli Jeśli kilka prostych wymagań:

 • Nie rób szybkich, ostrych ruchów, nie biegnij, nie skacz, unikając lecząc fizycznego;
   
 • odmówić życia seksualnego;
   
 • ułożyć na gniazdkach w pozycji leżącej i siedzącej;
   
 • aby zminimalizować ruch w transporcie publicznym;
   
 • kiedy krwawienie lub krwawienie, natychmiast wezwać lekarza, kiedy, kiedy krwawienie jest ciężkie, wezwać pogotowie ratunkowe;
   
 • Nie przerywaj Zarzdzanie do jest polecany do szpitala.
Specjalne są w tym stanie nie jest wymagane, Ale przyszła ona również.

Jak jest dostawa z tą diagnozą?

Odległość między szyjką macicy a łożyskiem jest większa niż 6 cm, poród jest w normalnym trybie. W przypadku gdy jest większy, w tym przypadku poród najprawdopodobniej będzie normalny.

Zastanawiam się, czy to źle, czy nie. Być głową dziecka ustali łożysko. Ale w tym przypadku proces narodzić powinien się nadzorowany przez doświadczonych specjalistów.

      
Gdy płód się w, do lekarze wykonają cięcia cesarskie, aby uniknąć powikłań.

Jeśli KOBIETA MA NISKIE łożysko, moze wystąpić Sytuacja, w ktorej wyjscie z macicy zostaje zablokowane. W Takım przypadku Zostań do zrobione na 38 tygodni Cesarskie cięcie ciążowe.

Piękne panie, należy pamiętać, najczęściej kody ZE 3334 tygodnie przesunięcia Łożyska w okresie ciąży - podnosi się (za rosnąca macica), co oznacza, Ze Wszelkie ZAGROŻENIE dla Matki LUB Dziecka znika.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 81
 1. Yana

  Witam jestem Teraz na Lekarza 2 przesiewowych wspomniana Niska inapisal plotsentaktsiya w areszcie: łożysko znajduje Się na przedniej ścianie macicy w 1.9sm Dzień Oblicz WEWNĘTRZNEJ zeva.Chem JEST niebezpieczny okres 22-23 tygodni ciąży 2.C najpierw Wszystko bylo Normalne ?. Urodziłam Zdrowego chłopca 10 lat, Temu Bardzo boje SIE O moje Dziecka.

 2. Mrisabel

  Powiedz mi, Czego SIĘ spodziewać i wspólnie zrobić? Przez okres 20 tygodni nA uzi powiedział NISKI placentation 13 mm, grubość 37 mM Na łożysku (prawy brzeg lewy 20) .i fetoplacental nedostatochnos.Malovodie AFI 78.Ostalnoe Wszystko Jest Normalne.
  Po leczeniu Actoveginem na uzi w 23 tygodniu, łożysko wzrosło zrobić 32,110 mm, kość słoniowa, kość słoniowa, 110 Nić SIE NIE zmieniło.

 3. Wiktoria

  Cześć Dziewczyny MIL PROSZĘ, wiek ciążowy 8 tygodni, diagnoza kosmówki nakładających gardła, ton macicy przedniej ściance 1 stopnia, A Niska platsentatsiya.Uzist Ze Trudno Nie podnosić, ABY Nie martwić SIĘ, ale nic mi przeszkadza, ból podbrzusza net.Vrach ginekolog zaleca resztę seksualnej zrobić 12 tygodni, LUB krwawienie moze sie zdarzyć ... Reszta seksualne wyklucza seks oralny, orgazm moze rowniez powodować poronienia Lub ?? Nadal mozna zadowolić SIĘ Czasem?

 4. Irina

  Witam, W okresie 20 tygodni ustalono NISKIE POŁOŻENIE 36 mm, Które wciąż moze wzrosnąć?

 5. Anna

  Cześć.Powiedz LUB powiedz, PROSZĘ, byl na uzi 21-22 tygodni, łożysko na przedniej ścianie, powyżej na 3 cm od vnutr. gardło. Czy to jest niebezpieczne?

  • Marina

   Wszystko Jest Jak dotąd Dobrem. Zaczekaj na Kodowanie terminy i obserwuj. Pod Koniec ciąży Wszystko powinno Być znormalizowane.

  • Lilya

   Dzień dobry! Nie należy żuć, Łożysko moze wzrosnąć, wystarczy przestrzegać Wszystkich zaleceń Lekarza ginekologa i pamiętać, ZE macica rośnie i porusza SIĘ na krawędzi Łożyska. No i ZE łożysko znajduje SIĘ na przedniej ścianie, wiec w Ogólnej normie Lub Stawce. Nie martw SIĘ, jeśli zrobić Konca ciąży łożysko NIE bedzie NAKLADAČ SIE NA kanał rodny, A następnie rodzić.

