Jak rozpoznać c książką mnogie: główne właściwości i metody określania

Typowa ciąża JEST rodzeniem Jednego Dziecka. Ale w macicy wydaje równoczesny Rozwój kilka Owoców.

W Różnych kulturach bliźniętami traktowano inaczej. Ale Wszędzie bylo na most oo mistycyzmem. Na Przykład W starożytnym Rzymie i Grecji Wydarzenie do bylo błogosławionym darem Byk a.

...

Spis treści:

Większa płodność powoduje przycone nacisk NA ciele Kobiety w ciąży. Dlatego Tacy pacjenci wymagają Specjalnej obserwacji i Uwagi na Rozwój Dzieci i dobrobytu przyszłej Matki.

Rodzaje

      

Wielofetioza wieloskładnikowa (Biwalentny, Nie identyczny) występuje w wyniku kilku owulacji i zapłodnienia oocytów.

W Tym przypadku owoce Maja okolo połowę Wspólnych Cecha genetycznych, ale różnią SIĘ zestawem chromosomów. Wyglądają Jak zwykli bracia LUB siostry.

Nawiasem mówiąc, Procesy owulacji i zapłodnienia w sposób następujący:

 • jednoczesne nawożenie - Dzieje SIĘ podczas owulacji kilku jaj z Jednego LUB OBU jajników;
   
 • jednorazowe nawożenie - Dzieje SIĘ podczas owulacji pary jaj w jednym pęcherzyku;
   
 • zapłodnienie kilku jajKtóry dojrzał w jednym cyklu, nasiona Różnych Ludzi;
   
 • koncepcja jaj z istniejącą ciążą.
Blizna poliomzygotyczna rozwija SIĘ W osobnych Wodnych, wełnistych skorupach I Ich własnym łożysku.

Monozygotyczna ciąża mnogaCiąża mnoga Monozygotyczna W przypadku wieloetapowego jaja.

W rezultacie Powstają Dwa LUBłonie więcej identycznej płodów Tej samej Płci, genetycznie identycznych. Dzieci rodzą SIĘ TAKIE z tymi samymi Rysami Twarzy, sa chore W TYM SAMYM Czasie, Maja Podobné Zdolności uczenia sie.

Nawiasem mówiąc, psychologia bliźniaków odnoyaytsovyh uważana JEST ZA BARDZO interesujące zjawisko.Naukowcy udowodnili, ZE MAJA Związek emocjonalny.

Kolejna Klasyfikacja Tego typu:

 • jeśli zapłodniona komórka zostanie podzielona na Dwie Części w ciągu Trzech dni od poczęcia, wówczas kazdy bedzie mial owoc płyn owodniowy i łożysko;
   
 • Jeżeli nastąpiło rozszczepienie zarodkowych od 4 do 8 sprawdź w sklepie PO zapłodnieniu, zarodek rozwinie SIĘ W Ogólnych fotelików dla Dzieci, o całkowitej Błonie kosmówki, ale oddzielnym worka owodniowym;
   
 • z powodu podziału embrionalnego w dniu 9-12 powstaje owodni, JAMA kosmówkowa i łożysko;
   
 • późniejszy podział jaja płodowego JEST ekstremalną rzadkością i prowadzi zrobić tworzenia zrośniętych zarodków.
Polizygotyczne i monozygotyczne SA zarówno bliźniakami, JAK I trojaczkami. Ten ostatni moze Mieć pojedyncza Parę Owocowa i jednostronną. Więcej Owoców myszy akt vari. Na Przykład, czworaczki moze składać z SIĘ Nie identycznych Albo przeciwnie Wszystkich identycznych Owoców, Jeden trzyosobowy i pojedynczego owocu LUB dwoch bliźniaków.

Laminaria podczas poroduCzy Czego Śluza pałeczki? podczas porodu Laminaria?

tutaj sie dowiesz o różnicy Między PMS ciąża.

      

Możliwe przyczyny

Jak rozpoznać ciąże mnogieNiestety Nadal Nie ma dokładnego wyjaśnienia, Nie ma ciąża mnoga. Zakłada SIĘ, ZE podczas formowania bliźniąt bliźniąt zapłodnionych dzielenie komórek ZE wzgledu na brak tlenu w Krwi ciężarnych, zaburzenia LUB toksyczności średniej kwasowości.

W skrócie predyspozycje genetyczne trzeba powtarzać dojolenie jaj. W płodny poczęcia moze wpływać i stymuluje superowulacja niektórych leków, Które poprawiają jajników LUB Produkcji licznych pęcherzyków wpływają na dojrzewanie w pęcherzyku 2 Lub więcej jaj.

