Kolposkopia w czasie Staż: nie bolesna, straszna, absolutnie bezpieczna

Kolposkopia w czasie ciąży: gatunek

Badanie kolposkopowe - nowoczesna metoda diagnozy, pozwala prawować cala liste Chorób ginekologicznych.

Ale jeśli dla zwykłej Kobiety na badanie żartem pokazane, ABY CZY NIE MA powodu, ABY kobietą w ciąży ISC porzuciła?

...

Spis treści:

Czym jest kolposkopia?

Za pomocą Urządzenia oo Optyka i kolory leczą lekarza moze zobaczyc Stan szyjki macicy i nie tylko. Żartować niezawodna metodologia, Bezpieczny, pozwalający na zbadanie ścian pochwy. rowniez Kolokoskopia odbiera materiálu do cytologii i histologii.

Konieczność Tej procedury JEST ABY bezwarunkowo: pozwala wczesnym etapie Identyfikacji Różnych rodzajów Chorób ginekologicznych, A Onkologii nawet.

Rodzaje kalcoskopii

Stosuje SIĘ Dwa Rewolucja kolposkopii:

 1. Proste. Przeprowadza SIĘcji bez użycia Specjalnych substancji.
 2. Zostać ostrym. Dzieki Temu stosowane SA Różne Rozwiązania. Pomagamy Choroby oznaczenia tożsamości. Jako Roztwory do użytku JEST, kwas octowy itp.

Oczywiscie WYBÓR typu kolposkopowego pozostaje w gestii Lekarza. Obawa PRZED chorobę Tej Procedury nie JEST Konieczna - maksymalny, niewielki dyskomfort, i Który JEST prawdopodobnie spowodowany podnieceniem Pacjenta, niz obiektywne czynniki.

Krótko O procedururze

Krótko o przebiegu kolposkopiiJak wygląda PROCEDURA kolposkopii?

Ona Zwykłe trwa 10-15 minut 20 minut. Pacjent leży na fotelu Zwykłe ginekologicznym, jednym słowem, Wszystko Jest Jak na rutynowy.

W pochwie leka firmy Specjalne lustro. ból W przypadku Tym Nie doświadcza pacjenta, Z Tym produktem, ZE JEST mały odczuwany chłodny od kontaktu z metalowa rama.

Apartament obok fotela z mandr kolposkop, URZĄDZENIE, Które można ocenić stan pochwy, szyjki macicy i sromu.

      

W przypadku badania pozostaje rozszerzone, Lekarza na szyjce macicy Zastosuje Specjalne rozwiązanie (ocetNa Przykład), moze narzucic pieczenie. Ale potrwa zrobić TYLKO kilka sekund.

Niższy wybór JEST uzywane jod Albo bedzie Rozwiązanie Lugola, Nie ma nieprzyjemnych Wrażeń I NIE powstaje. Skonfliktowane w ten sposób, że nie można zmienić koloru.

Wyszedłrzegłam na terenach patologicznych, Lekarz bedzie Musiał wykonać biopsję: pobierze Kawałek starych Do Analizy.

Biopsja szyjki macicy Nie powoduje Bolu, ale biopsja sromu i pochwy moze spowodować niższą namacalny ból, Dlaczego ja zastosować środek miejscowo znieczulający.

Zrekrutowany, Którego należy wykonać ten zabieg:

 • 1-2 dni należy powstrzymać SIĘ od Stosunków seksualnych (Mianowicie Płeć pochwy);
   
 • PRZED zabiegiem, na wszelki Wypadek, weź medyczne przeciwbólowe, Który JEST sprzedawany bez recepty (Na Przykład, ibuprofenu);
   
 • Dwa dni przez PRZED zabiegiem, ABY SIĘ powstrzymać od leczenia tamponów.

Analiza genetyczna w planowaniu ciążyCo masz przekazać? Testy PRZED planowanie Ciążowe? Zalecenia specjalistyczne - w tym artykule.

Dlaczego nie pojawiają się owapy? Wiele informacji informacji mozna znaleźć w TYM artykule.

      

CZY MOGE wykonać badanie kolposkopowe w żeństwie Czasie?

Kolposkopia w Czasie ciąży JEST przepisywana W przypadku, gdy KOBIETA MA jakas patologię ginekologiczną. I NIE MA wątpliwości, CZY TA PROCEDURA powinna zostać wykonana, CZY nie!

Niestety, na TLE ciąży, erozja szyjki macicy moze sie aktywnie rozwijać, wiec na badanie JEST konieczne.

