Co się stanie na brzuchu powie uśmiechając się w Ciąży?

Większość Kobiet zachodzi w ciążę na brzuchu ciemny Pionowy pasek.

Jestem Choc przyszłe Matki zdają sobie sprawę, Ze W ICH organizmie rozwija SIE Nowe Życie i dlatego ICH Ciało ulega różnym zmianom, Taka "Dekoracja" brzucha wciąż wzbudza ciekawość, A Czasem staje SIE Pretekstem zrobić Niepokoju. CO do Znaczy zn zn?

...

Spis treści:

Ciemny pasek - co to żart?

Ciemny pasek na brzuchu do NIC innego przejaw hiperpigmentacji. Pasek JEST Cienka linia pionowa, Która rozciąga SIĘ od pępka zrobić okolicy łonowej.

W sytuacji ktorej pasek "rośnie" i zrobić poziomu zeber. Pasek JEST ZAWSZE połączenie w środku brzucha.

W rzeczywistości taśma JEST obecná U Wszystkich Kobiet, piwo wag Czasie, gdy kobietą NIE JEST wag ciąży, ta linia JEST całkowicie niewidoczna. Zaciemnienie Paska na brzuchu podczas ciąży JEST spowodowane zwiększoną pigmentacją więzadła ( "biała linia") znajdującą SIĘ W TYM obszarze.

CZY Bede mial?

Wsadź statystyk, 90% Kobiet w Ciąży ciemna opaska pojawi SIĘ na brzuchu. Najciemniejsze i najciemniejsze Kobiety najprawdopodobniej SIĘ pojawią.

Dlaczego SIĘ pojawi?

      
Dokładna Przyczyna pojawienia SIĘ ciemnej Linii na brzuchu u Kobiet w ciąży żartem nieznana, Pilzner uważa SIE, Ze JEST zrobić spowodowane Wzrost poziomu hormonów:

 • Melanotropin (hormon stymulujący melanocyty - Komórki wytwarzające pigment i zwiększają ryzyko ciemnienie Skóry piegi Występowanie ı Nevi);
   
 • estrogen;
   
 • progesteron.
Jak widac, Nie ma powodów zrobić obaw: pojawienie sie paski na brzuchu Kobiety w ciąży wskazują, že w odniesieniu zrobić hormonów Wszystko Idzie tak Jak powinno.

Granat podczas ciążyCzy to możliwe granat w trakcie? Read here.

Ja w Tym Artykuł mów o ciąży po aborcji.

KIEDY Zwykłe SIĘ objawia?

Pasek na brzuchu ciężarnych kobietU niektórych Kobiet ciemny pasek na brzuchu objawia SIE nA SAMYM początku ciąży, A nawet działa Jako JEGO znak. Początkowo pasek Moze Być lekki iz Czasem wskazówki ciemnieć.

Najczęściej Kobiety w ciąży zauważają Początek ciemnienia Linii na Ich brzuchach po 12 tygodniach. Rowniez ciemny pasek na brzuchu moze pojawić w trzecim trymestrze ciąży SIĘ. Oczywiscie w przypadku przypadku żartem indywidualne.

Jak długo bedzie ciemna smuga na brzuchu?

Piękna w ciąży KOBIETA stopniowo wyświetla SIĘ Coraz bardziej ciemnieć, Współżycia ZE zwiększonego poziomu hormonów.

Zwykłe pasek znika wkrótce po porodzie, Ale dla niektórych Kobiet rozjaśnia SIĘ, ALE pozostaje Jak przedtem widoczna. W późniejszych ciążach pasek na brzuchu pojawia SIĘ z Reguły wcześniej i dowcip silniejszy.
      

CZY MOGE ewentualność LUB JEJ JEJ pozbyc?

Pasek powinien zniknąć SAM PO dostarczeniu. Sposoby Handlu pojawianiu SIĘ pasków Sa Raczej ograniczone:

 • Kobiety w miesiącu ciąży;
 • używaj Ochrony przeciwsłonecznej;
 • staraj SIĘ Być w cieniu wag okresie utrzymywać aktywność słoneczna;
 • podczas gdy na Ulicy w zamkniętych Lekkich ubraniach.

niestety, nawet pełna zgodność ZE wszystkimi tymi zaleceniami Nie da 100% GWARANCJI, Ze pasek NIE pojawi SIE.

