Jak spać w czasie Kobieta w ciąży: wybrać klucz pozę do snu

Przyszłe Matki po Tym, JAK dowiedzą SIĘ O swojej ciąży, muszą w dużej mierze zaprzeczyć sobie, ABY Nie zaszkodzić dziecku.

Dotyczy do złych nawyków Nie TYLKO, uzależnień od żywności, ale takze snu.

...

Spis treści:

      
Z ciąża, częstym oddawaniem moczu do toalety, bólami nudności, Zgaga, drgawki. Od około 5 miesięcy Problem SZYBKIEGO Z wniosków łącznie do odpoczynku w nocy.

Piersi SA przelewa SIĘ I staje sie bolesne, A płód rozwija SIE SZYBKO, O żołądek intensywnie rośnie (zwłaszcza od drugiego trymestru). Dlatego Bardzo Trudno JEST kobiecie znaleźć wygodną pozycje, Która zagwarantuje Pełny nocny odpoczynek do odzyskania.

Wybierz miejsce do spania

O tym, jak spać w czasiewiele kobiet myśli w tej sytuacji. Jednak Bardzo niewiele osob wie, Ze Nie wystarczy TYLKO monitorować SWOJĄ postawę, ale takze zapewnić optymalną powierzchnię dla wygodnego umiejscowienia Ciała.

Dobierając bardzo twardy materiał. Termin oddania podkładu powinna całkowicie podążać za konturami twojego Ciała, wspierając kręgosłup w naturalnym powyżej tygodnia fizjologicznym. Taki efekt kolczasty gwarant materace ortopedyczne.

Przy pól materaca wziąć pod uwagę Fakt, že przyszły stój bedzie z NIM sypiał Razem z Toba. Dlatego upewnij SIĘ, ZE Łóżko Nie silnie SIĘ skacze, ponieważ Z TEGO powodu podczas nocnego odpoczynku Moga wystąpić Silne wahania powierzchni, gdy ktos ZE śpiącego SIĘ odwróci. Ruchy TAKIE na powierzchni często powodują dyskomfort dla Matki i płodu.

Zwróć uwagę na wielkość łóżka do spania: Powinno Być wygodne dla przyszłej Matki, ABY miała wystarczająco duzo MIEJSCA NA odpowiedni Odpoczynek I KOMFORTOWY SEN.

Czy stokrotka może być w ciąży?W tym artykuł dowiesz się Czy rumianek może być w ciąży? lub nie.

Tutaj Więcej informacji na temat bandażu po porodzie.

Wybierz pozę do snu

Chcę spać w czasie ciążyJeśli chodzi o dostęp docelową, na najlepiej spać po Twojej stronie. Porzucić mieszkanie na brzuchu i wczesnym stadionie.

rowniez przeciwwskazany nocny odpoczynek na plecach, Sprawności Nacisnąć na zbiorach wewnętrznych (wątroba, nerki, Jelita). W końcu pojawi się kobieta w ciąży ból pleców, trudności w oddychaniu, zaostrzenie hemoroidy, obniża ciśnienie krwi.

W postawie matki na plecach dziecko w macicy może wycisnąć dolną żyłę główną, Który biegnie dłuższy kompleks kręgosłupa, Co jest obarczone spadkiem przepływu Krwi. W zasadzie przyszła matka nie czuje się dobrze.

jeśli kruszenie jest długotrwałe i regularne, Moze negatywnie wpływać na stan płodu: z powodu niewystarczającej ilości Krwi, A Tym SAMYM składników odżywczych, zmniejsza częstość SIĘ Akcji serca Dziecka. Konsekwencje takie naruszeń SA smutne i nieodwracalne.

Staraj SIĘ przede Wszystkim myśleć Nie o swoich preferencjach (JAK chcesz Spać podczas ciąży), ale o Zdrowiu Dziecka.

W czasie snu zdrowie zmienia się nieznacznie na właściwą. ABY automatycznie Nie przewracać SIĘ na plecach w Nocy, połóż Dużej poduszkę, Która Nie pozwoli ci zmienić pozycji Ciała.

Lekarze zalecają zasypianie po lewej stronie, Łatwo zrobić ściskania nerki. I moje ustawienia są poprawne, ale tak działa funkcja nerek, co narosi zmniejszone obrzęk dłonie i stopy, których nacisk na wątrobę, Która koślubi SIĘ PO Stronie Stronie.

Łatwiej Też organizmowi SIĘ się pozbyć SIĘ Odpadów i nadmiaru plynu, A pracować serce moze w pełni. Mozesz ćwiczyć i pozycje pośrednią: weź zrobić Pomoże poduszce, Która Nie pozwoli CI SIĘ przewrócić zrobić Końca na plecach.

      

O właściwości poduszkach

Sen podczas ciążyJeśli Dziecko protestuje przeciwko postawie Mamy, nawet jeśli leżysz po lewej Stronie, połóż mala Płaska poduszkę pod brzuchem. ABY zmniejszyć obciążenie miednicy, umieść Jeszcze Jedna poduszkę Między Nogami.

Możesz kupić specjalna poduszka dla kobiet w Ciąża, Który w formie przypomina banana mA I najbardziej odpowiedni wypełniacz.

