Waga płodu w okresie Okres: rozważ po tygodniach

Zaczynając w życiu każdej Kobiety SA ciąża.

I oczywiscie kazda przyszła matka przechodzi przez SIĘ, CZY płód rozwija sie prawidłowo. Główne Parametry, Które patrzą na Rozwój płodu do WAGA I wzrost.

...

Spis treści:

Normy wskazania Masy płodu od tygodnia

Wcześniejszy ósmy Tydzień śledzenia ciężaru Owoców JEST niemożliwy - JEST za mały, nie nie osiąga nawet Jednego grama. Płód powiększył SIĘ.

Podczas Badania ciąży ustalono Średnie Wskaźniki Statystyczne - szczególne Normy dotyczące Masy płodu. Waga wraz z innymi wskaźnikami pozwala CI powiedzieć o Rozwoju Dziecka, obecności LUB braku poważnych Chorób, wpływie innych czynników

Waga OBU Pierwszy fiksuje SIĘ Bardzo, Prawie dwukrotnie. Począwszy OD 14-15 tygodniem, główna rola Wagowo Rozwoju Dziecka NIE JEST Podana zrobić tworzenia Nowych organów, oraz Rozwój JEJ działalności: Dziecko uczy SIĘ migać, poruszać rękami i Nogami, pracując palcami, czyli rozwijającego SIĘ Mózgu. ABY zgłosić SIĘ takze, Ze Wiadomość para staje SIĘ stopniowo zwalnia.

Od 28-32 tygodni Dziecko zaczyna zauważalnie zwiększać SWOJĄ Placa - Rozwój JEST Już kompleksowy: refleksu systemu JEST doskonalony, pojawia SIĘ wrażliwość, skóra SIĘ rozwija.

      

Tabela

Jeśli Dziecko urodziło Się na Czas (w 40 tygodniu), A JEGO waga przekracza 3,5 kg Nie ma powodu do paniki. Istnieją czynniki genetyczne, Które działają: od Wysokich i grubych Rodziców oczekujących, Ze szczupłe, miniaturowe Dziecko JEST Troche naiwne.

W zależności od potrzeb Dziecka, uwzględnia rowniez wzrost. O niezdrowych związkach lekarze zgłaszają natychmiast, nawet Przy Pomocy ultradźwięków.

      

Zważyć Troche?

W niektórych przypadkach Niska waga płodu moze wskazywać na pewne naruszenia i patologie, ale Nie ZAWSZE. Co zrobić Zasady Patologii SA wykrywane natychmiast za Pomocą ultradźwięków.

Jakie Moga Być Inne przyczyny Małej Masy płodu? Istnieje kilka opcji, O najczęstszym z NICH JEST czynnik dziedziczny. Dziecko w genach JUZ zarejestrowało To, co bedzie, A bedzie Przy urodzeniu ważył, prawdopodobnie tak Samo Jak JEGO mama i tata Przy narodzinach. W zależności od zewnętrznych danych Rodziców, waga Dziecka wynosi 2,5 do 4,5 kg.

Drugim ważnym powodem Nie mniej JEST sposób Życia Matki. Moze Być WIELE Różnych niuansów. Na Przykład szkodliwe nawyki Matki w przeszłości. Istnieje mutacja komórek, zniszczenie Wszelkich Informacji, Które Moga powodować patologię u płodu.

TAKIE Matki SA zagrożone, ich ciąże Maja większe Problemy. Konieczna JEST ochrona materiálu genetycznego od najmłodszych lat.

Nadużywanie alkoholu, papierosów, narkotyków moze rowniez powodować patologię, jedynie poprzez ekspozycje na sam płód

Często przepisywane SA Młode Matki Antybiotyki zrobić Leczenia niektórych Chorób. Wpływają negatywnie na Dziecko, widac nawet zrobić Z samej Nazwy ( "Anty", "bio" - Przeciw żywemu). Wszelkie leki moga wpływać na Dziecko, powodować patologię, niszczyć Wszelkie istotne funkcje LUB poronienie.

Wedlug statystyk, 40% Dzieci głuchych LUB niewidomych w wyspecjalizowanych domach straciło WZROK i słuch w pierwszych latach Życia z powodu antybiotyków.Szczególnie niebezpieczny dla Nich z Koncem "-micin".

Przyszła matka Musi dbać o zdrowie swojego Dziecka, ponieważ JEST Z. NIA Chora Tylko w cięższej Postaci. Zwykłe przeziębienia i inne, łatwe dla nas Choroby SA postrzegane przez Dziecko Jako poważne ZAGROŻENIE DLA JEGO Małego Życia. Uważaj, Kazda poważna choroba prowadzić moze zrobić nieprawidłowości Lub poronienia.

Liczymy na ultradźwięki

Waga płodu według USG Waga płodu za Pomocą ultradźwięków JEST najdokładniejsza, Nie uwzględnia Masy plynu owodniowego i macicy. Istnieją Cale'a SYSTEMY wyrażone w gotowych kalkulatorach.

Najważniejszym parametrem JEST Tydzień ciąży. Inne dane Wymagane zrobić obliczeń:

 • Rozmiar Głowy biparentalnej (odległość Między dwoma najszerszymi punktami glowy);
 • Rozmiar potyliczno-czołowy (linia podłużna);
 • Długość kończyn;
 • obwód Głowy i brzucha.

Lekarz moze dokonać dokładnych obliczeń: Ich obowiązkiem JEST monitorowanie Rozwoju płodu. Przestrzeganie ich jest ZAWSZE, ALE Zbyt częste chodzenie Nie jest tego Warte: nadużywanie ultradźwięków moze zaszkodzić dziecku.

Doświadczony lekarz powinien dokonać specjalistów obwodnicy plan Który powinien trzymać i nie nie angażują SIĘ W niezależnych Działań: Nie odwiedzić Lekarza tęsknie planowanym USG JEST obarczona niepełny obraz kondycji i Zdrowia przyszłego Dziecka.

Co najważniejsze, Nie martw SIĘ. Jeśli Małej LUB Zbyt dużej wadze płodu towarzyszą Problemy, Lekarz Powie SIĘ natychmiast.

Nie zawijaj SIĘ, Nie przejmuj SIĘ drobiazgamiI pozwól miec Silne ZDROWE DZIECKO!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 140
 1. Alain

  Cześć. byl nA USG Dzisiaj MAM 36 tygodnia ciąży Dziecka ciężar 300 gramów. Powiedz mi, ZE JEST okazja zrobić zmartwienia 26 Lipca, dostałem datę porodu

  • Inna

   Uzi WIELE Moze Być ZLE ... tembolee na TAMKO termin takiej Wagi Nie JEST Prawdziwe ... O wiodącym ginikolog bez Opieki Nie powinno SIĘ omtavit
   I na 36-37 tygodni skazalt ZE Duże owoce Beda JUZ ... rodida 3900 waży 39 Tydzień 3100 ... I JAK Moga uwierzyć?