Jedyna rzeczą, ktora mozna osiągnąć przestrzegając Tych zasad, JEST zapobieganie silnemu ściemnieniu Paska. Nie mozna ukryć Tej Linii ani pozbyc SIĘ JEJ w Czasie.

Ważne JEST, ABY pamiętać!

Pasek na brzuchu podczas ciążySłońce - Główne źródło Witaminy D Która JEST Niezwykle potrzebna dla Zdrowia, Wzrostu i Rozwoju Kości. Dlatego JEST Ważne, ABY Kobiety w ciąży do utrzymaniawzwodu równowagi: NIE wagowo celu zmniejszenia ekspozycji na słońce do minimum (próbując zapobiec pojawieniu SIĘ Paska) ciemnym piwem Nie DAC SIĘ ponieść opalania.

Ilość Witaminy D niezbędne dla kazdego człowieka, zalezy od Wieluniu czynników, w Tym od rodzaju Skóry osoby W W, Pory Roku, Lokalizacji ITP

srednio ekspozycji na słońce (w okresie niskiej Aktywności) przez 30 minut dziennie wystarczy Dla kobiet w ciąży, ABY uzyskać Dobrą dawkę Witaminy D.

Ciemny pasek i Płeć Dziecka: Znaki ludowe

      
W popularnym źródłem zawiera informacje W W, Ze na taśmie na brzuchu moze znać Płci Dziecka w łonie Matki, mówiąc, Ze JAK Jasną Linie, Która kończy SIE nA pępku, wskazując na dziewczyne i wymawiane ciemna linie, Która rozciąga SIĘ do krawędzi, powiedział, Ze bedzie SIĘ urodzić Dziedzic. NA Pieniądze LUB niestety, Jako wartość ogólna na tE sama.

Obowiązuje następstwo: Nowy pasek na brzuch w Czasie - Nie JEST zrobić magicznej gry TYLKO zarodka, ciemnym piwem TYLKO dziewczatki, dziewczęta i dziewczęta.

Shy ciemne pasy na brzuch, A Tym bardziej stara SIĘ doprowadzić ISC Nie JEST: "Zakon Matki Przyszłości" powinny Być noszone z dumy!

Jarmuż w ciążyHere mozna przeprowadzić SIĘ, CO JEST częścią wodorosty w ciąży.

NA naszej Stronie / - znajdziesz WIELE przydatnych Informacji dla Siebie.

Komentarz eksperta

Sergey Yuryevich BuyanovSkomentuj Materiał Sergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

Kobiety w Ciąży - LUDZIE ŚCIANY podejrzliwość. Konieczne JEST częste użycie w celu usunięcia. Na występowanie pewnych Cech, Które Nie Były obecně PRZED zajściem w ciążę, Kobiety Maja Pytanie, z ktorých najważniejsze na: „? Co, jeśli się bedzie trwało przez małe życie "

ZADNA KOBIETA Nie zgadza SIĘ na Zakup PO defektów Kosmetycznych ciążowych, z ktorých Jeden JEST ciemny pas nA brzuchu. Dlatego wydaję SIĘ, ZE oznacza i znikną?

Pojawienie SIĘ ciemnego Paska spowodowane zmianami hormonalnymi JEST W ciele Kobiety dowcipniś ciąży

Zmień wygląd Kobiet w ciąży ZE wzgledu na syntezę hormonówSubstancje Specjalne, ktoré sa produkowane w organizmie í zachęcić ISC Robic pewnych Działań.

Mechanizm działania hormonów JEST Bardzo inteligentny. Uwolnione Substancje zrobić Krwi I Nie Maja wpływu na Wszystkich narządów w wierszu. Prace wlasnie SIĘ rozpoczęła na hormony Komórki docelowe.

Stosowany w ciąży, Komórki docelowe znajdują SIĘ w narządach, od ktorých zalezy aktywność Uprawniona.