Przyczyna ciąży mnogiej Moze Być ja pochodzenie etniczne. Wszakże w Różnych grupach etnicznych częstotliwość narodzin bliźniąt JEST znacząco różna. Najwyższe Wskaźniki takiej płodności notowane w krajach afrykańskich SA, najniższe WAG Azji. W Europie i Ameryce liczby mnogiej Te Să Średnie. Bliźnięta jednojajowe na Świecie rodzą SIĘ z TA sama częstotliwością - 3,5 ND 1000.

przypadki, w ktorých łonie Matki zostały nagrane w Tym SAMYM Czasie Coraz bardziej Dzieci wag wyniku zaburzeń Rozwoju Struktury macicy (dwurożna formularz), z zapłodnienie in vitro i po długim przyjęciu antykoncepcyjnym (ponad Sześć miesiecy).

Prawdopodobieństwo narodzin bliźniąt rowniez wzrasta, jeśli ciąża online SIĘ PO 35.

Czy winogrona są przydatne dla kobiet w ciąży?Tutaj dowiesz się CZY winogrona SA Przydatne Dla kobiet w ciąży??

W tej sekcji / Rody - WSZYSTKIE informacje W W na pewno chodziło porodu.
 

Główne Cechy

Po Poznaniu ciąży Trudno JEST SIĘ oprzeć i nie nie pytać, KTO JEST wagowo żołądku. Ale oprócz Seksu niektórzy rodzice SA zainteresowani przede Wszystkim liczba Dzieci, Które rozwijają SIE wag łonie Matki.

JEST kilka Sposoby na poznanie Aktywów Wieluniu cią Wi.

Jeden z najwierwszych wniosków Ciąża mnogiej - tłusty i charakterystyczny Drugi pas na teście określić ciążę.

Taki znak wywołany dzieki Specjalnej ankiecie przeprowadzonej Wsród Matek bliźniąt. Ponieważ ciąża mnoga znacznie podwyższa POZIOM hormonu hCG, mozna isc określić juz na 10 dni.

Dziedziczność - Jeśli w Rodzinie LUB Wsród krewnych przyszłego Papieża Były Już przypadki ciąży mnogiej, wówczas prawdopodobieństwo, Ze bedziesz kontynuował tE rodzinna Tradycje, wzrasta Czasem.

O kolejności kilku Dzieci w ogniu Matki Pierwszych ciężkich ginekolog. Nawet na pierwszym badaniu lekarz moze wcześnie ustalić przybliżoną datę poczęcia i zanotować wielkość macicy przekraczającą norme.

Podłużna depresja na przedniej ścianie macicy moze wskazywać na Rozwój Wieluniu ciąż. Powstaje w wyniku przylegania Owoców zrobić Siebie.

Przyczyny ciąży mnogiejPoziomy rowek - wystąpień na przedniej ścianie macicy w poprzecznym położeniu owocu.

Pogłębienie dna macicy - wiąże SIĘ z wysunięciem kącików macicy kilkoma owocami.

Badanie przesłonowe z palpacją określa 3-4 Duże Części płodu (2 Głowy i2 konce miednicy).

Uczucie ruchów płodowych w Różnych miejscach i równoczesne badanie Części Ciała okruchów w Różnych częściach brzucha.

Słuchanie wyraźnego bicia serca w różnych miejscach macicy. Jeśli zostanie wykryta strefa, w ktorej Dźwięki serca Nie SA słuchane Lub Maja nierówną częstotliwość, JEST zrobić potwierdzeniem faktu ciąży mnogiej.

Fonoelektrokardiografia - przeprowadza SIĘ od 20 tygodnia ciąży w celu zarejestrowania tonów serca u Dzieci i ustalenia, CZY obecně Să Dwa Lub więcej płodów.

Nieprawidłowy wynik testu AFP, które jest rozgrywany w drugim trymestrze.

Znaki zewnętrzne: ciężka toksyna, odwoty, Zgaga, obrzęk, rzucawka, nefropatia, zaparcieżyły, silne zmęczenie, senność, duszność (Ze wzgledu na przesunięcie przepony macicy, ktorej wielkość przekracza częstość ciąży pojedynczej).

Wejście o ciąży mnogiej może zeznawać duży brzuch lub się pojawią się.

      

Ultradźwięki - definiuje już ciążę wielokrotną w 8-12 tygodni. Ale błędy w takich przypadkach nie są poone.

