Złośliwy w Czasie Kobieta: sprawne zdiagnozowania, usługi leczony

Niedożywienie w czasie ciąży

Jeśli zdarzy SIĘ coś złego wode.

Złośliwość JEST poddawana leczeniu i jeśli zostanie wykryta w odpowiednim Czasie, w Zaden sposób NIE JEST uważana za Gwarancje poważnych narodzin i Problemów zdrowotnych dla dziecka i Matki.

...

Spis treści:

Przyczyny choroby

      

Ani wiek przyszłej Matki, ani liczba urodzeń na Fakt wystąpienia Choroby.

Bardzo często ta patologia wywołuje nadciśnienie, zaburzenia metaboliczne, Choroby dróg moczowych narządów płciowych LUB.

Często zdiagnozowano hipochondriozę w Wieluniu ciążach i perenashivanii.

Inna możliwą Przyczyna Choroby - niedorozwój nabłonek, Który obejmuje wodny powłokę LUB zmniejszoną funkcją wydzielniczą Tej Powłoki.

Niestety, niedoskonałości w stosunku Do wyglądu zewnętrznego.

Objawy choroby

Możliwe JEST zdiagnozowane przez następujące objawy:

 • Rozmiar macicy Nie moze okresowi Ciąża
 • mama czuje ból, gdy ruszasz dzieckiem
 • regularne bole brzucha w Dolnej Części
 • słabość
 • W jamie ustnej takiość i nudności
Zdarza SIĘ, Ze w ostatnich tygodniach ciąży brak Wody (wraz z innymi patologiami ciąży) moze powodować pobudzenie porodu. Jeśli Masz coś zrobić zrobienia, aby jednak sens MA, ABY dokladnie porownać

Leczenie nierozwiniętej ciążyJak zacząć Leczenie nierozwiniętej Ciąża? Zalecenia Lekarzy w TYM artykule.

Temperatura w Zac razie ciąży: Jak pójść łatwo zmniejszyć? Uczymy się z tego artykułu.

Co jest zajęte dla Dzieci w Czasie ciąży?

Co jest niebezpieczne dla hipochlorii?W przypadku, gdy Dziecko żartem wag ciąży, Musi byc na stale.

płyn owodniowy działają Nie TYLKO funkcję ochronna: uczestniczą dowcipniś wymianie substancji: od Matki i Dziecka, W ICH skladu - Tleń, Witaminy, soli, hormony i inne użyteczne Substancje. Pomagać na rybę PRZED niebezpiecznymi infekcjami i innymi związanymi z czynnikami.

Należy rozumieć, ZE ilość plynu owodniowego zmienia SIĘ w ciąży. W pierwszym trymestrze należą Jeden wynosić okolo 1-1,5 litra. Stosuje SIĘ następujące Zasady.

      

Malovode zrobić:

 • umiarkowany (Nie mniej niz norma)
 • mowyone (poważnie Blisko Normy)

Sporadyczny Czas trwania ciąży. Wynika z z faktu, ZE Nadzór medyczny nad kobietą Nie JEST możliwy.

Niewykorzystane okresowo. Oto TYLKO Niektórych z niebezpieczeństw, Jakie moze powodować ta diagnoza:

 • Wady Dziecka
 • Niebezpieczeństwo zgniecenia pępowiny, awrezalny placem Zdrowia Dziecka
 • Wewnątrzmaciczne zakażenie płodu

Diagnoza choroby

Niezbędne Analizy i badania

Rozpoznanie hipochlorii w ciążyZłośliwość JEST wykrywana na USG. Ale wlasnie bez specjalnego udogodnienia lekarz moze postawić diagnozę TE.

ABY aby zrobić, Miejsc zrobić obwód brzucha ja wysokość macicy Kobiety w ciąży nie dotrzymują terminów, a Kobiety narzekają Mała aktywność płodowa Tylko wzmocnić diagnozę. Ponadto płaski pęcherz mozna zobaczyc podczas Badania pochwy.

Ale lekarz nie nie bedzie polegał wyłącznie na badaniu: zrobi SIĘ kobietą w ciąży, ktorej lekarz zakwestionuje diagnozę "niskiej Wody" Ultradźwięki ja dopplerografia.

KTG informacje W na pewno chodziło o STANU bicia serca Dziecka rozmazy ja Analizy standardowe W Takım przypadku mozna użyć ponownie w pierwszej kolejności.

Tylko Kompleksowa diagnostyka, o stopniowanie takze i bezobjawowo.

Ważne JEST, ABY TE chorobę leczyć dokladnie, Która wywołływała letarg. W ciąży i przepisywaniu Opieki Medycznej

Muzyka w ciążyKtóre muzyka w ciąży Pozytywnie wpływa na Przyszłość Dziecka? Dowiedziemy się tutaj.