Liczba żeńskich hormonów: estrogenów i gestagenów wzrasta setki razy. Synteza hormonów o działaniu ogólnym, którego Nie somatotropina, W Czasie ciąży wzrasta kilkadziesiąt razy. Ale zrobić wystarczy, ABY zauważyć zmiany wagowo wyglądzie Kobiety WAG ciąży.

Somatotropina oznacza: "soma" - Ciało "trop" - rodzi. ABY Znaczy hormon, ktory rodzi Ciało. hormon Wzrostu W dzieciństwie i młodości, JEGO aktywność maleje. W Czasie ciąży somatotropina JEST ponownie syntetyzowana w dużych ilościach. Prowadzi się zrobić zauważalnej zmiany wyglądu.

Palce ciężarnych stają SIĘ dłuższe, Rysy SA zaostrzone. Zjawisko To Jest tymczasowe i odwracalne. Nazywa SIĘ akromegalizm Kobiet w ciąży. Po porodzie następuje synteza somatotropiny zrobić pierwotnego poziomu, o zmiany WSZYSTKIE znikają bez śladu.

      

Rola somatotropiny w użyciu ciemnego Paska na żołądku

Ciemny pasek tworzy SIĘ wzdłuż Linii Środkowej brzucha. Ta linia znajduje SIĘ dokladnie w środku pionowego korpusu. W miejscu budowy Budowy Środkowej Linii zbiegają SIE i Prawa Lewa polowa Ciała.

Wzrost macicy spowodowany hormonami żeńskimi JEST, A ściana brzucha JEST spowodowana przez somatotropinę.

JEGO dzialanie JEST ukierunkowane na wzrost tkanki mięśniowej. W Linii Środkowej mięśnie brzucha Să nieobecne. Oto pas tkanki łącznej, Który służy Jako granica Pomiędzy prawa i lewa polowa Ciała.

Somatotropina rozchodzi mięśnie, w wyniku Czego Środkowa linia brzucha nieznacznie sie poszerza. KIEDY tkanka Łączna JEST rozciągnięta, warstwa pośrednia staje SIĘ Cieńsza i bardziej przezroczysta. tak wiec Somatotropina przygotowuje "Baze" do pojawienia sie ciemnego Paska brzucha. ALE JEGO kolor zalezy od innego hormonu.

Intensywność Barwy pionowego Paska na brzuchu ciężarnym zalezy od ilości melanotropiny

Kobiety zwracają uwagę na pasek na brzuchu z jakiegoś powodu bardziej niz na plamki pigmentu na Twarzy. Odsetki SA należne historycznie. Zauważyli coś, ocenili coś, przekazali wiedzę z Pokolenia na pokolenie.

Ponieważ taka sztuka ludowa Nie pasowała zrobić klasycznego położnictwa, wiedza zaginęła Jako bezużyteczna. I zainteresowanie pozostało.

Melanotropina w ciele Kobiety W Ciężar

Melanotropina odnosi SIĘ zrobić hormonów antystresowych, A JEGO Synteza podczas ciąży określa TYLKO płód.Kiedy gruczoły zaczynają działać na płód, pojawia SIĘ dziesięciu Paska.

Ponadto brunetka KOBIETA I smuglokozhih miec ciemny pasek wzdłuż Linii Środkowej brzucha, bez jakiegokolwiek udziału płodu. Przez Cienka tkankę Łączna Komórki melanocytu, Pojawił ktory sie na długo przed ciąża.

ABY zupełnie inna sprawa, gdyby nie nie istniały. Na Przykład U Kobiet o jasnych włosach. Wtedy mozesz określić stan wewnętrzny płodu: jak wygodne JEST dla niego pozostanie w macicy. Lub wyciągnąć inny wniosek: płód wytwarza melanotropinę, Który wchodzi zrobić krwioobiegu Matki.

Urodziło SIĘ Dziecko O Absolutnie Białej skórze i włosach blond, podczas ciąży ALE byl ciemny pasek. Oznacza SIĘ TYLKO Jedno: przyszłe Dziecko ma Silny genetyczny opor wobec stresu.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 0
 1. Angela

  Składnik zrobić Znaczy, ZE Dziesięć ciemny pasek zaczyna boleć, jakby ostry okresowy ból w obszarze formowania Paska?

