Palpitation płodu w ciąży

Palpitacja Dziecka W brzuchu przyszłej Macierzy - najbardziej wzruszająca, przyjemna i ważna. Czy Jednego z głównych obiektów wewnątrz Kobiety.

Dzieki biciu serca nauczycie SIĘ, JAK Dziecko czuje SIĘ: CZY JEST Zdrowe, Nerwowe, zmartwione, CZY SIĘ BAWI dobrze.

Dlatego podczas trwania licytacji macierzyństwa, JAK I biurom Zdrowia.

...

Spis treści:

Co muszę wiedzieć?

      
Żartach do tętno, Które znakom słonica: obraz JEST symbolem Zdrowia Dziecka. W przypadku wystąpienia Różnych czynników, wskaźnik dziesięciu zmienia SIĘ natychmiast, sygnalizująą problemu.

Dlatego praca serca JEST pod Szczupła kontrola: W 9rzeni Długi Sprzęt ISC mama, o porodzie Przy - Lekarzy.

Ważne JEST rowniez palpitacje płodu JEST Już Dostępna. Charakter skurczu serca nienarodzonego Dziecka i jego częstość Daja lekarzom powód zrobić oceny Ogólnego STANU Dziecka.

Ważne zrobić pamiętania, Ze Rozwój serca JEST uważany za naturalny Proces złożony. Zarodkowanie serca płodu zaczyna SIĘ Już w czwartym tygodniu.

Pierwsze pulsujące skurcze w ciążę. W ósmym do dziewiątego tygodnia serce staje SIĘ Już normalna komórka czterokomorową mgr Dwie Komory i Dwie przedsionki.

Příslušné opatření, JEGO SERCE MA napięcie osobowości. SA jednym wyrażane w obecności przewodu Tętniczego (botallova) (żartem na naczynie łączące tętnicę płucną i aortę) i owalnego Okna (umieszczonego Między prawym lewym przedsionkiem).

. Z Uwagi na to, Ze płód mă Taka strukturę serca, Randki JEGO narządy i układy otrzymują tlen w wymaganej objętości. Już po urodzeniu dziecięcym okno zamyka SIĘ, kanał tętniczy maleje.

Skąd wiesz, CZY Wszystko Jest w porządku?

Ocena Aktywności serca płodowego mój Współczesnej medycyny z wyprzedzeniem:

 • USG (USG);
 • Słuchanie płodu (osłuchiwanie);
 • echokardiografia;
 • kardiotokografia.
Najpopularniejszą metoda oceny bicia serc płodu JEST USG.

Palpitation płodu w czasie ciążyKonieczne JEST, ABY wiedziec, že ​​z Pomocą badanie ultrasonograficzne tętno płodu wchodzi SIĘ na Początek.

JEST uważana za norme, jeśli zrobić USG przezpochwowego (W ktorým CZUJNIK Urządzenia wstrzykuje SIĘ bezpośrednio do pochwy), skurcze serca zarodka obserwuje SIĘ W piątym szóstym tygodniu ciąży.

z USG przezbrzusznym (KIEDY CZUJNIK JEST umieszczony na brzuchu przyszłej Matki) - Gdzieś w regionie szóstego siódmego tygodnia.

Skrócenie oddechu podczas ciążySkcription słuzy podczas ciąży. Jakie SA JEGO przyczyny? Read here.

Tutaj sie dowiesz, Jak pozbyc SIĘ nudności podczas ciąży.

      

Podążamy za częstością Akcji serca

Palpitation płodu w czasie ciąży jest głównym wskaźnikiem rentowności dzieckaW pierwszym trymestrze, czyli zrobić trzynastu tygodni, zmiany częstości rytmu serca. Na Przykład, od szóstego tygodnia zrobić šsmego, w celu uzyskania odpowiedzi 110-130 uderzeń na minutę, Od dziewiątego tygodnia zrobić dziesiątego - 170-190 uderzeń.

I Już od Jednego tygodnia zrobić porywa rytmu serca oscyluję Wokół 140-160 uderzeń na minutę.

TAKIE zmiany częstości Akcji serca spowodowane SA przede Wszystkim rozwojem i tworzeniem SIĘ Różnych funkcji autonomicznego układu nerwowego. W końcu JEST odpowiedzialna za prace Różnych organów.

Dlatego Jeżeli tempo takich skurczów w zarodku JEST zmniejszona zrobić 85-100 uderzeń na minutęLUB odwrotnie wskaźnik przekracza 200 uderzeńTo Jest niekorzystny sygnałowy zrobić ustalenia aktualnych i Paska diagnoz.

W takich sytuacjach konieczne JEST poddanie SIĘ kuracji, w wyniku ktorej wyeliminowane zostaną przyczyny spadku LUB zwiększenia częstości Akcji serca.

Jeśli Długość zarodka przekracza 8 milimetrów i skurczów serca Nie ma, często dokonują wstępnej diagnozy "niezaawansowana ciąża”. ABY TE potwierdzić diagnozę, po Pięciu zrobić Siedmiu dniach konieczne żartem poddanie sie powtórnemu badaniu ultrasonograficznemu. Zgodnie z JEGO wynikiem Diagnoza ta zostaje potwierdzona LUB zostaje postawiona nowa diagnoza.

Prowadzenie Badań ultradźwiękowych W Drugiej ciąży trymestrze JEST, ZE JEST LOKALIZACJA Przedmiotem pochwy serca płodu w klatce piersiowej.

      
Po zeskanowaniu poprzecznym Serce Dziecka powinno znajdować SIĘ PO lewej Stronie, zajmując Trzecia Część objętości całej klatki piersiowej. Częstotliwość Akcji serca w Tym okresie 140-160 uderzeń na minutę. Ocenia SIĘ rowniez nazwa skurczów serca płodu (JEST rytmiczny i nieregularny).