 2. Olu

  Dzisiaj byl na uzi. Mam 32 tygodni, waga Dziecka z 1986 Plus / minus 290 g Powiedz mi, co to Znaczy?

 3. Anna

  Cześć. Powiedz mi, termin na miesiąc, do 17 tygodni. 1 ekranowany 17 oraz 3. Wczorajsze USG liczone i 4. 18 252 g Waga powiedziane. Mysle, že zrobić duzo, ale lekarz nie nie zwrócił na to Uwagi. Waze 50 kg (48 PRZED ciąża). Mój tata ma Problemy z nadwagą. Dziecko nie nie bylo Pierwsze, Największe urodziło SIĘ 3850. Co mam zrobić?

 4. Dając

  PROSZĘ mi powiedzieć, na uzi Dziecko Traci 4 tygodnie BDP 83 chłodziwa 89, waga 2 kg, wysokość 46 cm. W 36 tygodni. Poddali hipotrofię na poziomie 2 stopni. CZY JEST zrobić Niebezpieczne dla dziecka, niz moze byc Pomocne?

 5. Madina

  Dzień dobry. Ciąża wynosi 5 tygodni. Waga Dziecka zrobić Tylko 300 gramów. Powiedz mi za Malo! Najpierw ciąża.

 6. Światło

  Witamy powiedzieć CZY normalna waga PO 30 tygodniach USG Dziecka bylo w porządku, ą następnie w 1450 Roku powiedział 33 tygodni został złapany W 2200 powiedział normalnej Wagi i 36 Wag 2750 powtórzyła malenkaya😬😬po Dopplera Wszystko bylo Dobrego! CZY JEST normalna waga przez 36 tygodni 2750, CZY JEST naprawde samcom uderzenie, ZE urodziłem sie 2300 osobiście?

 7. Diane

  U Mnie w 38 tygodniu powiedziałem Lub powiedziałem na Stronie USA o wadze 3400 ... żartem duzo norma LUB LUB Stawek?
  Na 32-33 powiedzieli 2100
  O_o

 8. Mysz

  Miałem 32 tygodnie Owoców ważonych w 1550 Roku. Powiedziałem, že małe, ale ona sama I JEJ Mąż Sa rowniez mali. To Jest Normalne

 9. Nastya

  Mam 30 tygodni ciąży i dramatycznie spadła hemoglobina, Tylko 88 Bardzo martwi SIĘ o swojego chłopaka 2 dni mijają 3 planowym ultradźwięków, tak straszny grozy, poprzednie uzi Wszystko bylo Normalne

  • Anna

   Hemoglobina w Czasie ciąży moze spaść (poszła za JEGO pośrednictwem) Przejdź zrobić hematolog, bedzie on przepisać Leki, ABY zwiększyć stężenie hemoglobiny Jeść pokarmy, Które zwiększają stężenie hemoglobiny, A Wszystko bedzie dobrze! Najważniejsze, ABY Nie wpadaj w panikę i nie nie martw się!

 10. elen

  Dobry den.Segodnya byl lekarz, termin + 28 Maja 1500 kg.Vo ZE płodu podczas ciąży zwiększona sahar.mozhet CZY zrobić Byc Przyczyna dużego ciężaru Dziecka.? Ważyła przed ciąża, 46, 58 szyderstwa.

 11. Karina

  U Mnie chłopiec 40 tygodni waga 4035 g, urodził SIE 3890 ton. PRZED ciąża ważyła 49 kg z Ostatnim okresie 67,6 kg

 12. Elena

  Witaj na uzi dokladnie 24 tygodnie, gdy ciężar płodu wynosi 760 gramów, powiedział Duży owoc ciągnie przez 26 tygodni, A Mowi lekarz, Ze Jestesmy malyavki, W ko wierzyć? Poprzednie Dzieci urodziły SIĘ zrobić 3 kg i Ja Sam urodziłem SIĘ 2700, MAZ 3200

 13. Oksana

  Dobry wieczór, Dziewczyny!
  I prosze, prosze. Wczoraj byl NA USG, okres 16.4.
  Waga Dziecka - 149gr !!! Lekarz nic o Tym Nie powiedział, JA po prostu zacząłem rozumieć w domu, Co jest. Czy bardzo duzo, rozumiem? Moja wysokość 170 cm i waga 61 kg.
  Tłuszczu Nie jem nic, Warzywa i owoce SA niezbędne. Słodka prawda, ktora kocham, Nie moge bez Niej ((Ja Też staram SIĘ Nie angażować.
  Prosze mi powiedzieć, JAK JEST TA WAGA ważna i na co należy zwrócić uwagę

  • Irinka

   W Wieku 21 tygodni mieliśmy 389 gramów i powiedziano Nam Ze Wszystko Jest w porządku. Chociaż jeśli przyjrzeć SIĘ przybliżonej wadze Dziecka, powinno ważyć SIĘ TYLKO 360 gramów. W 33 tygodniu 1889 Roku powiedzieli, Ze bedziemy zbierać Dziesięć SAM numer, Jak rowniez. Na Tym Nie trzeba SIĘ martwić, co najważniejsze, tak bylo zdorovenky Masyanya.

 14. Anastasia

  Witam, termin 36 tygodni i DWA dni. fetometrii Termin określono na 34,4. Waga 2440 g. Ilość plynu owodniowego JEST normalna: UZ 210 mm.
  Chłodziwo: 302 mm
  DB: 68 mm
  OG: 308 mm
  BDP: 85 mm
  Lekarz powiedział Trochę Bardzo, waży Troche. Urodziło SIĘ Pierwsze Dziecko 3800.
  CZY To Jest Normalne Wagowo Takım terminie?

  • Uprawniona

   Wszystko Jest Normalne, urodziłam 38 tygodni, bicie WAGI 2460, Nadal MA zdrowy rok í piec miesiecy I NIE MA Problemów

   • Katarzyna

    córka W 32. tygodniu wisiał 2100)))) urodziła SIĘ W 39 tygodni.2950 50 cm))) indywidualnie

  • Katia

   Zgadzam SIĘ z wnioskiem Lekarza. Naprawde niezbyt Duże. Moze TYLKO Cechy Rozwoju, a może nie nie doganiające Wszystkich Dzieci W Tym Czasie ciąży.Zapytaj Lekarza, JAK mozesz postępować w Tej sprawie. Sa sposoby, dzieki ktorým mozesz zmienić wersje Pomocy.

  • Marina

   Zgadzam SIĘ z wnioskiem Lekarza. Naprawde niezbyt Duże. Moze TYLKO Cechy Rozwoju, a może nie nie doganiające Wszystkich Dzieci W Tym Czasie ciąży. Zapytaj Lekarza, JAK mozesz postępować w Tej sprawie.Sa sposoby, dzieki ktorým mozesz zmienić wersje Pomocy.