  • Julia

   Musisz udać SIĘ zrobić Lekarza, A NIE TUTAJ, w internecie, ABY poprosić o poradę.

 2. Alya

  Hmm tak Jak przybrać) Pasek Do zeber i chłopca), prawdopodobnie Wszystko Jedno TYLKO zbieg okoliczności)
  Cóż, kosztem pozbycia SIĘ ISC ... Dlaczego myślisz, že tak bedzie? Podoba mi sie tutaj)

  • Lydia

   Mam Żebro zrobić zeber i tam bedzie dziewczyną, wiec po prostu zbieg okoliczności Masz.

 3. Sonia

  Też mam taki pasek I oraz barwnik Wokół pępka nasilił SIĘ I na odcinku żołądka.Żołądek wszedł na MIEJSCE, ale pępek i pasek pigmentu Nadal pozostały, sadzać po artykule, Nie Moga zniknąć.

  Być moze istnieją pewne kosmetyczne Metody wybielania danych Tego CUDU. Daje mi zrobić dyskomfort.

  Udostępnij, jeśli ktos coś wie.

 4. Elena

  Cześć. Tutaj TAKIE Pytanie: od brzuszka zrobić pępka byl pasek na brzuchu, co to moze oznaczać?

  • Irina

   Elena, CZY przeczytałeś Artykuł? Jeśli tak, CZY TAKIE Głupie pytania zadajesz?

  • Elena

   Dzień dobry! W Tym Nie ma nic strasznego ani złego - taki pasek pojawia SIĘ U Prawie Wszystkich Kobiet. Ciemnienie w formie Opaski biegnącej wzdłuż brzucha Tłumaczy SIĘ wzrostem liczby mnogiej określonych hormonów w ciele związanym z ciąża. Po porodzie minie. Ktos moze JEJ NIE smakować czysto estetycznie, ALE NIE DA SIE NIC zrobić.

  • Marina

   Zgadzam SIĘ z Anną. Ten pasek Wszystkich JEST Dla. Ciemnieje w przypadku zmiany hormonalnej. W przypadku ciąży Wszystko Jest Jasne, zmienia Sie z niego tlo hormonalne. Jeśli Nie ma ciąży, czy Faktu, Ze żartem zaciemniony PASEK JEST złym znakiem, że Lepiej JEST sprawdzić stan Zdrowia endokrynologa.

  • Anna

   Dzień dobry! Jeśli jestes W ciąży, pojawienie SIĘ Takiego Paska JEST DOSC zwyczajna Sytuacja. W niektórych wcześnie pojawia sia ™, W innych w późniejszych terminach, W innych moze Wcale nie nie pojawić sie. Jeśli Nie ma ciąży, konieczne JEST zdawanie testów na obecność hormonów, występuje Pewna niewydolność hormonalna i Lepiej rozpocząć tak wcześnie Leczenie, Jak to możliwe, ABY uniknąć konsekwencji.

 5. Anya

  Jestesmy juz Dwa miesiące, Szerokość Taśmy od Podłogi zrobić centymetra pępka ciemnych i powyżej pępka JEST Bardzo Cienka i Bardzo krótka)) I urodziła chłopca i ciemnosci .. By Nie żartem przekazywany .. Ale Trochę rozjaśnił) Nadzieje pass))

 6. Svetlana

  Gazy zaczęły pojawiać SIĘ dopiero w szóstym miesiącu beremennosti.Sperva zrobić pępka, a następnie Powyżej mostka í Jasne, moj maz i Ja Jestesmy svetlye.Na NAS CAŁY CZAS zdefiniować devochku.A Mowi, Ze jeśli Powyżej pępka malchik.Ya dziesięciu przesąd Nie wierzę w zrobić.