W późnych stadiach Ciąża Temat Akcji na częstości serca w Przyszłości Dziecka, TAKIE JAK czynniki aktywność płodu, fizyczne obciążenie Matki oczekującej, JEJ Pobyt dowcipniś cieple LUB zimnie oraz przenoszenie Różnych Chorób Să bezpośrednio odzwierciedlone.

ABY ustawić Twoja obecność Wątym dziecięciem pracy JEST Wykonanie Badań nad "cięciem czterokomorowym". W Tym obrazie USG lekarze beda Mieli Aktywne Cztery pokoje serca.

Standardowe badanie ultrasonograficzne serca "czterokomorowego" moze natychmiast ujawnić okolo 75% odtłuszczonej SERCA u płodu. W przypadku stwierdzenia podejrzenia Wady serca płodu wykonuje SIĘ Dodatkowe badanie - echokardiografię płodu.

W końcu powinien po Raz Kolejny podkreślić, Ze badanie palpacji u płodu JEST obowiązkowe przez Dziewięć miesiecy ciąży, a zwłaszcza podczas porodu. Pozwala Się na prawidłową ocenę STANU przyszłego Dziecka, Terminowych Przeprowadzenie niezbędnego przebiegu Leczenia oraz podjęcie decyzji o harmonogramie i sposobie porodu.

Mrowienie w podbrzuszu podczas ciążyDlaczego pojawiają SIĘ mrowienie w Jamie brzusznej podczas ciążysie dowiesz here.

tutaj sie dowiesz, Jak to zrobić podczas ciąży.

Odwiedź naszą sekcję / posle-rodov - powiklania i powrót do zdrowia po porodzie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 5
 1. Jeanne

  Choroby serca (niewłaściwa anatomiczna Struktura serca) i bicie serca płodu do rzeczy, Które Nie Să ZE soba powiązane. W związku z powyższym, w celu określenia obecności imadle (zwłaszcza JEGO Poglądy, pilzner Ze wzgledu nA Ich duża liczbę) częstotliwość i rytm JEGO redukcji Nie Jest Możliwe. Krążenie krwi płodu. Dlatego w brzuchu Mojej Matki, nawet poważnymi wadami oo, Polska NIE cierpią. Z twoich Informacji, Dziecko powinno narodzić SIĘ wkrótce, co oznacza, Ze specjalista USG uważał JEGO serce za dobrze i uważa, Ze Nie ma Się Czym martwić. Właściwy specjalista w tym czasie nie jest już w błędzie. Dla Zabezpieczenia Moga Być Wykonane badanie USG (echokardiografia) więcej Jednego eksperta, najlepiej z doświadczeniem w diagnostyce wad Serca u płodu. Obowiązkowe JEST TEGO Przeprowadzenie Badania natychmiast po urodzeniu Dziecka, ABY wykluczyć nieprzyjemne niespodzianki w Przyszłości. Powodzenia!

 2. Oybek Muminov

  Drogi doktorze, cześć!

  Moja żona i ja czekamy na dziecko. Okolo 6 miesiąca ciąży podejrzewano o chorobę serca u płodu. Nie Chce wierzyć, ponieważ rok Temu W Tym Ośrodku zdiagnozowano Moją Zone, Która ostatecznie nie nie została potwierdzona.

  Teraz jest już 9 miesiąc. ABY Prawda, ZE NIE przeprowadzono Specjalnych Badań, ale w ultrasonografii Mówią, Ze Wszystko Jest wag porządku. Wczoraj Dopplera przeszedł, bicie serca pokazało 150, To Jest Normalne. Lekarz USG zapewnił nas, że serce dziecka się rozwija się.

  Pytanie moje brzmi: CZY Jest Możliwe poznanie defektu serca płodu poprzez JEGO zmniejszenie? Zwykle ile razy na minutę bije serce? Co nam doradzasz?

  Z góry dziękuję.

  PS: proszę o mój skromny język rosyjski)))

  • Marina

   Wiesz, najprawdopodobniej, KIEDY podejrzewają, wypchali Sprzęt. Zdarza się. Diagnoza nie stała potwierdzenie, teraz wszystko jest w porządku? Choroby serca nie można wykryć. Nie martw się i nie rodzisz. Wszystko bedzie dobrze!

  • Nina

   Nie, częstotliwość skurczów serca nie jest decyzja. W tym celu przeprowadziliśmy echokardiografię. Patologii nie stwierdzono, dlatego też należy unikać powodów. Uspokój SIĘ I Nie zdradzaj swojej żonie powodując nerwowość, moze ja zranić. Proszę sprawdzić / beremennost / analizy / beremennost / slozhnosti /beremennost/bolezni/tahikardiya.html

  • Światło

   Choroba może być usunięta z odsłuchu. Grupa ryzyka jest w ciąży. którzy Maja utajone infekcje (ureaplasmosis, opryszczka i inne Choroby). Jeśli dziedziczność Nie ma Nie ma MIEJSCA i Chorób, istnieje ryzyko wystąpienia Wady SERCA U DZIECKA. mało żeobne. Zazwyczaj choroba serca jest określana za pomocą ultradźwięków. badania od 15 tygodnia. Jeśli echografia jest spóźniona. Czas pokazał brak patologii, aby otrzymać prześwietlenia, nie ma powodu. Teraz choroba serca z powodzenia działa. Przeczytaj:
   /beremennost/info/serdtsebienie-ploda.html / beremennost / analizy
   /beremennost/bolezni/toksoplazmoz.html

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcę opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA.Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...