Dlaczego Dziewczyny w książce? Zapytałeś - służamy.

O prekursorach początku pracy /rody/obshaya-informaciya/kak-nachinayutsya-rody.html Mozesz przeczytać here.

Leczenie i zapobieganie ciąży

      

Leczenie

Wszystko zalezy od trudacji Choroby i przyczyn, przenosi JA. Na Przykład, jeśli dana osoba Nie przyjmuje posiłków (otyłość), CZY Też Nie.

KIEDY umiarkowane podlewanie Zwykłe KOBIETA w ciąży JEST leczona ambulatoryjnie.Regularne Konsultacje oo lekarzem, przyjmowanie leków Specjalnych, zmniejszanie Aktywności Fizycznej ı Aktywności ruchowej W Tyma Czasie SA obowiązkowe.

Często stawia diagnozę się "bliźniaczą": starzenie SIĘ Łożyska i niedobór Wody. Wymaga wszczęcia pobierania leków - niewydolność płodu. Naj Sprzedaży takich środków Jak Currantil I Actovegin.

KIEDY hipochloryzm wyrazonego stopnia koniecznie przyjęcie zrobić Leczenia SZPITALNEGO. Jeśli Masz Jakieś Wysokie ciśnienie i możesz dalej usunąć.Do tego na ręcz zrodzenie.

Zapobieganie

Zapobieganie hipochlorii w ciążyNiestety, nie program programodawców wszystkich. To prawda, że ​​jest kilka drobnych zasad, które służy tej patologii. Nie można ich usunąć z kobiety w ciąży:

 • Wyklucz poważna aktywność fizyczna, nie podnosić ciężarów od samego początku Ciąża
   
 • Monitoruj swojąsetęjeść ułamek, co mała pięć razy dziennie. Aby odrzucić fast food i inną "szkodliwość", to obserwować skalę wagi
   
 • Terminowo tranzystor wszystkich testówprzestrzegaj wszystkich zaleceń lekarza, w razie niebezpieczeństwa na czas, aby postawić
   
 • Chodzić na świeżym powietrzu, odpoczynek, emocje, umiejętność relaksu. Bez względu na to, jak wobec tego nie odczuwać się. Niestety stres ciągły i niezdolność zrobić kontrolowania własnych emocji, w taki sposób, CZY INNY wpływa NA Przebieg ciąży. Do tego dochodzi: przyrządu do pieczenia, przyłbica podnoszona,

Nie daj się zastraszyć przez TE diagnoz, łatwość niedożywienie Nie JEST tak często. Ale niektórzy postawili diagnozę, nie można uniknąć interwencji medycznej.

Tylko zdyscyplinowani, odpowiedzialni pacjenci Moga, Przy tak złożonej diagnozie, Mieć Nadzieje na Szczęśliwy wynik ciąży i porodu

Zamiast składania:

 • hypochlorism na brak plynu owodniowego, Który wpływa na metabolizm Między wyroczniami Matki i Dziecka I moze prowadzić zrobić poważnych Problemów Wzrostu i Rozwoju Dziecka;
   
 • terminowe zdiagnozowanie i wykonanie wszystkich zaleceń lekarza ciężkiego mówi o korzystaniu z ciąża;
   
 • w sytuacji niedożywienia należącego do tej poprawki dziesięciu patologii, które wymaga korekty;
   
 • na umiarkowana niepłodność kobieta w ciąży jest leczona ambulatoryjnie, ciężka choroba wymaga hospitalizacji;
   
 • jeśli diagnoza JEST bezpośrednim zagrożeniem dla Życia Dziecka, A Czas ciąży hipotetycznie zakłada poród, prawdopodobnie pobudzi poród LUB sekcję Cesarska;
   
 • Pojawienie się niedożywienia nie zależy od kobiety w poród ani od urodzonego;
   
 • Częstą Przyczyna, prowokując Tej Patologii żartem zakłócony metabolizm, tak Kobiet z otyłością, lekarze zalecamy, ABY Dziecko planuje przejść na Diete

Jak rzucić palenie kobietom w ciąży?Chcesz wiedzieć, jak rzucić palenie z kobietą w Ciąża? Przydatne zalecenia w tym artykule.

Czy "Bioparox" może być w ciąży? Uczymy się z tego artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 43
 1. Banu

  Zdrastvujte umenya okres ciąży na mnsezschgi Dzień 21 Nie 1 nA uzi 19 tygodni 3 dni
  Diagnoza absolutnego braku wody
  23 mm

  Genikolog powiedział lub powiedział po angielsku, ciąża neznaju mysle, ZE mozhna traktuje
  Umena infekcja mykloplazmy ureplazma

 2. Irina

  Cześć. Na mnie termin 29 tygodni, na USI IZHH-5,5. To jest mocne. Czy to źle?

