Pierwsza radość z macierzyństwa - ruch płodu w czasie ciąży (pierwsza, druga i trzecia)

W oczekiwaniu na Dziecko ma kilka szczególnych chwil, Które z niepokojem dostrzegają przyszłych Rodziców i Lekarza koniecznie wytrzeszcz. Jedna z Tych chwil - płód.

I Nie ma znaczenia, jaka ciąża, pierwsza CZY trzecia, Wydarzenie JEST ZAWSZE Radosne.

...

Spis treści:

Jakie Wrażenia?

Już płód rozpocznie poruszać SIĘ W 7-8 tygodniu Ciąża. Ale przyszła matka Nadal Tego Nie czuje, ponieważ płód JEST za mały i swobodnie porusza SIĘ wewnątrz macicy.

Jednak przez Mase połowie ciąży To już osiągnął znaczny Rozmiar i drżenie macicy stają SIĘ zauważalne dla Matki. Zdarza SIĘ Zwykłe W tygodniu 18-23.

Najopular Część pierwsza płodu podczas ciąży Kobiety czują SIĘ W spokojnym powyżej tygodnia wieczorami, PRZED snem.

Niektórzy porównują Dziesięć chwilę ekscytujący, z trzepotem motyla LUB pływającej ryby. Cóż, Inni opisują Swoje uczucia bardziej prozaicznie: wydaje SIĘ, ZE przepuszczają gazy przez Jelita.

Pozniej Dziecko rośnie, A JEGO Ruchy stają SIĘ bardziej regularne i zauważalne dla Matki. W dniach 27-30 tygodnia Beda Już Mogli sluchac i czuć, dołączając Reke Lub ucho zrobić brzucha, przyszłego Taty i innych Bliskich krewnych.

Często od Tego momentu Wieluniu Rodziców zaczyna uroczyście nazywać Swoim brzuchem Dziecko i aktywnie SIĘ oo NIM komunikować. Przecież Teraz Dzieciak Z JEGO ruchami moze reagować na Dźwięki głosów i Muzyki.

Moze wycofać niewielki rzut w miejscu budowy Budowy strony Matki dotykać brzucha, a może boi SIĘ kurczyć, gdy Reka JEST obce i nieznane. Prawie Randki puzoziiti wyrażają Swoje niezadowolenie aktywnymi kopnięciami, jeśli matka zajęła im niewygodną pozycje.

      
Zwykłe Dzieje SIĘ tak, gdy KOBIETA siedzi ZE skrzyżowanymi Nogami LUB leży na plecach Lub brzuchu. W takich pozycjach tlen JEST ograniczony zrobić płodu i, oczywiscie, Przejdź NIE Lubi.

Najczęściej Aktywne Ruchy płodu w Czasie ciąży występują wag okresach Spokoju Matki.

KIEDY KOBIETA w ciąży siedzi, leży Lub próbuje zasnąć, Dziecka często zaczyna "rozgrzewać". I odwrotnie, KIEDY SIĘ porusza i matka coś JEST zajęte, Dziecko, uśpione ruchami, cicho SPI.

Jeden zrobić dwoch Poprzedni PRZED Dostawa Ruchy płodu zauważalnie spadają zrobić I JEST Normalne. Dziecko, po przyjęciu odpowiedniej pozycji, zaczyna SIĘ przygotowywać zrobić Pierwszego Testu na Życie - porodu.

Po porodzie pojawił się trądzikPo porodzie pojawił się SIĘ trądzik. Co masz zrobić?

tutaj sie dowiesz o metodach zawodowych unasienniania.

Pierwsza pierwsza

Ruch płodowy podczas drugiej ciążyKobiety, Które czekają na pierworodnego, sa bardziej zaniepokojone wszelkimi zmianami w ICH Ciele związanymi oo ciąża. I ostrożnie "słuchaj" swojego brzucha wagowo oczekiwaniu NA Pierw szym Ruchy.

I często zaczynają martwić SIĘ O Ich nieobecność wykonać 20 tygodnia. Zwłaszcza jeśli Inni SA aktywnie zainteresowani: jak JEST Dziecko, pchając?

Jeśli jednak obserwujący ginekolog twierdzi, Ze Wszystko Jest w porządku: Dziecko rośnie, tętno JEST Dobre, ABY NIE martw sie. Dla kobiet prymasowych Norma moze Być pierwszym namacalnym płodem płodu dopiero w 23. tygodniu.