   • Anna

    Cześć Lily. Dzięki za odpowiedź. Przy niskim ustawieniu mam szanse poinformować, że w porodu Czasie? dziękuję

    • sv2006ys

     Dlaczego nie? Jeśli Masz Dobrego ginekologa, rozważ przynajmniej. Wszystko bedzie dobrze, NISKIE łożyskowanie Nie JEST najstraszniejsze i nieodwracalne, CO Dzieje SIĘ U Kobiet w ciąży. Najważniejsze, wiesz, JEST Pozytywne nastawienie i Jasne Wdrożenie zaleceń Lekarza. A jednak - Nie wahaj SIĘ zapytać Lekarza O Wszystko, co chciałbyś wiedziec.

 6. Nina

  Byl Dzisiaj na USG, 2 Badania przesiewowe. Badanie ultrasonograficzne wykazało, Ze Łożysko z gardła wynosi 18 mm. Co masz zrobić? Ciąża Piata. Pierwsze poronienie w tygodniu 25, 2 i 3 porodów, zamrożone w piątym tygodniu. Teraz Piąta ciąża i taka diagnoza. Bardzo SIĘ Boje O Dziecko.

  • Marousia

   Dzień dobry! Najlepszy dowcip Dziesięć kompletny spokój. Mnóstwo kłamstw, odpoczynku, Randki prace domowe, ABY przejść zrobić Meza i krewnych. Możliwe, Ze Łożysko wzrośnie, gdy zacznie SIĘ TYLKO Aktywny wzrost płodu. Ciąża Moze Być utrzymana, poród bedzie przez Planowane ks. Przestrzegaj Wszystkich zaleceń Lekarza prowadzącego ciążę. Nie odmawiaj Przyjęcia Oferty zrobić Szpitala. Najważniejsze, zeby SIĘ Nie denerwować.

  • Marina

   Najpierw uspokój SIĘ. Stres podczas ciąży nie najlepsza JEST OPCJA dla Utrzymania ciąży. Po Drugie, idź zrobić Lekarza i pokaz egzaminy. Jeśli jestes zdecydowany utrzymać ciążę, znajdź Dobrego Lekarza i poprzyj JA. Prawdopodobnie konieczne JEST spoczywanie na Konserwacji, ale jednak Randki szanse na JEJ zachowanie SA.

 7. Fariza

  Jeśli łożysko znajduje SIĘ na krawędzi gardła wewnętrznego, ciąża trwa 12 tygodni, o Współpracy z życiem intymnym? Wniosek: marginalne przywiązanie Łożyska.

  • Katarzyna

   Nic intymnego Życie NIE DA CI wag kwestii ciąży. Tylko z Tego Beda wynikać Sam Problemy. Radzę wiec poczekać zrobić Teraz oo TA przyjemnością. Generalnie, lekarz powinien zadecydować o takich pytaniach. Skontaktuj Sie Z Nia PO, poradę. Ona Wszystko wyjaśni CI Wagowo zrozumiały sposób

  • Marina

   Lepiej na wszelki Wypadek, powstrzymaj SIE OD Reasekuracji. W końcu stan Nie JEST Bardzo zdrowy. Poki wspólnie bądźcie cierpliwi, jeśli nie nie chcecie sprowokować poronienia. Życie intymne Moze Być Niebezpieczne.

 8. Lyuda

  Dobry wieczór. Pytanie TAKIE, w ciągu 16 tygodni, spowodowało, Ze intrazev byl Niskim. W kolejnych uzi Planowane Już w Dolnej Części macicy. Po 30 tygodniach znajdował SIĘ W Dolnej Części macicy, A na Koniec uzi po 35 tygodniach, ponownie umieść NISKIE łożysko 3 cm nad wnętrzem os. CZY ONA moze wrócić?

  • Marina

   Moze zejść. Jeśli pracujesz Jako ładowacz, idź. Nie SIĘ poddawaj. Odpocznij więcej. Już wkrótce rodzisz. Powodzenia!

  • Lilya

   Dzień dobry! Teraz Nie wARTo SIĘ Już martwić, ciąża JEST Prawie pełna, nawet jeśli Dziecko urodzi SIĘ Teraz, ABY bedzie całkowicie rentowne. Z pewnością moze zejść, A takze o SIĘ wspiąć, Drugi JEST Lepszy Dla Ciebie. Mniejszy wysiłek fizyczny, więcej odpoczynku i bedzie w powyżej tygodnia dostarczyć Dziecko zrobić PDR.

 9. Oxana

  Cześć, Okres ciąży wynosi 25-26 tygodni za Pomocą ultradźwięków. Wreszcie ultradźwięków zapisać: grubość łożysko - 28 mm Dolna krawędź Łożyska nad wewnętrzna os: szyjki macicy 5 cm - 35 mm (chociaż ultradźwiękowej na 14 tygodni, Ze wynosiła 40 mm) Grubość Łożyska .. ı Długość szyi Să Normalne, CZY NIE, CZY szyderstwa Tam małe łożysko? Dziękuję za Odpowiedź!