 3. Anna

  Witam, PROSZĘ, powiedzcie mi, Ze w 29. tygodniu ciąży wskaźnik owodniowy wynosi 124 TAK CZY JEST Mały?

 4. Tatiana

  Cześć. Na głos ultradźwięku producentów kurczliwych wody. Co jest niebezpieczne? Jak leczyć? Dziękuję.

  • Katarzyna

   Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby zobaczyć wyniki USG lekarza. Najprawdopodobniej lekarz wyśle ​​cię do szpitala na leczenie. Zostać nałożona na nową, aby się nie sprawiało. Bedziesz za JEGO Część Nie moze naruszać Tryb pitnej, Pic wspólnie najmniej 2 litry Wody dziennie, A należy Jeść Warzywa i owoce. Sok w połowie i warzyw jest gotowy przez Ciebie.

  • Marina

   To jest niebezpieczne i co robić, mówią lekarze. Ogólnie nie jest do bardzo dobre. Łożysko chroni dziecko. Jestem tu do ciebie wystarczy. W związku z tym podatka ochrona. Leczenie tym powiedziane przez lekarza.

  • Natalia

   Tatyana, problem jest poważny! Częste brak Wody JEST konieczność szybkiej reakcji, PRZED ciąża, JAK I podczas Niej. Przyczyna niedożywienia Moze Być zaburzenie metaboliczne Między matka płodem, A Raczej Problemy związane oo Praça Łożyska. Chyba nie ma mowy o tym, że w czasie ciąży. W każdym przypadku sytuacji zagraża dziecku. ABY długi poważanie, należy zbadać, rozwiązywać problem Patologia i leczyć!

  • Marousia

   Dobry wieczór! Niestety, hipochondria Nie JEST leczona, Proces ALE mozna zatrzymać, W TYM JEST celu konieczne ustalenie przyczyny niedożywienia. Musisz być pod kontrolą lekarzy, kto powinni wiedzieć, może umrzeć. Z Ciężka małowodzie PRZED przewidywanym terminem dostawy Nie bylo NIE dohodit.Vse zarządzać, jednoczesne mozna zrobić ISC zrobić Szpitala, ABY Uratować Życie Dziecka.

 5. Natalia

  Cześć, W 22 tygodni USG rozpoznano poszerzenie Komor bocznych U Dziecka i 6 do 8,2, Randki Inne Wskaźniki Rozwoju Dziecka JEST Normalne, przewidziane świece Viferon, Vagiklin i Protoflazid spadek. Nieważne zakażeń na podstawie analizy w organizmie. Pochodnia dał 2 razy. Po 26 tygodniach Badania USG Komory Boczne stawały SIĘ 8,6 i 8,7, A takze zdiagnozowano umiarkowane niedożywienie. Pozostałe numery są normalne, między innymi łożysko i płat krwi. Dziecko się się normalnie. Antybiotyk Rovamycin wyładowywano przez 7 dni. Jestem bardzo zmartwiony i nie mogę zrozumieć, skąd to jest? Pomóż mi się zrobić, jakie jest jest niebezpieczne? Dziękuję.

  • Alain

   Sądząc po stanach, możemy powiedzieć, że masz polihydramnios. W skrócie, taka diagnoza, nawet patologia, JEST Trudna zrobić nazwania. Zasadniczo Nie ma SIĘ Czym martwić, postępuj zgodnie ż instrukcjami Lekarza, Który konsultuje SIĘ I Nie martw SIĘ O nic.

  • Yasya

   Nie martw się o siebie i nie daj się zwieść unieważnić skutkom. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Rob powtarzające SIĘ uzi, Być moze wag. Szpitalu łukowego dla porównania. Zdarza SIĘ, ZE Gdzieś coś zatrzymało Bo Wszystko na Tym JEST złym rezultatem. Wykonaj więcej testów i postępuj zgodnie z zaleceniem lekarza.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Olga

   zgadzam się z Swietłaną. Lekarstwa z ultrasonograficzne. Jedno z badań uderzy być nie tak. Więc nie na tym polega. Oczywiscie, jeśli diagnoza zostanie potwierdzona, moze Być oznaka Wieluniu Chorób, ktoré sa naprawde Niebezpieczne. Warto wszystko robić i robić wszystko, co można. Postępuj zgodnie z radą lekarza i przyjmującego przepisane leki, inaczej nic.