Powodem moze Być:

 • Postać Kobiety: Cienkie Mumie zazwyczaj odczuwają Ruch płodu wcześniej niz pulchne;
   
 • aktywność Kobiety: jeśli przyszła matka JEST ZAWSZE w Ruchu i JEST Aktywna, moze Po prostu Nie zauważyć zakłóceń (LUB wziąć je ZE wzgledu na sprawę) Dopóki nie nie beda Slabe.

Pomóż czuć Swoje Dziecko wagowo następnej kolejności. Wypij szklankę Mleka LUB zjedz coś smacznego i połóż na plecach sie spokojnie, uważnie "słuchając" brzucha. Po znacznej porcji jedzenia i takiej pozycji Matki Dziecko Zwykłe deklaruje poruszenie.

Płód rośnie Bardzo Szybko i wkrótce JEGO Ruchy stana sie Jasne i zrozumiałe dla Matki, A ONA Nie pomyli Ich Z niczym.

      

Podczas Drugiej Ciąży

Zwykłe kobietą, Która rodzi, wie, JAK SIĘ powinien czuć płód, o macica JEST bardziej elastyczna i wrażliwa.Dlatego w Drugiej ciąży Pierwszego "Ruch" mozna zobaczyc moje wcześniejszych czasach. W sensaci Już po 14-15 tygodniach.

Uważa SIĘ, ZE KOBIETA czeka na Drugie Dziecko, zaczyna odczuwać Pierwsze mieszanie przeciętnego Dwa tygodnie wcześniej niz ABY miało miejscu budowy oo JEJ pierworodny.

Wód ciąży

Ruch płodowy podczas trzeciej ciążyWIELE Matek z wieloma dziećmi zauważa, ZE Przy każdej ciąży zaczynają odczuwać Pierwszy "Ruch" Wszystko wcześniej. Na Przykład pierworodny czuł SIĘ W 20 tygodniu, Drugi w WIEKU 18 łata, ą Trzeci wagowo 15-16 tygodniu.

Ale do Daleko od Normy. Kobietą, na początku (15-17 tygodni), poczułem poruszenie Pierwszego Dziecka, Z Drugiej i kolejnych ciążach moze odczuwać Pierwsze "wymieszać" na Tych samych warunkach.

Kazda KOBIETA w ciąży nie moze sie doczekać, KIEDY SIĘ Dziecko zacznie poruszać. Ale o ktorej godzinie CI SIĘ zrobić powyżej tygodnia, Nikt nie do końca przewidzieć.

Dlatego kieruj SIĘ własnymi emocjami i uczuciami i postępuj zgodnie z zaleceniami Lekarza. Idzie Nie trzeba długo czekać!

Jakie są zrzuty po owulacji?Jakie Sa owulacji Zrzuty PO?? Przeczytaj w tym artykule.

W tej sekcji / Beremennost-na-rannih-srokah Wszystko o Ciąża wczesnych stadiach my.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 42
 1. Christina

  Witam, moja pierwsza ciąża, okres ultradźwięków 17ned 3dnya.Segodnya leżąc PRZED telewizorem czuł 2 udarchiki Wiersz. Moze byc na mieszanie? Aby Wcale Nie JEST grill

 2. Matka O.

  W Drugiej ciąży poczułem poruszenie przez 14 tygodni. Teraz JEST w oo ciąży trzecim i już na 11 wyraźnie rozpoczął ruch.Czuje SIĘ jakby wibracja wewnątrz CIEBIE, MA Teraz 13 tygodni i już Ż TEGO, CO Nie moze byc mylone, zwłaszcza gdy "vebriruet" pęcherz do CIEBIE, a czasami czuję SIĘ Jak Skoki na trampolinie Pipsqueak Jak wewnątrz Ciebie, zwłaszcza gdy pozycja ZMIANA ostry LUB wstać. Wiec Nie ma błędu.

  • Natalia

   Też mam trzecia ciąża i 12 tygodni uczucie "ryby" w żołądku zadowolony. I Wieluniu NIE wierzy, Mówią, Ze Nie Dzieje SIĘ tak wcześnie. Ale żeby Prawda, bez niczego Nie mozna pomylić.

 3. Tatiana

  Mam 22 tygodni, waga 51 kg, mysle, czuję, mieszanie, ale oni nie nie Sa Jak łagodne motyle fruwające LUB ryby, A nawet gazy ... wydaje SIĘ jakby ktos grzebie mi wewnątrz twardymi przedmiotami.