 10. Alain

  Dzień dobry!
  Dzięki za poradę. W większości przypadków wszyscy Piszą o odpoczynku fizycznym i seksualnym. Z pierwszym Wszystko Jest fajnie, ale z drugim, niezupełnie. Rozumiem, ZE JEST Sytuacja poważna i seks moze poczekać, ale Mój Mąż Też JEST przykro. Powiedz mi, PROSZĘ, Jakie Sa przybliżone Ramy czasowe na powstrzymanie SIĘ od stosunku seksualnego?
  Z góry dzieki.

  • Yana

   Szkoda, CZY nie, ale Twój Mąż rowniez Musi zrobić Zrozumieć I o SIĘ powstrzymać. Czekaj, jeśli na Też SIĘ O CIEBIE martwi. CZY Czasu, gdy CI powiem Nie, Ile bedzie SIĘ, poproś o pomoc Lekarza. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Takze dzieki seksowi klasycznemu Mamy ustne, jeśli tak Bardzo żałujecie JEJ Meza, możecie ISC zaspokoić w dziesięciu sposób.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Światło

   W każdej sytuacji Wszystko Jest indywidualne. Odpoczynek seksualny JEST WAM pokazywany zrobić Czasu postawienia diagnozy, w przeciwnym razie Sam rozumiecie, współpracy moze sie Stac. ABY uzyskać dokładniejsze zalecenia, należy wyjaśnić, ZE odwiedzić Lekarza Mu Wszystko wewnętrznie. Odpoczynek seksualny JEST Konieczny w przypadku niektórych wskazań. Lepiej żałuj Siebie, Nie twojego Meza. Przeczytaj:
   /posle-rodov/vosstanovlenie/polovaya-zhizn.html
   /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html
   /rody/r-slozhnosti/prezhdevremennye-rody.html

  • Marina

   Szkoda MAZ zrobić? ZAWSZE byl zdumiony, tutaj KOBIETA JEST chora, ona, že w zachwycie nad choroba? Nie Seksu Chce kobietą? Ale Wszystko Jest ok, Mój Mąż JEST przepraszam. Ogólnie Rzecz biorąc, wARTo skonsultować SIĘ z lekarzem, KIEDY JEST ABY możliwe i niemożliwe, o indywidualnie jednak. Jeśli JEJ Mąż JEST Bardzo twardy, ABY NIE seks oralny został odwołany, wiec MA dwoch przyjaciol, lewo i Prawo. Na moze sobie pomoc.

   • H

    By Nie Szkoda DLA JEJ Meza, ABY Strach, ZE JEJ MAZ skoczy Gdzieś Bez Seksu

  • Marina

   Dzień dobry! Czas abstynencji zalezy od Tego, Jak przebiega twoja ciąża. Jeśli Wszystko w porządku, Nie ma zwiększonego napięcia, Bolu i innych nieprzyjemnych objawów, mozesz uprawiać seks w normalnym trybie do ostatniego miesiąca ciąży, obserwować TYLKO pewne postawy (podczas Nie Randki pozycje Să możliwe ciąży). Jeśli Masz Problemy z noszeniem i O Jakim rodzaju Życia seksualnego mozesz mówić. W końcu Mozesz przynieść radość Swojemu mężowi w inny sposób, bez szkody dla płodu. Dla siebie przeczytaj: /mozno-li/obraz-zhizni/seks.html, /mozno-li/obraz-zhizni/massazh.html, /beremennost/slozhnosti/tonus-matki.html.

 11. Antonija

  Cześć. Mieszkam w Anglii, 20-go tygodni Temu lekarz powiedział mi, Ze łożysko JEST NISKIE, Nic mIL Nie wyjaśniłem, powiedziałem, Ze Chce miec USG wagowo Wieku 34 tygodni. Wróciłem zrobić domu, postanowiłem przeczytać, CO I JAK. Teraz SIĘ boje. Mam krew Rh ujemną, powiedzieli, Ze bedzie chłopiec. CZY ktos moze wyjaśnić, Dlaczego tak SIĘ Stalo? Lekarze ZAWSZE mówili, Ze Wszystko w porządku, To Jest pierwsza ciąża. Chcialbym wiedziec, CZY następna ciąża bedzie miała rowniez NISKIE łożysko, CZY Nie? Lekarze w Anglii tak naprawde nie nie odpowiadają na pytania, TAKIE uczucie, ZE NIE przeszkadza im SIĘ.

  • Vera

   Ja Też w Anglii i postawiłem na TE diagnozę w tvkom w Tym SAMYM terminie. Jak sobie poradziłeś?