  • SWETLANA

   Natalia ekspansja moze mówić o wodnistym, wodogłowie LUB innej Patologii. Nie radzę sobie wyciągać wniosków z jednym zdaniem ultradźwięków. Lepiej awarie kilku ankiet i na ich podstawie wyciągnąć wnioski. Trzymaj się mieszkanie. Możesz zarejestrować się w USG. Przeczytaj:
   /planirovanie/pl-info/konsultatsiya-genetika.html
   /beremennost/analizy/vtoroj-skrining.html
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html

 6. Maria

  Witamy w USA rozpoznano małowodzie, IMZH 76 cm 20-21 Tydzień ciąży, Dziecko parametrów odpowiada okresowi, ale znalazł pyeloectasia Jedna z miedniczki nerkowej (6 mm), z Pozostałe 4 mm. Czy to jest niebezpieczne? Sama byla chora ODS okolo 2 tygodnie Temu, przewlekłe zapalenie migdałków ciagle nieświeży SIĘ pogarsza.

 7. Alina

  Cześć, Kiedy płód się porusza - jest bardzo dobry. Wręcz przeciwnie, powodem zrobić Niepokoju powinien Być brak JEGO ruchów w ciągu Dnia. Jak energicznie mieszając Owoców zalezy od Różnych czynników, takich Jak ilość Wody owodniowego, zwłaszcza położenia Łożyska, choc Wieluniu uważa, Ze Ruch temperamentu Dziecka. Wrażenia odczuwane bólem SA najprawdopodobniej związane z Twoja nadwrażliwością. TAKIE wrażliwe Kobiety zaczynają odczuwać perturbacje na wczesnym etapie ciąży Bardzo, przed innymi. Pamiętasz, kiedy pierwszy raz poczułeś złożanie? Zwykłe Pierwsze Ruchy płodu Kobiety wydawania odczuwać w ciągu 19 tygodni. Przy okazji doznania, že u Ciebie "brzuch zrobić Bryły" - ta macica pojawia SIĘ W tonusie. W zasadzie, do JEST Normalne, jeśli od Czasu zrobić Czasu, A Przy stałej tonu istnieje ryzyko przedwczesnego porodu, W TYM przypadku, JEST Już pod kontrola Lekarzy w Szpitalu.

 8. Anya

  Dzień dobry. Musiałem wykonać USG nerek, ale do rzeczy już teraz. W promocji był atak kolki prawej nerki. Wypiłem nosa. Wczoraj dokonano ładowania USG moczu i nerek. Działa kamyk 3-4 mm. Dlatego mocz był ciemny. Ogólnie Rzecz biorąc, zebraliśmy torbę Dzisiaj wezwniemy pogotowie i udamy sie zrobić Szpitala NA Leczenie. Przed ciążą nigdy nie było kamieni. Tylko piasek, dlatego chroniczne odmiedniczkowe zapalenie nerek. A potem masz kamyk. Jestem pod koniec ciąży. Ale lekarz uzist zadowolony Inne informacje W W podczas wykonywania USG pęcherza (wciąż JEST uzist ciąża), czyli niewiele Dziecka głowa w dół. Odwroń się. Ekran byl nade ode i widzeniem studio.

 9. Anya

  Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Bardzo ładne. Czuję się tak spokojniejszy, że są ludzie sympatyczni. Pierwsza ciąża. Więc martwię się o wszystko! ??

 10. Sen

  Anechka, Kwestią zmiany Lekarza leży całkowicie w twojej Kompetencji, nawet jeśli Stalo SIĘ, ABY z osobistych powodów, wtedy Nikt ci nic nie nie Powie. Dlatego Bardzo dobrze, že znalazłeś Wspólny język i zrozumienie ZE Swoim nowym lekarzem, wiec bedzie spokojniejszy. O ciśnieniu: 120/70 - to jest dość normalna presja, po prostu patrz. Nie paniekan również na ten wynik. Oczywiscie, Masz Już ciężko 35 tygodni ... Ciężar nerek JEST BARDZO DUŻY, A nawet na ciele Jako całości.Według KTG Wszystko Jest w porządku, ponieważ nie nie koncentrowałeś SIĘ na Tym mi sie dowcip najważniejsze. Nie martw SIĘ, Anya, termin dostawy NIE JEST Daleko, wiec mysle TYLKO O dobrze) Obey lekarzowi), A wkrótce bedzie Musiał zachować Swoje Szczęście NA rękach! Nie ma piękniejszego niż te magiczne emocje!