 15. Jeanne

  2700 Pomiarów Bardzo przybliżonych, ultradźwięki Nie Sa dokladnie "ważone". Moze przez Być zarówno niedokładność, JAK I Cechy indywidualne, A Ty wciąż MASZ Czas. Przez Dwa tygodnie mozesz łatwo 500 g (tak, že więcej!) Wybrać.

 16. Wiktoria

  Wczoraj na 38 tygodni płód Wykonane doplerometrii, Randki Wskaźniki SA Normalne, ale owoc wielkości odpowiada 36 tygodni, waga 2700. Co To Jest - opóźnienie w Rozwoju i Indywidualnych Cech? Na Ostatnim uzi W tygodniu 33 wszyscy dopasowali termin i Miesięcznik i ultradźwięki.

  • Marina

   MYŚLAM, Sa funkcje. Dane uśredniane SA. Moze Ty i Twój Mąż jesteście DOSC krótcy, wiec bedzie Dziecko Płci męskiej. Wiec Wszystko bedzie dobrze, aby NIE JEST opóźnienie.

 17. Irinka

  Cześć, mam na imię Irina, PROSZĘ powiedz mi. W ciągu 21 tygodni przeprowadzono 2 Badania przesiewowe, masa Owoców wynosiła 398 gramów, CZY waga JEST normalna CZY Nieco Wyższa? Prezentacja miednicy. Teraz ciąża ma 28 tygodni, Dziecko Nie odwróciło SIE zgodnie Z oczekiwaniami. Wykonuję kolano i łokieć zgodnie Z zaleceniami Lekarza. CZY na to moze wpłynąć FAKT, ZE przedtem miałem Już Trzy porody?

  • Tatiana

   Witamy .po-staranności rastraivaytes dotyczące miednicy NIE duzo, moja ostatnia córka zrobić narodzin: od staranności miednicy, A gdy Już Bitwa została uruchomiona w Mózgu I urodził SIĘ W 4000 z umiarkowanym małowodzie

  • Katia

   Ir, zrób to tak, JAK zaleca, ABY Twój lekarz. Mysle, ZE wkrótce Wszystko bedzie DLA CIEBIE DOBRE, A Dziecko bedzie Zdrowe, A Teraz na TEZ NIE bedzie sie wtrącał, ale bedzie wygodne. Dlatego mniej zmartwień, zwracaj większą uwagę na zdrowie.

  • Marina

   Mase mozna uznać za normalna. Wszystko w porządku. Postępuj zgodnie Z zaleceniami Lekarza. CZY lekarz w recepcji NIE powiedział CI, ZE JEST Dziecko w porządku? Bardzo Dziwne. Niemniej jednak, ABY doświadczyć Wagi DZIECKA NIE JEST konieczne, Wszystko Jest WAG porządku.

 18. Anapia

  Cześć Doktorze! Nie jestem Rosjaninem, postaram SIĘ wyjaśnić wyraźnie, mam 16 tygodni ciąży, moje Dziecko waży 142 gramy. W Tym Wieku JEST normalna LUB przekroczona masa?

  • Katarzyna

   Droga Analia, Nie Masz SIĘ Czym martwić. W pierwszym uzi dokładna waga Dziecka Nadal NIE Mowi. przybliżona JEST TYLKO waga. Wiec Twoje Dziecko w najlepszym powyżej tygodnia JE í rośnie) Czy NA ogół zmieniła SIE WAGA? Jeśli twoja waga w normie JEST, ABY Tym bardziej normalna.

  • Rimma

   Dzień dobry! Nie ma nic złego w wadze owocu. WSZYSTKIE Dzieci rozwijają SIĘ na Różne sposoby, cera Wszystkich JEST Inna, A JEST waga skumulowana w skokach.Najważniejsze, Ze Pierwszego pokaz byl Dobrego, A Reszta (waga) JEST drugorzędna. CZY Czasu porodu Dziecko moze przestać przybierać na wadze i Wszystko pójdzie w górę, a moze bedzie Dużych. Ponadto Nie Jest Możliwe określenie dokładnej Masy płodu za Pomocą ultradźwięków, ZAWSZE JEST Błąd.

  • Marina

   Waga wlasnie przekroczyła norme, ALE JEST W porządku. ABY NIE JEST KATASTROFA. Nadal wciąż Normalne. Nie martw SIĘ, Wszystko bedzie dobrze. Moze za duzy Tylko z Owoc.

 19. Asya

  PROSZĘ mi powiedzieć, co mam zrobić: mam 32 tygodnie, waga Dziecka do 1000 g, wysokość 36 cm. CZY Dziecko przybędzie na wadze o 40 tygodni?

  • Katarzyna

   Asiu, Lepiej spytaj o poradę Swojemu ginekologowi, zrób Dziwne, Ze lekarz NIC CI NIE polecił. Nie pozostać ani nie nie wypić czegoś. Idź do innego Lekarza, Lepiej zapłacić. Jeśli w twojej klinice Nie radzisz sobie z takimi pytaniami. Powodzenia.

  • Elizabeth

   Witaj, autor. DZIECKO NA pewno przybędzie na wadze, ale musimy Też przyjrzeć SIĘ innym wskaźnikom uzi. ABY WSZYSTKO Inne bylo Normalne. Zejdź LUB skonsultuj SIĘ z ginekologiem, Który powinien CI Wszystko wyjaśnić i wyznaczyć Lub nominować, CO zrobić ktorých istnieje Największe prawdopodobieństwo, Ze zostaniesz ochroniony. Zdrowie dla Ciebie i twoich Dzieci.

  • Marina

   Wyrośnie Troche ALE TYLKO Troche waga bedzie Nadal wystarczająco mała. Jak zwiększyć Płacę płodu, najlepiej skonsultować z lekarzem SIĘ. Prawdopodobnie konieczne bedzie położyć SIĘ na Konserwacji. Zasadniczo o takich rzeczach decyduje lekarz.

  • Lilya

   Dzień dobry! Naprawde Niewielka waga. Najpierw musisz określić przyczynę Małego zestawu. Mozesz miec zaburzony przepływ Krwi I Dziecko nie nie otrzymuje dodatkowych substancji, Nie ma infekcji w Wodzie LUB JEST patologia.W każdym razie musisz isc zrobić Szpitala. Nie zwiększysz Masy Ciała Dziecka samodzielnie.

 20. Anna Kolomova

  Nie ma nic złego w Tyma, Masz Jeszcze Trzy tygodnie i moze owoce Beda rosły. Nie wszyscy Maja Duże Dzieci, Wszystko zalezy od Tego, co ja umieszczoneIle zjadłeś podczas ciąży. Jeśli ultrasonografia rozwija SIĘ normalnie - Nie ma oczywistych powodów zadných zrobić obaw.