  • Alain

   Nie Myśl, ZE lekarze życzyliby sobie zła. Nie musisz martwić SIĘ I Znowu denerwować. Niskie POŁOŻENIE Łożyska często znajduje SIĘ I Nie ukrywa szczególnego zagrożenia dla płodu. WARTo jednak zachować ostrożność i unikać obciążeń i niechlujnych ruchów, JAK rowniez Przy zwykłej pozycji Łożyska.

  • Marina

   Dzień dobry! Nie martw SIĘ, Nadal mozesz wrócić zrobić normalności. Dlaczego tak Trudno bylo odpowiedzieć, wiec PY został załączony. Ale wraz ZE wzrostem płodu zakotwienie wzrośnie, co oznacza, Ze Wszystko wróci zrobić Normy. WIELE Kobiet spotyka SIĘ oo Taka diagnoza, ALE POD Koniec semestru większa Polowa SIĘ znormalizuje. Lepiej odpoczywać więcej, ale nie nie poddawaj SIĘ. Najważniejsze, ZE żyje bez gwałtownych ruchów, Nie podnosimy grawitacji, obserwujemy seksualnego odpoczynku i Wszystko bedzie dobrze. I kosztem kolejnych ciąż, NIE JEST faktem, Ze Diagnoza zostanie powtórzona, ponieważ Wszystko Jest indywidualne. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/rezhim-dnya-beremennoj.html, /beremennost/info/kolenno-loktevoe-polozhenie.html, /beremennost/slozhnosti/strah.html.

  • Światło

   Niskie łożysko JEST Bardzo niebezpiecznym stanem, jeśli nie nie przestrzega zasad. Nie mozesz podnosić ciężarów, musisz unikać stresu. Organizm JEST Indywidualny I Nie JEST konieczne, ABY przyszły ciężar rozwijał SIĘ W Dziesięć sposób. Niskie umiejscowienie często występuje na poziomie 13-18 tygodni. U niektórych Kobiet w ciąży, Ze wzgledu na specyfikę przywiązania płodu w macicy, stan Dziesięć utrzymuje SIĘ AŻ zrobić porodu. Radzę przeczytaj:
   /beremennost/slozhnosti/tonus-matki.html
   /beremennost/info/ktg.html
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html

  • Anna Kolomova

   Kazda ciąża JEST indywidualna, nawet jeśli KOBIETA MA Trzecie Dziecko - Kazda ciąża bedzie indywidualna. Nie oznacza SIĘ, že Bedziesz Mieć następna z niskim łożyskiem. Potrzebujesz mniej obciążeń i więcej odpoczynku, ABY Znaczy bez aktywnych ruchów, zazwyczaj zaleca SIĘ, Przy niskim łożysku, nieuwzględnianie leków, jeśli SA jednym Wymagane.

 12. Jeanne

  Cześć, Dzięki za Odpowiedź. Tak, nosiłem bandaż przez Długi Czas, prawdopodobnie Jako łożysko krawędziowe. Lekarz powiedział, Ze Mamy Nadzieje, Ze PRZED 28. tygodniem łożysko wzrośnie o kilka centymetrów, ale Nie zrobiłem zadných wizyt. Zalecenia Nie biegać, Nie skakać, Nie podnoś ciężkich, Nie denerwuj SIĘ, Nie niepokoić Meža, ale chodzić w powietrzu dal mi bardziej na krótka wymierzyć, Na wiosnę, ponieważ staram SIĘ zachować. Potem byl krwiak

 13. Julia

  CZY powstaje, CZY nie, JEST Pytanie robić skomplikowane. Musisz nosic bandaż. Nie powiedziałeś o Tym ginekologowi, gdy Wampiry istnieją JEGO recepcji? Teoretycznie muszę ... /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
  / rody / podgotovka zdarza SIĘ zrobić DOSC często, wykorzystując przeznaczone dziewczęta SA zrobić noszenia bandaży, w Czasie ciąży, danej Czasem nawet PO NIM. Odpowiedź na to Pytanie Swojemu lekarzowi, Kolorado NA Powie Dziesięć Temat, ponieważ JEST zrobić wystarczające indywidualnie ... Dla wszystkich. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

 14. Jeanne

  Cześć. U Mnie w 21 tygodniu na ultradźwiękach pojawiło SIĘ zniekształcenie krawędzi, A Teraz przez 33 tygodnie ułożyło SIĘ NISKIE zniekształcenie 4. Zobacz, Czego mam SIĘ Teraz spodziewać? CZY Łożysko wzrośnie, CZY odwrotnie?

