Płacenie za ciążę: na współwięźdźmi uwagę?

Płatne zarządzanie ciążą: na co zwrócić uwagę?

Ciąża JEST TYLKO NIE BARDZO szczęśliwym wydarzeniem, ale takze odpowiedzialnym, ekscytującym okresem. Ciało Kobiety W Tym momencie otrzymuje podwójny ładunek, Który wpływa na stan Zdrowia i stan ogólny, wiec potrzebujesz Specjalnej Opieki, Medycznej Pomocy profesjonalisty.

...

Spis treści:

Obecnie prowadzenie ciąży przez Prywatnego Lekarza JEST DOSC Powszechnej Ceny Usług na zadanie. Wyspecjalizowane Ośrodki Maja WIELE zalet w porównaniu z konsultacjami dla okręgowych Kobiet.

Korzyści z związku Kobieta w klinice

 • Odbiór odbywa SIĘ zgodnie z protokołem uzgodnionym z lekarzem w dogodnym momencie zarówno dla Lekarza, Jak i Pacjenta;
 • brak kolejek;
 • możliwość niezależnego wyboru ginekologa;
 • indywidualne podejście do radzenia sobie z ciążą;
 • wysokie znajomości lekarza;
 • możliwość konsultacji w dowolnym momencie, w trybie telefonicznym, czyli pozostawania z lekarzem przez Internet;
 • zaangażowanie emocjonalne od ginekologa i innych.
Przy wyborze kliniki Bardzo Ważne żartem zwracanie UWAGI NA Jakość świadczonych Usług.

Jest kilka rodzajów klinik

 1. Ośrodki, w ktorých prowadzą Jedna ciążę Tylko z PO Czym ciężarna kobietą "przenosi się" zrobić na oddziale położniczym Opieki, gdy nadejdzie poród. W przypadku porodu nie zawarto.
   
 2. Ośrodki, są specjalne i położnicy. W takich zasadach jest oferta dostawy. Umowa o poręczenie.

Oczywiscie, idealna OPCJA JEST następująca: ginekolog, Który prowadził CIĘ przez ciążę, rodzi SIĘ W TOBIE, ponieważ SIĘ na ZNA WSZYSTKIE Čechy I RÓŻNE niuanse, ktore ujawniły Się W ciągu dziewięciu miesiecy.

Rodzaje świadczonych usług

Rodzaje świadczonych usług

 • Nadzór osobistego ginekologa i Konsultacje takich specjalistów Jak terapeuta, okulista, laryngolog, endokrynolog, kardiolog, genetyk, chirurg;
   
 • prowadzenie badań i różnych metod diagnostycznych; oznaczanie grupy krwi, czynnika Rh, RW; badania dotyczące zapalenia skóry, Zakażenie HIV, miano pozy Rh;
   
 • badanie krwi (biochemiczne);
   
 • badanie krwi (kliniczne);
   
 • regularna analiza moczu;
   
 • mikroflory pochwy;
   
 • analiza infekcji narządów płciowych (metoda PCR);
   
 • Badania krwi na infekcje takie jak toksoplazmoza, opryszczka, Różyczka, CMV; badanie cytologiczne rozmazu;
   
 • EKG;
   
 • USG;
   
 • doplerometria;
   
 • sprawdzić pracę tarczycy, jej hormonów;
   
 • dane złożenia antyfosfolipidowy;
   
 • badania nad bakteriami.

Wymień kartę i certyfikat patrymonialny

Akt urodzenia wprowadzone w celu poprawy Jakości Opieki NA LCD, w szpitalach położniczych, A poliklinikach takze dowcipniś Dziecięcych. Certyfikat moze uzyskać Kazda kobietą w ciąży, Która JEST zarejestrowana w prywatnym ośrodku.

Jedynym przeznacziem jest małe kryterium certyfikatu 30 tygodni ciąża, jeśli ciąża z kilkoma owocami, a następnie do 28 tygodni.

Bez możliwości tego certyfikatu w szpitalnej służbie za darmo.

Wymień kartę - JEST BARDZO Ważny mogę Niezbędny dokument NA przyszły poród, w ktorým lekarz wskazuje Randki:: Informacje o powyżej tygodnia twojego Zdrowia podczas obserwacji ciąży.

Wymień kartę Musisz miec Potwierdzenie, Ze zostałeś przebadany, zdałeś Randki niezbędne testy i całkowicie kontrolowaną ciążę. Jeśli Nie ma Karty Wymiany, matka zostanie wysłana zrobić porodu na oddziale obserwatorium domu macierzyńskiego.

Karta wymiany składa się z 3 elementów:

 1. Część pierwsza Karty wypełnia ginekolog z polikliniki (konsultacja kobieca) LUB Twój ginekolog z prywatnej kliniki, Która zajmuje CI Dziewięć miesiecy.
   
 2. Druga Część Karty wypełnia ginekolog-położnik, Który bedzie uczestniczył wag porodzie.
   
 3. Trzecia Część JEST wypełniona przez neonatologa z Oddziału położniczego.

WSZYSTKIE dane wprowadzone Do Karty Wymiany pozwalają odpowiednio reagować na możliwe komplikacje LUB osobliwości narodzin oraz stan Matki i Dziecka.

Koszt usług

Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt płatnego Zarządzania ciąża zależeć bedzie przede Wszystkim od wybranej kliniki, JEJ Sławy i warunków, pakietu Usług i Badań.

Jeśli klinika korzysta z najnowszych technik, takich Jak USG 3D I TYM Podobné, Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt Usług bedzie DOSC Wysoki.

Ponadto, w większości Szpitali Jednostka Ilość Jednostka Ilość Koszt zalezy na jaki okres zostały zarejestrowane - ALBO OD początku ciąży, Albo 12 tygodni.

Niezależnie od Tego, Opakowania SA testy i badania za ciężarnej poddać obowiązkowe (EKG, ultradźwięki, rutynowe Badania Krwi i moczu, Badania kontrolne ginekologiczne).

Koszt umowy zależy od kilku niuansów:

 • Jak często planujesz konsultować się ze specjalistami?
 • liczba USG i analiz;
 • liczba zdjęć usług, ankiety.
Ceny Moga wahać SIĘ OD 25.110 tysięcy zrobić tysięcy, jeśli pakiet «VIP» (w momencie publikacji artykułu).

Oczywiscie, WYBÓR Zarządzania ciąża należy zrobić CIEBIE, przeanalizuj Randki Pozytywne i negatywne Aspekty płatnego í bezpłatnego odniesienia.

Najważniejsze, ZE czujesz SIĘ dobrze, wygodne, niezawodne, Mieć Pozytywne nastawienie, ciąża i poród ABY bedzie spokojna. Bądź zdrowy!

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
 1. Olesya

  JEJ ciążę zaobserwowano w Art-Med NA Krasnaja Presnya. Klinika specjalizuje SIĘ W Zdrowiu Kobiet, istnieje możliwość Planowania i przygotowania zrobić IVF. Podoba mi sie tutaj Projekt Projekt, Przyjazna Atmosfere, dbałość o Kobiety w ciąży, dokładnych proporcji Wszystkich specjalistów i Lekarzy.Nominacje do Analiz i leków SA Bardzo dokładne, bez "rozcieńczania".

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...