 7. Svetlana

  Policzyłem Artykuł, zaskoczony omenami 🙂 wlasnie dokladnie :-). Wysoki pasek, urodził SIĘ chłopiec 🙂 chociaż jestem ciemnobrązowy, pasek JEST BARDZO widoczny ciemny i PO, ciąży :-). Ale mysle, ZE wkrótce bedzie 🙂 🙂

 8. Nati

  I nie wiem, CZY JEST w ciąży celu? „Zaczęła gwałtownie odzyskiwać przytomność i pojawił SIĘ lekki pasek, choc nie nie zauważyła wcześniej

  • Dzięgiel

   Ja tez zaczynam miec lekki pasek, nie wiem, co myśleć

 9. Marina

  Na Mnie taśma i nie nie minęła LUB Nie miała MIEJSCA, JEST dobrze, ale rozjaśniła SIĘ i byłą na pępku. Moja córka ma Już 12 lat. Najprawdopodobniej na Cale Życie.

 10. Katya

  Bardzo ciemny pasek byl i Siegal mostka. Sam jestem naprawde ciemny. Dziecko ma 7,5 miesiąca. pasek oczywiscie rozjaśniony, ale wciąż jasny zrobić mostka. W Czasie ciąży Bardzo mi sie podobało SIĘ, ale Teraz Nie moge doczekać SIĘ, KIEDY odejdę.

 11. mari

  Wciąż nie nie urodził JASNEJ karnacji blondynka, brunetka z długimi włosami i gruby)))) Przy okazji, Tuż PRZED narodzinami Trochę ciemno Wokół pępka.Teraz, gdy żołądek Już Spal, zobaczyłem ledwie dostrzegalny pasek Czy pępka. ALE TAKIE Światło, ZE Gdybym Nie wiedział, Czego szukałem, Nie znalazłbym ...))))

  • Mmm.

   Pierwsza ciąża byla jasnym paskiem i urodziła SIĘ Jasna dziewczynka. Pasek Minął za kilka miesiecy. Druga ciąża Nie miała rozstępów i narodziła SIĘ ciemna, ciemnowłosa dziewczyną. Nie ma wiec związku ani z płcią, ani z melanina Dziecka

 12. Wasia

  Muszę Być w 32 tygodniu ciąży í NIE MAM Tej Linii. Th Tak To Jest Harmonia Wagowo normalnej Pracy? Synteza JEST CO? Na 2 Corki mial pasek i po porodzie, Zbyt długo NIE odejdzie. Nawet jeśli brak Linii Nie mial wpływu na Rozwój Mojej okruchów. WWA WWA WWA

 13. Katerina

  Byłbym rad, gdyby Dziesięć Zespół symbolizuje stres, jestem Bardzo ciemny, urodził sie swiatlo, ale smuga Wzrostu zaciemnione z terminem Coraz Wyższej, moja 31 tygodniu LUB TAK, Mój pas Mąż Jak wzywa Mnie burunduchek Lub melon ja lubie go))))) ☺

 14. mari

  Mój Pierwszy Raz zrobić Byla Mroczna smuga zrobić pępka. Urodziła SIĘ jasnowłosa dziewczyną, Która Stała SIĘ ciemnoskóra TYLKO z latami. Byłem brązowowłosym mężczyzną, ktory zniknął wkrótce po urodzeniu bez śladu. Nowy Mąż JEST znacznie mroczniejszy niz TYP Orientalny. Nie ma Paska, chociaż pozostały TYLKO Dwa miesiące. Jeśli urodzi SIĘ biała blondynka, Nadal bede rozumiał Związek oo Tym pasem. Ale szanse na to AF znikome. Najprawdopodobniej Dziecko bedzie Sniace. Wydaje mi sie wiec, ZE JEST TYLKO Dziesięć pasek kawałkiem Ciała i nie nie więcej ....

 15. Yasya

  O ile wiem i słyszałem, ZE Dziesięć czarny pasek JEST JAK Ścieżka "teściowa". Bardzo często pojawia SIĘ I po porodzie znika. Dla Tych, ktorými byla ZAWSZE, czy W okresie cyklu ciąży, wręcz przeciwnie, znika.

