Macierzyństwo nie jest przeszkodą w powołanej karierze. Co musisz wiedzieć, wchodząc w dekret?

Kiedy idziesz na urlop macierzyński?

Podczas gdy wcześniej w Rosji Norma miała rodzić W Tej dziedzinie, o powrocie po zrobić Pracy w rolnictwie, w naszym cywilizowanym wiekowej nastawienie zrobić Kobiet wag połogu znacznie bardziej czci.

Kobiety Maja prawnie ustalony Czas na przygotowanie SIĘ zrobić porodu I POWRÓT DO ZDROWIA, A takze zrobić ukończenia przez Dziecko Trzeciego Roku Życia.

Zastanówmy SIĘ, JAK budować Relacje z Pracodawca przyszłej Matki.

...

Spis treści:

Urlop macierzyński: co powinna wiedziec przyszła matka?

W rzeczywistości Urlop macierzyński sklada SIĘ z dwoch Części.

Pierwszy, o ciąży i rodzajach, Trwa 70 dni PRZED Dostawa i 70 kolejnych po dostawie. Jeśli czekasz na Dwa LUB więcej Małych Dzieci, Czas trwania urlopu wzrasta odpowiednio zrobić 84 i 110 dni.

zasiłek, Płacona za ciążę i poród OD 2012 r., W oparciu Wypłacana JEST O Średnie zarobki Kobiety Wag ciągu ostatnich dwoch lat.

W Tym przypadku okresy tymczasowej Zdolności zrobić Pracy, W Tym z powodu bycia w poprzednim urlopie macierzyńskim, NIE SA Brane strąka uwagę dowcipniś obliczeniach.

Tak wiec Kobiety, Które Nie pracowały w ciągu ostatnich dwoch łac Lub Maja NISKIE Oficjalne Wynagrodzenie, znajdują sie wag niekorzystnej sytuacji. Jeśli Długość Usługi żartem krótsza niz Sześć miesiecywielkość świadczenia obliczana JEST Przy uwzględnieniu Placy minimalnej.

Jeśli rodzina nie nie moze zatrudnić Niani, A dziadkowie NIE MOGA siedzieć z dzieckiem, Młoda matka bedzie musiała natychmiast udać SIĘ na NASTĘPNE WAKACJE: opieka nad dzieckiem.

Mozesz pozostać W NIM Dopóki Dziecko nie nie osiągnie 3 lat, podczas którego zachowasz Swoje Miejsce pracy zasiłek na Dziecko w wysokości 40% miesięcznego zasiłku macierzyńskiego wypłacany JEST TYLKO przez Pierwsze 1,5 Roku.

Od 1,5 do 3 lat za kazdy Dzień spędzony na urlopie macierzyńskim wypłacana JEST rekompensata w wysokości 50 rubli.

Dziecko może wziąć urlop, aby zająć się dzieckiemZostaw, ABY Zając SIĘ dzieckiem, moze zostać zabrane Nie TYLKO przez matkę, ale takze przez innego członka Rodziny (Ojca, babcię, Dziadka itp.). ABY Prawda, že w krajach byłego ZSRR ta praktyka JEST rzadkością.

Przechodząc NA urlop macierzyński, Nie zapomnij SIĘ przygotować Pakiet Dokumentów: W przeciwnym razie moga wystąpić Problemy z otrzymywaniem Płatności.

W okresie 30 tygodni W konsultacji z kobietami otrzymasz sortuj niezdolności zrobić Pracy; należy przejść przedstawić Pracodawcy wraz z wnioskiem o przyznanie dodatku w formie bezpłatnej.

CZY Listy Dokumentów, Konieczny Nie Opieki nad trzyletnim urlopem na opiekę nad dzieckiem, obejmuje: Wniosek, Akt Uprawniona (jeśli Masz Inne Dzieci, wtedy Wymagane beda rowniez Ich zaświadczenia) i certyfikat Ż MIEJSCA pracy drugiego rodzica, poświadczający, Ze Nie wyjechał nA Podobné WAKACJE.

I pamiętaj, Ze W Czasie urlopu macierzyńskiego i Opieki nad dzieckiem Nie Masz zadných szans Nie mozna odrzucić. Jeśli tak SIĘ powyżej tygodnia, Masz Pełne Prawo ubiegać SIĘ O inspekcję pracy i SAD. Wyjątek stanowi Przypadek likwidacji osoby W W prawnej.