 11. Sen

  Anechko, spróbuję Rzeczy, ponieważ JEST Dużo Informacji, wiec moge Jakoś SIĘ zorganizować.
  Po Pierwsze, prezentacja nóg Nie JEST bezwzględnym wskazaniem zrobić cięcia cesarskiego, chociaż JEST zrobić Kwestią kontrowersyjna, ale świadczenia Nie zostały Jeszcze anulowane. Ale To Jest Kwestią Dostawy, o ktorej porozmawiasz z lekarzem prowadzącym Bliżej porodu.
  po drugie, o actovegin - to nie jest panaceum. ale Dziesięć lek JEST dobry pod względem poprawy mikrokrążenia, A SAMYM Tym nA płodowo-łożyskowy przepływ Krwi działa Pozytywnie, ale Nadal Wsród Lekarzy przeprowadził ożywioną Dyskusje na pewno chodziło o JEGO stosowania, ponieważ jeśli przeczytać Instrukcje uważnie i skladu, aby nie wszystko wydaje SIE TAK nieszkodliwe i jednoznacznie.
  Jeśli przepływ w tętnicach Krwi dopplerowskiej macicy nie nie ucierpi, ABY NIE MA sensu przyjmowanie leków wag celu poprawy í tak Dobrego przepływu Krwi.
  Powodzenia, mniej zmartwień! Zdrowie dla Ciebie i dla dziecka!

  • Anya

   Dziękuję bardzo za wiadomość. Wypiłeś kwarantannę i actovegin 2 tygodnie. Nadal kanefron piła i witaminy dla kobiet w ciąży Alfabet. Rzecz Ogólnie biorąc, moja prawa nerka zaczęła Mocno boleć i zaczęła SIĘ stagnacja moczu (a mocz Przepraszam, Ze szczerosc Stała SIĘ ciemna). Czytam, ZE Przy przyjmowaniu Leku przeciwwskazania SA TYLKO zastojem moczu. A z kwarantanny mdliło. Rzucałem je do picia. Dzisiaj wydaje się, że zaczynamy normalnie chodzić do mieszkańety. Zostaje przywrócony cicho. Ale nerka odbiera mocno mocno ukąszona. Były spazmy. Wypiłem jedną tabletkę. Wciąż do gardła, które się wydaje. Mukaltin wypił herbatę z cytryną i malinami. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jak jest spiętrzone. Na mnie już 35 dni też mi się działa. Do bardzo frustrujących. Piję kanefron, opóźniony 2 dni, a następnie 2 tygodnie cyston. Tak powiedział lekarz w Szpitalu, ABY wziąć, naprzemiennie Do Końca ciąży. Magnez W 6 zaczął pic, Jak wyciąga kość łonową i zaczęły SIĘ drgawki. Nie bede Już pić alfabetu, ponieważ wapń NIE JEST kompatybilny z magnezem. Ciśnienie dolne, a następnie spadło. Wykonaj 120/60, a następnie 100/70. Lekarz powiedział, że każde dnia mierzy się ciśnienie. Wszystko w kobiety w ciąży 130 i powyżej jest źle. Nie jestem miarą, ponieważ nie mam tego urządzenia. Ale kurwa fie fie PEWNEGO razu bylo 126 / 70.A wiec w zasadzie Teraz obniżyło COS Wysoko. Czy to naprawdę źle dla kobiet w ciąży? Przygoda tak, poszedłem zrobić inną Lekarza, A ONA JEST uważna, starsza. Jesteś zastępca. główny LCD. Prowadzi mnie do KTG i słucha tego, co mówię. Mój lekarz, Który zarejestrował kampanię, JEST ranny przez SIĘ, ponieważ ona odwołała JEJ przyjęcie Niej zrobić jutro. Ale przecież jest mężatka w ciąży.

 12. Anya

  Dzień dobry! Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Tak, staram się nie zawahać.

 13. Anya

  Dzień dobry. Mam umiarkowany niedobór wody. Ale to nie jest straszne. W domu położniczym Nie został mi nawet przepisany Nić nA Leczenie, ponieważ umiarkowany NIE JEST leczony, JEST znaczny brak Wody JEST leczony. Poprosiłem Lekarza W Szpitalu położniczym przez wypił Actovegin i kurantil, na współ powiedziała, Ze JEST do Nie konieczne. Mowi SIĘ, zeby monitorować stan niemowlęcego KTG w dynamice Współpracy Tydzień LUB DWA. Powiedziałem mojemu wiodącemu lekarzowi, CO ONA powiedziała, že rozumiem, ale Randki dni SA wypełnione CTG. 20 dnimonila mnie zrobienie tego. A potem powiedziałem, napisz sam, jakbym nie mógł nic zrobić. Poszedłem nagrywać i tylko 11 sierpnia jest wolny czas. Ale dla mnie to długo. Teraz nawet nie wiem co robić, przetrwam te 20 dni. Jeśli tylko numery 27 pójdą płacić w dowolnym centrum medycznym. A potem 11 sierpnia już na LCD. I ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czy mój lekarz do ignoruje? Muszę ją o tym przypomnieć lub ją spytać. O aktovegina Courant czytałem, ZE SA jednym Bardzo Dobre dla STANU Dziecka i leczeniu umiarkowanych małowodzie.Zapytałem Lekarza, CZY MOGE pójść wypić. Powiedziała, ZE mozesz. Ja przepisała mi miesiąc Leczenia I Dwa tygodnie Actovegin. Ale oprócz Tego pije rowniez kanefron nerki (MAM) i Witaminy z alfabetu Mamy Dla kobiet wagowo ciąży. Pytanie moje brzmi: CZYŻĘ wziąć wziąć WSZYSTKO RAZEM? CZY często mozesz wykonać USG? Dzięki za odpowiedź.