  • Sasha

   Nie podniesie SIĘ - mowie wam od razu, termin nie nie trwa dłużej niz Już DWADZIEŚCIA tygodni, wiec wzrośnie, ale przeciwnie, im dłuższy Czasu, Tyma bardziej spadnie brzuch. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html Wiec Mnie Nie Boja, A biedni Nie sądziłem, že by bylo zle - Slabe placentation, wystarczy udać SIĘ zrobić Lekarza, ona bedzie doradzić w Tej kwestii moge doradzić, wspólnie Robic dowcipniś Tej sprawie. Najczęściej zaleca SIĘ noszenie bandaży. Ponieważ ja jednak doradziłeś. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

   / rody / podgotovka

  • Yana

   Nie, nie powinniśmy czekać, AZ wróci NA Swoje poprzednie stanowisko.Ucichło, ponieważ MASZ JUZ duzo Czasu, ktory nadaje sie zrobić porodu. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html Moze JEST Zbyt Mocno opuszczony, Nie powinien spaść tak Bardzo zrobić 4 cm ... Ale Nadal ... Nie musisz podnosić niczego ciężkiego. OP konsultacji z lekarzem Mozesz zapiąć brzuch w bandaż, wtedy Nie bedzie SIĘ dla CIEBIE TAKIE Trudne. Dbaj O Siebie I Badz bardziej odpowiedzialny.
   / rody / podgotovka

  • Światło

   W Tej chwili Już Nie trzeba czekać na wzrost Łożyska. Ważne JEST, ABY przetrwać. Potrzebujesz okresowej Kontroli, Spotkania.Te ostatnie muszą Być wykonywane w sposób odpowiedzialny. Jestes na Skraju porodu i ważnego momentu w Swoim życiu.Najważniejsze, ABY uniknąć obciążeń, w przeciwnym razie mozesz wywołać krwawienie i wczesne narodziny. Przeczytaj:
   / Rody
   /beremennost/bolezni/krovotechenie.html
   / Rody / kesarevo

 15. Nina

  Nie musisz SIĘ denerwować i wpadać w panikę przed Czasem. NIE ROB pochopnych wniosków, idź zrobić swojego Lekarza, na przepisuje lekarstwo. W 22 tygodniu najprawdopodobniej zostaną wysłane do Szpitala nA Leczenie, Nie odmawiaj. /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html /mozno-li/ml-lekarstva/dyufaston.html / mozno-li / obraz-zhizni

 16. Asemah

  Cześć. U Mnie Taki Problem: poszedł wczoraj zrobić USA, powiedział Lub powiedział, Ze znajduje SIĘ łożysko. Ciąża trwa 15 tygodni. Byłem Bardzo zdenerwowany, ponieważ miałem poronienie w 22. tygodniu ICI dowcipniś pierwszej ciąży. Szyja, powiedzieli dobrze, 47 mm.

  • Marina

   Jak rozumiem, istnieją doświadczenia dotyczące ciąży. Ogólnie Rzecz biorąc, doświadczanie jednoznacznie Nie jest tego Warte, JEST szkodliwe. Porozmawiaj o Tym Nisko położonym łożysku oo ginekologiem. Mysle, Ze lekarz Powie ci, Jak się zachować, ABY Nie bylo poronienia. Najważniejsze, ABY znaleźć Dobrego Lekarza, ABY Nie bylo grubiaństwa od Lekarza.

  • Yasya

   Co o sobie Pytasz i wspólnie dokladnie chcesz wiedziec? Często zdarza SIĘ tak, Ze U Kobiet łożysko JEST obniżone Nisko W Tym celu Ani NIE IDA zrobić Lekarza, A na wyznacza im metode, Która Pomoże umieścić łożysko w normalnym sprawdź w sklepie. Ja polecam zrobić Tobie. Przeczytaj dla Siebie:
   /rannie-sroki/problemy/pochemu-bolit-zhivot.html
   /beremennost/slozhnosti/kak-izbavitsya-ot-toshnoty.html
   /beremennost/info/kogda-vstat-na-uchet.html

  • Anna Kolomova

   Jakie JEST dokladnie Twoje Pytanie? NISKIE Łożysko JEST niestety DOSC rzadkie. Jestes przeciwwskazany zrobić obciążenia, ciemnym piwem bedzie na leżenie w łóżku Przydatne. Być moze Twój ginekolog przepisuje ci leki, pomogą w utrzymaniu Jednego płodu.

 17. Sen

  Eugenia rzeczywiście, istnieje przeciwwskazanie w instrukcji Tego Leku (ciąża po 1 trymestrze). Istota biała Czym: w Tyma, Który żartem jod żartem w powyżej tygodnia przejść przez Parada hemato.bariera i przeniknąć zrobić płodu. Dlatego dobrze byłoby przedyskutować, Ile kosztuje użycie Betadinu, A Nie Na Przykład innych świec. Nie wpływają NA TWOJE NISKIE POŁOŻENIE. ABY odkażić pochwę, mozesz użyć innych świec, ktoré sa dozwolone w twoim Czasie. Zapytaj wiec, moze Sa powody, ktore NIE brzmią dla Ciebie.

 18. Eugene

  Cześć, Na Mnie termin 15 tygodni, Analizy W normie LUB Stawki, ale umieścić NISKIE łożysko. Lekarz przepisał świece Betadin Dwa razy dziennie, A Mówią Instrukcje, Ze po 3 miesiącach lek JEST przeciwwskazany.

