W ogólne informacje W

Ogólne informacje o ciąży

Ciąża do bardzo ekscytującego i poręcznego Okres w życiu kobiety.

Wieluniu przygotowuje SIE TEGO zrobić Wydarzenia z wyprzedzeniem, ale nawet BARDZO ostrożnym Przy przygotowaniu wciąż pojawiają SIĘ najbardziej nieoczekiwane pytania: od snu i odżywiania PO WYBÓR kliniki í specjalisty.

...

Spis treści:

Okres ścisłego reżimu?

Zasadnie błędne jest podglądanie Ramy jako bolesnej choroby. Jest to naturalny proces fizjologiczny, a jeśli przyszła główna zdrowa i zdrowa, niektóre specjalne codzienna rutyna nie jest wymagane, a radykalna zmiana sposobu ma ma sensu.

Powinieneś jednak w drogach edukacyjnych. Ogólne zalecenia:

 • efekt fizyczny;
 • mniej czasu spędzić na komputerze;
 • monitoruj swoją dietę;
 • porzucić palenie oraz przyzna napoje alkoholowe;
 • więcej chodzić po plaży wypoczynku.

W pierwszym trymestrze nie ma widocznych zmian w tle stanie kobiety. W sposób, w jaki można, może być utrudniony wcześniej toksyna.

      

Aby poradzić sobie z tym objawem, czasem wystarczy zmienić dietę i puszczając czas na odpoczynek.

Drugi trymestr charakter się zwiększona męczliwość, siła potrzebowanie na tlen w organizmie. W tym okresie zaleca się spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, chodzić.

Rozważany jest ostatni trymestr bezpieczeństwo. A następnie nie należy się położyć do pracy aż do ostatnich dni.

Po 30 tygodniu tego okresu polecam wzięcie zadań przedporodowego. Prawa kobiet w stosunku są egzekwowane przez prawo i nie martw się o dekret przeszkodzi w udanej karierze.

Pełny odpoczynek i sen podczas ciąży

Ciąża do takze Okres, w którymś JEST SIĘ rozpieścić i wsłuchać w Swoje wewnętrzne Biorytmy.

Jeśli pracujesz w domu lub pokoju, nie masz nic do powiedzenia światła.

W tym samym czasie popiersie z spać może i wyrządzić wiele szkód. Zakłócony sen się zrobić bezsenność, bóle głowy i ogólny stan rainienia. Ważne jest, aby zapewnić, że przekracza 9-10 godzin dziennie.

Odżywianie: mniej znaczy lepiej, ale częściej

Cholerna kobieta w ciąży, tym samym znaczącym i zauważalnym. Układ trawienny nie jest wyjątkiem.

Żartach na przemieszczenie żołądka, istnieje ospałość ŚCIANY Jelita, moze zmniejszać wysiłek gruczołów wytwarzających enzymy. Wszystko na rzecz na mały proces trawienia i metabolizmu.

Dlatego w tym czasie są ważne prawa i racjonalne żywienie kobiety.
      

Podczas noszenia dziecka Leniuchuję, ale w małych porcjach, Brak żywienia jest równy jak przenieśćadanie się.

Mimo Rozwoju płodu, JAK I wzrostem zapotrzebowania na składniki odżywcze rośnie w pobliżu Końcówki zrobić jedzenia dla dwoch Osób moze Mieć defekt.

Rządzenie musi być złożone. Musi być równowaga białka, tłuszcze i węglowodany. W życzeń razie jest obarczona:

Zwiększenie i zmniejszenie masy ciała podczas ciąży

Czasami prawdziwie niespodzianka dla Kobiety JEST, ZE jestem zwiększoną płaca, aby tracić na wadze Znaczy.

Utrata wagi na wczesnych warunkach - niezbyt często i blisko nudności, słaby apetyt, zmniejszone wydzielanie śliny.

Zmniejszona masa ciała w ostatnich tygodniach termin może rozpocząć zbliżać się do porodu. Średnio przez 9 miesięcy w normie męskiej 12-15 kg.

Kiedy zaplanować wizytę u lekarza?

Nie ma produktów ceny kiedy Rejestracja z polecenia Rejestracja z polecenia zarejestruj SIĘ w konsultacji z kobietami lub prywatna klinika w ciąży. Niektóre pary odstawić na wszystko, co musisz zrobić, to zrobić.

Nie trzeba się spieszyć od ekstremum do ekstremum. Jednak Będzie lepiej, jeśli nie ma, najpóźniej w pierwszym trymestrze.

Jest to optymalny czas, który należy opracować, określić wiek ciążowy oraz .....................

Obowiązki lekarza środka nie zawsze w trakcie trwania okresu trwania porodu. Ale także obserwować efekt płodu. Ginekolog będzie mierzył i kontrolował:

Takie mecze zostaną połączenie i przyszły czas, Główne Kłopoty z przygotowaniem Do porodu spadają na Kobiety, ale Mężczyzna Musi psychicznie opracować zrobić Nowej Roli. A także sposób, jak stworzyć w tym trudnym dla niej okresie.

