Bezsenność podczas ciąży: Jakie Sa JEJ przyczyny i Jak sobie radzić z Nia?

Bezsenność podczas ciąży: przyczyny

W przypadku postępowania ze snem. Wsadź statystyk, około 80% kobiet w Ciąży cierpią z tej tej dolegliwości.

Wszyscy słyszeliśmy, że sen jest ważny i sprawny dla zdrowia człowieka. Cóż, w czasie, ciężar ciała: doświadczone i podgrzewające dziecko. TAK NIE JAK SIĘ ZROBIĆ, ROZPOCZĘCIE PRACY I UŻYCIA.

Na szczęście nie można tego zrobić.

...

Spis treści:

Przyczyny zaburzeń snu u kobiet w

CZYLI W ZAKRESIE WYDŁUŻENIA ZDROWIA

W pierwszym i drugim trymestrze ciąży współczesne psychologiczne połączenia do zaburzeń snu, w trzecim trymestrze - Fizjologiczne.

Przyczyny psychologiczne

Na poziomie psychologicznym sen dotyczy głównie zwiększona wrażliwość. Kobieta martwi się z powodu Ciąża, nadużyć dziecko. Ja, oczywiście, przyszłe mają martwić się o to, że po raz pierwszy w życiu.

Przyczyn fizjologicznych

Fizjologiczne przyczyny zaburzeń snuPierwszym obowiązkiem się bezsenności z punktem widzenia jest ból pleców. Kręgosłup Kobiety w pozycji doświadczalnej ogromnego obciążenia, tak że odnosić się do zwiększonej ostrości w plecach i lędźwiach.

W ostatnim trymestrze Brzuch kobiety rośnie do bardzo dużego rozmiaru. W związku z tą kobietą trudno jest wybrać wygodną pozę do snu. Aby rozwiązać ten problem, w Ciąży.

Rozpoczyna się swędząca skóra. Powodem tego jest jej rozciąganie.

Pod koniec ciąży dziecko pochodzi aktywnie poruszać się w jamie brzusznej, co przynosi dyskomfort matce. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn zaburzeń snu.

Objawy typowe dla kobiet w Ciąży - nudności, Zgaga, duszność. Wszystko do zaznaczenie do złego stanu zdrowia.

Czy w czasie ciąży można mieć czosnek?Czy mogę jeść? czosnek podczas ciąży? Czy może to być szkodliwe i przenoszenie? Uczymy się z tego artykułu.

Czy ja lecę gardło furatsiliną w czasie ciąży? Odpowiedz na pytanie - w tym artykułu.

Jak pozbyć się bezsenności?

Jak wiesz, aby zasnąć, Potrzebuję trochę zmęczony. Moje ćwiczenia ciążą dla kobiet w ciąży. Ich dobra alternatywą jest spokojny wieczorny spacer przed pójściem do łóżka, co poniższą godzinę.

Chodzić na świeżym powietrzuBędzie świetnie wybierz się na spacer po lesie lub parku, ale jeśli nie masz możliwości, zrobi to zwykły plac. W każdym razie, nasycić swoje ciało tlenem, a do pokoju właśnie zasypianiu.

Latem szuka się okno w nocytak, że pokój był chłodny i świeży. Twój dom będzie wypełniony czystym powietrzem, który jest już znanym, jest przeznaczony dla zdrowego snu.

Nie śpij za dużo w ciągu dnia. Na jedną roślinę lub dwie godziny.

Jeżeli nie jesteś w stanie odciążyć się, nie możesz tego zrobić, całkowicie zrezygnować ze snu w ciągu dnia. W tym momencie możesz po prostu odpocząć, świat.

Przed pójściem do łóżka nie przesadzaj ze stresem psychicznym. Nie przeczytałem skomplikowanej literatury, rozwiązywać krzyżówki, rozwiązywać się z problemami.

Nie przejedzaj przed pójściem spać. Ciężarna kobieta z nieumiejętnym zasłonięciem. Zjedz coś łatwego: sałatka, kasza, twarożek.