  • Alexander

   W W i tez mial w Nocy, jakby Ktos wbił w brzuch, myślałem, Ze do bylo Zbyt gazy ale Teraz czytam, czy Chyba bardziej prawdopodobne, Były pierwszymi drżenia. MAM okres 15 tygodni)

  • Julia11111

   Za 20 dni poczułem. Pierwsza ciąża. Tutaj Piszą od kogoś Takiego Jak http://www.askmamas.ru/answers.php?qid=1700923

 4. Katia

  I 25nedel kopnięcia DZIECKA, czuję SIE dobrze, A oto Człowiek ustanawia Reke I Nie Moga byc odczuwalne dopiero wtedy, gdy żołądek wygląda widzi Jak drga żołądka, jestem DOSC duża dziewczynka, zastanawiam SIĘ, KIEDY (rodzina poczuje

 5. Tatiana

  Drugiej ciąży i moje NIE Cienka, Ze w ciągu 14 tygodni, O Masie 65 kg mieszanej pierwsza ciąża W 14 tygodni Wag drugim rozpoczęcia ı codziennie przez 12 tygodni, Coraz bardziej mieszania Nie Jest Możliwe, ABY mieszać SIĘ z gazami.

 6. olga

  Dzień dobry, mam dokladnie 22 tygodnie. Uzi wynosił 7 dni temu, Wszystko Jest dobrze z dzieckiem NA USG, Serce dobrem, rośnie. Ale nie nie moge Zrozumieć, CZY są jakieś perturbacje. Wedlug USG wykazało, ZE MAM Prezentacja Zamka, JA rowniez Mieć warstwę tłuszczu na brzuchu. Moze byc powodem zrobić, Ze Nie moge powiedzieć, CZY moje Ruchy Pipsqueak?

  • Katarzyna

   Jeżeli nie nie mozesz dowiedzieÄ ‡ SIĘ, CZY istnieje zaburzenie, wiec nie nie czujesz, A zatem nie nie SA. Dziecko porusza SIĘ naturalnie. Ale Twoje uczucia zależą od Budowy Ciała. Osób z nadwagą JEST znacznie trudniej poczuć JEJ Dziecko, o tłuszczu na brzuchu warstwa moze Temu zapobiec. Przez przyłączenie łożysko i pozycji Dziecka rowniez zalezy na uczuciach Dziecka podczas aktywności.Miej cierpliwość, Bardzo Szybko bedziesz cieszyć SIĘ pierwszymi kuflami, ktorých zadna matka nie nie pomyli z niczym innym.

  • Anna

   Dzień dobry! Podczas pierwszej ciąży Kobiety zaczynają odczuwać Pierwsze Ruchy późno, W porównaniu z kolejnymi. Pełne Kobiety czący mieszane pozniej. LOKALIZACJA Dziecka rowniez odgrywa ważna rolę. Dziecko mozna odwrócić Twarzą zrobić tylu, w Tej pozycji nie nie mozna Ich poczuć.

  • Marina

   Warstwa tłuszczu Raczej nie nie wpłynie na Dziesięć wzruszający chwila. Cierpisz Jeszcze Trochę mi bedzie dla Ciebie mieszanie, poczujesz Wszystko, Nadal bedziesz Kopál, gdy dorośniesz. Jak dotąd, wiec JEST Trochę za wcześnie.

 7. Ludmiła

  Witam, mam 3 ciąże, Teraz mam 9,5 tygodnia. Ja też mi sie, Ze mam Już Ruch płodu. CZY się program, CZY Po prostu przypadkiem mi sie?

  • Katarzyna

   Obiektywnie Nie mozesz czuć Ruchu płodu w tak wczesnym Czasie. Wyjaśnia SIĘ FAKT, ZE płód dopiero niedawno zaczął poruszać SIĘ, A JEGO Rozmiar JEST Zbyt mały, ABY umożliwić odczuwanie Tych ruchów. Od KTR na 5 cm, czyli 12 tygodni ciąży, mozna zauważyć "bąbelki" W macicy interfejsie LUB "fruwające motyle". Nowoczesne w ginekologii Nie rodzi SIĘ ZA poruszenie. Prawdziwe Ruchy LUB kopnięcia SA możliwe TYLKO OD 16-20 tygodni. Niemniej jednak, bądźcie cierpliwi, A PO 12 tygodniach możecie poczuć Swoje Dziecko. Być moze spółce Twoje Jelita i tworzenie SIĘ W NIM Gazu Nie DAJA CI odpoczynku, współistniejące daje efekt perturbacji.