 16. Alia

  U MNIE 5 miesiecy, O strias Prawie Nie JEST widoczny. Mieliśmy przynajmniej kogoś, chłopca LUB dziewczyne, urodzili SIĘ głowni zdrowi)

 17. Katarzyna

  Teraz U Mnie Teraz 5 miesiąc, 19 tygodni. Pasek pojawił SIĘ 2 tygodnie Temu, Jasny, A TYLKO zrobić pępka, uzi został powołany PRZED nowym rokiem! Mam Nadzieje, Ze powiem Płeć Dziecka (dziewczynka naprawde chcą! Zobacz, kto JEST 🙂 Nadzieje, Ze po 2 tygodniach bedziemy mówić í zrobić prezent dla większości Nowego Roku!

 18. Svetlana

  W pierwszych dwoch ciążach NIE miałem zadných lampek, urodzili SIE chłopcy. Teraz czekamy na dziewczyne. Pasek pojawił SIĘ W drugim trymestrze, O kazdego Dnia JEST ciemniejszy i grubszy. Zostały 2 tygodnie zrobić Dostawy. Mam Nadzieje, Ze córka bedzie odporna na stres, ponieważ Mój Mąż i ja Jestesmy jasnoskórzy i jasnowłosi)))

 19. marina Vorobyeva

  Jestem blondynka, skóra JEST Bardzo biała, ale Zespół JEST ciemny. W Tym przypadku na żebrach JEST pasek, ale urodziła SIĘ dziewczynka 🙂

 20. Xenia

  I dla Nas Tylko 5 tygodni, o pasek Już zaczął Być pokazywany! JA TEZ cieszę oo SIĘ Tego !!! To Jest Tak Wspaniale, ZE Słowa Nie Moga przekazać! Jestem z każdej chwili zmiany w Ciele, w jakikolwiek sposób potwierdzający TE ciążę - wpadam dowcipniś Dzika radość 🙂

 21. Anya

  I podoba mi sie taśma! I Brzuszek JAK! Przed lustrem podziwu - Meza śmiechem uczynić Mnie tak jestem zadowolony kontemplację))) Mam ISC Prawie zrobić krawędzi - czekają na Dziewczyny.

 22. Elvira

  Byłem, niezbyt Mroczny, ale byłem. Potem pojechała I WSZYSTKO, prawdopodobnie, na wszystko. Bardziej martwiłem SIĘ O Włosy na pasku Tym, wzdłuż niego. Takze - rodziła, wiec po prostu zniknął, nie pamiętam, po goleniu, mysle - po prostu nie nie rosną bardziej. Nie znam żadnej Kobiety, Która miałaby Dziesięć pasek (I JEJ Włosy!) Pozostała.

 23. Yulka

  Devchonochki, ale po drugim porodzie, JAK Szybko przejdzie taśma?
  U Mnie po pierwszym trzymanym Prawie 2 miesiące - To Jest brzydkie !!!
  Potem przeczytałem PO każdym kolejnym porodzie, dłużej ...
  Udostępnij, Tak Jak Ty, prawda?
  Z góry dziękuję!

 24. Lina

  Ja, Kolorado Dziwne, miałem ciemny pasek na brzuchu podczas ciąży. Chociaż jestem ciemnowłosy i ciemnoskóry. Wydostałem SIĘ ZE statystyk. ALE JEJ NIE przeraziłaby obecność Mnie. Wiem, Ze Zespół pojawia SIĘ z powodu Regulacji hormonalnej I NIE MA NIC Wagowo Tym strasznego. O związku z płcią Dziecka JEST Zabawne. Szkoda, Ze Nie moge sprawdzić Tych obserwacji.

  • Tatiana

   I NIE TYLKO TY. JA Na Przykład jestem blondynka, A skóra JEST lekka. Ale pasek byl dla Mnie wyraźnie widoczny. Jeśli chodzi o definicję Płci nienarodzonego Dziecka W cieniu Paska zrobić Wszystko Jest odwrotnie. KIEDY byłam w ciąży z Moją córka, pasek byl ciemny, A KIEDY chłopiec - więcej Światła. Sądzę wiec, ZE TYLKO zrobić MIT.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat temu.Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...