  CZY SIĘ powinienem wziąć?

 19. Zhanat

  Cześć. Mam ultradźwiękowej na 18 tygodni, wykazały Niska placentation (2 cm od WEWNĘTRZNEJ OS łożysko grubość 2,7 cm), i w 23-24 Tydzień niskiej placentation MA 15 mm od Wewnętrznych OS grubość łożysko 3.4-2.7.

  Lekarz MOWI, ZE przez 30 tygodni Wszystko moze sie zmienić, A wzrosnąć łożysko moze.

  CZY ABY prawda? Wkrótce mam Dużo samolotem z dwoma przeszczepami (w Pracy), CZY JEST DLA NAS zrobić Niebezpieczne?

  • Marina

   Zaufaj Swojemu lekarzowi. Jeśli SIĘ martwisz, postaraj SIĘ O Tym zapytać innego Lekarza.
   Jeśli chodzi o samolot, Nie JEST Bardzo Przydatne latanie samolotem, ponieważ tam, sa spadki ciśnienia. Zmiany te moga niekorzystnie wpłynąć na Przebieg ciąży, ponieważ w Tej sprawie powinieneś porozmawiać z lekarzem.

  • Światło

   Opóźnienie lotu oznacza, že Masz Raczej Niebezpieczna sytuację. Płód rzeczywiście znajduje SIĘ w pobliżu macicy. W Tym okresie radzę zrezygnować z Seksu. Życie, Nie podnoś ciężaru, kłam więcej i unikaj stresu. Zrozum Teraz Ważny punkt I radzę ci zachować ostrożność. Przeczytaj:
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html
   /beremennost/bolezni/krovotechenie.html

  • Nina

   Dzień dobry, Zhanat! Jeśli istnieje taka możliwość, odmawiaj lotu, taki ładunek, którego Teraz NIE potrzebujesz. Jeśli chodzi o zmianę pozycji Łożyska. wtedy Twój doktor ma rację. Jeśli przepływ Krwi przez tętnice JEST dobry, ABY Całkiem możliwe JEST. Czytaj zrobić tutaj / mozno-li / obraz-zhizni / beremennost / slozhnosti /beremennost/slozhnosti/nizkaya-platsentatsiya.html

  • Sen

   Zhanat, Twój lekarz Mowi Wszystko poprawnie, ponieważ łożysko MA Niewielka "Migracje", A zatem moze nieznacznie podnieść SIE: od krawędzi WEWNĘTRZNEJ. gardło. Najważniejsze, že przepływ przez tętnice maciczne Krwi JEST prawidłowy, odpowiedni.
   O locie - jednak chcialbym CI doradzić, Abys porzucił je (zwłaszcza, Ze przesadzają). Pomysł, moze inny Pracownik moze latać zamiast Ciebie (gdy JEST W Pracy)

 20. Nina

  Cześć, Vladimir! Po prostu umnichka, Ze dbasz O SWOJĄ ukochana, A nawet Jeszcze nie narodzoną niemowlę. Nie martw SIĘ, łożysko JEST slabo przywiązane - Nie robić JEST zdanie, twoja Żona Musi Teraz ograniczyć SIĘ zrobić ciężkiego Fizycznego wysiłku, A nawet - Lepiej całkowicie je wykluczyć, kategorycznie wykluczyć wszelkiego rodzaju stresujące sytuacje, obrażenia. /rannie-sroki/problemy/vykidysh.html / rannie-sroki / problemy / mozno-li / obraz-zhizni

 21. Vladimir

  Cześć. U zony na uzi w ciągu 20 tygodni zdiagnozowano NISKIE łożysko (3,5 cm). Cała Reszta JEST normalna.

  CZY istnieje ZAGROŻENIE poronieniem? CZY SA Duże szanse, ZE Dziecko bedzie w porządku? Co masz zrobić? Na współpracę najpierw zwrócić uwagę?

  Dziękuję.

  • Anna Kolomova

   Niestety Niskiego Łożysk NIE JEST niczym niezwykłym. Przede Wszystkim twoja Żona JEST zobowiązana zrobić przestrzegania leżenia Wagowo łóżku, ABY uniknąć poronienia. WARTo tez udać sie zrobić ginekologa, prawdopodobnie bedzie przepisał leki w Szpitalu. W przeciwieństwie zrobić stresu i stresu, TYLKO pełny Odpoczynek.