 21. Christina

  Cześć, Dzisiaj bylo na USG. Mam 37 tygodni ciąży, A waga Dziecka Tylko zrobić w 2500! powiedz Powiedz Lub zrobić BARDZO MALO? Co Robić w Tej sytuacji?

  • Anna

   Dzień dobry! Jeśli Dopplera JEST dobry, Nie martw się.Nie wszyscy Sa świetni. Być moze sam jestes mały Ja Dziecko JEST mężczyźni. Potem bedzie jadł. Twoja waga w niewielkim stopniu zalezy od diety (nawet gdybyś Musiał głodować, Dziecko zrobić weźmie). Ultradźwięki często określają, ZE JEST prawdziwa waga nie nie. Nie martw SIĘ, Masz Jeszcze Trzy, A nawet Cztery tygodnie.
   Postscriptum Ale Wszystko w Pod warunkiem, že Dopplera I WSZYSTKIE INNE Wskaźniki SA dobrem.

  • Marina

   Dzień dobry! W Tej sytuacji wystarczy SIĘ uspokoić, przygotować zrobić nadchodzących narodzin i nie nie martwić SIE. Powiedz mi, jaka JEST W 300 gramach różnica? Najważniejsze, ZE mial pełny Rozwój i Nie bylo zadných odchyleń. ważysz I JESZCZE Troche Tarcza POD. Urodzonych po tuczu))) ± wszystko po Prostu DANE uśrednione, w prawdziwym życiu, Niektórych mniej, Mieć kogoś na Przeciwnie więcej.

  • Katarzyna

   Christina CZY W TYM COS strasznego. Nie TYLKO odżywianie, ale takze WIELE innych czynników wpływa na miejscu Dziecka. Zapytaj swoja mame, Ile waga urodziłeś. Jeśli twoja matka urodziła ci Dziecko, ABY NIE powinieneś czekać na Duży owoc. Jedz zrównoważone i kontynuuj, w Tych Trzech tygodniach Nie JEST konieczne zwiększanie ilości węglowodanów. Przez Trzy tygodnie owoc moze uzyskać 400-500 gr. Podobnie, jeśli Pierwsze Dziecko JEST w brzuchu, ABY NIE JEST DUŻA WAGA. Kolejne Dzieci Beda większe. Teraz żartem Czas na przygotowanie SIĘ zrobić porodu, wiec zostaw Swoje Leki. Szczęśliwe spotkanie z dzieckiem!

 22. Lolita

  Dzień dobry! Na USA 31 tygodni Dziecko ważyła 1900 Mój ginekolog Jakoś powiedział, Ze Dziecko urodzi SIĘ mała, okolo 2700, A uzi powiedział dobra waga, bedzie dokladnie 3300. W swojej Opinii, współistniejące bedzie ciężar wstępna Przy urodzeniu i Jak rekrutować Dzieci w ostatnich tygodniach? Dziękuję.

  • Marina

   O wadze, Która ma Być zdenerwowana, Nie jest tego zrobić Warta 2700 takze Dobra waga, wiec Wszystko bedzie dobrze. Moze lekarz naprawde SIĘ mylił.

  • Natalia

   Lolita, Uwierz mi, duża waga Dziecka od Uprawniona, ABY nie nie nie nie TYLKO zabawa, Kara! Ultradźwięki w przewidywaniu Wagi Dziecka często Myla SIE Regułach I, Z, W mniejszym kierunku. Obiecałam podwoić Placa Trzech zrobić Trzech i Pół kg, na końcu podwójne urodzonych Dzieci Cztery i Pół kg! Waga Przy urodzeniu od Trzech zrobić Trzech i Pół kg JEST optymalna dla Matki. W Tym przypadku prawdopodobieństwo powikłań JEST znacznie niższe.

  • Maria

   Dzień dobry! Być moze lekarz opiera SIĘ na wskaźnikach WDM, A ultradźwięk Oblicza placa PROGRAMU (I ZAWSZE JEST Błąd I moze wynosić OD 100 do 600 gr.). Podczas gdy JEST ZBYT wcześnie, ABY mówić o, Tyma, JAK Duże znaczenie bedzie miało Dziecko, Teraz powstają Randki narządy i następuje intensywny wzrost Wagi i płodu. Nawet jeśli Dziecko urodziło SIĘ Nieco poniżej 3 kg Nie ma SIĘ Czym martwić (Nie kazdy JEST Duży).

  • Marina

   Dzień dobry! W twoim przyszłym dziecku przez 31 tygodni JEST Całkiem normalna WAGA. Lekarz najprawdopodobniej zrobił rezerwację LUB SIĘ pomylił.W Przyszłości Dziecko przybrać na wadze nierównomiernie: Gdzie 200 gramów, Gdzie 100. Tak I-NIE JEST Ważne. Najważniejsze, ZE Wszystko Jest Dla Ciebie Normalne. I waga - JEST czysto indywidualna: Ktos JEST większy, A Mniejszy Ktos. WSZYSTKIE dane SA uśrednione.

 23. Christina

  Witamy na uzi Dziecko umieścić okres 33 tygodni, oraz dane ostatniej miesiączki okres 36 pełnych tygodni, Dziecko waży 2150 umieścić ZVURP CZY JEST nie Niebezpieczne, i JAK obliczyć Termin JEST Teraz?

  • Olya

   Mozesz obliczyć datę Urodzenia, a nawet datę poczęcia, począwszy OD ostatniego miesiąca, licząc datę owulacji.
   Wcale NIE JEST ABY Niebezpieczne, ABY wspólnie stawiasz na diagnozę. Wiec idź ostatnimi warunkami i udany dla Ciebie.
   I Nie martw SIĘ, ZE coś pójdzie nie nie tak, Albo zrobić cesarskie cięcie, poród, bedzie DZIECKO NIE JEST duze.

  • Marina

   Dzień dobry! Waga JEST Podana przez Średnie Wartości, A waga Dzieci JEST indywidualna dla kazdego, ponieważ w większości Fizjologii Rodziców zalezy. Termin położniczy ZAWSZE byl Dwa tygodnie inny niz uzi, wiec nie nie wARTo SIĘ Tym martwić. Dane ALE JEST uważana za termin położniczy i bedzie tak, JAK MOWI ginekolog. TAM SA przypadki Różne: kto rodzi i kto je popycha. Dla siebie przeczytaj: /rody/r-info/kak-izbezhat-razryvov-pri-rodah.html, /rody/r-info/predvestniki-rodov.html, /rody/r-info/tri-perioda-rodov.html

  • Nina

   Christina, witaj. Nie SIĘ martw. Wszystko bedzie dobrze Z Toba z dzieckiem .. daty I rodzajów Moga liczyć, po dodaniu zrobić daty owulacji DWIEŚCIE osiemdziesiąt dni kalendarzowych. / Rody / R-info CZY Tego Czasu Dziecko bedzie Coraz silniejsze. /rody/r-info/kak-nachinayutsya-rody.html /rody/r-info/predvestniki-rodov.html

  • Katia

   Uprawniona dane bedzie przybliżona, lekarz poinformuje o Tym. / rody / podgotovka
   Źródło / novorozhdennye / uhod / spisok-veshhej.html głównie Kwestią tygodni ostatniego miesiąca - byl zrobić ZAWSZE w medycynie, ale Nie ZAWSZE pokrywają SIĘ oo USG I moze Być duża różnica Między nimi. Dokładna Uprawniona danych, której nie Znasz, Beda dni Plus minus ... Poczekaj, AZ Prawie skończy SIĘ twoja ciąża, tam i dowiedz sie. /beremennost/info/ves-ploda.html

 24. Aigerim

  Witam, jeśli przez 32 tygodnie 2 dni waga Dziecka wynosi 1762 g Mówią, Ze owoc JEST mały, CZY uzyska normalna placa Bliżej porodu? W Wieluniu takich terminach Już na 2 kg COS.

