Reżim w ciąży

Reżim w ciąży

Praca z dziećmi w ciąży.

Zmiany hormonalne wpływają na stan ogólny zdrowia. ABY ułatwić przeniesienie Tego okresu Życia bez szkody dla przyszłego Dziecka, konieczne JEST Wprowadzenie pewnych ZMIAN W ogólnym sposobie Życia.

...

Spis treści:

Sen i wakacje wysokiej klasy

      
Przede Wszystkim należy również przesuwać i zatrzymać się, zatrzymać się SIĘ od podróżyania. Wszelkie wysiłki zmierzające zrobić zarobienia pieniędzy w celu zapewnienia Dobrych wypłat na urlopie macierzyńskim Moga byc droższe. Kiedy chore dziecko nie jest zadowolone z komputera potrzeb gotówkowych o niewiarygodnym rozmiarze.

Tyrać żartem związany z matka przez ogólny Układ krążenia, przez składniki odżywcze Który, leki i, co najważniejsze, hormony produkowane w ciele Matki docierają zrobić Dziecka.

Koncepcja biorytmów z zaćmienia człowieka. W nocy nocnych działa układ przywspółczulny, który jest odpowiedzialny za przyswajanie składników odżywczych i budowy narządów płodowych. Ta praca nie powinna być przerywana nagłymi wydaniami adrenaliny - hormon współczulnego układu nerwowego, który w nocy w normalnych warunkach powinien być włączony nieaktywny.

Konieczność nocnego snuNabłonkowe uwalnianie serotoniny zapewnia pełny Odpoczynek, Który wystarcza następnego Dnia. Po przebudzeniu w nocy synteza serotoniny zostaje anulowana. Dla kobiet spoza Ciążył stan nie stanowi zagrożenia. Możesz spać po południu na przykład. Ale dla osób w Bezosoba.

Substancje mineralne, Które budują szkielet przyszłego Dziecka, powinny przyjść zrobić niego podczas nocnego SNU. Wapń żartem stopniowo wypłukiwany ZE ścian Zyl ciężarnej Kobiety, zastępując NOWY, otrzymywany Z jedzeniem wagowo ciągu Dnia.

Jeśli KOBIETA w ciąży spędza noc aktywnie, Jak to Mówią, na nogach, wtedy Nie ma substytutu. Ściany Zyl stają SIĘ cieńsze - tworzą SIĘ Węzły hemoroidalne i żylaki goleni. Takich kompilacji i nawilżania.

Organizm płodowy reaguje na zmiany hormonalne we krwi matki. Receptory: dziecko się go ładuje i przyzwyczaja się do niego. Jeśli matka śpi w nocy, ciało noworodka zachowuje się samo. Ja odwrotnie.

Czy arbuz jest możliwy podczas ciąży?Czy wiesz, kobiety w Fakt, jeść arbuz Czy to niemożliwe? Poprosimy lekarza!

O tym, czyś być w ciąży, Gwarancja się z tego artykułu.

      

Obciążenia emocjonalne

Obciążenia emocjonalne także hormonów stresu, które przez długi czas krążą we krwi. Zewnętrznie, KOBIETA W ciąży uspokaja SIĘ, ALE produkty rozkładu adrenaliny SA Jeszcze mój Krwi. Co więcej, idą do płodu.

W ten sposób sposób nieprzyjemnego szlamu. Nie robić JEST zwykła Emocja nieodłączna dla dorosłych, ale DODATKOWY czynnik stresu, Który sprawia, že serce bije mocniej, produkuje niepotrzebne Ruchy oddechowe i połyka dodatkowa porcję plynu owodniowego.

Pokaż również do tych ważnych Kobiety w ciążą, które mają stres psychiczny. Bliscy krewni Kobiety w ciąży powinni starannie wykluczyć JA oo rozwiązywania ważnych Problemów życiowych. SA jednym wazne dzis, A jutro Nie SA Wcale konieczne, o zdrowie Dziecka JEST TYLKO Teraz zastawiane, ale przez WIELE Lac.

Dla dobrego samopoczucia potrzebny czas pracy 9-10 godzin snu. Ja polecam odpocząć przez dzień i pół lub dwie godziny.

Jeżeli w tym momencie nie chcesz, połóż się bezczynnie, bez komputera i telewizora. Jest to nocna odmiana. Dostosowując Reszta i režim snu, ciężarna kobietą Nie powinna zapominać o, koniecznej Aktywności Fizycznej.

Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna w czasie ciążyW pierwszej połowie ciąży Nie zabraniaj wędrówek na nartach, A Latem - biegania.Jeśli KOBIETA wcześniej studiowała sportnie powinieneś przestać trenować, ale bez elementów konkurencji.

W Drugiej połowie ciąży Chodzi o to, że jest bardzo ważne - zapobiegają stagnacji krwi i wyglądowi obrzęk. W przypadkach, gdy spacery z jakiegoś powodu, sa niemożliwe, ciężarna kobiete mozna zastąpić zwykłymi spacerami do sklepu, wybierając najbardziej oddaloną. Dzięki temu możesz połączyć biznes z przyjemnością. W Weekendy dobrze JEST zorganizować wycieczkę w ciąży Poza Miasto, Bliżej Natury, z dala ód Miejskiego zgiełku i zanieczyszczonego Powietrza.