Nie pij dużo płynów, aby nie biec często do toalety w nocy.

Nie bądź emocjonalnie dotknięty: nie przeklinaj swojego ukochanego, nie oglądaj horrorów, nie śpię dużo czasu w Internecie. Lepiej czytać cichą książkę, słuchać muzyki klasycznej, oglądać komedię. Zasypiasz to coś zobaczysz szybciej.

Kąpiel lub prysznic przed snemDodaj nowy prysznic, co sprzyja relaksacji. Poza tym, do wysokości do zdrowego snu.

Umów się na sesję aromaterapii. Połóż serwetkę z bliska po raz kolejny kroplami oleju lawendowego. Inna OPCJA - zrobić Małą torbę i wypełnić liśćmi laurowymi ISC, chmielem, igliwia, z geranium Trawy, płatkami róż.

Sklep rzeki tryb. Staraj się iść do łóżka i wstać w tym samym czasie.

Co oznacza śluzówka w ciąży?Co moze oznaczać śluzówka w czasie Ciąży? Na co życie czarna uwagę? Poprosimy lekarza!

Niska hemoglobina podczas ciąży. Jakie są konsekwencje może być z zona transakcji hemoglobiny?

O weekendowe oznakach ciąży mnogiej /beremennost/info-beremennost/priznaki-mnogoplodnoi-beremennosti.html - w tym artykułu.

Dobry na bezsenność masaż. Jesteś małżonka o masaż szyi, ramion, pleców, stóp. Relaksujesz się i szybko zasypiasz, śpiąc dziecko.

Się się, że pościel spełnił wszystkie wymagania. Żartować Pracuje z szyciem z udziałem Japonii, Albo świeży i nie gnij podczas snu.

Koszula nocna też się zadała. Powinno być wolne, nie dokuczać i nie przeszkadzać w oddychaniu.

Spacja na zimno wygodnym dla ciebie. Teraz jest w biurze, które pozwala na szybkie załatwianie spraw.

W przypadku bólu pleców, ręcznych masażu masażu: brakaj ręce wzdłuż kręgosłupa od dołu do góry.

Gdy dziecko aktywnie się porusza, zmień pozycję podczas snu, ponieważ poruszanie się może zrobić jak hamulcem tlenu. Ze wszystkich stron. Skręć w stronę strony głównej i poczekaj, aż dziecko się uspokoi.

W przypadku zaburzeń psychicznych należy udać się do lekarza. Pomoże ci to uspokoić i usunąć wszystkie problemy ze snem.

Czy mogę wziąć tabletki nasenne z kobietami w Ciąża?

Weź tabletki nasenne kobiet w ciąży nie może. Przy użyciu tego samego nie ma tego samego. Idź do ginekologii, Powie CI Jakie leki Nie zaszkodzą dwajemu Zdrowiu.

Nie słuchajcie farmaceutów, które obsługują "pigułka absolutnie nieszkodliwą". Wypij tylko tabletki nasenne, które przepisał ci lekarz.

Alternatywą dla pigułek nasennych są herbaty ziołowe. Przed zakupem Herbaty Spójrz na przeciwwskazania wskazane na opakowaniu, ponieważ większość ziół Nie nadaje SIĘ zrobić Przyjęcia Wagowo Czasie ciąży.

Herbaty ziołowe na bezsennośćPodajmy liście bezpiecznych herbatek ziołowych, obowiązkowo należy sprawdzić przez:

Korzystając z powyższych wskazówek, Nie pozostawisz bezsenności żadnej szansy na złamanie uczciwie zasłużonego odpoczynku.

Jeśli twoje ręce staną się odrętwiałe w czasie ciążyJeśli w ramionach Ratowanie głupie Czy to normalne zjawisko, czy też pokazać, aby skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj w tym artykule.

Dlaczego obniżeni nogi kobiet w ciąży? Uczymy się z tego artykułu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...