  • Marina

   Dzień dobry! Oczywiscie bedzie mial rowniez Czas na rekrutację. Dobrze SIĘ odżywiaj, A Twoje Dziecko bedzie Silne. Nie zapominajcie, ZE ZE WAGA JEST przekazywana na Geny i jeśli Ty i Twój Mąż Dla Rodziców jesteście dziećmi, wtedy Dziecko urodzi SIĘ z Małą Wagą. Ale ważne, żeby był zdrowy, ciężar nadejdzie później!

  • Olya

   Przez trzydzieści dwa tygodnie tylko normalna waga. Więcej o tym sam. Nie jestem całkowicie wcześniej o tym, że dziecko nie jest wpisany. Na naturalne stanie stanie się bardziej, zobaczysz. Nadal jest czas, aby twoje dziecko działało wzmocnione.

  • Nina

   Aigerim, witaj. Nie zawracaj sobie Głowy, Dziecko wciąż rośnie i zyskuje niezbędną dla niego wynagrodzenia. Ważne jest, abyś też jadł /beremennost/info/pitanie-beremennoj-zhenshhiny.html I nie nie bojąc SIĘ zepsuć Figury, Dziecko potrzebuje witamin / Možno-li / ml, lekarstva / ml, Vitaminy tylko ty możesz mu dać. /nedeli/3-trimestr/tridtsat-vtoraya-nedelya.html

  • Katia

   Tak) oczywiscie, bedzie mial ZE Nadal odpowiednią Płacę na Dziesięć Czas) /nedeli/3-trimestr/tridtsat-vtoraya-nedelya.html Czy jesz w dziesięć sposób, ok? musisz dobrze zjeść i Nie myśleć o figurze, wtedy Twoje Dziecko bedzie silniejsze. W tym czasie może na jeszcze zyskać kilogram. Czy jesteś mały sam w sobie? jeśli tak, nie czekaj zbyt dobrze karmionego dziecka) /beremennost/info/ves-ploda.html / rody / podgotovka

 25. Elena

  Cześć, Przy 37-tygodniowej wadze 3770 za duży owoc. Powiedź mi, że nakarmiłem moje dziecko. Ja jestem w zupie, kefirze i owocach w Ciąży. Się 8 kg za czas trwania na maszynie. Nic się nie rozumiem. Byłem zdenerwowany, w rzeczywistości Jeszcze ISC I umieszczoneIle w Sumie bedzie ważyć, Jak rodzić? Nie rozumiem, jak się się w dzieje wydarzyło.

 26. Svetlana

  Cześć, Moja córka miała 29 tygodni ciąży, i powiedziano JEJ ZE MA MAŁY owoc (1080 gramów). Jakie prognozy mogą być i jak złe jest dla dziecka?

 27. Alya

  Cześć, PROSZĘ, powiedz mi, CZY Wszystko Jest w porządku z dzieckiem. Początek ciąża do 38 tygodni (ostatnia miesiączka - 24.06) Wczoraj USG wykazało, Ze masa JEST Bardzo mała dla Takiego okresu - 2400. W Tym fetometry płodu wydaje SIĘ OK - BDP 94 LZR - 319, płyn chłodzący - 287, SB - 65, w Dopplera Norma, testy i łożysko tez. Lekarz Mowi - LUB Błąd w PDR z różnicą +2 tygodni LUB luka rozwojowa. Co to może być? Zarówno Mąż, JAK i Ja urodziliśmy SIĘ więcej niz 3 kg.

  • Jeanne

   Dzień dobry! Chociaż Nie ma Specjalnych powodów zrobić zmartwień. Przez 2 - 3 tygodnie Dziecko moze z łatwością zrekrutować 3100 -3200. W końcu Pozostałe Wskaźniki Să Normalne. Maszyna ultradźwiękowa Nie JEST SKALA. Często rzutowana waga JEST Błędna. Opcjonalnie skorzystaj z Ankiety od innego specjalisty.

  • Nina

   Alya, witaj. Tak, nie martw SIĘ tak Bardzo, Wszystko z twoim dzieckiem JEST W porządku. Przygotuj SIĘ Pozytywnie i przygotuj sie na poród, Który JEST Tuż za rogiem. Dziecko Zyska wtedy placa potrzebną il, A TAKIE Nie Randki Sam i duże. /beremennost/slozhnosti/strah.html /novorozhdennye/uhod/spisok-veshhej.html / rody / podgotovka

 28. Nina

  Katia, cześć! Ciekawe, ZE Nadal jestes kobietą. Co masz na myśli "Nie Chce"? Żartach coś Takiego Jak "Musi"! CZY Nie zdajesz sobie Sprawy, Ze Jestes odpowiedzialny za Życie Dziecka? Uważasz moze, Ze lekarz Chce CIĘ złego? Nie kłócę SIĘ, wciąż JEST Dużo Czasu na poród, A Dziecko bedzie rosło i przybrało na wadze. chcialbym byc na twoim miejscu budowy ALE Budowy nie nie zostanie odrzucony przez szpital, WSZYSTKO TAM Sam zostaniesz wyposażony w spoczynku i Łóżko odpoczynku, A ZAWSZE bedzie pod nadzorem Lekarza. Czytaj /nedeli/2-trimestr/dvadtsat-shestaya-nedelya.html /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html / Možno-li / ml, lekarstva / ml, Vitaminy

 29. Katia

  Dobry wieczór. Drogie Dziewczyny, Pomozcie Najwyższej. Jestesmy 26 tygodni, ostatnie USG wykazało, ZE JEST Dziecko małe, zaledwie 610 gramów i wielkość odpowiada rowniez okresu. Powiedzieliśmy, ZE Pozostajemy w tyle przez 2-3 tygodnie. NA początku byłem zdenerwowany, ale Nadal SIĘ pozbierała i pamiętał, Ze ja i Mój Mąż Să małe) moja waga 47 kg przed ciąża, Teraz 53, JA urodziłem SIĘ W 2300 ona Mój ginekolog powiedział, Ze zostanie ona leży na łóżku i kroplówki poprawić przepływ Krwi. Ale został zwolniony Trzy tygodnie Like - rowniez Kapała Temat poprawy przepływu Krwi, TAKIE Jak POPRAWA, ale ... i nie tylko chcą Być ponownie ukarana / strzelać ... Wiem, ZE NIE robią lekarze WIELE szkód, ale poczucie, že Wszystko Jest Dobrem w nas. Moja Aktywna dziewczyną. Co mozesz mi powiedzieć?