  • Elena

   Dzień dobry! Jak mi sie wydaje, KIEDY dajesz życzeniowe Myślenie. Teraz płód JEST za mały, zeby cokolwiek poczuć. Rozmiar JEST JEGO Teraz - Gdzieś Nieco ponad winogronem. I choc od Tego momentu pojawiają SIĘ Pierwsze Impulsy Nerwowe, w takiej wielkości Nie mozna nic poczuć.

  • Marousia

   Dzień dobry! Ogólnie Rzecz biorąc, im więcej ciąż, Tym wcześniej KOBIETA czuje Pierwsze zamieszanie. ALE NIE wcześniej niz 12 tygodni. CZY Tego Czasu owoce Sa Bardzo małe i Nie Moga Jeszcze dostarczyć Mamo tak przyjemnych Wrażeń. Po prostu "pozoruj" Pragnienie odczuwania pierwszych poruszeń JEST tak Silne, ZE słuchasz swojego Ciała i najczęstszych Rzeczy, Które bierzesz na Pierwsze zamieszanie.

  • Marina

   Tak, za wcześnie, zeby deć mieszane. Moze Tylko zrobić Gazy? ABY Bardzo Krótki Czas. Mniejsz.

 8. Yana

  Cześć, powiedz mi, mam Czwarta ciążę, okres 14-15 tygodni, wczoraj wydawało mi sie, že poczułem Pierwsze poruszenie. Powiedz mi, CZY aby Moze Być Dziecko? Z góry dzieki.

  • Marina

   Którzy? Jeśli by bylo poruszenie, najprawdopodobniej bylo zrobić Dziecka. Ciesz SIĘ życiem. Wszystko Jest dobrze, Dziecko JEST Już w Ruchu, wkrótce SIĘ urodzi i bedzie zadowolić SWOJĄ Urocza Twarzą.

  • Marousia

   Dzień dobry! Z Każdą Kolejna ciąża Ruchy płodu SA odczuwalne wcześniej. JEST zrobić Normalne zjawisko, Ze WAG Tym Czasie (szczególnie W4 ciążach) odczuwasz Pierwsze poruszenia. Wszystko oczywiscie zalezy od twojej cery, jeśli jestes Chuda, moge śmiało pogratulować ci pierwszych ruchów Dziecka.

  • Linki

   Yana, oczywiscie, możliwe! Zalezy OD Wieluniu przepływu. Jeśli Były Cienkie PRZED zajściem w ciążę, jeśli płód JEST przymocowana zrobić przedniej ŚCIANY macicy, jeśli DZIECKO JEST Aktywne í Jestes empatyczny mama ... I MASZ ciążę 4, wiesz Czego SIĘ Nie należy spodziewać i mylić z gazami Tosno.
   Ja, Na Przykład, Wieluniu NIE wierzy, KIEDY poczuła Pierwsze mieszanie 13 tygodni, ciemnym piwem Nie byłem Wagowo błędzie, Czas JEST jasno pokazane.
   Pierwsze strzemiona i ekscytujące! Zaczynasz komunikować SIĘ z dzieckiem, po prostu czujesz Odpowiedź! Spróbuj cieszyć SIĘ ciąża, nawet jeśli Wszystko z łatwością zniknie.

  • Marina

   Dzień dobry! Rzecz Ogólnie biorąc, JEST Jeszcze Trochę za wcześnie na poruszanie O SIĘ. Moze po prostu miałeś obrzęk i pomyślałeś, že by bylo poruszenie. Zasadniczo pojawiają SIĘ OD 16 tygodni. Ale Nie rozpaczaj, TYLKO Troche wiecej poczekaj, A usłyszysz i poczujesz zrobić kazdego Dnia!

   • Yana

    Wczoraj Ruchy SIĘ powtórzyły, wiec ABY byl o))) Rano tez zrobić poczuł.
    gazów i gazów, o Dziecko JEST Trochę Inne ja mysle, Ze JEST ABY możliwe w czwartej ciąży.
    Dzięki za Odpowiedź.

 9. toczenia).

  Dziewczyny, powiedzcie mi 17 tygodniach ciąży i 5, ale przez Dwa dni nie nie odczuwają perturbacje, CHOC zacząłem mieszać kolejne 15 w styczniu. Powiedz mi, co masz zrobić?