  • Światło

   Niskie łożysko. często scharakteryzowany nd okres do 15 tygodni. W każdym razie istnieje niebezpieczeństwo poronienia. Należy przestrzegać łóżka. Tryb, Nie ładuj, Nie denerwuj SIĘ. Wymagany zart regularny monitorującej Kobiety Wagowo ciąży, A takze Wykonanie Badań, CTG, USG, doppler. Przeczytaj:
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   /beremennost/info/ktg.html
   /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html

  • Elena

   Vladimir, Twój Przypadek ABY niestandardowe przywiązanie Łożyska. Bede Musiał zadbać o Normalne zaopatrzenie płodu w Tlen i krew. Chrońmy SWOJĄ strefa PRZED stresem i aktywnością fizyczna. Terapia farmakologiczna żartem, ALE JEST ABY tylko dla Lekarza zony (Cechy indywidualne).

 22. Sen

  Olga, kochanie! Nie SIĘ martw.
  Po Pierwsze, NISKIE zamocowanie Łożyska w Swoim życiu - ABY NIE JEST ostateczna Sytuacja, po 35 tygodniach ciąży, Moga Być pewne migracja łożysko, wiec JEST ABY możliwe. Ze zrobić Czasu dostawy Nie bedzie NISKIE łożysko.
  Po Drugie, nawet.Jeśli NISKIE placentation pozostaje do Nie JEST bezwzględnym wskazaniem do podawania operacyjnego (wskazuje na łożysko przodujące), A wiec O Tym, JAK bedzie rodorazreshat mozna omówić z lekarzem.
  Jeśli coś CIĘ niepokoi - klient!
  Powodzenia!

 23. Olga

  Dzisiaj bylo na USG.

  20 tygodni, JAK Wszystko Jest Normalne, ale NISKIE POŁOŻENIE, 23 mM Na tylnej ścianie.

  Jak niepożądanie JEST celu?

  • Światło

   W niektórych przypadkach NISKIE placenty Nie SA powodem zrobić zmartwień. Tylko łożysko przyczepione poniżej, czyli Bliżej zrobić wstrząsu. macica. Ważne JEST, ABY Nie podnosić ciężko. Nie denerwuj SIĘ I Nie stosuj SIĘ zrobić reżimu. Zauważ, Ze Nie ma rozładowania krwiopijca. Przeczytaj:
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   /beremennost/info/ktg.html
   /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html

  • Elvina

   Cześć. Podczas Drugiej ciąży przez cały Czas na uzi nakładano NISKIE łożysko. W 22 tygodniu byl Prawie taki JAK Ty. Lekarze mówili o przygotowaniu SIĘ na to, Ze sam Nie MOGE urodzić. Powiedzieć, Ze byłem zdenerwowany, Nie mow nic, ponieważ Pierwszy syn urodził SIĘ naturalnie. Ale Zaden Z Lekarzy i powiedział, ZE łożysko moze rowniez wzrosnąć zrobić DA, jeśli SIE pewne "Zasady": Odpoczynek fizyczny i seksualny! W moim przypadku tak SIĘ stalo. Kontroli NA ultradźwiękowej w 37 tygodniu, łożysko bylo 7 cm Powyżej poziomu gardła. Urodziła Bezpiecznie i na Czas. Dlatego radzę CI Nie martwić SIĘ oi. Dbaj O Siebie. Jeśli w pozostałej Części Nie ma Problemów z rozwojem ciąży, Wszystko bedzie dobrze. Łatwa dostawa!

  • Nina

   CZY Masz NISKIE łożysko? MIMO Nie radzę ci podnosić paniki. Lepsze zrozumienie Traktuj Siebie i wizyt lekarskich, odmówić fzicheskih ciężkich ładunków dodatkowych wycieczek zrobić Transportu z powodu Płci, Nie przesadzaj. Uważaj na Krwawe Zrzuty, A jeśli TAKIE SIĘ pojawią, natychmiast udaj SIĘ zrobić Szpitala. /beremennost/bolezni/krovotechenie.html / beremennost / slozhnosti / mozno-li / obraz-zhizni

 24. Nina

  Wyciągnij SIĘ I Nie panikuj. Aby przywiązanie Łożyska żartem Powszechnego. Traktuj zrobić ogólnoeuropejskich zrozumieniem í stosuj sie zrobić WSZYSTKICH zaleceń Lekarza. Oraz o stosowności curantyl mou powiedzieć, Ze JEST Teraz Dziesięć lek i płód potrzebuje POWIETRZA / beremennost / slozhnosti /mozno-li/ml-lekarstva/kurantil.html / Možno-li / ml, lekarstva / ml, Vitaminy

 25. Światło

  Tak, TAKIE traktowanie JEST celowe i konieczne przede Wszystkim. Masz NISKIE łożysko, a na żart ryzyko. W Tej diagnozie występuje niewydolność Łożyska, niedostateczne ukrwienie Łożyska, dlatego konieczne JEST ZASTOSOWANIE kwarantanny. Curantil podczas żartem przepisywany ciąży, Tym bardziej, Ze Twój Czas juz pozwala NA przyjmowanie takich leków. Zaufaj Swojemu lechowi. lekarz. Przeczytaj:
  /beremennost/slozhnosti/nizkaya-platsentatsiya.html
  /mozno-li/ml-lekarstva/kurantil.html
  /beremennost/bolezni/krovotechenie.html

 26. Julia

  Lekarz w oparciu o USG w 20 tygodniu ciąży zdiagnozowano: NISKIE łożysko. Ilość plynu owodniowego JEST wystarczająca, dojrzałość Łożyska 0.