  • Marina

   ABY najważniejszy Blad "poczucie, Ze Wszystko Jest dobrze" Mam znajomego, ktory cierpi, ABY WSZYSTKO DOBRE, CO SIĘ czuje kończy SIĘ komplikacje. Adres zrobić Lekarza zrobić inny, CZY mozesz po prostu Malutki tutaj rowniez Dziecko JEST mniej. CZY tatuś Dziecka JEST rowniez miniaturowy?
   Postaraj SIE skonsultować z innym lekarzem, jeśli Dziesięć Drugi rowniez potwierdza, popchnij, Nie chcesz Gdzieś Daleko mil do Roba, CO SIĘ Mowi.

  • Olya

   Chce LUB NIE Chce, Nie zapomnij o Tym przez cala ciążę, Dopóki Nie postawisz Dziecka na Nogi! Jeśli lekarze powiedzą ci, ZE musisz się zrobić, trzeba musisz! Najważniejsze, že pomaga, o nie na odwrót, skrzywdzić Ciebie i Twoje Dziecko!

  • Katia

   Radzę ci jednakowo, ABY wysłuchać Opinii szczytu Lekarza. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Więcej SA SA dla Nich bardziej widoczne. Chociaż tu i genetyka Moze Być Obecny, wiec nie nie mozna kapatsya.Ta Jeszcze połowę nadchodzącym okresie, dla którego twoja córka Moze Jeszcze przybrać na wadze, SA dziewczynki - Trochę.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

 30. Alina

  21 tygodni. W 20 tygodni stwierdzono, Ze ważenie 450 g + 50 g. Czy to normalne? Doktor Nie komentował Tego w funkcji, ale Wszędzie stoły oo Norma okolo 300 g W Czasie 20 tygodni. Tatus JEST DOSC Duży. 183, 98 kg. Powróciłem zrobić Normy na 56-58,5 Z wzrostem 165,5. Teraz waze Już 70, chociaż wizualnie i przez ubrania nie powiem. Sukienki Wciąż noszę moje patrzą eSKY, Które nosiłem PRZED ciąża.

  • Jeanne

   Droga Alino! Za Pomocą Metody ultradźwiękowej Dziecko Nie Moze Być dokladnie zważone. To Jest Pierwsze. Dziecko wschodzi w swoim wnętrzu Tempie. To Jest Drugiego. Czy 20 tygodniu Życia Nadal Nie mozna go nakarmic (karmione SA w ostatnich tygodniach). Aby był trzeci. Ciesz SIĘ ciąża. To Jest PODSTAWOWE!

  • Katia

   Na Co ci Naprawde zalezy? /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Fakt, Ze Jestes tak szczupły w lewo LUB ZE TWOJE DZIECKO JEST TAK mężczyzna Wagowo Tym Czasie? Przybierze na wadze, zobaczysz, aby dla Siebie. Masz połowę okresu ciąży, wtedy zobaczysz, JAK Szybko Twój brzuch bedzie rósł i Jak bedziesz w ósmym miesiącu. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Nina

   Alina, cześć. Osobiście Nie Widze Absolutnie żadnego niepowodzenia robią Niepokoju. Waży Te same dzieci Nie Moga SIĘ narodzić. Niektóreórych Dzieci sektora SIĘ Lekko na ŚWIETLE, inne - z Małą Wagą. Sam twierdzisz, ZE Twój Mąż ma dużej budowy, moze bedzie TAKIE Dziecko Samo. Najważniejsze - Nie martw SIĘ, fotografia TYLKO pozytywnych emocji. /nedeli/2-trimestr/dvadtsat-pervaya-nedelya.html / mozno-li / obraz-zhizni / mozno-li / eda

  • Marina

   Dzień dobry! Nie martw SIĘ tak Bardzo. WSZYSTKIE dane SA uśredniane. Jeśli masz dobre próby, nie masz nic złego w ultrasonografii, aby Dlaczego panikuje? CZESKIE LUDZIE MAJA Duże Dzieci, ale niektórzy Maja Cieńka skórę. Jeśli Nadal Ci przeszkadza, spróbuj dodaje Diete. Jedz Szybko słoma, czytania i często, ale w małych porcjach. Ale Nie próbuj schudnąć! Aby zastosować użytkownika przymierzenia i Siebie. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/pitanie-beremennoj-zhenshhiny.html, /beremennost/info/rezhim-dnya-beremennoj.html, / mozno-li / obraz-zhizni

 31. Nina

  Madina, Nie trzeba JUZ SIE martwić ö zrobić povodu..Do Pojawienie SIE DZIECKA NA ŚWIAT JEST Jeszcze Dużo Czasu I To Jest Czas, ABY uzyskać niezbędną Plaça zrobić niego. Jeśli chodzi o leki, mozesz jeately wyznaczyć TYLKO przez Lekarza prowadzącego. / mozno-li / obraz-zhizni / mozno-li / eda / Možno-li / napitki

 32. MADINA

  Cześć, Powiedziano mi, že waga Dziecka JEST Niewielka, A wiedziec chcialbym, co mozna Jeść, A nawet pić lekarstwa, ABY dodac Wagi Dziecka w Czasie ciąży, Teraz mam 29 tygodni, o waga 900 gramów, szybka, prosze, z wyjątkiem dropperów?

  • Jeanne

   Bardzo często Przyczyna niewielkiej Masy płodu moze wskazywać na nieprawidłowości w Czasie ciąży LUB Rozwoju płodu. W związku z tym, że lekarze weterynaryjni powinni wiedzieć, co robić. Zdarzają SIĘ przypadki, ZE JEST do Indywidualny Program Rozwojowy dla dziecka. Powinieneś zostać powiadomiony przez Lekarzy obserwujących Twoja ciążę.

