Rozmowa z przyszłymi tatusiami: co powinieneś wiedzieć i jak się zachować?

Rozmowa z przyszłymi papieżami

W okresie ciąży żony radosny i w okresie powszednim.

Nie ma nic ważniejszego niż twoje dziecko i jak chcesz, aby urodziła się silna i zdrowa. Nie ma dużych urządzeń w rodzinie. "Zdrowie i dobre samopoczucie"

...

Spis treści:

Zwyczajowo się, że - głowa rodziny - musi przede wszystkim myśleć o materialnym dobrobycie rodziny. Tak, ABY Bardzo wazne, ZE pojawienie SIĘ Dzieci wiąże SIĘ z wysokimi kosztami: nie tak łatwo ubierać JEST SIĘ, karmić, Uczyć się.

Ale jeszcze ważniejszy jest dobrostan psychiczny rodziny. Pod warunkiem, że jest ważne tylko, ale też trudne.

"Spokojny, po prostu spokojny!"

Papa zapewnia spokój przyszłej matkiDla normalnych przebiegu w Ciąży że jest, aby kobieta była spokojna, z radością uświadomiłem sobie prawo macierzyństwa, nie denerwując się drobiazgami. Trzeba uważnie czytać, rozwiązywać problemy, rozwiązywać problemy.

Pamiętaj, że spodziewa się, że jej mąż będzie się pieścić i uczestniczyć. Wszystko, co przy przyszła matka do mnie. Jest postawą, która w czasie na czas przed jego narodzinami.

Faktem jest, że hormon gniewu i smutku, które są wytwarzane w ciele matki, krążą we krwi i docierają do płodu. Dziecko w macicy jest w stanie dostrzec emocje negatywne, jak i pozytywne.

Będzie płodowo chroniony przed skandalami, złymi słowami, wówczas rozwija się prawidłowo, nie dostarczując kompleksów niższości.

Przyszła matka jest trudna, jej ciało doładowania hormonalna i fizjologiczna. Że to właśnie jeden system krążenia krwi! Pojawia się dodatkowy, trzeci krąg: łożysko do płodu.

Do obciążenia z powodu ciąży. Serce kobiety w domu ze sprawnym wysiłkiem, bez zatrzymywania się, pracy w nocy jak w nocy. Wiele środków w ciele Ciąża zajmuje się budową narządów.

Wobec kobieta w sowim wieku. Może być płaczliwość, uraza "z niczego czego".

Co to jest niebezpieczne piwo bezalkoholowe?Może to być niebezpieczne piwo bezalkoholowe podczas Ciąża? Poprosimy lekarza!

Melon w tej Kobieta: o korzyściach i szkodach - ten artykuł

Jemy "za dwoje"

Jemy dla dwojgaCODZIENNA SPRAWA CZYNNOŚCI nudności i zmierzam do tego, aby wyglądać pięknie. Na przykład w tabliczce z usług rodziny.

A jeśli zbudujesz figurkę warzyw lub owoców? W tym kierunku, dla fantazji, nie ma ograniczeń dla mężczyzn.

Człowiek potrzebuje cierpliwości i spokoju. Wiesz, dlaczego nastrój żony się zmienił, więc zawsze zawsze czuły. Traktuj pozycję ze zrozumieniem.

Ciężarne kaprysy kobiety w ciążą są całkowicie podoktowane. Kupując owoce dla całej żony, wiedz, że są prezenty dla dziecka.

Przypomnij o swojej macie dieta kobiety w ciąży, dyskretnie zaproś ją do codziennej rozmowy o tym, co zjadła "dla siebie" i "dla dziecka".

Ołonie noś

Spacer z ciężarną żonąZwykła praca domowa sprowadza się na większą podczas ciąży: kobieta musi jest aktywna, mobilne. Niedopuszczalne jest nadmierne zabezpieczenie i małżonkiem, co oszczędzają przed zwykłymi problemami.

Nic dobrego dla osiągnięcia dziecka nie przynosi ograniczeń ruchów. Nie możesz uratować ciała dziecka na całego przez całą ciążę!

