Tempo rosnąu w ciąży. Skąd biorą się dodatkowe funty?

Od pierwszych tygodniach po zapłodnieniu przyszła mama kobiece Ciało zaczyna aktywnie rozpocząć przygotowania zrobić nadchodzącej ciąży i porodu.

Przede Wszystkim POZIOM tak zwanego hormonu Ciąży - progesteronPrzyczyniając SIĘ zrobić pogrubienia warstwy WEWNĘTRZNEJ macicy, nagromadzenie Płynów i składników odżywczych wagowo organizmie, wzrost gruczołów sutkowych.

...

Spis treści:

Szybka akumulacja składników odżywczych i Płynów, JAK rowniez wzrost samego płodu, prowadzi Do Rekrutacji Przyrost kuzyny podczas ciąży.

W jaki sposób dystrybuowane SA kilogramy?

      

Przez 9 miesiąc Dochodząca KOBIETA Średniej podnosi od 6 zrobić 18 kg. Masa Nowo narodzonego Dziecka wynosi w przybliżeniu Od 2 do 4 kg.

Pozostałe kg SA w celu zwiększenia ilości Krwi i plynu owodniowego, łożysko Wzrostu, wzrost macicy, piersi i nagromadzeniem cenných substancji dla dziecka.

Z kilogramów zebranych podczas ciąży 3,5 JEST masa płodu, do 1 kg - masa plynu owodniowego, okolo 0,7 kg - masa Łożyska ja 1,3 kg - dodatkowa masa Krwi, Ktorej TYLKO wydatkuje SIĘ podczas porodu.

Wlasnie w Trakcie pojawienia SIĘ Dziecka KOBIETA Traci okolo 6,5 kg, W Czasie gdy Inni Już Să Zagubieni po porodzie podczas karmienia piersią.

Podczas ciąży Masa gruczołów sutkowych wzrostua okolo 0,4 kg, ciężar macicy - 1 kg, masa wątroby zewnątrzkomórkowego - od 1,5 do 4,5 kg, masowo PODSTAWOWE odżywcze w Postaci złogi tłuszczu Kobiet Przy normalnej Masie Ciała wzrasta TYLKO zrobić szerokościnego 3,5 kg.

W sposób sposób publicznie wzrost Masy Ciała głównie ZE wzgledu na wzrost tkanek, przyczyniając SIĘ zrobić pielęgnowania Zdrowego Dziecka i pomyślnego wyniku porodu.

Dlatego zdrowa KOBIETA w ciąży, zachowując SWOJĄ Prawdziwa placa w normie, zaledwie kilka tygodni po porodzie łatwo zwraca JEJ forme i osiąga poprzednia Plac.

CZY muszę kontrolować płaca?

O ile dodatkowych kilogramów przyszła matka ciężarna podczas Rozwoju wewnątrzmacicznego Dziecka, JEJ zdrowie i zdrowie Dziecka zalezy bezpośrednio od Sukcesu poród.

Dlatego Kontrola Wagi do góry nogach.

Normalny przyrost Masy Ciała dla Kobiet w pierwszym trymestrze powinno Być Okolo 300 g miesięcznie, przez 4-5 miesiecy ciąża - 400g, przez 6-8 miesiecy - Okolo 500g miesięcznie i TYLKO W Ostatnim Czasie ciąża moze porzucić wewnątrz 600 g ZE wzgledu na zwiększony POZIOM Czystości w przygotowaniu Do porodu.

Kobiety o prawidłach Masie Ciała W Czasie ciąży Moze Być Nieco "dojrzała", co występuje z powodu uzupełnienia zapasów składników odżywczych w Postaci tkanki tłuszczowej. Dlatego Dla kobiet szczupłych miesięczny przyrost Masy Ciała Moze Być Nieco przeszacowany.

Pełna Tych samych Kobietwręcz przeciwnie, w Czasie ciąży powinno SIĘ zarabiać mniej, wydając na Własne składniki odżywcze Dziecka.

