Kiedy zarejestrować się w ciąży? Rozważ wszystkie niuanse

Aby zarejestrować się na ciążę

Aby zrozumieć, kiedy zarejestrować się w Ciąży, należy się zrobić, dlaczego jest to konieczne.

Ciąża w małym postępuje inaczej. Jedna trzecia nie mógł mieć żadnych trudności.

...

Spis treści:

ABY wykluczyć aktualna kondycję zdrowotna, należy skonsultować z lekarzem SIĘ.

Kobiety w Ciążach mają do przed miesiączenia miesiączkowego. Więcej wszystko testy ciążowe nadal nie pochod pozytywny wynik. Objawy nieistniejące, co Dzieje SIĘ z ciałem Kobiety.

Tygodnie od 1 do 7

      
W tym 1-4 tygodni Ciąży macica JEST praktycznie niezmieniona wizualnie, wiec opóźnienie w miesiączce mozna przypisać Do ginekologa z innych powodów: stresu LUB braku równowagi hormonalnej.

Dzieki ultrasonografii mozna łatwo zauważyć, KIEDY ginekolog Nie Moze Jeszcze nic powiedzieć. ALE CZY Ważne JEST, ABY zdiagnozować ciążę w pierwszych tygodniach?

Faktem jest, że okres 1-7 tygodni Ciąża Jest to czas, w którym celu spontaniczne poronienie. Co więcej, w tak krótkim Czasie ciąży, nawet pomogło wag utrzymaniu.

Jeśli wcześnie (1-7 tygodni) zaczyna odrywać od Łożyska SIĘ LUB SA Inne Problemy, wskazujące na Niska sprawność zarodka zrobić przyszłego Życia, Lepiej zostawić WSZYSTKO, JAK JEST.

Lepiej JEST urodzić Zdrowe Dziecko pozniej niz pacjent z wrodzonymi patologiami. Matka Natura dba o zdrowie i zdrowie dziecka. Może jest na smutne, nie należy traktować z uprzedzeniem.

Czopki Viferon podczas ciążyDla kogo to będzie stanowić viferon: świece w ciąży? Read here.

tutaj zapoznasz się z objawami zamrożonej ciąży.

Tygodni od 7 do 12

Kiedy zarejestrować się w ciążyJeśli KOBIETA Nie straciła Dziecka przed 6-7 tygodniem ciąży, aby czas zwrócić się do ginekologa.

W Tym Czasie macica Już SIĘ zbliższa, A zarodek staje SIĘ bardziej opłacalny. Ginekolog na podstawie Badania macicy i gruczołów mlecznych rozpoznaje: ciążę.

Albo przyszła mama, ma się czas, żeby zrobić czas pierwsze badanie ultrasonograficzne. Pomoże to potwierdzić lub wykluczyć ciąża pozamaciczna.

Po pierwszej wizycie u ginekologa kobieta w całości Kilka z nich dotyczy lekcji i badań.

Instrukcja doktora O Czas, JAK Podobné czynności powinieneś Już w Czasie ciąży, a takze o dokładniejszego ı dokładnej dacie terminu porodu.


Zwykle przepisywana jest kobieta w Ciąży wstęp kwas foliowyKompleksy witamin i Minerałów, ABY wykluczyć zaburzenia w działaniu płodu.

Prowadzona w czasie Kobieta (Do 12 tygodni) i obiecuje jednorazowy zasiłek Pieniężny. Kolejne liczby kompleksy witaminowe może być wydany całkowicie bezpłatnie.

Zasiłek z 2012 roku do ponad 400 rubli. Kwota nie przewiduje się, że jest w.
      

Jeśli nie wszystko jest dobrze

Rejestracja na ciążęKiedyś zajmujesz się ciążą przez długi czas, ona jej nie wychodzi, albo też jest poronienia Rejestracja jest pożądana od nowa!.

W tym trybie lekarze prowadzący ciążę, jej czas. Aby uratować dziecko przyszła matka została wysłana zrobić Szpitala, Gdzie SIĘ Podda nadzorem. W Tym SAMYM Czasie przepisać leki, Które używać chmura poronienia.

Późna rejestracja może przynieść wiele nieprzyjemnych niespodzianek. Jest dogodnie ważne w przypadku kobiet, które mają przewlekłe choroby.

Od 1 do 10 tygodni DZIECKO JEST najbardziej podatne na skutki Chorób, na Które cierpi JEGO matka, ponieważ do 10 tygodni tworzą SIE WSZYSTKIE Ważne narządy í Układ nerwowy.

Dlatego Też, gdy Masz Pytanie, KIEDY SIĘ zarejestrować zrobić Lekarza, wiedz o Tym Najlepszy czas do 6-12 tygodni.

Możesz iść do łaźni dla kobiet w ciążyW tym artykuł dowiesz się, Zostań iść do kobiety w Ciąży lub nie.

W tej sekcji / Beremennost-na-rannih-srokah Wszystko o Ciąża wczesnych stadiach my.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

Komentarze: 11
 1. Maria

  Dzień dobry, drogie mamy! Wciąż jestem Tylko w 2 tygodniu ciąży, CZY SIE ISC należy zrobić w tak wczesnym ginekologii Czasie?