Badanie ultradźwiękowe i ultradźwiękowe wykonywane się poród. Z JEGO Pomocą łożysko JEST monitorowane, możliwe powikłania Să zapobiegane w odpowiednim Czasie w przypadku ciąży mnogiej, planuje SIĘ optymalny ogólny Proces.

Aby doprowadzić do kosztów dla dzieci Twój powinien odwiedzać lekarza co 10 dni, razem z trymestrze - co tydzień.

rowniez po 30 tygodniach co tydzień musireak następna matka kardiotokografia ja dopplerografia owoców. W ciąży jest hospitalizowana.

Jeśli masz ciążę mnogą, to Bądź podwójny na zdrowie i własne zdrowie!

Ciąża mnoga. Program Baby Boom

Ból brzucha we wczesnej ciążyCzęsto pytano: dlaczego wczesna ciąża boli sonek? Dowiedz się SIĘ Teraz!

Rodzaj zajęć Dyskoteka nasza chapter.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 9
 1. Nastya

  Cześć Wszystkim, którzy Mieli coś Takiego byłą ciąża Jeden płód w Wieku 6 tygodni uzi PY 18,7 mm hCG 22000 zarodka Nie JEST wizualizowany, Wysłany, ABY czekać Tydzień. Przychodzę za Tydzień, Lekarza widzi Już 2a Py O Jeden mniej niz Drugi TYLKO 6 mm Pierwszy Tym SAMYM na poziomie 18,7 mm. Zarodki Nie Să wizualizowane nigdzie, ponadto Pierwszy PY odpowiada okresowi 6-7 tygodni, Drugi PJ wynosi 3-4 tygodnie. Od razu zrozumiał, Ze TL Pierwszy zatrzymał SIĘ, ponieważ NIE podraslo Nie zarodek, prowadził przeszedł hCG 20900, spadły, ale TYLKO przez 1100 jeśli Szansa, Ze Drugi TL przebiega dobrze, A zarodek Nie bedzie Mieć 1,1 mm LM. .. Bardzo martwi SIĘ O długo oczekiwanej ciąży czeka 7 lat z mężem, Nie MOGE zasnąć, TYLKO O Tym myśląc.

 2. Toizhan

  Cześć. 1 uzi, Który poszedł 16 tygodni dal mi papier i tam JEST napisane, Ze Nie TYLKO owoce SA wizualizowane na macicy. Jak rozumiem

  • sv2006ys

   Jeśli widzisz więcej niż jednego owocu i kilka, to masz bliźnięta lub trojaczki. Włosy się ze swoim ginekologiem!

 3. Xenia

  W tej chwili bardzo łatwo popełnić błąd. Po kolejeniu czasowym drugie USG. To, že Jedno z Owoców przestaje SIĘ rozwijać, Nie martw SIĘ - Nie zdarza SIĘ często SIĘ. Z Reguły Mówimy o bliźniętach braterskich, wiec Drugie Dziecko - mając Własne łożysko - Nie cierpi.

 4. Sen

  Alina, przedwczesna Śmierć Jednego z płodów JEST możliwa, wiec taka Sytuacja JEST możliwa. W Tej perspektywie na pewny znak żywotności zarodka - obecność serca, jednak Termin JEST Mały, USG i ewentualnie maszyna Nie JEST klasa ekspertem, wiec możliwość błędu. I oczywiscie trzeba wziąć pod uwagę czynnik ludzki - lekarz USG rowniez JEST osobą i kazdy moze popełniać Błędy. Aby dynamicznie, aby się upewnić. I DAC HCG Wagowo dynamice, z wieloma ciążami, Dziesięć hormon wzrasta szybciej niz dowcipniś pojedynczej ciąży. Powodzenia!

 5. Nina

  Ku memu wielkiemu żalowi, Przypadek, w ktorým Jeden płód zamarza, A NIE JEDEN. Nie martw się, jak położenie Praktyka medyczna, drugie dziecko nie cierpi z tego powodu. Lekarze-uuziści czasami popełniają Błędy, prawidłowym sposobem ustalenia ciąży mnogiej JEST Analiza hCG. / beremennost /beremennost/info/horionicheskij-gonadotropin.html / beremennost / analizy

 6. Alina

  CZY 7 ultradźwięków mozna pomylić z 7-tygodniowym okresem, Ze 2 płody, piwo dowcipniś rzeczywistości Jeden? A może to jedno z owoców ginie?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...