  • Olya

   Jeśli JEST zrobić miałeś 39 tygodniach ciąży, ABY Jest Możliwe, A nawet konieczne bylo podniesienie panikę z powodu Wagi Dziecka, A wiec NIE panikuj Teraz przez SIĘ. / rody / podgotovka Macie podjąć Konca, dziecko odzyskać więcej niż tylko SIĘ więcej. Wiec Nie Myśl O Tym Teraz i zemdlej. Jedz wszystko i więcej. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html

  • Marina

   Dzień dobry! Jeśli lekarz nalega na szpital, że Lepiej posłuchać JEGO Opinii i czemu Leczenie. Przecież na widzi obrazie całego ekranu STANU. Jeśli chodzi o Ciebie, Randki dane dotyczące Masy są uśrednione i wciąż JEST Czas na Zestaw. Poza Tym SA Dzieci I Przy niewielkiej wadze rodzą SIĘ I To Jest w porządku.Mimo Wszystko, waga Prawie ZAWSZE zalezy od dziedziczności i sposobu Życia. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/pitanie-beremennoj-zhenshhiny.html, /nedeli/3-trimestr/dvadtsat-devyataya-nedelya.html, / Možno-li # chto-mozhno-este-.

 33. Lena

  Dzień dobry, wiek ciążowy 16 tygodni, Dziecko waży 90 gramów, lekarz powiedział, ZE Trochę mniej niz normalnie. Wygląda na to, ZE JEST I tak nic strasznego, a sie jednak martwię. CZY JEST Szansa, Ze Dziecko uzyska brakujące w Trakcie ciąży? dziękuję

 34. Nadzieja

  Witam wszystkich, Czekam na czwarte Dziecko USG zrobione Wag ciągu 24 tygodni, WAGA wynosiła 600 gramów. Mysle, z Jaką sila SIĘ urodził? Moja wysokość 174, waga nie 106 kg wysokość Taty do 186 cm, waga 100 kg?

 35. Katia

  W moim 32 tygodniu ciąży moje Dziecko waży 1600, A Ciała wysokość 29 cm, powiedz LUB powiedz, Ze z Normalne CZY nie?

 36. Maria

  Held USG i powiedziano mi, že płód waży 300 gramów, Które JEST Dużo dla Takiego okresu. Czy tak jest? Rozmiar biparentalny wynosi 50 mm, czy do normalnego?

 37. Olga

  Dobry wieczór, byl Dzisiaj NA USG, powiedział Dziecka waga 490 gr., Czas trwania 21 tygodni, ABY normalna WAGA dowcipniś Tym okresie? Sam ważę 87 kg.

  • Lesya

   Masz Wagi, tak ABY Nie mówić Trochę .. dobrze, jeśli nie Nie Brać Swój wzrost. Większsze także. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Twój ginekolog Powie o wadze Dziecka, gdy Nagle bedzie mial za Dużo Czasu. Bedzie czasów jesc mniej. Tak, Jak dotąd Wszystko Jest Normalne.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • SWETLANA

   Olga, JEST Zbyt wcześnie, by ocenić Plaça Dziecka, piwo dowcipniś Takım okresie JEST Powyżej średniej. Lekarze często sprawiają, ZE mamki denerwują SIĘ drobiazgami, waga Nie JEST problemem. Dzisiaj tak Dużo ważył, Jutro będzie norma. Nie martw SIĘ i postępuj zgodnie z zaleceniami. Staraj SIĘ Nie Jeść tłustych potraw (zastąpić mięso wieprzowe kurczakiem, wołowina ITP.). Przeczytaj:
   / mozno-li / obraz-zhizni
   / mozno-li / eda
   / Beremennost / info

  • Alain

   Dobry Czas, Olga. Jak juz powiedziano, waga JEST większa dla dziecka, ale Nie ma w TYM NIC NIE JEST złego í konieczne rozważanie takiej sytuacji zdarzeń: Jako odchylenia. Jak rozumiem, Jestes Bardzo duża dziewczyną (opartą na twojej wadze) wiec Wszystko z twoim dzieckiem JEST w porządku.

  • Marina

   Dzień dobry! Wedlug uśrednionych danych Twoje Dziecko żartem Trochę za duze NA TWÓJ CZAS. W ciągu 21 tygodni do 400 gramów powinien ważyć. ALE na JEGO płaca wpływa genetyka. Jeśli MASZ 87 kg i jestes mały, Twoje Dziecko bedzie większe niz chude Mumie. Ale Nadal mysle, ZE musisz ograniczyć tłuszcz, Troche na parze, owoce, Warzywa, zboża, bez Dużo tłuszczu, ale nie nie schudnąć! Bedzie ci dobrze i dziecku. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/pitanie-beremennoj-zhenshhiny.html, / mozno-li / eda, / mozno-li / obraz-zhizni.

 38. Kaika

  Pierwsza córka urodziła SIĘ 4 kg Drugi SYN 4700kg..seychas ciąży z JEJ Trzeci Termin JEST Nadal niewielki, ale obawiam SIĘ, Ze po Raz Kolejny bedzie SIĘ urodzić Duże ((((

  • Olga

   Witaj, powiedz mi, z Jaką rolę Trzeciego Wagą oceniasz? Teraz takze w pozycji I Czekając na Trzeciego. 1 4400, 4600, 2, 3?

  • Oksana

   Nie martw SIĘ O mojego syna 4 kg. Córka 5 kg. Potem kolejne 4700, Teraz czekamy Jednego z Tych dni innego syna Wagowo 35 tygodniach, A masa na USG wynosiła 3745, na szczescie.

 39. natalia

  Cześć, Udziel Porady, Bardzo SIĘ martwisz. Pierwsze narodziny w 2010 Roku Były przedwczesne, w Wieku 33 tygodni, o wadze 1,430. Dzieki Bogu, zostawiłem Moją corke i Teraz Wszystko Jest w porządku. W zeszłym Roku postanowili wydać Druga, rok, A NIE wyszedł Teraz Uraaa! Teraz okres 30 tygodni, waga, głowa płodu 1,440 JEST Bardzo NISKI, KOLORADO 25 tygodni, szyjki macicy wynosiła 35 mm, zdecydowano SIE umieścić Krążka nr 1, ABY powiedział - zrobić, MAM Bardzo posłusznie zachowują SIE Ż lekarzem i zrobić Wszystko. Drugiego Dnia zacząłem ciągnąć Dolna Część brzucha, A macica stawała SIĘ pobudliwa, zdecydowano SIĘ na skroplenie magnezu. Pierwszy Dzień Dzisiaj Jako prokapali, ale wieczorem powrócił ton ... Obawiam SIĘ przedwczesnego ponownego. Jak byc? Mam 3 ujemne krwi, ale nie ma znaczenia. Powiedz mi, co masz zrobić?

 40. Natalia

  MAM 34 tygodni, Nie bylo USG Lekarza powiedział - obwód brzucha w tyle za 1 Tydzień I płodu Masie 2050 kilogramów MAŁEGO, CO Robic? Jestem w panice, co to będzie, co mogłoby rosło? Powiedz mi, czy ktoś miał tę samą diagnozę?