  • Anna Kolomova

   Jeśli Masz wątpliwości wspólnie zrobić przepisanego Leczenia, zwróć uwagę na wyznaczenie Lekarza prowadzącego, wtedy Lepiej ISC wymienić. Łączenie witamin i kanefronu w Zaden sposób Nie szkodzi drugiemu, wiec spokojnie wypijmy Kurs i odwiedź LCD. Jeśli chodzi o ultradźwięki, od dawna udowodniono, že Badania ultradźwiękowe w Zaden sposób nie nie wpływają na płód ani na JEGO Rozwój. Jednak Zbyt często, Zbyt, ABY nie nie wARTo Tego Robić, TYLKO rutynowe USG i jeśli konieczne zrobić JEST, ABY upewnić SIĘ, ZE Randki owoce dobrze.

  • Yasya

   Nie Masz Absolutnie żadnego powodu, ABY SIĘ martwić. Ponieważ Randki Zabiegi, przez Które przeszedłeś, Nie niosą Ciebie ani twojego Dziecka. /beremennost/analizy/pervoe-uzi.html Jeśli Masz przepisane tabletki, w Które wątpisz, skontaktuj SIĘ z innym specjalista, Który Powie CI ABY je wypić LUB Lepiej je odstawić.

  • Anya

   Dzień dobry! Tak, zgadzam SIĘ z Toba, cieszę SIĘ, ZE zwróciłem SIĘ zrobić innego Lekarza. STAL SIĘ ciszej na Duszy LUB natrysk. Ona najwyraźniej Nie JEST kompetentna w Zarządzaniu ciąża. Zbyt obojętny w dziesięciu sposób. ONA JEST Młoda. Chociaż w Szpitalu, KIEDY leżałem w miejskim Szpitalu klinicznym w 20 Szpitalu położniczym nazwanym Yerimishantsev. Mam tam ja rodzę, ponieważ odmiedniczkowe zapalenie nerek JEST przewlekłe. Tak wiec, nie nie byl Nasz lekarz na oddziale położnika Swietłana, zapomnianych i Nazwisko, tak zwinny, Młody, Trochę małe, tak mądry. Na każde Pytanie odpowie, czuły. ???? Własnie zrobić rozumiem.

  • Światło

   Uzi JEST całkowicie Bezpieczny. CTG i USG SA różnymi badaniami. Dlaczego tak SIĘ martwisz, Nie rozumiem. Ciąża rozwija SIĘ dobrze, Nie ma powodów ma obaw. Radzę Nie używać dodatkowego miodu. Preparaty, szczególnie nerki u Ciebie Să niezdrowe. Pij wystarczająco. liczba Płynów, witamin i kanefronu. ABY Wszystko na Teraz. Przeczytaj:
   /beremennost/info/ktg.html
   /mozno-li/ml-lekarstva/kurantil.html
   /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html

  • Nina

   Nie martw SIĘ, badanie USG Nie JEST zagrożeniem Życia i płodu stylu.Hotel manipulacja JEST całkowicie Bezpieczny dla Zdrowia Kobiety ciężarnej, A kwota ustalona indywidualnie w zależności OD. W miarę Jak przebiega ciąża. /beremennost/analizy/pervoe-uzi.html /beremennost/analizy/vtoroe-uzi.html . Kosztem leków kompatybilnych, Lepiej porozmawiaj z lekarzem, ponieważ Na Przykład Dziesięć Sam środek NIE moze byc łączony z wieloma lekami. /planirovanie/pl-lekarstva/kurantil-2.html

 14. Anya

  Dzięki za odpowiedź. Staram SIĘ Tego Nie Robić. Dzisiaj byl KTG. Dzieki Bogu Wszystko Jest dobrze.

  mozesz mi zapytać? KIEDY SIĘ ciężko Dziecko porusza, pojawia sie Silny bol i chory, JEST zrobić Normalne? Mój lekarz nic mi nie nie mowi. To Jest Guz Wagowo żołądku, na ciśnienie moczu.