Korzystny Rezultat pracy dowcip bardziej prawdopodobne u Kobiet O prawidłowej Masie Ciała, dlatego redukując rzeczywistą Mase Ciała podczas ciąży, pełna KOBIETA otrzymuje Dodatkowe szanse w samotności i bez powikłań, ABY urodziło Zdrowe Dziecka.
      

Jeśli waga posiłek Szybko dodana

Przyrost masy ciała w ciążyCiężar Ciała ciężarnej Kobiety wzrasta praktycznie od samego zapłodnienia jaja.

Dramatycznie wzrasta POZIOM progesteronu stymuluje wzrost macicy, powiększenie piersi, Rozwój tkanki tłuszczowej, w ogóle, stymuluje Rozwój tkanki zaangażowanych moim wzroście i Rozwoju płodu i zaczyna aktywnie przygotowuje SIĘ zrobić porodu.

Jeśli ciężar Ciężar JEST Zbyt mały - wskazuje na na normalny Rozwój.

Szybki i Wielki wzrost Masy Ciała W ciąży moze świadczyć o szeregu Różnych naruszeń w pracy organizmu rodzicielskiego, Które moga prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji dla dziecka.

Dlatego tak Ważne JEST, ABY starać SIĘ Nie przekraczać normalnych zatrzymać Wzrostu, KOLORADO znacznie uprości Proces diagnozowania możliwych naruszeń.

Kazdy organizm JEST do Wyjątkowy Przyrost Masy Ciała w Różnych sytuacjach. W pierwszy trymestr niektórzy obserwują Nie Wzrost, ale wręcz przeciwnie, spadek Masy Ciała I Całkiem Normalne odżywianie. Inne, wręcz przeciwnie, przybierają na wadze SZYBKO, począwszy od pierwszych tygodni ciąży.

Indywidualne Wskaźniki przyrostu Masy Ciała Moga SIĘ różnić, ale Przy Dobrych testach i normalnym powyżej tygodnia Zdrowia Nie JEST zrobić tak wazne.

Tłumaczenie z języka angielskiego, Wiec całkowicie wykluczone z menu poszczególne produkty, rzekomo przyczyniające SIĘ zrobić przyrostu Masy Ciała, Nie SA Warte, nawet jeśli przekroczone zostaną Wartości Normalne.

Główna Zasada Nie JEST przejścieadanie SIĘPrzydatne istnieją Różne produkty spożywcze i ograniczają spożycie niektórych Produktów, o nie nie wykluczają je z diety.

Przy Zbyt dużej wadze i szybkim zestawie zaleca SIĘ ograniczać spożycie żywności, A Nie JEJ Jakość, O ograniczenia należy wprowadzać stopniowo.

Przyszła mama w błędzie Nie powinien "Zjedz dla dwojga", usiądź na diecie Lub głoduj.

Częste spożywanie pokarmów w Różnych Małych porcjach, wystarczająca ilość Płynów í umiarkowane ćwiczenia podczas ciąży SA głównymi składnikami normalnego trybu Życia, Zdrowia przyszłej Matki I JEJ Dziecka.

Jeśli waga spadnie

Zmniejszona waga w ciążyZwykłe masa Ciała ciężarnej nieświeże rośnie, A mieszczą sie w granicach dopuszczalnych przyrosty. JEST TYLKO jednak do ideału.

Najczęściej waga JEST nierównomierna, Nieregularne U niektórych Kobiet w ciąży moze na ogół spaść. CZY do Normalne?

Kobietą powinna dążyć do "idealnej" Wagi dla Niej, piwo ABY przestrzegać ścisłej diety, ABY Jeść wyraźnie wedlug reżimu, w Praktyce Nie mozna Jeść określonej porcji gramu.

Ponadto SA święta, święta i WIELE innych wydarzeń, Które naruszają zmierzony Przebieg ciąży.Dlatego, ABY utrzymać Płacę przez cala ciążę, unikanie spazmatycznych zestawów LUB Utrata Wagi JEST Prawie niemożliwe.