Podczas poprzecznej prezentacji płodu lekarze zalecają spać na boku, na jest to głową głową. Ale nie możesz leżeć całą noc w tej sytuacji. Więc zmień swoją pozycję.

Z prezentacją zamka proszę obrócić 3-4 razy z boku na bok.

Jeśli zadna z proponowanych pozycji Nie JEST odpowiednia dla Ciebie, spróbuj użyć poduszek, ABY Zając pozycje półsiedzącą.

Granat w ciąży może byćGranat w być może być? Czy to niemożliwe? Wszystkie plusy i minusy w naszym artykule.

NA naszej Stronie / - znajdziesz WIELE przydatnych Informacji dla Siebie.

Kilka zaleceń na dobry odpoczynek

      
Aby, Ze Wag Nocy spać Wag Czasie ciąży bylo Silne, nawet pomimo nowego, niezwykłego Dla CIEBIE pozowania, W ciąży Wag ciągu Dnia Musi żeby aby, co sprawi, ZE JEJ Ciało pusty stół na nocny Odpoczynek.

Żartach się słuszne, wörlni i na Czas jedz. Nie mozesz SIĘ przeżyć: jesz często, ale w malých porcjach.

W Spać w Nocy ı ostatniej pokarmu powinna wynosić Współpracy najmniej 3 Godziny Nie Wszystkich treści żołądka mial Czas do strawienia I Nie rozpraszać organizm PRZED snem.

Przed pójściem spać wyrzucić napoje zawierające kofeinę, oddaj słodką wodę gazowaną. Lepiej PRZED pójściem zrobić łóżka napić SIĘ Szklanki ciepłego Mleka kochanie.

Regularnie wykonuj specjalne Ćwicz dla kobiet w ciąży. Zapewnianie szybki sen i spokojny sen.

Uprawiaj gimnastykę TYLKO po południu, ponieważ PRZED odpoczynkiem nocnym Musi upłynąć relaks duzo Czasu nd Pełen i wygodę po, obciążeniu.

Przed pójściem spać porzucić intensywną aktywność umysłową, w tym z książek z telewizorem.

Lepiej wieczorem, posłuchaj Spokoju, ciszy, przyjemności muzyka, które dostosować się do tworzenia nastrojów.

Trzymaj się codziennej rutyny. Pewnym czasem będzie gotowy, aby zasnąć i naraz w tym samym czasie.

Nie śpij po południu, aby później nie cierpieli bezsenność w nocy.

Jak spać w czasie ciąży: chodzenie przed snemChodź więcej na zewnątrz. Spacery na Ulicy PRZED pójściem Spać, A takze przewietrzenie sypialni, spanie Przy otwartym oknie LUB oknie w ciepłym sezonie sprawi, Ze Twój bedzie głęboki sen, spokojny ı Mocnym.

Wieczorem weź ciepłą, ale nie gorącą kąpiel. Po 20-30 minutach możesz iść do łóżka i odpocząć. Sen nie trwa długo.

Usprawnienie snu posił aromaterapia. Na poduszce leżała Torba ziołowy balsam Chmielu, tymianek, Kocanki Kwiatów, Liščí, Leszczyna LUB Laurel, chmiel Szyszki, Igły sosnowe, płatki róży, geranium Trawy. Zanurz trochę aromatycznego oleju z lawendowego olejuku. Maidentny efekt kojący.

Noś wygodne i przyjemne dla ciała w nocy. Koniecznie piżama lub świeca wykonana na przykład z jerseyu.

Nie należy przyjmować żadnych tabletek nasennych bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. W końcu te same leki są przeciwwskazane w przypadku.

Podczas noszenia ktoś możesz polecić nalewkę waleriana, motherwort lub Glicyna.

Twoja właściwa Postawa psychiczna, optymizm, spokój, dobry nastrój - aby gwarancja spokojnego, pełnego SNU. I ważne jest dla Ciebie, ale także dla producenta dziecka.

Leczenie robaków za pomocą lekówCo zrobić, jeśli się dowiedziałeś Worms podczas ciąży? Może to być niebezpieczne? Poprosimy lekarza!

Informacje o stosowaniu Vilprrafen w czasie możesz się świadczyć z tego artykułu.

Ponownie stosować

Jak spać w czasie ciąży: przydatne wskazówkiJeśli nie masz ciągłego braku snu i chronicznego zmęczenia, popadnij w rozpacz, pamiętaj: Czerwone kobiety w ciąży.

Ty Też mozesz sobie poradzić, ZE natura sprawiła, že kobiece Ciało bylo Bardzo wytrwałe i odporne.

To będzie bardzo krótki czas i przyzwyczaisz się do spania w nowej pozie. Niech sen będzie urywany, ale nawet przy częstych przebudzeniach nauczysz się spać.

Po prostu wcześnie połóż się do łóżka i, jeśli to możliwe, wstań późno, a także więcej odpocząć, aby móc coś zmienić.

Chłodzenie w ciężkiej pracy - poród i dbać o noworodka. Dlatego ciąża to twoja ostatnia okazja do spania i relaksu w nadchodzących stanie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

1 komentarz
  1. Olga

    Dzięki za artykuł!

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, proszę.Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...