 2. Natalia

  Swietłana, gratulacje! W rzeczywistości, zarejestrowanie SIĘ W konsultacji z kobietą w JEST BARDZO wczesnym terminie Przydatne NIE Tylko w monitorowaniu przebiegu ciąży, ale takze w korzystaniu z portfela. Zażądane są dwie osoby, które mają dokumentację. Współpracujący Nie TYLKO, co chorowałeś, ale takze, Kolorado Nie bolało :) Jeżeli jestes obserwowany i działasz .; dla dwóchich pieniędzy jakikolwiek kaprys. W firmie Państwowej trzeba przeciągać Wszystko z soba i na Pamięć. Po otrzymaniu recepty należy Pobrać Referencje, Ze Jestes Zarejestrowany na okres ośmiu tygodni zrobić i zabrać iść zrobić Pracy. Pracodawca ma obowiązek wydać jednorazowy zasiłek materialny

 3. Svetlana

  Dzień dobry! Powiedz mi, Kolorado rzekom zabrać ZE SOBA na pierwsza wizytę u Lekarza? Ciąża trwa 7 tygodni.

  • Lilya

   Dzień dobry! ABY rozpocząć, należy podać w rejestrze, z którego tygodnia w Tej konsultacji Kobiet umieścić na płycie. Zabierz ze sobą: paszport, kochanie. Polityki, snils, jeśli przeszedłeś Już drażliwego, wyniki.Musi ABY byc Oryginał i kserokopie (na wszelki Wypadek, kopie wagowo duplikacie). Nie zapomnij o pieluchach, mozesz Kupić jednorazowo, mozesz Też użyć ponownie), ą następnie rozłożyć. Reszta postępowania ci przekazana przez lekarza.

  • Linki

   Swietłana, gratuluję ci interesującej sytuacji! Dobrze SIĘ spisałeś, Ze Nie zwlekasz z rejestracja. Oczywiście ta procedura jest długa, ale umiejętny pewny siebie i spokojny pod nadzorem. Weź swój paszport, a, jeśli chcesz, swoją dokumentację medyczną z najstarszych diagnozami. Jeśli lubisz zarażać fluorografię przez rok, cieszyć SIĘ kserokopię, wkleją JA Do swojej Karty Wymiany. Niezbędny jest zestaw do badania ginekologicznego. Ubierz się wygodniej w szeroką spódnicę, nie będę ją usuwać). Zarabiaj pieniądze, nie wszystkie analizy są bezpłatne, możesz także poprosić o pomoc charytatywną. Czasami w poradnictwie dla Kobiet SA kolejki, wiec polecam wziąć książkę, zeby na próżno SIĘ Nie denerwować.

  • Linki

   Swietłana, robisz dobrze, że nie czerpiesz z rejestracji. Tak, rób trochę uciążliwego, ale muszę przejść przez to i cicho pod nadzorem lekarza.
   Zdaję sobie sprawić, że: lek paszportu, wszystkie lekarstwa, które masz, nagle diagnozażeć ważna. W przypadku wklejony do własnej wymiany karty.
   W przypadku zestawu ginekologicznego do badania, ubierz się wygodniej w spódnicę.
   Notatnik, tylko żeby zobaczyć godzinę.
   I trochę pieniędzy na wszelki wypadek)

  • Marina

   Dzień dobry! Pamiętać, aby zabrać ze sobą paszport, czysz zarejestrowany, a Twoje Dane Również jednorazowy zestaw ginekologiczny, pokrowce na buty i jednorazową pieluszkę. I jako niewielka ilość pieniędzy) za kartę do zapłaty, następnie za uzi i tym podobne. Które patrzę na co LCD. Dla siebie przeczytaj: /beremennost/info/rezhim-dnya-beremennoj.html, /beremennost/info/pitanie-beremennoj-zhenshhiny.html, / beremennost / analizy

 4. Katrina

  Aby zarejestrować się i iść do ginekologa po poradę, wszystkie te same rzeczy są różne. Lekarze nie lubią być monitorowani wcześniej, ponieważ poronienia działają w czasie. Odwróciłem SIĘ Do ginekologa, gdy TYLKO zobaczyłem Dwa paski na ciastku, Które umieściły mnie na Liście w ciągu 10 tygodni.

 5. Nina

  Zarejestrowałem się po 8 tygodniach i radzę wszystkim, aby go nie opóźniali. Nigdy Nie wiesz, co moze sie zdarzyć LUB czegoś Nie wiesz, lekarz ZAWSZE Pomoże CI zrobić Zrozumieć. Wiele testów zrobiłem po raz pierwszy w moim życiu. Czy masz jakieś chroniczne objawy lub coś jest ujawnione w wynikach? W. Popieram artykuł. Pierwszy trymestr do miniaturowego etapu w procesie formowania się dziecka =)

 6. Tatyana Mirimanova

  Dobry artykuł. Kiedy dowiedziałem się o poruczeniu, było 3 tygodnie i wkrótce udałem się do ginekologa. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, że zostałem wysłane, aby "przypominać więcej" przez 7-8 tygodni.
  Gdybym wiedział, Ze w takich sytuacjach NIE JEST umieszczany na rachunku nawet nie nie udać, Ze Nie wykorzystane ponownie wcisnąć w klinice, Gdzie Nigdy Nie wiesz, kto kicha nA Mnie naciskać LUB skrzywione Spojrzenie)

  • Nadia

   Tak, zgadza się. Wcześnie też się nie rejestrować, ale żeby nie za późno. Nie mam do drugiego dziecka, teraz doszedłeś do sprawy. Teraz jestem pewien, że wszystko będzie dobrze. Życzę wszystkim wszystkim, szczęśliwości, która bez problemu zajmie się ciążą.

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...