Utrata Masy Ciała stabilna W każdym okresie ciąży Moze wystąpić z powodu spalania własnych złogów tłuszczu, czyli niezamierzonego spadku Masy ciała.Dla Wieluniu Kobiet JEST do norma, ponieważ Ciało przygotowuje SIE zrobić porodu ı pozbywa SIĘ Wszystkich niepotrzebnych.

Zmniejszyć płaca MOŽNÁ Do lata z przejściem na Temat świeżych Owoców i Warzyw, Owoców, z powodu którego korpus MA TYLKO użyteczne węglowodany, Białka i tłuszcze, ktoré sa całkowicie Nie przyswajalne zdeponowanych w organizmie Wagowo Postaci tłuszczu.

W Ostatnim zakończeniu ciąży W Tym celu przebyła SIĘ para wodna zamiast Wzrostu. Nie mozna rowniez ABY uznać za nieprawidłowe, JAK Ciało dostosowuje SIĘ zrobić dalszej Pracy, zmagazynowanej Energii ı Stara SIE zmniejszyć Swoje wydatki na funkcjonowanie narządów i tkanek nie nie uczestniczących w porodzie.

W niektórych przypadkach Utrata Masy Ciała podczas ciąży moze Być wskaźnikiem Wszelkich nieprawidłowości. Dlatego Kontrola Wagi JEST prowadzona.

Waga płodu podczas ciąży

Przyrost masy ciała podczas ciążyMase rosnącego Dziecka w brzuchu i Szybko rośnie, a jeśli WAG ciągu pierwszych 20-25 tygodniach ciąży, Nie moze ona Mieć wpływ na przyrost masy Ciała Matki, od polowy drugi trymestr tygodniowe zwiększenie Masy Dziecka JEST Już Brane kapsułę uwagę Przy obliczaniu Normy Masy JEGO przyszłej Matki.

na przykład na Tydzień 20 Ciąża owoc waży okolo 300 gramówW ciągu następnych Czterech tygodni JEGO waga podwoi SIE, potroi PO kolejnych 3 tygodniach.

      

Wiec początkując od Okolo od 26-28 tygodni Waga płodu wzrasta CO Tydzień 150, a potem 200, nawet 300 gmuszę PO Wszystkim czterdziesty Tydzień weź SIĘ ZE SOBA wzrost Masy Ciała.

Wiec zrobić Przyjęcia pieniędzy Główka trójkąta moze stanowić okolo 3-3,5 kg. Jednak masa noworodka Moze zmieniać w zależności OD SIĘ Indywidualnych Cech JEGO Rozwoju.

Najgodniejsze dla Aplikacji ufaj własnym uczuciom i słuchaj rad doświadczonego Lekarza. Kilka dodatkowych kilogramów łatwo przejść zrobić pierwszych tygodni karmienia piersią i Opieki nad dzieckiem Już urodzonym.
      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 12
 1. Wiktoria

  Poszukałem odważnych hodowli reklamowych dla naiwnych. Ludzkie zdrowie Nigdy Nie JEST zaprojektowane zrobić przyjmowania leków nienaturalnych, pamiętaj o Tyma. Każde TAKIE "Leczenie" niepożądanych objawów nieuchronnie pociąga za soba konsekwencje. Tylko zdrowa dieta, świeże powietrze, wychowanie fizyczne i Szczęśliwy Stan psychiczny Kobiety zapewnią unikanie Wszystkich dolegliwości Ciała. Cała Reszta - Ruch marketingowy, Nie uzupełniają portfeli kosztem cennego Zdrowia.

 2. Marina

  Cześć. Mam druga ciążę, narodziny nadchodzą 2. Teraz Termin wynosi 36 tygodni. Podczas Tej ciąży przyrost masy nA Tydzień byl ZAWSZE w granicach Normy, Pilzner Dzisiaj nA przyjęciu u Lekarza podczas ważenia okazało SIĘ, Ze Wag Tym tygodniu straciłem 400 gramów. Ponadto Nie wykryłem zadných powikłań, Patologii i Chorób, jem w zwykłych ilościach, VDM-36, obwód brzucha-93. Powiedz mi, PROSZĘ, CZY TA Utrata Wagi Moze Być zwiastunem porodu? Wedlug najnowszego Badania ultrasonograficznego, przeprowadzonego po 30 tygodniach dane szacowana dostawy do 7 MAJA, A - poprzednia 21 tygodni - 26 Maja. Zgubiłem SIĘ w domysłach, KIEDY jestem w Szpitalu?