  • Lesya

   Zdarza SIĘ SIĘ BARDZO często. /beremennost/slozhnosti/gipoksiya-ploda.html
   / rody / podgotovka Dziewczęta w TYM przypadku prowadzone zrobić ginekologa Wagowo Panice, zrobić USG í Dziecko Tylko z SPI, ABY NIE perturbacje. Nie musisz SIĘ Tym martwić, słuchaj swojego brzucha, mów, udaru. Nie musisz nic Robić) Wtedy poczujesz Znowu Swoje Dziecko.
   / beremennost / info / serdtsebienie-ploda

  • Marina

   Dzień dobry! Jeśli nie nie słyszysz przez cały Dzień, Nie ma nic strasznego. Być moze JEGO aktywność uczy, KIEDY idziesz, spac, wiec nie nie czujesz aparacie Tego. A może Dziecko bedzie zachowywać SIĘ cicho. U Mnie dzieciak zachowywał SIĘ Bardzo cicho i reagował TYLKO na Jedna Melodie: od razu zaczął SIĘ ślizgać. Musisz takze znaleźć coś, na współ ZAWSZE bedzie mial reakcję, ABY SIĘ Nie martwić Jeszcze Raz. Ale Nadal, jeśli jestes dręczony, Nie leniwy i odwiedź ginekologa Spać spokojnie. Dla siebie przeczytaj: /nedeli/2-trimestr/vosemnadtsataya-nedelya.html, /mozno-li/ml-lekarstva/ml-vitaminy/vitaminy-elevit-dlya-beremennyh.html, /beremennost/slozhnosti/strah.html.

  • Elena Iwanowna

   Katerina, mysle, ZE Twoje Dziecko po prostu nabiera Sil, zeby SIĘ dobrze i często poruszać. Ale możliwe JEST, ZE Dziecko, ja bedzie SIĘ zachowywać, Rzadko I Trochę poruszać, zmieniając SWOJĄ pozycje. Pierwsze Dziecko Mojej Matki zachowuje SIĘ Bardzo cicho, byla Bardzo zmartwiona i zmartwiona Tym, ALE JEST Już druga piłka nożna dla dwoch Osób, wiec mysle, ZE JEST ABY indywidualnie dla kazdego. W czekasz międzyczasie, komunikujesz SIĘ z NIM więcej, pogłaskasz brzuszek, a może od CI odpowie) JT żebyś mial Interesujący Artykuł / mozno-li / obraz-zhizni Dbaj O Siebie i Swoje Dziecko)
   Źródło: /beremennost/info/shevelenie-ploda.html#comment-22614 bemamababy.pl © Wszystko o ciąży i porodzie

  • Alain

   Cześć, Katya. Jeśli kilka sprawdź w sklepie Po Prostu Nie odczuje perturbacji, ABY NIE MA NIC złego Tym WAG. Też tak JEST I brak wyraźnych ruchów płodu nie nie oznacza, že Dziecko ma jakiekolwiek Problemy. Mozesz zdobyć stetoskop i samodzielnie sluchac serca płodu, Abys Nie Musiał SIĘ Tym ponownie martwić.

 10. Marina

  Mam drugą ciążę. Pierwsze Dziecko poczekało W Wieku 12 tygodni, A Już Drugie kiwać 10. W zdecydowanie NIE JEST gaz) ryba Wag brzuchu.

  • Światło

   Świętne !!!!! Przyjemne Wrażenia Nie SA Prawdziwe !!!!!

 11. Natalia

  Mam Trzecia ciążę. Pierwsze Dwa płody miłości odczuwał w 16 tygodni. Ten rodzaj ryb pływał w tygodniu 13. Teraz nic nie nie czuję przez 10 dni. Zaczynam panikować. Przed USG 2 kolejne tygodnie. Teraz zart 16 tygodni, Żołądek rośnie, ciemnym piwem NIC nie nie słychać.

  • toczenia).

   Natash cześć, mam Też Trzecia ciążę, moze zaczną SIĘ ruszać pozniej, Nie rozpoznałeś Lekarza?