  Wyznaczono LUB nominowano do Przyjęcia "Kurantil 25 mg" - 1 tabletkę 2 razy dziennie.

  CZY To jest właściwe? CZY JEST Konieczny Dziesięć lek w podobnej sytuacji dla płodu, CZY TEZ JEST niebezpieczny?

  • Jeanne

   NISKIE Łożysko nie nie wskazuje na to, že krążenie Krwi zostało zaburzone w SAMYM łożysku. CZY lekarz powiedział coś o niewydolnościach? Przy Tobie termin zaledwie 20 tygodni, w Trakcie Rozwoju ciąży i Wzrostu macicy, łożysko moze "wzrosnąć". Kurantil, z pozorną nieszkodliwością, wymaga Kontroli używania i przepisywania zgodnie ZE ścisłymi wskazaniami. Spróbuj zdać egzamin w innym miejscu budowy Budowy, z doświadczonym amerykańskim i położniczym ginekologiem. Jeśli OPINIE Lekarzy zbiegają SIĘ - zaakceptuj. Nie zapomnij ściśle przestrzegać instrukcji, monitoruj ciśnienie i informuj Lekarza o zmianie Stanu Zdrowia.

  • Olya

   Ta metoda JEST7,8 Bezpieczna dla Ciebie. Wez pod uwagę Randki zaleceń i Metody Lekarza. Lek nie nie coś naprawić. Wez leki.

 27. Lyalya

  Byłem zdiagnozowany z niskim łożyskiem, mam 28 tygodni, ale co najważniejsze, Teraz Lece. Martwię SIĘ, ale lekarz mi pozwolił.

  Kto poleciał Z Taka diagnoza?

  • Maria

   Nie martw SIĘ, leciałem I NIE Raz.

  • Vic

   Latanie, ALE CZAS byl Mniejszy, miałem dobry los.

  • Elvira

   Miałem NISKIE łożysko. Leciałem w 15 tygodniu i 29 tygodniu. Nic złego mi sie nie nie przydarzyło. Łożysko bylo bliższe 38. tygodnia.

  • Julia

   Jeśli Masz dobrze wykwalifikowanego Lekarza, Nie martw SIĘ, Uwierz Swojemu lekarzowi. Dobry lekarz Nie doradziłby CI Latania, gdyby ul groził i spotkałby SIE Ż poronieniem.

  • Dinara

   Lyalya, z własnego doświadczenia, moge powiedzieć, že nasi lekarze SA Lepší niz ubezpieczeni PO Raz Kolejny, niz pozwolą podróżować w Czasie ciąży, oo zwłaszcza patologia. A do punktu oznacza, že jeśli Twój lekarz pozwolił na TE Podróż, z TA Diagnoza, gratulacjami, ABY Jestes Bezpieczny z dzieckiem!

  • Światło

   Niskie łożysko JEST zagrożeniaeniem. Łożysko JEST przyczepione Nisko, Bliżej Wag. macica i z ładunkiem moze sie zdarzyć poronienie. Twój termin JEST Już przyzwoity, Nie radzę ci podejmować ryzyka. Ale jeśli lekarz, Nie martw SIĘ. Niższe Cechy charakterystyczne dla łożyskowania SA wcześniejszych okresów ciąży. Przeczytaj:
   / beremennost / slozhnosti
   /beremennost/slozhnosti/nevynashivanie.html
   /beremennost/bolezni/krovotechenie.html

  • Olga

   Nie SIĘ martw. Miałem podobną sytuację. Chór SIE NIE stalo. CZY naprawde sądzisz, ZE gdybyś mial przeciwwskazania zrobić lotu, lekarz z łatwością Powie Ci, żebyś Látal. Przy Tobie wlasnie Dziesięć Termin, w ktorým MOŽNÁ Bezpiecznie podróżować, bez doświadczenia. Oczywiscie Trudno JEST Nie nosic ja Lepiej Nie planować Zbyt długiego lotu.

 28. Yasya

  Niskie łożysko JEST obniżone, NIE JEST usprawiedliwieniem Robić paniki LUB złości, popada w depresję Lub cos innego. Przyczyny Tego Moga wystarczyć! Ale, oczywiscie, powinieneś ISC zrobić Szpitala!

 29. Tatyan

  U mnie na uzi niskiej łożyskowania powiedziałem LUB powiedziałem Druga ciążę Obawiam SIĘ, Ze zrobić 40 tygodni Nie osiągam, możliwe JEST rodzenie ND 36-37 nedel.zhivot Małym ale chodzić ciężko.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni.Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...