  • Irina

   Droga Mario, Nie jestes tak Bardzo Zagubiony, TYLKO 400 gramów. KIEDY jesz i wypełniasz Swoje gramy), wiec nie nie martw SIĘ. I kosztem, gdy jestes Wagowo Szpitalu) Policz od pierwszych dni menstruacji 40 tygodni í TU JEST przybliżona dane dostawy. JEST ALE dokładna Nie ma danych, ponieważ Twoje Dziecko Sam wybierze Czas i dane, KIEDY SIĘ urodzi))

  • Marina

   ALE CZY Nie wystarczy? Moze pokakala PRZED Wizyta u Lekarza I nie nie jadł? Moze łuski SIĘ zepsuły? To Nie JEST straszne, Nie ma 10 kg Wagi. Nie SIĘ martw.

  • Rimma

   Dzień dobry! Tak, czasami Utrata Wagi JEST zwiastunem. Ciało zaczyna SIĘ oczyszczać i przygotowywać z narodzinami Dziecka przez 1 do 3 tygodni.Aby ocenić PDR na pierwszym USG, Dziecko moze rozwinąć SIĘ Nieco szybciej LUB Nieco wolniej. W każdym razie Dziecko JEST Już Pełne i jeśli urodzi SIĘ Teraz do NIE żartem w niebezpieczeństwie (w porównaniu oo wcześniakami). OTOZ, KIEDY zaczyna SIĘ poród, TYLKO Dziecko wie, dokładna Nie Duńczyk Moze byc ustalona, ​​Tylko z domniemana.

 3. Nastya

  „1 trymestrze -300 g miesięcznie, (900), 4-5 miesiecy ciąży - 400 g (800), przez 6-8 miesiecy - okolo 500 gramów na miesiąc (1500), I Tylko w Ostatnim miesiącu ciąży, JEST dopuszczalne zwiększenie zasięgu 600 g. „Razem 3800!
  ZMIENIAJ Artykuł, Jakie bzdury? W Ostatnim miesiącu Niewielka Utrata Wagi JEST ogólnie dopuszczalna, rowniez w pierwszym trymestrze. Pierwsza polowa B wynosi 40%, A polowa druga do 60% całkowitego przyrostu masy.

 4. Swietłana Sergeevna

  Zaakceptowano Różne środki z podniesionej LUB zwiększonej Wagi oraz z podwyższonego LUB zwiększonego złego cholesterolu. Teraz Biore Drugi kurs Gwital ja jestem Bardzo zadowolony. Waga zmniejszyła SIĘ O 4 kg JEST do powrócił do Normy cholesterolu. Bede Nadal brac Gualital, zwłaszcza, že cena jest przystępna.

 5. Alexander

  Zamówiłem na cudowne lekarstwo. Rozpoczął odbiór. Te SA Cienkie, ale skóra SIĘ poprawiła.

  • Natalia

   Alexandra, powiedz mi PROSZĘ, Gdzie jest zamówiona? Po prostu nie nie moge znaleźć osobnej witryny

 6. Arina

  Naturalny preparat do Guvital. Wyciąg z Kory Drzewa w proszku Mirry. Wez 1-2 kapsułki 2-3 razy dziennie. Kurs żart Indywidualny, srednio 2-3 miesiące. Straciłem 2 funty za 5 kilogramów i Trochę SIĘ Nie odzyskałem.

 7. Alexander

  Gwital? Jak działać I JAK DUŻY JEST KURS?

 8. Arina

  CZY Jedna kontrola Wagi? Oprócz prawidłowego odżywiania, musisz rowniez zastosować Stabilizatory Masy Ciała, Na Przykład guvital.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu.Odczny sygnał na miesiąc PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ.Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...