  • olesya

   cokolwiek by bylo, Nie miało znaczenia, czy Kazda Inna ciąża żartem. Mysle, ZE zostanie do przeczytania / beremennost / slozhnosti, Jeśli masz masz Cech, Wszystko jest w porządku. chociaż jeśli Nadal doświadczasz, idź zrobić uzi w każdej klinice i pozwól, byś byl uspokojony LUB zaangażowany w jogę /novosti/zdorovye/joga-izbavit-beremennyh-ot-stressa.html, JEST BARDZO Przydatne zrobić, w przeciwnym razie MASZ Stres Lub spróbuj aparacie Tego /novosti/zdorovye/uchenye-utverzhdayut-muzyka-sposobna-vliyat-na-davlenie-beremennoj-zhenshhiny.html.

  • Svetlana

   Sam wiem, že przekonać i przekonać ciąży nie muszą)) Idź do prywatnej kliniki na żołdzie amerykańskim, Tym bardziej, ZE JEST NIE Jasne - CZY amerykańskich MASZ kolejne 2 tygodnie? Planowane Drugie badanie powinno trwać 20-22 tygodnie. Mam 16 tygodni ... Idź i zrobić prywatnie, i uspokoić, A JEGO Maluch Jeszcze Raz wygląd)) Wszystko bedzie dobrze, Nie martw !!!

  • Anna Kolomova

   Nie denerwuj sie na próżno. Kazda nowa ciąża Nie JEST tak Jak w przeszłości, jeśli Dwa Pierwsze czujesz mieszaniu w 16 tygodniu - NIE oznacza, Ze bedzie tak Samo Teraz. W 13. tygodniu Nie mogłeś poczuć Dziecka, moze zrób Być gazowa, Który wziąłeś dla płodu.

  • Nina

   Uspokój SIĘ, To Jest Zle Dla Ciebie i dla dziecka. W małym okresie Aktywności płód JEST nieistotny moze byc ı Po prostu NIE zauważysz, Jak się porusza. A może po prostu śpi, ale Lepiej Być bezpiecznym i ISC zrobić Lekarza. Nie przeciążaj SIĘ, idź wykonaj swojego Lekarza. Czytaj /rannie-sroki/problemy/nerazvivayushaya-beremennost.html / mozno-li / obraz-zhizni / beremennost / analizy

 12. Wiktoria

  CZY USG w 12 tygodni i 4 dni Docha byl Bardzo Aktywny wag wieczorem poszedłem Spać na lewym BOKU ı PO lewej Stronie, CO pływały ryby, Nie rozumiałam na początku Bo Nie bylo Jak Tego wcześniej, w sled.den powtórzy, i do Dnia dzisiejszego Ruchy, dumla JEST za wcześnie, ale Też by miała dziewczyną)) JEST fajnie

 13. Sen

  Przyłączam SIĘ zrobić poprzednich komentarzy, oczywiscie, TYM momencie NIE mozesz poczuć poruszenia w. Najprawdopodobniej do perystaltyka jelit JEST LUB wzdęcia. Zwłaszcza LOKALIZACJA Wrażeń JEST Bardzo charakterystyczna - piszesz, ZE znajdują SIĘ na lewym podbrzuszu. Jak wygląda perystaltyka esicy okrężnicy. W ciąży, Jelita zaczynają pracować Trochę inaczej, wiec rozpocząć i skłonność zrobić zaparć i wzdęć skłonność zrobić AW pierwszym trymestrze ciąży JEST rowniez toksykoza. PROSZĘ odnieść SIĘ zrobić gastroenterologa zrobić normalizacji jelit, To Jest Bardzo Ważne, JAK zaparcia, wzdęcia - Moze by spowodować ton macicy, i NIE trzeba isc.
  Powodzenia! Nie martw się!

 14. Svetlana

  Cześć !!! Oczywiscie, W kolejnej ciąży mama moze czuć SIĘ mieszanie Okruchy wcześniej niz w pierwszym, ale Jeszcze 9 tygodni - do perturbacji wcześnie.Najprawdopodobniej To Jest TWOJE jelito))) Nie martw O SIĘ, jeśli Nie ma niepokojących objawów (ciągnięcie kul w Dolnej Części brzucha , na przykład), po prostu ciesz SIĘ cudownym Czasem noszenia Dziecka!

 15. Anastasia

  Dzień dobry. Mam druga ciążę, 9 tygodni. Czuję, ZE mieszanie zostało w Dolnym brzuchu, wygląda JAK pulsacja, Pilzner jednocześnie NA mieszanie SIE Dziecka, tk. Ruchy SA Nie TYLKO pulsujące. Co to może być?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry.Chcę czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...