Stres fizyczny w połoŜeniu się powinien zmienić. Ciąża Nie JEST choroba, ale normalnym stanem fizjologicznym Kobiety, Która NOSI Dziecko. Tylko ty dwaj i jeden z którego właśnie szuknej uwagi.

W domu jest wszystko. Wykręcanie: podnoszenie ciężarów przy obciążeniu prasy brzusznej przy obciążeniu statycznym.

Muzyka dla kobiet w ciążyKtóre muzyka dla kobiet w ciąży Nilepiej? Odpowiedzi w tym artykule.

Wszystko o zielonej herbacie w ciąży możesz się świadczyć z tego artykułu.

O sztucznym porodzie /rody/slozhnosti/iskusstvennye-rody.html pożyteczne informacje są tutaj.

Nieskomplikowana gimnastyka

Aktywność w Czasie ciąży obejmuje Nie TYLKO spacery i prace domowa, ale takze wykonywanie niektórych ćwiczeń gimnastycznych.

Gimnastyka W Czasie ciąży pozwala kobiecie na redystrybucję Siły mięśniowej Ciała, ABY SIE Dziecko czuła bardziej Komfortowo, A przyszła matka Nie odczuwa nieprzyjemnych Wrażeń wynikających z ciąży.

Gimnastyka w czasie ciążyćwiczenia Specjalne zabiegi chirurgiczne. Oba są dla rodzinnej.

ĆWICZENIE 1. Pozycja z tyłu, kolana zgięte, kamienie na ekranie 15 cm na boki. Poduszki podpierają głowę, szyję i ramiona. Hands które spoczywają na bokach w pozycji poziomej.

Wdychaj, jednocześnie ugnij kolana i przyłóż je w Tej pozycji zrobić żołądka, TAK ABY Stopy zostały podniesione nad podłogę. Zrób wydech, który wciągnij żołądek i przycięnij dolną część pleców do podłogi. Pozostań w tej pozycji, aż wynik wynosi trzy, ponieważ żądanie jest wdychanie i wydychanie. Powtórz pięć razy.

ĆWICZENIE 2. Pozycja wyjściowa JEST dowolna.Odcedź mięśnie odbytnicy i przytrzymaj przez 8-10 sekund, A następnie powoli rozluźnij mięśnie i Cale Ciało.

ĆWICZENIE 3. Obrót szyi. Powoli, na dłoni siada, opisując jedno koło, weź oddech. Wydychaj i zrelaksuj się, delikatnie oprzeźć do przodu i do dołu. Powtórz Dziesięć Sam Obrót OD prawej í lewej zrobić OD lewej zrobić prawej, Nie zapomnij zrelaksować SIE Między zwojami glowy. Dowiedz się, jak poruszać się krwioobiegiem.

      
ĆWICZENIE 4. Przyjmij pozycję łokcia kolan, odwróconego lecz zrelaksowanego, ale kręgosłup nie zwisa. Trzymaj głowę i szyję prosto, schodane z kręgosłupem. Podnieś z powrotem w Tym SAMYM Czas na wyciągnąć Swój brzuch i pośladki, powoli opluść Glowe, skrzynie gięcie. Powoli opuść plecy, teraz podnosząc głowę do pozycji wyjściowej. Aby się ściskał na nacisku na kręgosłup z powiększoną macicą.

ĆWICZENIE 5. Początkowa pozycja ćwiczeń 1. Zrób wydech i naciśnij dolną część pleców na wyświetlaczu. Weź oddech i rozluźnij kręgosłup. Powtórz do kilku razy. Ćwiczenia można wykonać w położeniu stojącej, plecami do ściany. Pomaga usunąć ból w plecach i przekonuje postawę.

ĆWICZENIE 6. Stan sesji ze skrzyżowanymi nogami jest bardzo wygodna dla kobiet w. Wyprostuj plecy, połóż dłonie na ramionach. Podnieś obie ręce nad głową. Odtąd suszyć należy. Zrelaksuj się i powtórz rozciąganie zasobów na przemian.

Jakie są zagrożenia związane z opóźnieniem dostawy?niz Niebezpieczne opóźniona dostawa? Pytasz - służamy.

O symptomach martwej ciąży możesz się świadczyć z tego artykułu.

Ćwiczenia podczas Typoszereg czynności. Aby zrobić z powrotem tlenu do płodu.

Zasilanie

Jedzenie w czasie ciążyPosiłek przypada zwykle jak zwykle. Odbiór żywności wysokiej smaku ZE uwagę na dodatkowe Mleka odbiorczego, produkty mleczne, owoce (Obiad, podwieczorek).

W Drugiej połowie ciąży (Zwłaszcza na urlopie macierzyńskim) Staraja SIĘ zachowywać Jak mozna oczekiwać od Dziecka - Nie denerwuj SIĘ nad niczym, upewnij SIĘ wyspać w Nocy. Ostatni posiłek - trzy godziny przed snem (jeśli jesteś głodny - kefir, sok, owoce owoce). Zacznij trenować swoje dziecko w dostępnym trybie w swoim życiu.

O autorze

Sergey Yuryevich BuyanovSergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...