 15. Nina

  Nie panikuj, uspokój SIĘ i wypełnij Randki zalecenia Lekarza. Jeśli lekarz przepisał ci witamin Nie, Nie SA jednym Teraz potrzebne. I Nie bój SIĘ cesarskiego cięcia /beremennost/slozhnosti/strah.html / Rody / kesarevo /posle-rodov/vosstanovlenie/vosstanovlenie-posle-kesareva-secheniya.html

 16. Anya

  Dziękuję za odpowiedzi. Wsparcie. Już położyliśmy SIĘ W Szpitalu oo tonusem. Kopali magnezję, siniaki w tabletkach o połowę częściej, niz Cztery razy dziennie, współistniejące 6 godzin JA ALE brałem Jedna Czwarta. Dobre CTG jest (TTT). Ultradźwięki Też. Doppler JEST rowniez dobry. IJL -6,5 cm Ułożyliśmy umiarkowaną bezpłodność. Notacja Kostki miednicy. CO Nie JEST Dobre dla PE. ((((Wskazanego nA wylotowych Dynamiki KTG USA + Dopplera sobie Taśmy, KIEDY przechodzi SIĘ fizyczne i miejscach odpoczynku seksualną, ultrasonografia nerek Wizyty urolog farmaceutyków :. Kanefron 2 t / 3 razy dziennie, A tsiston 2M / 2 razy dziennie Koniec ciąży, ginipral 2 tygodnie Pół do 36-37 tygodnia spadku, werapamil na 20 minut PRZED podjęciem ginipral. lekarz uczestniczy w Szpitalu powiedział, ABY NIE Pic niczego Z umiarkowanymi małowodzie, i po prostu monitorować stan Dziecka CTG. Jestem na przyjęciu w JEGO Gines fsprosila moze pić Actovegin I Powiedziała, ZE mozesz działać hin. Ale przepisane aktovegin 2 tygodnie 1T / 3 razy dziennie, o kurantin tez 1T / 3 razy dziennie, ABY wziąć dowcipniś miesiącu. ginipral rowniez wyjechał zrobić kwartałów 4raza na Dzień spadku w ciągu dwoch tygodni. Kanefron kwarantannę? I tsiston Zbyt pewny ponieważ mam przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek i zapalenie pęcherza. Rysunek ból podczas chodzenia tam, A dzie cko kładzie nacisk na moczowego i przemieszcza SIĘ zranić. Ginya powiedział STOP miednicy zle dla PE. Jeśli nie nie przewracać lepszego prokesarit. ja nosic bandaż, ABY zapobiec utracie nóg. „Po JEJ słowach byla Bardzo zdenerwowana. Martwię się.Kupiłem Today bandaż od razu. CZY Jest Możliwe połączenie Wszystkich Tych leków Razem I CZY mozna dodac zrobić Tych leków Witaminy Dla kobiet wag ciąży? (Kontynuuj, ABY Je bardziej precyzyjnie). I CZY JEST Szansa, Ze Dziecko SIĘ przewróci? Lekarz w Szpitalu powiedział, Ze O miednicy NIE martw SIE. Ale wtedy Przy wypisie zobaczyłem Korpus Obudowy w diagnozie i. ginekolog powiedział TAKIE Rzeczy. Ponownie doświadczam. Dzięki za wspaniałą odpowiedz.

  • Yasya

   Masz świetnego Lekarza! Radziłbym wysłuchać JEGO rady: wykonaj ćwiczenia, Nie usuwaj bandaży! Zdarza SIĘ, Ze Dzieciaki przewracają SIĘ, A potem Znów Klada SIĘ poprawnie, najważniejsze JEST wierzyć w NAJLEPSZE. Jeśli cokolwiek, ABY zrobisz Cezara. SAM NIE mozesz rodzić. Do wszystkiego. Wszystko bedzie dobrze! / Rody / kesarevo

  • Światło

   Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza. Spożycie witamin d. Dziedzictwo czoła JEST wskazaniem dla Cezara. Sekcja. Nie pozwolisz na Naturalne. poród, szczerze mówiąc, nie nie doradziłbym ci PE. Zrób wyjątek. ćwiczyć, nosic bandaż, moze Dziecko odwróci SIĘ I położy prawidłowo. Lekkie narodziny! Przeczytaj:
   / Rody / R slozhnosti
   / Rody / kesarevo
   /posle-rodov/vosstanovlenie/bandazh.html

 17. Nina

  Nie martw SIĘ, Nie ma powodu Robić paniki. Złośliwość JEST skutecznie leczona, najważniejszą rzeczą do JEST, CO SIE ujawnia wagowo odpowiednim Czasie. Fakt, Ze czkawka U Dziecka JEST Całkiem normalna, najprawdopodobniej Dziecko połyka Dużo plynu owodniowego, gdy zasysa palec. Mniej SIĘ uspokój i wykonuj Randki Wizyty u Lekarza./beremennost/slozhnosti/malovodie.html /beremennost/slozhnosti/ikota-ploda.html / beremennost / slozhnosti.