      

Niebezpieczne objawy lub stan naturalny?

Odręczny podczas podawania ci mylić, a nawet szurnięty prostą niedroźnią parę. Więcia ostrzec wydzielina śluzowa, Analizować normy, jak i patologii.

Czego szukać w czasie ciąży

Poszukujesz swoich klientów, aby się dobrze, jak to zrobić. Może do wskazzywać o infekcji w ciele.

Późniejsze, hormonalne, co jest naturalne.

Jednym z tych pierwszych jest Płaski powiększenie piersi, ogłoszenie towarzyszy uczucie obrzęku i obrzęku, Zjawisk temu często towarzyszy bóle w podbrzuszu lub w niższy tył, Ten stan sygnalizuje zagrożenie poronieniem.

Ciąża może towarzyszyć się będzie nieprzyjemnym scenaom bólowym. W puntaż rodzaju kolka, Jestem odczuć się od nowa dnia.

Muszą być całkowicie nieszkodliwe, aby poradzić sobie z tym, co łatwo zaakceptować pozycja kolana w łokciu lub przymocowanie butelki z ciepłą wodą. Poza skwarcze dane się silniejsze, ważne jest, aby wykluczyć zaostrzenie gatunków przewlekłych i innych.

Czasami kobiety w ciąży są zdezorientowane pojawiły się na brzuchu ciemny zespół, To jest całkowicie nieszkodliwa manifestacja przebarwienia - chorobacja hormonów.

Intensywność wróżbiutka, młoda kobieta.

Informacje o badaniach hormonalnych

Podczas Ciąża w ciele są złożone i dość popularne procesy. Wszystko, od mikroskopijnych hormonów po udostępnianie narządów, nadających się do tego, jakie są nowoczesne.

Nie wiesz jeszcze, że to się stało, a mózg kwitnie sygnał do syntezy dziesiątek razy więcej ludzka gonadotropina kosmówkowa - hormon, który chroni zarodek przed śmiercią w ich próbach istnienia.

Jakusia badania, HCG nie zawsze radzi sobie z jego funkcją i bardzo powszechne jest zjawisko ciąża biochemiczna - kiedy kończy się koncepcja, ledwie ma czas na rozpoczęcie.

Przyczyny przerwania są niewydolności hormonalne, choroby krwi i inne patologie. Bez dokładnych badań może być bardzo trudne ich ustalenie.

Badanie hormonalne. Ważną wartością diagnostyczną jest definicja stężenie estriolu dla kobiet:

  Gonadotropina kosmówkowa w ciąży

 • starsze niż 35-40 lat;
 • rodzenie dzieci z wadami rozwojowymi;
 • z chorobami endokrynologicznymi;
 • z nieobecnością rodziny z anomaliami chromosomowymi;
 • po promocji na promieniowanie lub przyjmowaniu na rynek leków.

Niski poziom hormonu daje podstawy do podejrzeń o patologię płodu.

Progesteron nazywana ciążą hormonalną. Zgodnie z przesłankami, w odniesieniu do powierzchni płaskiej i łożyskiej. Odstępstwa od zmiestwa problemu:

Na szczęście poziom progesteronu w ciele można regulować.

Analizy: i i wyłączane

Przygotuj się na to, że ciąża to nie tylko przyjemna ekscytacja i oczekiwanie ruchy płodu włonie matki. Obserwacja dla poznania promieniowania.

Taki taki wskaźnik jak poziom hemoglobiny, musi być ściśle kontrolowana. W końcu związek z dostawaniem organizmu tlenu i odzyskiwanie mięśniowej.

Wiele zajęć ze ze zmianami koagulacja krwi, W TYM KOLEJNYM RODZAJEM TYLKO RÓWNIEŻ ZAWIESZENIE SERCA, ale takie zaburzeń Rozwoju poród przedwczesny.

Dlatego nie można ignorować takich badań krwi jak koagulogram.

Jeśli na odcinku Krótka kobieta nie kolposkopia, nie będzie zbędne podczas przeprowadzania diagnostyki porodu.

Pomaga przebywać pod kontrolą kanał szyjki macicy, leczenie Erozja szyjki macicy i inne patologie podczas ciąży.

Badania i pomiary w czasie ciąży

Cardiotocography W przypadku częstych zgłoszeń, czynności motorycznych, reakcji na na skurcze macicy.

A jednak powinieneś być czujny, ponieważ są używane w czasie, W grudniu, na wizytę u dentysty, rentgen kobiety w ciążą.

Powiązane artykuły:

MRI w czasie ciąży: wskazania do usług i listy ograniczeń

      
1 komentarz
 1. Elena

  Przez większość Czasu śpi ciąża 🙂 zaobserwowano w Medoc, Mój ginekolog pochwalił Dużo Spać I Trochę nerwowy)) narodzonych Dzieci Silne, Duże I Zdrowe, tak kazdy bedzie mial ZE TAKIE Lekarze quiet!

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...