  • Lesya

   Bez paniki! Tak, aby NIE Normalne żartem, Nie jesz, wiec nie nie przekarmiaj Dziecka. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Zjedz więcej, zjedz więcej produktów mlecznych. Co dokładnie ci przyszedł do ciebie, powie Ci twój ginekolog. Do wszystkiego. Panika nie ma tu znaczenia.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Sasha

   Kto nie szuka lekarza? Dlaczego nie można się na zdobyć? Jesteś dorosły. wszystkie nieoczywiste niuanse zapytaj lekarza! On do ciebie za co? Więc uciekłeś do Pani w Panice i Kodzie odpowiedzi tutaj?

  • Olga

   Och, po prostu nie panikuj tutaj! Ja właśnie całe podniecenie dziecka jest transmitowane! CO To Jest? Teraz nie martw się, zapytaj lekarza, jak źle jest? Tak, a to BARDZO rodząca RODZINA Z WAGA 3500 Cali Plus Minus, NA Nadal bedzie gruby, przytyje. On ma jeszcze 4 tygodnie, żeby dorosnąć. Ja jak całość ustalili wagę płodu?

  • SWETLANA

   Natalia, w ultrasonografii, lekarze często koncentrują SIĘ na liczbach przybliżonych wyglądu płodu. Przypisywanie materiału takim wnioskom do tego warte. Twój płód się normalnie. Wszyscy ludzie są inni, chudsi, inni gęści. Waga dziecka 2 kg w 34 tygodnie jest całkiem przyzwoita. Obwód brzucha z powodu anatomii może być niestandardowy. Przeczytaj:
   /beremennost/slozhnosti/strah.html
   /beremennost/info/ktg.html
   / Rody

 41. walentynki

  Cześć, Powiedz mi PROSZĘ: Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ z Wagą 1700. Mój wzrost 175, waga 64-65, papież - waga krupnenky, W TEJ chwili, prawdopodobnie O 80-90 kg. Teraz ciąża trwa 30 tygodni, Przy Pomocy ultradźwięków waga Dziecka wynosi 2018. Czy to normalne? Z góry dzieki.

  • Światło

   Tak, waga jest całkiem normalna przez taki okres. Nie ma powodu, aby się tym martwić. Na ultradźwiękach dolnych nuteń, nie wierz im. Twoje dziecko jest silne i się rozwija. Chodź popularne, pij witaminy i przygotuj się na dziecko. Po porodzie jest tuż za rogiem! Polecam lekturę:
   / Možno-li / ml, lekarstva / ml, Vitaminy
   / Rody
   /posle-rodov/vosstanovlenie/bandazh.html

  • Yana

   Maska w kilogramach, ale wciąż więcej pierwsza. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda Cóż, nic, najważniejsze JEST Być zdrowym, moze nawet zrobić 40 tygodni, Nadal ISC karmisz i przybierze na wadze. Ale nie, więc kiedy się kiedyś urodzisz, będziesz się. Ale dla aktualnego wzrostu wymaga trochę więcej, aby dziecko się zważyło.
   /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka

  • Jeanne

   Dziecko w Ciąży zyskuje na wadze nierównomiernie. We wczesnych stadiach JEST zakładka i powstawanie narządów i układów, o policzki i innych miękkich plam "Wąwóz" Bliżej zrobić narodzin. Pobudka jest w najlepszym czasie. Masz zaproszenie normalny owoc! Nie próbuj "utuczyć" idź, Nie przydaje SIĘ Tobie ani dziecku. Jeśli USG Nie pomylić Dziecka MA Życie urodzić SIĘ z Wagą 4000 - 4500, zabawa!

   • walentynki

    Zrobiła 4-krotnie USG. Te Trzy ostatnie wyniki SA na 8 lutego, ostatnie badanie ultrasonograficzne pozostają powiedziane 24 Stycznia. Płód po 30 tygodniach 32 tygodniom. Czy to normalne czy coś jest nie tak?

    • Arta

     to jest dobre. może odwrotnie, byłoby źle źle

    • Marina

     Dzień dobry! Wszystko dobrze. Wszystkie dane są bardzo różne, wszystkie są uzwiedzone. Tydzień dla uzi na 2-3 zawsze różni się od położnictwa. Wiec Nie martw SIĘ I przygotować SIĘ zrobić Spotkania, Zebrania spokojnie w szylkret wag Szpitalu, w ogóle, cieszyć SIĘ ciąży AŻ ... Niewnoszącej SIĘ, zrobić Bowiem, zrobić Bombi, JEST SIE aby rozwijać. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/slozhnosti/prezhdevremennoe-starenie-platsenty.html, / Nedeli / 3-trimestr, /beremennost/slozhnosti/strah.html.

    • Światło

     Warunki uzi często nie nie pokrywają SIĘ z rzeczywistym, wiec nie nie martw SIĘ. Zazwyczaj lekarz JEST prowadzony przez okres ustalony przez ostatniej miesiączki. Každý Rozwój płodu odbywa SIĘ w różny sposób, Wiec wag Tym Czasie Moze Być Nieco większa niz dane faktycznego zestawu, ale na NIE powód, ABY przetrwać Dzień Dostawy. Przeczytaj:
     / Rody
     / Rody / kesarevo
     /rody/r-slozhnosti/prezhdevremennye-rody.html

    • Jeanne

     Randki Obliczenia za Pomocą ultradźwięków SA w pobliżu. Ich dokładność JEST silnie uzależniona od Umiejętności "patrzy" na monitorze. Plus minus 2 tygodnie LUB nic nie rozwiąże. Jestem JEGO synonim w okresie uprawniona 23 lutego urodziła 9, o wadze 4170! Ciesz SIĘ ciąża, Powodzenia!

    • Yana

     Nic złego w Tym. Lekarze ZAWSZE Mówię inny termin dostawy, na podstawie wyników Badania ultrasonograficznego. W związku z Tym, Ze Wszystko jest dobrze, przygotować, mieć psychicznie i fizycznie. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
     / rody / podgotovka Nie zapominaj, w Takım przypadku. zrobić użytek z ginekologa. Mozna je umieścić szorstką dane, KIEDY rodzić - na łóżkuzie danych Twoja dokładna. / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Svetlana

   Cześć, Absolutnie Normalne, Nie martw SIĘ. Waga Dziecka Nadal moze sie różnić i USG bylo zle ... Nawet jeśli Dziecko utrzymać tendencję wzrostową, ABY rodzić Mu okolo 4 kg. Bardziej interesuje mnie, "I dziecko" JEST TAKIE małe? Przedwczesne Dziecko?

   • walentynki

    z Telefonu Napisał)))) waga 3700

 42. Yasya

  Waga zalezy od Matki. ALE JEST taki, ZE waga Dziecka przeważają ... ABY moja dziewczyną JEST 32 tygodni Manyunya Waga 2,5 kg. Przy JEGO 50 kg. Aby dla Niej ZA WIELE. Organizm przygotowuje SIĘ Do porodu, ale Nadal Bardzo wcześnie !!!!! Dlatego musisz obserwować płacę i płacę dziecko.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...