Ćwiczenia do czyszczenia brzucha po porodzieZdejmij brzuch po porodzie: ćwicz. To Jest w naszym artykule.

Które szybkość fibrynogenu w ciąży?

JAK NIE psuć Relacji oo Pracodawca?

Kiedy jest to możliwe i konieczne, aby wyjść na dekretOczywiscie nie nie wystarczy, Jakiego rodzaju właściciel firmy bedzie zadowolony z czasowej niezdolności cennej Ramki. Dlatego czasami Bardzo Trudno JEST wybrać odpowiednią strategie Zachowania, informując Kierownictwo o nadchodzącym radosnym wydarzeniu dla Ciebie.

Ustawowy brak dokładnego limitu czasowego, Za Które musisz poinformować władze o swojej ciąży. Formalnie mozna przez zrobić wag trzydziestym tygodniu PO otrzymaniu ulotki o niezdolności zrobić Pracy w konsultacji z kobietami.

Lepiej jednak spotkać SIĘ z duchem i poinformować Lidera wcześniej: da zrobić CZASU, ABY CI spokojnie znaleźć zastępstwo na okres urlopu i przekazać Sprawy bez pośpiechu.

Jeśli Relacje w zespole NIE SA ZBYT Bliskie, Nie ma Potrzeby spieszyć, ABY SIE SIE podzielić wiadomościami przynajmniej zrobić Końca Pierwszego trymestru. Jest mało prawdopodobne, ABY mycie Kości przyczyniło SIĘ zrobić równowagi psychicznej.

Nowy daje statusu CI Niektórych prawa. Teraz nie nie nie nie mozna TYLKO zwolnić. W przypadku, gdy krótkoterminowa umowa o prace wygasa, Musi zostać przedłużona.

Kobiety pracujące w środowiskach niebezpiecznych, moze Być przeniesiony do innego Wydziału prowadzącego taka sama pensję, A jeśli JEST do pożądane, moga Być przekształcone w niepełnym wymiarze Czasu pracy (CHOC w Tym przypadku Wynagrodzenie proporcjonalnie zmniejszona).

Należy pamiętać rowniez, ZE Kobiety w ciąży Zabronione JEST wysyłanie na podróże służbowe LUB dzwonienie zrobić Pracy w Nocy, W Weekendy i święta.

triumfalny powrót

Jak długo idą oni do dekretu?JEST BARDZO ABY Ważne dla Czasu spędzanego na urlopie macierzyńskim, Nie stracić profesjonalizmu. W końcu nawet MAŁA przerwa wpływa nA Umiejętności i Zdolności, Nie mówiąc Już o kilku latach spędzonych w Izolacji ód MIEJSCA Pracy.

ABY SIE zrobić dostać pracy, Nie bylo Wielkiego stresu, staraj SIĘ Być na bieżąco Z TYM, CO DZIEJE SIĘ Wagowo Twojej Branży. Przejazd Mimo niewielkiej ilości Wolnego Czasu Młoda matka WARTo Czas znaleźć nd przeglądanie Wiadomościach I Czytanie fachowej literatury.

Nie przerywaj kontaktów ZE współpracownikami: Wiec bedziesz świadomy sytuacji w firmie i po wyjściu bedziesz mógł wybrać odpowiednią strategie Zachowania.

Wychodząc z urlopu macierzyńskiego, Nie przeładowuj kolegów opowieściami o życiu Dziecka. Oczywiste JEST, Ze Dziecko JEST Dla Ciebie najważniejsze, ale nie nie wszyscy beda zadowoleni, gdy wysłuchają Opowieści o Tym, Jak Dziecko je LUB Jedzie zrobić toalety.

Lepiej JEST udowodnić, Ze Jestes profesjonalistą, Przerwa w Pracy, ktora NIE byla przeszkoda w osiągnięciu Nowych horyzontów.

Dlaczego częste oddawanie moczu w czasie ciążyDlaczego częste oddawanie moczu w Czasie ciąży? Read here.

Odwiedź naszą sekcję / posle-rodov - powiklania i powrót do zdrowia po porodzie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...