W tym samym czasie, w naturalnym wypadku Nie możesz przeciążać swojej żony wysiłkiem fizycznym. Należy zabronić zakupu przy wodzie, drewno opałowe, ciężkie torby z zakupami. Wszystko będzie musiało przeżyć i coś podążać za tym.

Przed narodzinami dziecka nie możesz dokonywać napraw w mieszkaniuPrzestaw meble - spelling uratować żonę od pracy w ogrodzie i ogrodzie, od leczenia nad zwierzętami.

Aktywne ruchy dla kobiet i młodzieży, gry z dziećmi na świeżym powietrzu. Konieczne jest, żeby była na bieżąco.

Zrób wymówkę, przez pójść z nią na spacer lub do parku. Chodzenie jest napięcie do ostatnich dni staraj się, aby spacer był przyjemny i niestrudzony.

Cała w mocy mocy, jej jej usunić palenie i stosowanie alkoholu, nawet o większej wilgotności (piwo, wytrawne wino). W czasie ciąży i karmienia piersią jest niedopuszczalne.

Pić zieloną herbatę podczas ciążyWiesz, jak wybrać zielona herbata w ciąży? Zalecenia specjalistyczne - w tym artykule.

O dawce waleriany w ciąży Powie ten artykuł.

Jestem here, /rody/obshaya-informaciya/kak-nachinayutsya-rody.html jak określić początek porodu.

po porodzie

Po urodzeniu dzieckaPo urodzeniu dziecka pracują specyficznie uwagi i troski. Każdy z nich musi o tym pamiętać Twoje zadowolenie z życia dla jego wzrostu i rozwoju.

Tylko dla siebie i dla dzieci. Aby dziecko było pełne, matka nie powinna być zmęczona fizycznie, emocjonalne wybuchy, niepokój jest do przyjęcia.

Emocje są tylko lepsze - do natychmiastowego zapytania o jakość i ilości mleka. Śpiąca noc musi być nie mniej niż godzinę, codziennie 1-1,5 godziny. O tej samej porze.

Jest trudne, ale jeśli nie, to wszystko przezwyciężone. Nigdy nie należy zapominać, że do karmienia piersią zapewnia gwarancję dziecka przed swoją starością.

Mleko zaabsorbowany materiał, jego odporność na wszystkie infekcje. Wiele przyczyn uznawanych za rodzinne, czyli kiedy, nie dziecko się rozwija w okresie karmienia piersią.

W wypadie normalnym, podobnie jak musi musi jeść. Ważne do, że potrzebne jest pomocy w zakupach i kuchni.

Kiedy karmisz piersią dziecko spacer na białym słońcu. Powinny być codziennie, przez jedną godzinę na świeżym powietrzu.

W przypadku NIEDOPRZEBOCZNEGO ZAOSZCZĘDZENIA, pozwalając "pracować na mleku".

Błędy są niedopuszczalne, gdy matka oferuje: "Spaceruj z dzieckiem, a ja będę mył lub mył podłogi". Zróbcie dokładnie odwrotnie - wykonujcie przynależność do domu, kiedy gdy mama chodzi z dzieckiem.

Radosne wydarzenie - pojawiło się dzieckoNadchodzi radosne, pożądane wydarzenie.To on musi się zalogować.

Twoje dziecko - centrum Wszystkich wydarzeń Rodzinnych i zmartwień. Z niego wyrasta naukowiec, kompozytor, lekarza, Wychowawca, Budowniczy LUB Kapitan głębokiej Podróży. Ale co najważniejsze, Musi dorastać zdrowo.

To Jest główna, czujna opieka Ojcowie. Nie ma większego Szczęścia Rodzinnego niz Zdrowe i kochające Dzieci!

O autorze:

Sergey Yuryevich BuyanovSergey Yuryevich Bujanow, Ginekolog-położnik, kierownik Wydziału położniczego, lekarz pierwszej kategorii Dodaj prod. Znajomość zajęć z dostępną praktyką medycyny ma 16 lat.

Więcej informacji o mieszkańach możesz znaleźć tutaj.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...