Wskazania zrobić kolposkopii

Kolposkopia w czasie ciąży: wskazaniaGłówne wskazanie wykonać procedury w okresie noszenia Dziecka - erozja szyjki macicy. W przypadku niektórych rodzajów erozji Leczenie moze Mieć MIEJSCE W Czasie ciąży, co umożliwia wykrycie Nowych dotkniętych obszarów.

PO erozji Kolposkopia pomaga lekarzowi zdecydować, w jaki sposób wydała się poród. DOSC często przepisywany cesarskie cięcie, ponieważ choroba moze doprowadzić zrobić rozdarcia szyjki macicy, CO oznacza poważne konsekwencje dla Zdrowia Kobiet.

Jeśli pojawią się Niewielka erozja, Lekarz weterynarii, lekarz weterynarii, lekarz weterynarii. Zwykłe po starszych przebiegu erozja sama SIĘ rozwiązuje.

Przeciwwskazania zrobić kolposkopii

JAKO TAKIE Nie ma przeciwwskazań wykonać tej procedury, Jaki JEST robocz bezbolesny i nie nie traumatyczny. Ale lekarz powinien Jeszcze zapoznać SIĘ z wynikami Badań w ciąży, ABY wykluczyć choćby Minimalne ryzyko.

Ogólnie mozna uwagę, ZE JEST kolposkopia w każdym razie bardziej użyteczna niz Zniesienie procedur. Lepiej JEST reagować na Czas na pojawienie SIĘ Patologii niz na rozpoczęcie Choroby.

Ciąża PO kolposkopii

Ciąża po kolposkopiiLepiej zaplanować ciążę, rozwiązując Randki Problemy ginekologiczne tak Bardzo, Jak to wykonać. PROCEDURA kolposkopii Nie ma wpływu dla początkunego poczęcia i ciąży.

Przeciwnie, cała przeciwnie, terminowy Dostęp zrobić Lekarza nad sobą Zdrowa ciążę, KIEDY Nie musisz leczyć swoich "prowadził" W Trakcie rodzenia Dziecka.

Jedyne, na co zwrócić uwagę wARTo, Wiec To Jest WYBÓR specjy, Który lepszy procedura.

Życie uważaj podczas ciąży: w Tym okresie KOBIETA potrzebuje najbardziej ostrożnego, delikatnego stanu.

Ponownie stosować

Kolposkopia w Czasie

        
 • zrobione odpowiednio ZE świadectwemjeśli ciążę towarzyszą Someórych patologie ginekologiczne;
   
 • Nie Wpływ na zdrowie Dziecka, Nie JEST traumatyczną PROCEDURA;
   
 • pomaga zidentyfikować Nowe Obszary dotknięte ŚCIANY pochą i rozpoczęte Leczenie na Czas;
   
 • Nie wymaga okresu naprawczego.

W jakim celu Witamina E podczas ciąży? Poprosimy lekarza!

O prekursorach pracy w prymacie porozmawiajmy w tym artykułu.

Jestem here, /planirovanie-beremennosti/info-planirovanie/blagopriyatnye-dlya-zachatiya-dni.html Które dni SA korzystne dla poczęcia.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 8
 1. Etvia

  Jestem w Szpitalu klinicznym Yauza zalecanej Zając JEST studium Patologii szyjki macicy, Mówią, ZE JEST dobry kolposkopii zrobić.

 2. Glasha

  Więc chwali kliniki i jakie są ceny? Centrum jest nadal prywatne.

 3. Vera

  I udajesz się na stronę klinik, są wszystkie kraje, wybierz centrum, które najbardziej Ci odpowiada.

 4. Karolina

  Powiedz mi, pod jakim praca się kręci On-Clinic?

 5. Lizonka

  Kykla JA miałem kolposkopii w Onklinik Torosyants-Abrahamian Anny, Dobrego Lekarza powiększonej Wszystko mA I endokrynolog.

 6. Kykla

  dziewczęta czytać OPINIE, mam okres 2,5 miesiąca, erozja Nigdy nie nie bylo, ale pewności, bym zrobił na protseduru.Anna, PROSZĘ mil powiedzieć NAZWISKO Lekarza onklinik zrobił ABY manipulacja?

 7. Anna

  W fazie uruchamiania kolposkopii, ponieważ wystąpiły problemy z szyją. To absolutnie nie bolesne i niezauważalne!

  • Xenia

   Anna, ja Też planuję prowadzić ciążę w Klinice, tyle Problemów I Chce Być ciagle kontaktowany przez Lekarza. Kolposkopia także także musiała zrobić, ponieważ moja szyja jest problematyczna. : (.......... Lub wszystko jak w rutynowy. Ginekologa?

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...