 18. Anya

  Cześć, Mam 31 tygodni i 5 dni ciąży.

  Zrobiła LUB zrobiła USA w dniach 28-29 tygodniach Dziecka bylo w głowie predlozhnii ONA NA MNIE OD 20 tygodni Już byla na głowie. Woda byla normalna ilością. Nie bylo tonusa. Wszystko bylo Normalne.

  Dzisiaj zrobiliśmy USG na ekranie LCD. + Doppler. Napisze DANE Z USG: Prezentacja miednicy; BRG - 76 mm, - odpowiada 29 tygodniom; LZR - 104 - odpowiada 32 tygodniom; OG - 293 - odpowiada 31 tygodniom; OZH-276 odpowiada 31-31,5 tygodni; DBK - 63 - odpowiada 33 tygodniom. ; móżdżek - 37 mm, - odpowiada 31-32 tygodniom; szacunkowa masa płodu: 1950.

  Anatomia płodu: Wszystko Jest Normalne. Tętno 141 uderzeń na-minutowych. Nie znaleziono zadných wad.

  Prowadnica wzdłużna ŚCIANY> 6 cm Powyżej wykonana gardła; Stopień dojrzałości 1. Grubość Łożyska JEST normalna do 34 mm; liczba posiłków JEST podkreślona, ​​o Norma i hamulców.

  Kanał max.verteralny - 3 cm (odjąć od 5 do 2 cm, aby dowiedzieÄ SIĘ, jaka JEST maksymalna), wizualizacja JEST Trudna.

  Uniesiono ŚCIANY macicy, tonusa; Odpowiedź: Długość szyjki macicy 36 mm Zamknięta wewnętrzna gardła i kanał szyjki macicy.

  Dane dotyczące dopplerometrii: tętnica pępkowa-0,67; CMA-0,83; tętnice maciczne: prawy-0,44, lewy-0,53.

  WNIOSEK: portret płodu odpowiada 31-32 tygodniom. Prezentacja miednicy. Tendencja zrobić braku Dzieci. Przepływ Krwi w AP, MA, NIE JEST SMA zaburzony.

  Uzystka powiedział, ZE ZE wzgledu na Fakt, ZE JEST Łatwa widoczna woda. Popey Mowi na dole. Coś, Czego Nie lubiła i Przew Pennsylvania SIE. Nogi Sa Telefonu i uchwyty SA podniesione.

  Lekarz prowadzący ciążę powiedział, Ze Nie martją SIĘ I Nie denerwuję. Mowi, Ze tendencja zrobić braku Wody - Nie oznacza, ZE JEST niewobór Wody. Fakt, ZE SIĘ przewinie, Nic Nie Mowi, MA SIĘ Prawo odwrócić tak, JAK Chce. Ton Przeciw tonusowi (PO Raz Pierwsze JEST TAKI SAM).

  Zarejestrował doodbytnicze czopki Papaverinum, Magne B6 2t / 3 razy dziennie.

  Generalnie martwię się o moje dziecko. Powiedz mi, proszę, że z opisem z USG należy włączyć alarm i poprosić o widok w szpitalu?! Tylko wyszukuję, że nie martw się, czy wszystkiego. Ale bardzo się przez to przechodzę.

  Kiedy się porusza, już się bolą. Czuję jej dobrze głowę. Czuje się, jakby ta bardzo mocno. Często czkamy. 3-4 jest stabilne. Ale zdarza się to nawet 5 razy.

  Jutro pójdziemy na płatne USG, żeby zobaczyć, jak wszystko w porządku. Proszę odpowiedz, droga doktorze! Bardzo, bardzo zmartwiony! Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Olya

   Nie musisz za dużo o tym myśleć. Wszystko jest w porządku z tobą. Posłuchaj swojego ginekologa. mniej nerwowy. nadal będzie cię mieć Tak, jak chce. Nic w tym nie jest złe. więc dobrze urodzenia i bez wszystkiego.

  • Światło

   Z tobą i dzieckiem jest dobre. Doppler, ultradźwięki są w porządku. Dziecko w wieku 31 tygodni może nadal się obracać. Radzę wysłuchać leczenia. ginekolog. Złośliwość w tobie jest poufliwa. Nie martw się i nie noście swojego dziecka. Lekkie narodziny! Pomyśl i zaznacz więcej o przygotowaniach do porodu. Przeczytaj:
   /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html
   /beremennost/info/ktg.html
   /rody/r-info/predvestniki-rodov.html

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...